Sidabrinės ir auksinės grandinėlės – kaip jas derinti prie vasarinio įvaizdžio?

 

  

Už lango oras džiugina tiek moteris, tiek ir vyrus, įkvepia ieškoti lengvų, stilingų vasarinių įvaizdžių. Be kasdieninės aprangos, šiltojo sezono metu tenka dažniau dalyvauti įvairiuose renginiuose bei šventėse, tad atsiranda poreikis ir pasipuošti. Išskirtinius įvaizdžius sudaro ne tik drabužiai, bet ir papuošalai. Vieni dažniausiai nešiojamų yra sidabrinės ir auksinės grandinėlės – šie juvelyriniai dirbiniai yra absoliuti klasika.

 

Pačios seniausios grandinėlės buvo pagamintos iš aukso, maždaug 2500 m. pr. Kr. Jau tūkstantmečius nešiojamas papuošalas vis dar yra aktualus, o jo dėvėjimo bei derinimo būdai gali nustebinti! Kas labiau derės prie jūsų įvaizdžio – auksas, 585 prabos ar sidabras, o gal šių tauriųjų metalų derinys? Dalinamės, kaip derinti skirtingas grandinėles su įvairių stilių moteriškais bei vyriškais vasariniais įvaizdžiais.

Auksinės grandinėlės moterims 

Auksinės grandinėlės moterims jau yra tapę klasikiniu papuošalų pasirinkimu. Jie spindi šviesoje bei sukuria prabangos ir elegancijos įspūdį. Ypatingai tais atvejais, kai yra kruopščiai parinkti ir suderinti su vasariniu įvaizdžiu.

Vasarinis šventinis įvaizdis

Juoda suknelė – labai dažnas ir elegantiškas pasirinkimas šventei. Norėdami ją išryškinti, galite rinktis vieną, stambaus Bismarko pynimo auksinę grandinėlę. Jos gelsvas ar rausvas atspalvis puikiai atsiskleis juodo drabužio fone. Jeigu norisi subtilesnio įvaizdžio, dėvėkite smulkesnio Verpstės pynimo grandinėlę, kurią pagyvinti gali priderinti auksiniai pakabukai. 

 

Monochrominį, vienos spalvos kostiumą ar suknelę puikiai papildys priderintos 3–4, skirtingo ilgio auksinės grandinėlės. Kartu nešioti galima ir stambesnes, ir smulkesnes, įvairaus pynimo geltono, balto ar rausvo aukso grandinėles bei jų derinius.

 

Išskirtinėms vasaros progoms itin populiaru rinktis spalvingą, raštuotą aprangą. Margas drabužis bus pagrindinis įvaizdžio akcentas, todėl persistengti su kaklo papuošalais – neverta. Verčiau rinkitės vieną, smulkią Gyvatės pynimo auksinę grandinėlę. Jeigu įvaizdis neatrodo perkrautas, grandinėlę paįvairinti gali nedideli, subtilūs pakabukai.

Laisvalaikio įvaizdis vasarai

Džinsai, balti marškinėliai bei sportiniai bateliai – visuomet aktualus derinys. Be abejo, galima rinktis ir juodus džinsus bei kitos spalvos marškinėlius. Tokiam paprastam bei subtiliam laisvalaikio įvaizdžiui prabangos prieskonio pridės Nonna pynimo auksinės grandinėlės. Jomis puoštis galite devėdami tiek apvalios apykaklės, tiek V formos iškirptės marškinėlius.

Klasikinis įvaizdis vasarai 

Klasikinio kirpimo kelnės, marškiniai bei vyriško tipo švarkai – šiuo metu itin madingas įvaizdis. Prie jo puikiai dera ir auksinės grandinėlės. Norėdami sukurti oficialią ir biurui tinkančią aprangą, rinkitės smulkaus Venecijos pynimo grandinėles. Tokį įvaizdį dar išskirtinesniu padarys solidūs auksiniai pakabukai su inkrustuotais akmenimis. Prie natūralių, monochrominių spalvų drabužių derinio idealiai tiks ir įvaizdį pagyvins ryškios spalvos akmuo.

Auksinės grandinėlės vyrams 

Stilingas aksesuaras kūrybingumo bei pasitikėjimo savimi nestokojantiems – auksinės grandinėlės. Vyrams jos suteikia galimybę atrodyti unikaliai ir kitoniškai. Nors grandinėlės ir pakabukai gali būti nešiojami įvairiai, vis tik vertėtų atsižvelgti į norimo sukurti įvaizdžio stilių. 

Vasarinis šventinis įvaizdis

 

Jeigu šventė, į kurią einate, reikalauja dėvėti kaklaraištį, auksinės grandinėlės, be abejo, netiks. 

Esant laisvesniam aprangos kodui, po klasikiniu švarku daugelis renkasi dėvėti marškinėlius arba prasegtus marškinius. Jie gali būti balti, sodriai žali arba juodi – šios spalvos idealiai išryškins auksinės grandinėlės atspalvį. Net ir tokiems elegantiškiems įvaizdžiams, vyrams rekomenduojama rinktis stambesnio, pavyzdžiui Grumet, pynimo grandinėles.

Laisvalaikio įvaizdis vasarai

 

Toks įvaizdis yra neribojamas griežtų taisyklių, tad ir grandinėlės ant kaklo gali būti nešiojamos kelios. Taip, vyrai irgi gali derinti keletą skirtingų grandinėlių. Be abejo, jiems rekomenduojama rinktis stambesnes, tačiau tarpusavyje galima derinti ir skirtingo storio grandinėles. Tokiu būdu stilizuoti papuošalai puikiai derės prie prasegtų lininių marškinių, taip pat ir prie marškinėlių su V iškirpte arba apvaliu kaklu. Vertėtų rinktis vienspalvius variantus, nes margų marškinių ir auksinių grandinėlių derinys tiks tik patiems ekstravagantiškiausiems.

Klasikinis įvaizdis vasarai 

 

Klasikinis, biurui tinkantis įvaizdis nebūtinai turi būti su kaklaraiščiu. Prie klasikinių kelnių, prasegtų marškinių gali būti derinamos ir auksinės grandinėlės. Rekomenduojama nesirinkti itin stambių ar iššaukiančių. Prie tokio įvaizdžio labiau tiks elegantiškos Figaro pynimo grandinėles. Jos gali būti derinamos su klasikinio stiliaus pakabukais, medalionais. Visa tai sukurs modernų, tačiau klasikinį įvaizdį.

 

Sidabrinės grandinėlės 

Sidabrinės grandinėlės tinka ne tik kasdieniam nešiojimui, bet ir ypatingiems renginiams. Sidabras puikiai dera su daugeliu spalvų, todėl jo papuošalai yra universalūs bei praktiški. Stlizuodami sidabrines grandinėles, atkreipkite dėmesį į šias moteriškų bei vyriškų įvaizdžių gaires.

Vasarinis šventinis įvaizdis

Šventiniam moteriškam įvaizdžiui rinkitės prabangaus, pavyzdžiui, Deimantinio pynimo sidabrines grandinėles. Jos dera su šviesiai mėlynos, rožinės, baltos ar kitos pastelinės spalvos suknelėmis. Šiems papuošalams dar daugiau išskirtinumo suteiks sidabriniai pakabukai su inkrustuotais akmenimis. Juos parinkite pagal dėvimo drabužio ar kito aksesuaro spalvą. Vyrams rekomenduojama stambesnio pynimo grandinėlę derinti prie tamsiai mėlyno kostiumo arba marškinių.

Laisvalaikio įvaizdis vasarai

Sidabrinės grandinėlės gali būti nešiojamos net ir vilkint sportinį kostiumėlį. Tiek moteriškam, tiek vyriškam laisvalaikio įvaizdžiui rinkitės vieną arba keletą skirtingo, pavyzdžiui Gyvatės ir Inkaro, pynimo grandinėlių. Jas paįvairins ir sidabriniai pakabukai – galite nešioti tiek vieną, tiek keletą jų. Šie papuošalai padės sukurti išbaigtą moterišką arba vyrišką laisvalaikio įvaizdį.

Klasikinis įvaizdis vasarai 

Moterys sidabrines grandinėles gali derinti su baltais, mėlynais klasikiniais marškiniais arba šviesia, pasteline suknele. Jos gali būti nešiojamos su perlų, kristalų pakabukais. Vyriška klasikinė apranga, kaip balti, mėlyni marškiniai ir liemenė paryškins subtilią, smulkesnę sidabrinę grandinėlę. Vyriškam įvaizdžiui, ko gero, pakaks vienos subtilios grandinėlės.

Auksas 585 ar sidabras – ką rinktis?

 

Auksinės grandinėlės yra brangesnės, tačiau tai – investicija į ilgaamžį, oksidacijai atsparų papuošalą. Sidabrinės grandinėlės atrodo elegantiškai bei rafinuotai, pasižymi patrauklia kaina, o oksidacijos paveiktą sidabrą galima atnaujinti. Jis taip pat gali būti paauksuotas – tokios grandinėlės savo išvaizda nenusileidžia auksinėms. Itin populiaru sidabrines ir auksines grandinėles nešioti kartu – toks derinys pagyvins daugumą vasarinių įvaizdžių.

GIVEN asortimente – apie 300 skirtingų grandinėlių


 

Tai, ko vis dar trūksta jūsų vasariniam garderobui yra įvairios grandinėlės? Ant kaklo nešiojamos sidabrinės ir auksinės grandinėlės bei jas paįvairinantys pakabukai – klasikiniai ir neabejotinai svarbūs aksesuarai bet kokiam įvaizdžiui. Ieškančius kokybiškų ir ilgaamžių papuošalų kviečiame apsilankyti GIVEN elektroninėje parduotuvėje. Itin plačiame juvelyrinių dirbinių asortimente rasite apie 300 skirtingų grandinėlių pasirinkimų – savo skoniui tinkamą atras kiekvienas! Jeigu išsirinkti atrodo sudėtinga, atvykite į fizines GIVEN parduotuves visoje Lietuvoje. Profesionalūs konsultantai padės atrasti tą trūkstamą detalę jūsų įvaizdžiui.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Mūsų draugai

Mūsų draugai