mykolas
Pranešimai: 3

2015-02-13 08:02

Laba diena,Jau metus naudoju nuskausminamuosius vaistus, padekite panaikinti skausmus, del kuriu keblu vaiscioti, neimanoma atsiklaupti, atsitupti. Magnetinio rezonanso tyrimuose rasoma:L5-S1 slanksteliu SUBCHONDRINE SKLEROZE, besiformuojancios Smorlio isvarzos,
L4-L5 disko cirkuliari protruzija(4,5 mm),
L5-S1 plati med.protruzija(5,6 mm),
L3-S1 tarplast. san.artroziniai pakitimaiir t.t.

Adele
Pranešimai: 16

2015-02-12 20:02

Lindai. Parasykit kaip jus jauciates dabar. As operuota sausio 4d.

linas
Pranešimai: 172

2015-02-11 21:02

Savo radiologines ir neurologines problemas rasykite mailu terapimaster@gmail.com
Kuo galesiu tuo padesiu

Uljana
Pranešimai: 2

2015-02-03 20:02

Sveiki,
jau antrus metus vaziuoju i sanatorija Ukrainoje Kryme Sakio mieste. ten is viso pasaulio zmones suvaziuoja turintys problemu su atramos ir judamojo aparato veikimu. Gydo ten sulfidiniu purvu. man padejo labai! liko vienas proceduru kursas, nors jau ir jauciuosi puikiai, bet reikia uzbaigti gydyma.. labai visiems patariu, kas normaliai ziuri i purvo terapija!
kas skaito rusiskai tai informacijos i valias. lietuvoje gi sis purvas parduodamas tik vienoje vietoje, galite pasiskaityti (info aisku nedaug, bet..) sakimud.com .. yra ir angliskai nemazai parasyta.. zodziu pas mus kaip visada> visas pasaulis zino ir naudojasi gamtos stebuklais> o lietuvele kol pasiekia... ech...

braskyte
Pranešimai: 8

2015-01-18 10:01

Noriu su jumis pakalbeti apie beda stuburo isvarza ir man negaliu vaikscioti paskambin kit

braskyte
Pranešimai: 8

2015-01-18 10:01

50lt bet nepatariu eiti

Agnė
Pranešimai: 113

2015-01-15 13:01

labas Linai.Suzinojau,kad gali isgydyti stuburo isvarzas.Pas mane tokia problema yra man diagnozavo stuburo disko isvarza. Man labai labai skauda ypac rytais kai reikia atsikelti.Leidaus visokius nuo skausmo ir uzdegimus vaistus padeda tik tam kartui. gal gali ka nors patarti? busiu labai dekinga ir lauksiu atsakymo...

laima
Pranešimai: 175

2015-01-01 14:01

Laba diena.Gal esate turėjęs pacientų su stububo slankstelio kūno hemangioma.Ar skausmą galima panaikinti tik operacijos būdu?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių