Kūno formos: joms pakeisti reikės mažiau pastangų

Rūpindamiesi jūsų išvaizda ir gera savijauta, žurnalo puslapiuose nuolat pasakojame apie įvairius gydymo būdus bei metodus. Šį kartą pristatome jau spėjusį išpopuliarėti ir labai efektyvų celiulito gydymo būdą - elektros terapiją. Neišsigąskite, tai ne elektros šokas, apie kurio panaudojimą psichiatrinėse ligoninėse buvo kuriamos istorijos. Tai įdomus ir veiksmingas metodas, kuriuo celiulitą sėkmingai gydo ir apie jį pasakoja gydytoja Vaiva MALECKIENĖ (medicinos centras “Neuromeda”, tel. (8 27) 33 15 55).
 

[klausimas]Kuo gali būti naudingos elektros terapijos procedūros, norint pagydyti celiulitą?[/klausimas]
Norint atsikratyti celiulito, iš organizmo reikia pašalinti toksinus. Toksinai susikaupia tarp riebalinių ląstelių ir sulaiko skysčius, taip slopindami limfinės sistemos veiklą. Limfinės sistemos darbas ir yra apvalyti mūsų organizmą nuo įvairiausių nereikalingų medžiagų. Bet jeigu ji dėl kokių nors priežasčių pernelyg užteršiama, vien fiziniais pratimais ir gera mityba jos veiklą atnaujinti sunku, nes celiulitas susilpnina jungiamąjį audinį.
Elektros terapija pagerina medžiagų apykaitą ir kraujo apytaką, todėl mažėja uždegimo požymiai. O celiulitas juk ir yra poodinio sluoksnio uždegimas.
Elektros terapiją galima palyginti su masažu, tačiau šiuo atveju ne masažuojamas odos paviršius, bet gilyn besiskverbiantys elektros impulsai pasiekia gilesnius raumenų sluoksnius, kurių žmogaus pirštai nepajėgtų užčiuopti. Tai tarsi raumenų skaidulėlių masažas.
Po tokių procedūrų krinta svoris, gerėja kraujotaka. Atpalaiduojami raumenys. Visa procedūra trunka valandą, o pabaigoje 10-15 minučių taikoma speciali raumenis stiprinanti stimuliacija.
Jeigu reikia, šių procedūrų metu papildomai tvirtinami ne tik galūnių, bet ir nugaros raumenys. Sutvirtėję raumenys sudaro puikią stuburo apsaugą nuo osteochondrozės, disko išvaržos ir natūralių senėjimo pokyčių.


[klausimas]Ką galite pasakyti apie gelius nuo celiulito?[/klausimas]
Tai puikūs produktai, tačiau reikia prisiminti, jog jie turi patekti į pažeistas vietas. Tik užtepę juos ant odos vargiai galime sulaukti maksimalaus poveikio. Šiais geliais mes tepame celiulito pažeistas vietas prieš elektros terapiją - tuomet jie įsigeria giliai į poodinius sluoksnius, ir poveikis būna maksimalus.
[klausimas]Kiek reikia procedūrų?[/klausimas]
Kiekvienam žmogui - skirtingai. Pavyzdžiui, Sandrai po 10 masažo ir elektros terapijos procedūrų pokyčiai tapo pastebimi. Tuomet dar atlikome 12 specialių programos nuo celiulito procedūrų.
Tačiau jeigu moteris fiziškai aktyvi ir jos raumenys tvirti, norint pasiekti tokių pačių rezultatų, procedūrų prireiks daugiau.
Sandra, 20 metų amžiaus studentė, gydėsi elektros terapija ir sutiko pasidalinti įspūdžiais su žurnalo skaitytojais.
[klausimas]Kaip kilo mintis pasinaudoti elektros terapija?[/klausimas]
Visiškai atsitiktinai. Į gydytoją Vaivą Maleckienę kreipiausi todėl, kad kentėjau nuo galvos ir stuburo skausmų. Tikėjausi juos sumažinti paprasto masažo ir elektros terapijos būdu. Po kurio laiko ji pasiūlė išbandyti elektros terapiją svoriui numesti ir celiulitui sumažinti. Esu labai patenkinta: man tereikia gulėti, o svoris krinta.
[klausimas]Ką jaučiate procedūros metu?[/klausimas]
Gydytoja kas 20 minučių pakeičia 3 programas. Patiriamus pojūčius apibūdinčiau kaip “virimą”, “sprogdinimą”, “kilimo daužymą” raumenų viduje. Labai smagu jausti, kaip kas savaitę po truputį šlaunų oda tampa glotnesnė, lygesnė.
[klausimas]Ar numesti svorio padėjo tik šios procedūros?[/klausimas]
Procedūrų metu dar turime laiko pasikalbėti apie racionalią mitybą, padedančią atsikratyti antsvorio ir celiulito, gydytoja moko skaičiuoti kalorijas. Labai svarbu, kad mitybą galiu reguliuoti taip, jog nesijausčiau kankinė, t.y. kartais galiu suvalgyti trokštamo patiekalo, o figūra nenukenčia.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai