LIV-52 – natūralus preparatas kepenų funkcijoms palaikyti

Himalaya Herbals natūralūs, veiksmingi ir saugūs produktai yra gaminami iš kruopščiai atrinktų Himalajų kalnų papėdėse augančių vaistažolių, griežtai laikantis senųjų Ajurvedos tradicijų, todėl yra ypač veiksmingi ir stebina unikaliomis savybėmis.
 

Ką organizme „veikia“ kepenys?


· Kepenys – stambiausia virškinamoji liauka bei didžiausias vidaus organas, kuris atlieka daugiau nei 500 funkcijų.
· Kepenys yra pagrindinė „organizmo laboratorija“, dalyvaujanti baltymų, riebalų, angliavandenių ir kitų medžiagų, pavyzdžiui, bilirubino, apykaitoje.
· Taip pat galima pavadinti ir „organizmo filtru“: jos apvalo iš žarnyno į širdį tekantį kraują, kuriame, be pasisavintų maistingųjų medžiagų, gausu organizmui kenksmingų ar net nuodingų.
LIV-52 atsirado rinkoje 1955 m. Šis preparatas dalyvavo 276 klinikiniuose tyrimuose ir buvo teigiamai įvertintas daugiau kaip 200 000 sveikatos priežiūros specialistų visame pasaulyje. Per metus parduodama maždaug 2 milijardai tablečių ir 13 milijonų Liv-52 sirupo buteliukų.
 

LIV-52 poveikis


Jis gerina tarpląstelinę medžiagų apykaitą, veikia lipotropiškai, atnaujina kepenų funkciją (bent jau dalinai), mažina kepenų parenchimos pažeidimą ir skatina jos regeneraciją.
· Saugo kepenis.
· Slopina uždegimą.
· Pasižymi antioksidaciniu poveikiu.
· Turi antimikrobinį poveikį.


 

LIV-52 sudėtis


Tabletės gaminamos iš kepenų funkciją stimuliuojančių augalų sulčių ir nuovirų.
· Dygliuotasis kaparis – kepenų stimuliatorius, gerinantis funkcinį kepenų ir blužnies efektyvumą, veiksmingas hepatoprotektorius, taip pat turi šlapimo išsiskyrimą skatinantį poveikį.
· Paprastoji trūkažolė – kepenų stimuliatorius, kuris didina tulžies sekreciją, skatina maisto virškinimą ir didina dygliuotojo kapario poveikį. Taip pat veikia antimikrobiškai, skatina šlapimo išsiskyrimą, apsaugo DNR nuo oksidacinio poveikio.
· Juodoji kiauliauogė – veikia ne tik kepenis, bet ir odą, inkstus bei tulžies pūslę. Labai efektyvi gydant cirozę ir ascitą (skystis pilvo ertmėje), kurie atsiranda dėl kepenų patologijos. Turi tonizuojamąjį, diuretinį ir kepenis apsaugantį poveikį. Saugo kepenų histologinę struktūrą.
· Paprastoji kraujažolė – turi gydomąjį poveikį sergantiesiems lėtiniu hepatitu, šlapimo pūslės uždegimu. Turi antioksidacinį, antimikrobinį poveikį.
· Eglūnai – tradiciškai buvo vartojamas kaip diuretikas. Tačiau yra įrodyta, kad eglūnas efektyviai sumažina trombocitų skaičių esant hepatoplenomegalijai (kepenų ir blužnies padidėjimui).
· Kitos gydomąjį poveikį turinčios Himalajų vaistažolės.
 

Kokiomis ligomis sergant naudinga vartoti LIV-52 (indikacijos)?


· Infekcinis ir (ar) toksinis hepatitas.
· Riebalinė kepenų infiltracija.
· Kepenų cirozė ir jos profilaktika.
· Gali būti vartojamas kaip kepenų funkciją tausojantis preparatas, vartojant vaistus nuo tuberkuliozės ir (ar) chemoterapinius preparatus.
· Apetitui gerinti, sveikstant po užsitęsusių ligų, ilgai vartojus antibiotikų.
· Sutrikus medžiagų apykaitai, sergantiesiems hipoproteinemija ir kt.
· Sportininkams nuovargio ir streso atveju, kad nesusilpnėtų kepenų funkcija.
 

Kaip vartoti LIV-52?


Lietuvoje parduodamas preparatas išleidžiamas tabletėmis, po 100 tab. dėžutėje. Suaugusiesiems skiriama po 2 tabletes 3 kartus per dieną, vaikams – 1–2 tab. 3k./p. Sergantiems kepenų ciroze ar infekciniu hepatitu galima padidinti įprastinę dozę 3 kartus. Šalutinių poveikių nebuvo nustatyta, o preparatas veiksmingas ir saugus net vartojant ilgą laiką.
 

Ką reikėtų įsiminti?


LIV-52:
· Yra pasaulyje labiausiai paplitusi ir paklausą turinti kepenų palaikymo formulė.
· Gerina kepenų funkciją.
· Reguliuoja kepenų fermentų kiekį ir medžiagų pasisavinimą.
· Detoksikuoja ir saugo kepenis nuo žalingų toksinų iš maisto, vandens, oro, receptinių vaistų ir kt.
· užtikrina optimalią kepenų funkciją.
· Efektyvumas gydant kepenų ligas yra kliniškai įrodytas.

 

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai