Švarios rankos - infekcijų priešas

Aplinkos tarša ir infekcinės ligos vis dažniau verčia žmones, kurie rūpinasi savo sveikata, ieškoti būdų, kaip šių ligų išvengti. O bakterijų, sukeliančių infekcines ligas, apstu visur - visuomeniniame transporte, darbovietėse, namuose. Beje, galime užsikrėsti net poliklinikose ar ligoninėse - juk visi žinome vadinamąsias hospitalines infekcijas, kurias sukelia mikroorganizmai, nuo infekuotų pacientų rankų patekę ant darbuotojų rankų ir net instrumentų. Įvairių autorių duomenimis, tokių hospitalinių infekcijų išsivystymas 50 proc. priklauso nuo ligonio organizmo, 35 proc. - nuo personalo rankų higienos, 10 proc. - nuo instrumentų higienos ir 5 proc. - nuo aplinkos oro, t.y. perduodamos oro lašeliniu keliu.
Aplinkos švara mūsų šalyje imta rūpintis nuo seno. Dar 16 a. karaliaus Žygimanto potvarkiu Lietuvoje buvo įsteigta medicinos policija. Ji buvo atsakinga už prieglaudų gyventojų švarą, gatvių valymą bei vandens telkinių priežiūrą. Gana vėlai, 19 a. pradžioje, Lietuvoje atsirado ir muilas. (Beje, nors muilą naudojo jau senovės babiloniečiai, Europoje pramoniniu būdu jis pradėtas gaminti tik 15 a.). Vėliau, 1877 metais, netgi buvo išrinkta Vilniaus miesto valdybos Vykdomoji sanitarijos komisija, kuri buvo atsakinga už miesto aplinkos švarą ir dezinfekciją. Taigi, kaip matome, aplinkos švaros ir higienos reikšmė mūsų krašte buvo žinoma jau seniai.
Neutralizuojant infekcijos kelius bene svarbiausią vaidmenį vaidina rankų higiena. Visi tėvai ir mamos moko vaikus plautis rankas prieš kiekvieną valgį, pažaidus su kamuoliu ar smėlio dėžėje, paglosčius savo mylimą naminį gyvūnėlį, tuoj pat nuplauti ir dezinfekuoti žaizdelę, jei netyčia susižeidė. Tačiau ar visada mes patys, suaugusieji, pakankamai rūpinamės rankų švara? Tiesa, gal ne visada šalia yra vandens ir muilo, tačiau yra ir kitų labai tinkamų tokiu atveju priemonių, ir viena iš jų - naujasis šlapių rankšluostėlių prietaisas Hi-Friend.
 

Į pagalbą -Hi-Friend


Hi-Friend - tai elektrinis šlapių rankšluostėlių prietaisas. Jis yra nedidelis (sveria tik 14 kg), todėl jam galima lengvai surasti vietos. Kuo gi šis prietaisas patogesnis ir pranašesnis už kitus?
Pirmiausia, o tai ypač svarbu, jo naudojami rankšluosčiai Towellette, kitaip nei daugelyje kitų tokio pobūdžio prietaisų, yra pagaminti iš natūralių pluoštų medžiagos taikant naujausias gamybos technologijas. Todėl tai tikrai higieniški, aplinkos neteršiantys rankšluosčiai, suteikiantys gaivos ir kvepiantys švara.
Tai labai ekonomiška, laiką taupanti priemonė - pirmasis rankšluostis pagaminamas per 3 sek., o kiti, jei gaminami be pertraukos, - per 2 sek.
Be to, Hi-Friend patogesnis tuo, kad šalto arba karšto vandens kiekį galime nusistatyti patys - tam tereikia pasukti vandens reguliavimo svirtelę. Tai ne tik patogu, bet ir naudinga, nes prietaise rankšluosčiai yra sausi iki tol, kol pasirenkame norimą vandens kiekį (kaip žinome, drėgmė yra esminis faktorius, lemiantis bakterijų atsiradimą ir dauginimąsi). O 90 laipsnių karščio vandens srovė puikiausiai dezinfekuoja natūralaus pluošto medžiagą, iš kurios rankšluosčiai pagaminti. Tai reiškia, kad rankšluosčiai visą laiką išlieka higieniški, ir taip užkertamas kelias bakterijoms daugintis. Be to, tikrai nepriekaištingą higieną užtikrina ir tai, kad vandens talpos vidus yra pagamintas iš antibakterinės medžiagos, o viduje įmontuoti ultravioletiniai spinduliai sugeba užmušti bakterijas, kai rankšluostis yra gaminamas. Dar vienas prietaiso privalumas - jį labai patogu naudoti. Be to, kad galime pasirinkti norimą vandens kiekį, tuomet, kai rankšluostis jau paruoštas, užsidega įspėjamoji lemputė ir pasigirsta skambutis.
Hi-Friend ne tik dezinfekuoja, bet ir suteikia gaivą, todėl tinka ir karštą vasaros dieną. Galima pasirinkti norimą aromatą - akacijų, lazdyno riešutų, kavos, citrinos, pušies, muskato ir kt.
Kaip matome, šis puikiomis savybėmis pasižymintis prietaisas galėtų praversti tiek viešosiose vietose, tiek įstaigose ar poliklinikose, tiek ir namuose.
Jei jau nusprendėte pasirinkti Hi-Friend, turėtumėte jam parinkti tinkamą vietą, kad jis stovėtų stabiliai ir nenukristų. Be to, reikia žinoti, kad jį būtina laikyti toliau nuo ugnies, nes natūralaus pluošto medžiaga yra degi. Taip pat elektrinio prietaiso negalima liesti šlapiomis rankomis ir reikia saugoti nuo vaikų.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

cater tam
2020-04-17 12:53
I was diagnosed of herpes virus, I have tried all possible means to get cure but all my effort proved abortive, until a friend of mine introduced me to a herbal doctor called Chief Dr Lucky, who prepare herbal medicine to cure all kind of diseases including herpes virus (Herpes), when i contacted this herbal doctor via email, he sent me herpes virus herbal medicine via courier service, when i received the herbal medicine he gave me step by step instructions on how to apply it, when i applied it as instructed i was totally cured from the virus within 3 weeks of usage. Contact this great herbal doctor today to get your cure. 
Via Email : chiefdrlucky@gmail.com
Whats App : +2348132777335
website : http://chiefdrluckysolutionhome.website2.me/    
Denis Juralevič
2019-11-27 11:56
kuris padeda jam gerai padirbėti „coca cola“ kompanija ir jis man pasakė, kad jo burtininkas, bet aš esu asmuo, kuris niekada netiki buhalteriu, bet aš nusprendžiau pabandyti jį, o „Drigbinovia“ man įsakė ir parodė, ką man padaryti per šias septynias pietų dienas. vykdykite visas instrukcijas ir darykite tai, ko jis manęs paprašė, kad gerai padaryčiau.Drigbinovia įsitikinkite, kad viskas klostėsi gerai, o mano žmona vėl pamatys mane po Drigbonovijos nuostabaus darbo. Žmona paskambino man nežinomu numeriu ir atsiprašė. Ji man pasakė, kad man labai trūksta manęs, o mūsų vaikai ir mano žmona grįžta namo. Šiandien esu „Paragon“ kompanijos JAV vadovas. Patariu, jei kiltų problemų, nusiųskite pranešimą šiuo el. Paštu doctorigbinovia93@gmail.com, taip pat galite parašyti jam per „WhatsApp“ / „Viber“ telefonu +2348144480786 ir gausite geriausią rezultatą. Priimk dalykus kaip savaime suprantamą dalyką ir jis bus paimtas iš tavęs. Linkiu tau geriausio........
Denis Juralevič
2019-11-27 11:53
Oho sezoniniai sveikinimai visiems mano draugams. Kas skaito šį liudijimą, šiandien turėtų švęsti kartu su manimi ir mano šeima, nes kai kuriems žmonėms viskas prasidėjo kaip pokštas, o kiti sakė, kad tai neįmanoma. Mano vardas Denis Juralevič ir aš esu iš Marijampolės, Vilniaus Apskritis, Lietuva, bet aš su žmona persikeliu į Čikagą JAV. Aš laimingai vedęs su dviem vaikais ir gražia žmona. Mano šeimai nutiko kažkas baisaus, aš praradau darbą ir žmona paliko namus, nes negalėjau pasirūpinti savimi ir savo šeimos poreikiais. jos ir mano vaikų tuo konkrečiu momentu. Aš sugebėjau devynerius metus, nė viena žmona nepalaikė manęs, kad gerai pasirūpintų vaikais. bandau išsiųsti testų žinutes savo žmonai, bet ji trukdo man bendrauti su ja. bandau kalbėtis su savo draugu ir jos šeimos nariais, tačiau vis tiek žinau, kad vienas gali man padėti, ir aš pateikiau prašymą vėliau tiek daug įmonių, bet vis tiek jie to nepadarė. paskambink man, kol ateis ištikima diena, kurios niekada nepamiršiu gyven

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai