Suaugę alkoholikų vaikai

Lankytojų komentarai

Edita
2013-01-14 15:25
Sveiki, norėjau paklausti gal kas galėtų parekomenduoti gerą psichoterapeutą dirbantį būtent su šiomis problemomis? Ačiū
esu SAV
2012-04-24 22:57
kaip skaudu tai skaityti ir suprasti kad tai tinka tau 100proc.. kad netike tevai padare is manes sielos invalide.. kad niekaip negaliu is sito issikapanoti.. kaip sunku gyventi... kaip kartais nesinori gyventi....
Bron
2011-07-07 18:36
o aš esu prisitaikėlis su taikdario bruožais
lynx
2011-07-03 13:23
Nesuprantu, kodėl Lietuvoj įsikibę už to žodžio "alkoholikai"? Mano tėvai negėrė, bet organizavo tokį pragarą man vaikystėje, kad likau kaip moralinis invalidas visam gyvenimui. Minske veikianti grupė vadinasi "vaikai iš disfunkcinių šeimų", alkoholikai, aišku, pas mus klesti, bet yra labai daug problemų šeimose, kurios visai nevartoja alkoholio. Problema labai skaudi, žmonės, užaugę sveikose šeimose nesupranta, kad gali būti kitokie tėvai, nelabai yra su kuo pasišnekėti. Bandymai įvertinti savo tėvus, kitus gimines man yra skaudūs, nes pamatai, kaip jų bloga įtaka iškreipė tavo gyvenimą, išstūmė iš tiesaus kelio į šunkelius. Nemanau, kad psichologai padėtų, buvau susidūręs su jų abejingumu. Bet dirbti su savimi būtina kasdien. Kontroliuoti savo baimes ir kompleksus, kuriais taip gausiai apdovanojo artimiausi žmonės pasaulyje.
minute
2009-12-10 23:14
http://www.jppc.lt/info_pop.php?id=500
narys
2009-12-07 13:45
Man labai gera girdeti, kad lietuvoje zmones pradeda prisipazinti turint tokias problemas. Skaitant komentarus net siurpuliai nukrecia, ant kiek pazeisti zmones buna. As turiu problemu taip pat, taciau dabar zinau kad pagalba yra prienama. Tereikia pasiryzti kreiptis. Visoje lietuvoje egzistuoja SAV grupes, kur renkasi ivairaus amziaus zmones ir padeda sau ir kitiems sveikiti nuo viso sito... Atrasti save isnaujo. Siulau pameginti apsilankyti tokioje grupeje. Mes turime teise rinktis, ir galimybe keistis. Stiprybes visiems.
Deja pats siuo metu gyvenu uzsienyje ir neturiu galimybes lankyti SAV grupes, ir labai jauciu padarinius.
Su meile, Edvardas.
zmona
2009-10-04 16:41
mano vyro tevas buvo alkoholikas.kiek iskentejo jo zmona, kuri sirgo nepagydoma liga. gal but ta liga buvo nuolatinio streso pasekme.ji jau daug metu mirusi, o vyrelis ir toliau geria.gyvena su moterim, kuri tai toleruoja.ir as gyvenu su alkoholiku.manau, kad priezastys gilios:vyro tevas negerbe savo zmonos, ji daug dirbo, rupinosi buriu vaiku ir uz viska buvo atsakinga.truko meiles vaikams, nes paprasciausiai neliko tam laiko.tevas nebuvo seimos autoritetas.panasiai elgiasi ir mano vyras-suauges alkoholiko vaikas,deja ir pats tapes alkoholiku.o kenciu as ir mano vaikai.
Jurai siulanciai kovoti
2009-08-15 19:02
Zinote ka Jura,galite kovoti,kai alkoholis ateina i jusu seima esant suaugusiems vaikams,i mano seima jis atejo kai buvau 2 metuku ir kai motina susipazino su alkoholiku pateviu,kurio nemego visa motinos seima,bet jis jai buvo”vienintelis-nepakrtojamas”,veliaa esant 8 metams sulaukiau brolio ir mamos vis daznesniu isgerinejimu,taip ji bande kersyti pateviui?tai va kai esi 8 metu ir eini mokykla,slepi,kad tevai geria ir aplinkiniai mato,kad neturi geru rezultatu mokykloje,bet viska pateisina ”tinginyste,nesimokymu ir t.t”,pradedant pasakoti mociutems ar tetoms,buni nutraukiama,nes nusisneki,o mama stato akutes ir vaidina darbstuole-geruole,esant paauglystei gauni i veida nuo girto patevio ir klyksmo nuo motinos,ant jaunu peciu buna brolis,namu ruosa,skalbimas,mokykla bei brolio namu darbai ir t.t ir niekas nepasako aciu,o va dabar po 20 metu visi kaimynai ir visa gimine mato nusivalkiusia motina ir patevi ir nezinau,manau,kad uztektinai prisikentejau ir prisiskovojau bandydam isgyventi ir lenkdama nugara duonos kasniui,o dabar kai motina papraso finansines pagalbos siulau jos pasiprasyti pas savo alkohlika,va taip va.
Visa sia sitorija parasiau,kad suprastumete jog ne vaiku tai problema,geriausiu atveju suaugusiu aplinkiniu ir paciu gerianciu asmenu!nereikia krauti viso pasaulio bedu ant gleznu vaiku peciu...
kiek turejau patareju,bet nei vieno ginejo,kiek teise ir juokesi,bet nei veinas saldytuvo nepripilde,tai va kaltinkite kaltus o ne bandancius isgyventi vaikus,kuriu skausma dauguma pavercia melu.
Dovile
2009-08-15 18:48
Labai kelia pykti skaitant ”gyvenu n metu su alkoholiku,kencia sunus ar dukra”?!zinau kas yra gyventi su alkoholikais,kiek iskenti,kiek slepi ir kadangi tai vadinama”geda”su niekuo nesidalini..
Nemanau,kad kas nors sugeba kreiptis i psichologa,nes jei pragyvenai 20 metu su alkoholikais tai mazai kas gali benustebinti isejusi i gyvenimo kelia.
nesijauciu nei kalta,nesu didvyre ir pan,bet zinau,kad mano mazasis brolis kencia labiau,nes jis silpnesnio charakterio ir as bijau del jo seimos,kokia bus ji ir as isviso bus?!asmeniskai man bet kokioje sventeje ar ne vartojamas alkoholis gadina visada nuotaika ir nuomone apie zmones,esu jauna bet nesitraukiu i kompanijas,diskotekas ir visas kitas alkoholines organizacijas,gal del to ,ka bijau,nes zinau,kad mieai skandinciau skausma taureje?
zodziu, zinau ka isgyvena alkoholiku vaikai ir seimos ir esu isitiknusi,kad reikai daugiau supratimo aplinkiniuose ir maziau teisimo,nes mes-alkoholiku vaikai esame be tevu ir be praeities-taip patogiau ir graziau atrodo visuomeneje.
Sekmes!
vikiuke
2009-06-27 10:38
...taip....karti tiesa.....gyvenu su vyru alkoholiku(20 metu),labiausiai kencia sunus....
as
2008-11-08 20:08
as esu ”prisitaikelis” ir ”atpirkimo ozys”.vyresne sesuo-”didvyris”,kita sesuo”taikdarys”.
Juras
2008-08-14 17:13
Tą patį galima parašyti apie psichiškai nestabilių tėvų vaikus. Narkomanų, darboholikų, tinginių, turtuolių ir t.t. ir p.n.
Shanja
2008-05-15 15:02
Na... As dydvirem priklausau. Bet. nieko nelaukiu, nekuo nepasitikiu, nekenciu savo tevu seimos. Atrodo, kad man visi meluoj, kai sako, kad mane myli..
Metas man paciai gydytis traumas, kurias man itaise tevas su savo gerimu ir motina su savo pykciu ant viso pasaulio. o kai ji pakelia taurele (tiesa, labai retai) - tada slepkis. Net tevas gatavas jos apsvaigusios bijo.
Saule
2008-04-22 17:24
Perskaiciau ir tikrai,grynai mano seima,na tiksliau tevas..As isreiskiu viska pykciu ir neigiamom emocijom seimai.Laukiu kada iseisiu is tevu namu nes ten bui nebeimanoma.Kai skaiciau,supratau kodel esu tokia ”nervuota” ir perdetai jautri.Galima sakyti,del seimos situoacijos pradejau rukyti ir nebuti namuose.Nors jauna,bet matomu vaizdu prisiziurejus visam laikui.Nezinau kur kreiptis paceij nes tevas nepripazysta kad yra alkoholikas,terorizuoja visa seima,o ypac mama kencia nuo jo sapaliojimu,nebutu pavydo scenu ir seip ramybes jis neduoda visiems kai isgeria..toks vaizdas kad brolis net nepergyvena,o as viska labai imu i sirdy ir taip tik dar jautresne darausi.. Alkoholizmas-baisi liga,o alkoholikai tevai net neisivaizduoja kaip griauna gyvenima savo vaikams...tai labai liudna..
Jūra
2008-04-08 09:56
Paskaičiau komentarus ir nustebau,kodėl nė vienas iš alkoholikų vaikų neišreiškia protesto,pykčio emocijų.Pati esu iš tokios šeimos.Ir aš,ir mano brolis bei sesuo nesitaikstė su tėvo alkoholizmu ir bandėm visais įmanomais būdais su tuo kovot,padėti mamai.Situacija šeimoje mūsų nesužlugdė,atvirkščiai,sustiprino ir išugdė sugebėjimą kabintis į gyvenimą,būti pačiam už save atsakingu.Gal per anksti privertė viduje subręsti,bet ką padarysi,toks gyvenimas. Nuoskaudų daug,daug negerų prisiminimų,bet būtent dėl to ir stengiesi,kad to daugiau tavo gyvenime nepasikartotų.
Agne
2008-01-25 11:17
sveiki, turejau galimybe perskaityti knyga apie suaugusius alkoholiku vaikus ir supratau, kad esu viena is tu vaiku, kuriu tevai ar vienas is ju piktnaudziauja alkoholiu. Knyga leido suprasti kodel esu nesvietiskai jautri ir pan. Sunku tai pripazinti net geda, bet toks jau tas gyvenimas
svajone
2007-10-20 19:26
Perskaičiau ir apakau. Tiek daug tiesos čia apie mane parašyta. Turiu daug problemų gyvenime. Jaučiuosi nuolat dėl visko kalta. Kas benutiktu, kas bebutų... Auginu trys vaikus. Jie man patys svarbiausi. Bet jaučiu, kad ne viską sprendžiu ir darau teisingai. Tarsi mane kas prispaudęs laikytu...
Rolandas
2007-09-15 15:35
nu vat butent siou metu as esu wisiskas nulis ir t.t cia didele nesamone! piknaudziavimas narkotiem medziagom gydymasis nuo priklausomybes narkotikams wat ir nesenai buvau detoksikacijoj! bet man atrodo tai nieko nepakeite kad wistiek bet kada galiu atkristi yra perdeta baime zmoniu zodzio nesilaikymas ir taip toliau niekada nepripazinau kad turiu bedu dabar suwokiu tai kad atejo laikas keistis kuo galetumete man padeti kur kreiptis nes jau pats nezinau kas su manim vyksta
Rasa
2007-09-05 13:27
manau, cia tikrai lb daug tiesos.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai