Apipjaustymas. Apie tai, kas tabu, – garsiai

Apipjaustymas, arba cirkumcizija (lot. Circumcisio – apskritas pjūvis), – apyvarpės pašalinimas chirurginiu būdu. Išgirdę šį žodį, didžioji dalis vyrų nusipurto, susiraukia, o kartais netgi pradeda tyliai mintyse keiksnoti. Na, šiuo atveju jų storžieviškumu kaltinti nereikėtų, kadangi – sutikime – procedūra ne iš maloniausiųjų. Tačiau, nepaisant jos atgrasumo, apipjaustymas vykdomas visame pasaulyje. Dažniausiai – dėl religinių sumetimų, tačiau yra nemažai atvejų, kai jis grindžiamas higienos ar estetikos sumetimais. Dar visai neseniai JAV apipjaustomi buvo net apie 90 proc. vyrų, kadangi didžiojoje šalyje buvo manoma, kada tai – būtina higienos priemonė.
 

„Kraupioji“ istorija


Galbūt šiek tiek keista, tačiau apipjaustymas – seniausia chirurginė operacija. Jau prieš 3800 metų žydai pradėjo apipjaustyti berniukus 8-tą dieną po gimimo.
Žinoma, kad daugelyje Afrikos kultūrų apipjaustymas būdavo, o kai kur ir yra būtina paauglio įšventinimo į vyrus ceremonija ar jos dalis. Dauguma žmonių žino, kad ir šiomis dienomis didžioji dalis žydų bei musulmonų ir toliau praktikuoja savo vaikų apipjaustymą, vadovaudamiesi religija.
Tikriausiai kyla klausimas: kaip prieš tūkstančius metų, kai neegzistavo sterilios operacinės, o „medikų“ kvalifikacija buvo labai abejotina, vykdavo ši procedūra?
Paprastai operaciją atlikdavo apipjaustymo „meistrai“ specialiais instrumentais, dažnai nesilaikydami minimalių higienos taisyklių. Žinoma, tai neapsieidavo be pasekmių. Ir, nors šiandien civilizuotose šalyse apipjaustant naudojamas nuskausminimas ir antiseptika kai kur išliko seni kaip ir prieš daugelį šimtmečių metodai, pvz., plėšriojo žvėries nago naudojimas vietoj instrumento ir žaizdos barstymas druska bei pipirais.
Keletas pikantiškų faktų iš apipjaustymo istorijos: vienoje iš Afrikos genčių apipjaustytasis turėdavo nupjautą apyvarpę suvalgyti, masajai tai, kas iš jos liko, nešioja ant piršto kaip žiedą, o Sudane apipjaustymo metu išmušami ir du priekiniai dantys – tik po to berniukas laikomas vyru.
 

Tad „už“ ar „prieš“?


Kaip ir visais jautriais ar delikačiais klausimais, taip ir apie apipjaustymą neretai diskutuojama. Reikalingas jis ar ne? Ar tikrai tai ne tik geriau sveikatai bei higienai, bet ir padidina malonumą lytinų santykių metu? O gal kaip tik atvirkščiai?
 

Keletas nuomonių, o išvadas darykite patys.


Kartais apipjaustymo procedūra yra būtina rimtais sveikatos sumetimais. Ji taikoma, kai dažnai sergama apyvarpės uždegimu, sumažėja jos anga ir vystosi vadinamoji fimozė, neleidžianti jos nustumti. Sergant parafimoze nusmaukta apyvarpė nenori grįžti atgal, o nusmaukta spaudžia varpą kaip žiedas, dėl ko galvutė sutinsta, ir joje sutrinka kraujo apytaka.


 

Sveikata ir higiena


„Apipjaustyti vyrai praktiškai neserga varpos vėžiu“, – garsiai šaukė cirkumizacijos šalininkai, dargi – jų partnerės taip pat rečiau serga gimdos kaklelio vėžiu. Taip buvo manoma todėl, kad tikėta, jog varpos onkologines ligas sukelianti priežastis yra smegma – balkšvai gelsva turinti kvapą masė, susikaupianti tarp varpos ir apyvarpės. Nesilaikant elementarios higienos, drėgnoje erdvėje po apyvarpe ima daugintis bakterijos, kurios sukelia apyvarpės ir galvutės uždegimą, o ilgainiui gali sukelti ir vėžį. Daugkartiniai tyrimai patvirtino, kad varpos vėžiu musulmonai ir žydai serga rečiau nei kitų tautų atstovai, o gimdos kaklelio vėžys 5 kartus dažniau sutinkamas ten, kur vyrai neapipjaustomi. Tačiau paskutiniuoju metu nustatyta, kad švari smegma – natūrali ir nežalinga, o kenkia tik nešvari ir infekuota.
Kitas faktas, kad lytinėmis ligomis dažniau serga neapipjaustyti vyrai. Gonorėja jie serga du kartus, o sifiliu ir grybelinėmis ligomis – 5 kartus dažniau nei apipjaustytieji.
Tačiau šalia šių, kaip atrodytų, labai reikšmingų privalumų, kaip ir visame kame, yra ir nemažų trūkumų.
Pavyzdžiui, ir toks faktas: varpos galvutės odoje yra liaukų, drėkinančių jos paviršių. Po apipjaustymo ji pasidaro sausa.
Kitas ne mažiau svarbus aspektas, liudijantis apipjaustymo nenaudai, yra gydytojų tyrinėjimais įrodyti faktai, kad pirmaisiais gyvenimo metais apipjaustyti vaikai šlapimo takų uždegimais serga 5 kartus dažniau nei neapipjaustytieji, kadangi nėra galvutę apsaugančios apyvarpės. Ne mažiau svarbu ir tai, kad jau minėtoje smegmoje yra natūralaus antibiotiko – lizocimo, mažinančio šlapimo kanalo infekavimo riziką.
 

Seksualumas ir psichologija


Nesuklysime pasakydami, kad lytinio gyvenimo kokybė vyrams ne mažiau svarbi nei sveikata. Tuo remdamiesi, apipjaustymą remiantys gydytojai ar seksologai teigia, kad dėl šios procedūros sumažėja varpos jautrumas, todėl orgazmas pasiekiamas vėliau, ir lytinis aktas pailgėja, suteikdamas daugiau malonumo. Tačiau žymių amerikiečių mokslininkų Viljamo Masterso ir Virdžinijos Džonson nuomonė nuvilia apipjaustytuosius ar apipjaustymą remiančiuosius – jie nustatė, kad penio jautrumas prieš ir po apipjaustymo vienodas.
Yra duomenų, kad moterys patiria didesnį malonumą besimylėdamos su neapipjaustytais vyrais.
Kitas aspektas, liudijantis apipjaustymo nenaudai, yra tai, kad bet kokia chirurginė operacija yra trauma tiek suaugusiajam, tiek vaikui, nesvarbu, kada ji atlikta.
Mūsų dienomis apipjaustymas imtas laikyti psichologine trauma, kurios pasekmės jaučiamos visą gyvenimą.
Įdomu tai, kad, remdamiesi šia teorija, amerikiečių gydytojai sukūrė specialias metodikas, padedančias kūdikystėje apipjaustytiems ir dėl to jaučiantiems kompleksą ar psichologinį diskomfortą: nuolat švelniai patempiant penio odą, susiformuoja nauja apyvarpė, sėkmingai pakeičianti tikrąją.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Aaa
2022-06-20 13:05
Sveiki. Prieš kelias dienas turėjau apipjaustymo operaciją. Perrišimo metu pastebėjau, jog viršuje nedidelę dalį apyvarpės paliko, ar viskas čia taip turi būti, ar po sugijimo kreiptys pas urologą?
as
2017-07-03 00:10
vaida tu .......jai galvoji kad jis geriauses.nebent geriauses tik tau.
PROBLEMA
2017-06-16 16:44
Vaikystėje turėjau turbūt , kad penio infekciją jis buvo sutinęs ir pašutęs. KUrį laiką po to buvo gerai. Dabar kai praėjo nemažai laiko penį niežti kartais nežinau ką gi daryti , tai darosi nepakenčiama , tai toks keistas jausmas (weird)(fu) . Ką siūlote daryti esu nepilnametis manau kad apipjaustymui tėvai tikrai nepritars. :( :(
Marius
2017-06-09 08:34
Apipjaustymo pagrindinė paskirtis buvo ir yra sumažinti varpos galvutės jautrumą ir taip pažaboti masturbaciją. Arba religinė - išsiskirti iš kitatikių. Apipjaustymas dėl švaros ar medicininės bėdos - tai tik papildoma priežastis.
Tomas
2015-04-24 12:31
Sveiki. Man beveik pries menesi buvo atlikta cirkumcizija. Urologas atlikes operacija minejo, jog po operacijos ramybes busenoje penis atrodis trumpesnis, bet erekcijos metu liks koks buves. Beveik po menesio jau visos siules iskrite ir viskas pilnai sugije taciau pastebejau, jog ir erekcijos metu varpa tikrai sutrumpejusi, 3-4cm kaip minimum 8|. Kodel taip yra, ar taip gali buti? Ar su laiku turetu ilgis atsistatyti? Aciu.
tadas
2015-04-16 13:30
Sveiki :) 10d man ir atliko operaciją. Skauda aplink kur siūlai, ir matosi kad pakraujuota aplinkui. Ties siūlais, matosi odoje siūlų žymės. tad reiškia, kad siūlai šalinasi po biski ar kazkas blogai? :D nes skauda..
vaida
2015-03-17 09:56
gyvenu su apipjaustytu vyru...seksas gali testis istisas valandas, super...kitokio vyro nenoreciau neikada...T7CA7
rokas
2014-10-23 16:48
pries pora dienu man atliko apipjaustyma ir labai patino mano varpa aplink galvute ar tai normalu ir ar greit galesiu santykiaut
Kiprui
2014-07-12 23:26
Kokia gėda? Mano nei vienas draugas nežino apie tai. :) jeigu pats visiems nesigirsi tuo, tai niekas ir nesužinos. Nebent jūs rengiat kas savaitinius penių matavimosi vakarėlius. :)))
KIPRAS
2014-07-11 16:20
O ar jums nebuvo geda? As siek tiek najaukei jauciuos, kad suzinos draugai... kokia jus nuomonė?
Šviežias
2014-06-17 12:19
Po operacijos praėjo jau savaitė. Viskas gyna sklandžiai, tik šiek tiek biesina patinimas (fu) ypač keistai atrodo po pačia galvute patinusi oda. Na bet manau blogiausia praeity ir tikrai nesigailiu kad tam pasiryzau. Linkiu visiems turintiems panašia problemą prisiversti pasirodyti gydytojams ir neatidėliojant ją išspręsti.
sadraV
2014-06-16 17:42
Praėjusį penktadienį (13d., per pilnatį :D ) ir man pagaliau atliko šią procedūrą.
Bijojau kaip velnio. :D Ne pačios operacijos, bet narkozės. Tačiau tik atsigulęs ant operacinio stalo supratau, kad nebus nei baisiojo dūrio į stuburą, nei pilnos narkozės. Tik prileido vaistų keliose vietose APLINK ir viskas. (hooray) Visa operacija truko beveik 50min. Kartais jausdavosi toks keistas jausmas, kai kerpa. Tačiau skausmo - jokio. Bijojau, kad kai baigsis vaistų poveikis - pradės skaudėti, tačiau lig šiol jokio skausmo. (super)
Apie 12val. baigė operaciją, o 17val. jau iškeliavau sau namo. :)
Pakolkas viskas atrodo gerai (nusispjaunu tris kartus per petį :D ), tik paryčiais nervuoja nevalinga erekcija, kurios atsikratyti pavyksta tik atsikėlus, ko pasekoje jau antras ryta kaip keliuosi 5-8val. :(
Tad nebijokit ir jeigu tik reikia, ar šiaip norit - keliaukit greičiau pas šeimos gydytoją siuntimo pas urologą. (super)
Šviežias
2014-06-11 15:12
Vakar ir man atliko apipjaustymą. Gavau spinalinę nejautrą į nugarą, taigi visą laiką likau sąmoningas. Pati nejautra nebuvo tokia baisi kaip tikėjaus, plius pasitaikė prikolnas anesteziologas kuris ir bairių paskaldė kad numustų nervus (happy) po vaistukų į nugarą gan greit aptirpo klubų zona ir šiek tiek kojos. Pati operacija truko gan trumpai na bet spėjau apsižvalgyti ir susipažinti su aplinka :) . Po visko į palatą parstumė apie 13h ir praktiškai iki vakaro jokio skausmo nejaučiau. Vakarop, atitirpus klubams ir kojoms šiek tiek pradėjo mausti varpą, bet seselė pasiūlė nakčiai nuskausminamujų į žandą ir iki ryto išmiegojau gan neblogai. Ryte apsireiškusi erekcija sukėlė nedidelį diskonfortą bet nieko nepakenčiamo. Labiausiai nervino slapinimasis nes praktiškai variau į visas keturias puses. Gerai kad antytės tam pritaikytos (super) . Apie 11 ryte gavau receptus vaistams, pakalbėjom su gydytoju, buvau pertvarstytas, papasakota kaip tai pačiam atlikti ir paleistas namo. Kolkas tvarsčių nekeičiau ir kalio permaganato vonelių nedariau tai sudėtinga įvertinti aparačiuko buklę, bet savijauta nebloga taigi tikiuos gijimas bus sklandus.
md
2014-05-19 20:36
Sveiki, 17d ir man padare pilna apipjaustyma. Siek tiek gazdina keli dalykai kad aplink siules yra patine ir tie patynimai ryskiai melyni nedaug truksta iki juodumo bet tik ziurint is virsaus is apacios lyg ir viskas normaliai visas patinimas kaip suprantu prasideda nuo siuliu kuriuos dar siek tiek kraujuoja. Pirma diena po operacijos to melynumo buvo atrodo maziau. Kas idomiausia kad kiek cia jusu skaiciau tikriausiai pas visus tirpstantys siulai man kazkodel siuvo ne su tirpstanciais.
Arunas
2014-05-02 09:32
Ką galiu šia tema pasakyti. Esu apipjaustytas. Mane motina paskatino tai pasidaryti prieš pat mokyklos lankymą. Tada man buvo 7 metai. Šiandien jau esu 3 kurso studentas ir visai nesigailiu tam sutikęs. Džiaugiuosiu kad esu apipjaustytas ir labai tuo dziaugiuosiu.
brosas
2014-03-14 22:27
Bet siaip geriausia butu i urologa kreiptis ir su juo pasitart :) Jei koki papildyma gydyma skirs, tai duok zinot :)
brosas
2014-03-14 18:41
Sveikas, man irgi prieš beveik 3 sav. atliktas apipjaustymas, irgi keletą siūlių ištrūko ties pasaitėliu. Tiesa, jau visas siūles pats išsiėmiau, nes visur kitur gražiai sugiję, apart tą vietą, kur išplyšo. Ten tiesiog limfa kaupiasi ir tiek. Geriausia būtų nejudint kelias dienas, kad užgytų, nes nuplovus ta geltoną audinį pradės kraujas šiek tiek kauptis, o tada vėl tuo pačiu audiniu pasidengs. Šiaip turbūt išvis reikia kreiptis į urologą, kad užsiūtų iš naujo, bet pakentėjau porą dienų, stengiaus tos vietos labai neliest, o netyčia nukrapsčius - papurkšdavau peroksidu, tai dabar jau kaip ir gyti pradėjo. Aišku, nelygumai vis tiek kažkiek liks ir ateity matysis kad ten ne taip kaip reik sugijo, bet tiek to :)
gytis
2014-03-09 21:47
Sveiki, man pries pora sav. Buvo atliktas apipjaustymas. Nebuvo ko jaudintis, operacija labai paprasta, nors buvo atlikta su intravenine narkoze. Praejus porai savaiciu jau iskrite ne vienas siulas, bet keleta siulu iskrito peranksti, vos pora dienu po operacijos. Manau jie isplyso del nevalingos erekcijos. Ties pasaiteliu, toje vietoje kur iskrite siulai, dabar matosi gelsvas audinys. Tai dabar neaisku kas ten yra. Ir ar isnaujo nereik persiut. Gal kam taip buvo? 8|
brosas
2014-02-16 23:42
sakė, kad atvykt nevalgius negėrus, bet vis tiek, "vdruk" prispirs po operacijos atsibudus :D Dar galvoju, ar sakyt prieš operaciją ar ne, kad įtariu, jog pas mane yra kaip cista ant penio... T.y. ne kartą buvo spuogas iššokęs tuoj vietoj, tai tiesiog išspausdavau ir praeidavo per porą savaičių. O dabar, jau gal prieš kelis mėnesius, atsirado kaip guziukas, tiesiog po oda, tai kažkada nesusilaikiau ir pabandžiau išspaust. Išbėgo tiek kraujo, tiek pūlinių, išspaudžiau kiek įmanoma, kol liko išvis tik mini guziukas, vos jaučiasi. Tai taip ir liko jisai, ir matos šioks toks kaip randas toj vietoj, bet daugiau ir nesispaudė, ir nepradingsta pats. Tik po to sugalvojau paskaityt, ir išsiaiškinau, kad čia į cistą panašiausia man, bet jos pasirodo net ir spaust nebuvo galima.... Tai dabar net nežinau, ar sakyt urologui prieš operaciją ar tylėt. Nes šiaip man netrukdo, ir nesimato dabar, kai mažas, ir jaučias tik kai "ieškai"... Nes kažkaip per ankstesnį vizitą, kai tarėmės dėl operacijos datos, visai net pamiršau apie tai pasakyt... Tai kad dabar nebūtų nukeliama operacija dėl to dalyko, lieps gal dar kokių papildomų tyrimų atlikt ir pan... Na, turbūt lauksiu operacijos dienos ir jei nepamiršiu, tai tuomet pasakysiu...
abrez to brosas
2014-02-11 22:38
tai tau gert nebus galima pries operacija, ar nepasake? ten pofik, atnesk antuke jeigu ka tau. myst galesi i ja. bet siaip as kai nenorejau labai ilgai myst, tai vakarop tik uzsimaniau, tai pats nuejau peskom jau is leto sau;)
brosas
2014-02-07 18:34
Nu ką, aš jau po vizito pas urologą. Po 3 savaičių operacija. Leido pasirinkti, ar plastiką (nepilną) ar cirkumciziją (pilnutinį) apipjaustymą, pasirinkau pilnutinį, kaip kad daugelis ir rekomenduoja, bet taip ir nepaklausiau, ar paliks pasaitėlį ar ne. Nežinau dar pats, kaip aš noriu, bet jei leis operacijos dieną pasirinkt, tai turbūt sakysiu, kad nupjautų... Kažkaip nesinori kelis kartus gultis po skalpeliu dėl to paties dalyko. Jautrumą ar prarasiu ar ne - bus matyt... Aj, sakė, kad darys pilną narkozę, tai iš dalies geras dalykas, nes nenoriu švirksto į nugarą gaut, nu bet yra ir baimė, kad neatsikelsi arba per anksti atsikelsi, bet tarkim kad viskas bus gerai... Tik gal kas pasakysit, kaip ten būna viskas po to, kai atsikeli? Ta prasme, ar nebus taip, kad atsikelsi vienas palatoj, baisiai norėsis į WC, o ar galėsi judėt iš lovos ar ne - neaišku?... Pasidalinkit žiniom :D Dar pamiršau paklaust urologo dėl vieno dalyko - iš apačios penio pas mane toks tarsi randas, jei taip galima pavadinti. Čia gal prieš kokius 4-5 metus, kai visą dieną su "plafkėm" prabuvau prie vandens, nutryne tinkliukas, kuris plafkėse būna... Tai tą kartą paperštėjo ir praėjo, bet ta pritrinta kraujagyslė tokia taip ir liko, o aplink ją iki pat galvutės plaukų spuogeliai yra, tai gan šlykščiai atrodo... Aišku, nupjaus dabar tą dalį, tiek nebesimatys, bet gal kas esat susidūrę su tokia problema ir žinot, kaip panaikint tą dalyką? Ypač kai erekcija būna, tai labai matosi, raudona visa ta pritrinta kraujagyslė būna...
abrezas
2014-01-24 03:47
to brazas: daryk pilna ir pasaitelio apipjaustyma, nes vienam cia problemu skaiciau dideliu buvo. reikejo antra karta operuot nes nenupjove ten to pasaitelio.
brosas
2014-01-23 21:56
Sveiki, prieš pora mėnėsių sužinojau, jog man fimozė. Daug skaitinėjaus ir vis dėlto pasiryžau užsiregistruoti pas šeimos gydytoją. Pirmadienį vizitas. Išpasakosiu problemą ir paprašysiu siuntimo pas urologą. Gal kam buvo atliktas apipjaustymas Kaune? Pats esu registruotas Dainavos poliklinikoj, žinau, jog yra trys urologai, Saulius rimčiausiai iš visų atrodo, bet gal ką jūs turit patart? Taip pat dėl apipjaustymo "lygio" - skaitinėjausi, jog darant nepilną cirkumciziją dažnai kyla komplikacijų ir tenka pakartoti operaciją ir atlikti pilnutinį apipjaustymą, todėl nusprendžiau, jog geriau nežaisti, ir iškart daryt pilnąją, bet kaip ten dėl to pasaitėlio? vieni sako, kad galima pasirinkt, jog išvis nupjautų, kiti - kad įpjautų, o dar kiti - jog jam išvis nieko nedaro... Tai kaip yra iš tikrųjų, ir koki variantą būtų geriausia rinktis? Taip pat, pamiršau paminėti, jog esu nepilnametis, taigi įdomu, ar leis visą tai atlikti be tėvų sutikimo (jau turiu 16 metų) ?...
abrezas
2014-01-22 12:50
nesiskubink. girdejau, kad dar kai is isores uzgyja, tai po to dar viduj tesiasi gyjimas;). ir siaip kaip supratau, kad gerokai dar ilgai reik kai kam palaukt, kol viskas pilnai atsistato ir tampa normalu. nu bet gal visiem cia skirtingai. parasyk komentara, jeigu ka, kaip sekes.
Andrius
2014-01-21 15:40
Nėra jokių skysčių, pas mane ten jau gana norml užgijo. Tikiuosi susilygins tie karoliukai maži ir nekris visai į akys. :) Dabar jau laukiu kada pabandysiu lytinius santykius ! :)
abrezas
2014-01-21 01:35
tie karoliukai pas tave jau gal ir liks seniuk. yra pas mane irgi toki mini, bet ten nelb ka suziuresi. o pas tave dar yra to geltono tokio shudo ant zaizdu ar jau ne?
abrezas
2014-01-21 01:28
nesijaudink, iskris. pas mane apacioj net patys tie siulai islindinejo. tai ir is priekio tau islys, jei ten dar kas like. as tai del to net nesukciau galvos.svarbiausia kad viskas isgijo, ir kad uzdegimo nera. pas mane tj irgi jautrumas-skausmas tas yra ties tom zaizdom, bet gal praeis manau. nes jau biski butu per daug keista, kad uzdegimas taip velai pasireikstu. sveikinu atlikus sia operacija, seni:) ikopimas i kalna cia:)
Andrius
2014-01-18 22:57
Klausyk, abre, norėjau paklausti hmm, tas priekis sakai irgi pas tave užsibuvo, tai pas mane va matai ten kaip ir ne siūlai, o nuo siūlų tokie išsipūtę truputį kaip hmm apvalūs maži "guziukai" arba dar juokingiau palyginsiu "karoliai", nes matai po operacijos pas mane buvo vien tokiais "karoliais" mažais aplink varpą, tačiau po savaitės galas iškrito pajuodavęs, o va priekiniai pasiliko, tai sumažėja, tai truputį padidėja, bet kad iškristi tai ne, ar pas tave panaši situacija? papasakok kaip ten pas tave :) labai įdomu.. nes gyd. sakė kad viskas čia gerai, viskas užgyja, bet aš galvoju, kad jeigu iškrito tie kiti, tai kodėl šitie neiškrenta?? :( o dėl skausmo tai būna duše, kai stipri srovė ant galvutės pataiko, tai labai jautriai varpa sureaguoja, taip pat pvz. dar gan jautri rankšluosčiui kai valausi ją, bet kai vaikščioju viskas tvarkoj.
abre
2014-01-17 01:28
siaip nors ir uzknisa tas gijimo procesas, bet nesigailiu kol kas, kad dariausi apipjaustyma, viskas daug graziau atrodo. +jei kas cia dar skaitys: labai bijojau operacijos del to, kad buvo pas mane uzdegimai dar nesibaige pilnai balonopostito. tepdavau travocortu, praeidavo, bet po kokiu 4d. vel atsinaujint pradedavo. taciau po operacijos dekui Dievui nereikejo nieko tept, viskas isgijo, uzdegimas neatsinaujina!.. galvojau nuciuos stogas, jei vel atsinaujins uzdegimai. galiu padrasint, maciau jutubej video kaip daro ta opercija, netgi bahurui su isvis ryskiu uzdegimu (balonopostitu). bet daktaras pasake, kad kai pasalinama apyvarpe, iprastai lb greit dingsta visas uzdegimas. taip ivyko ir man! rimtai, kam reikia, tai vienintelis minusas kol kas matomas - pooperacinis laikotarpis.;). bet ir tam pooperciniam nieko neskaudejo. gal 8 dienom tik praejus paskaudejo, bet po to ok buvo. biski dar nuo to skyscio man atrodo kiausus bert buvo pradeje, bet pradejo vel vyniot byntu varpa ir dingo.
abre
2014-01-17 01:20
sveikas, andriau. pas mane praejo 24 dienos, tai panasiai kaip ir pas tave. siaip irgi jau viskas iskrite tik del priekio abejoju dar, kazkaip keistai ten tas priekis pas mane irgi, nesuprantu ar ten dar yra siulu viduj ar ne. gal jau ten suauge viskas, neiznau rimtai.. bet siaip yra dar tos geltonos demukes prie zaizdu senu minimalios (skyscio to biski pabega, bet jau beveik nustojo visiskai, nu o ir kvapo keistoko buna, bet manau nepiktybinio.) tikejausi kad viskas greiciau pilnai sugys, nes jau po kokiu 4 dienu kai su druska prasiskalavau ir vandeniu tj lb graziai viskas uzdziuvo. lengvo skausmo pas tave buna dar ant byrkos, Andriau, kai prausies po dusu ar kai vaiksciojies?
Andrius
2014-01-15 15:36
Jau kaip 1mėn praėjo po operacijos ir prieš pora savaičių 70% siūlų iškrito(pajuodavę ir sukietėję). Tačiau iš priekio liko dar siūlų ( tokie šiek tiek išsipūtę, kaip ir buvo likusieji ), ir jie vis neiškrenta, negyja. Naudojau Baneociną ir permangant. voneles atlikinėjau, tačiau jau nustojau, nes gyd. pasakė, kad viskas gerai, viskas tvarkoj, kad puikiai gija. Tačiau aš manau, jog nieko gero, jeigu priekiniai galvutės siūlai dar kaip "nauji". Taigi jaudinuos, kad jau tiek laiko praėjo, o priekis vis "šviežias" kaip po operacijos. Ką patartumėte? Ar buvo kam panašiai galbūt?
Būčiau labai dėkingas.
abre
2013-12-24 16:18
na va pagaliau ir as turiu abreza. reikejo del medicininiu priezasciu, bet siaip cia kai pasiskaiciau komentarus, tai net atejes noras buvo darytis ta operacija didelis. antra diena jau po operacijos. jei kas turit kokiu geru patarimu kaip greiciau isgyt, parasykit emaila ar skype. nes daktaras nelabai ka paaiskino. tiesiog pasake tept su tokiu tepaliuku ir tvarsti det. o kai su sesute snekejau, tai isvis man sake nereik nieko tept tipo, nei tvarstyt daugiau. sako apsiprausi po kiek laiko ir bus ok. netvarstyt tipo daugiau. ka manot?
ww
2013-11-19 09:59
Faktiškai tie, kurie vaikystėje per jėgą neatsiklausiant buvo apipjaustyti įgyję kompleksą ir turi psichologinių bėdų. Tokie žmonės stengiasi visomis išgalėmis atkeršyti pasauliui, jie nori, kad visus berniukus apipjaustytų ir jie pasijustų ne tokie vieniši, normalesni. Tokie ligoniai būna tampa ir urologais, religiniais fanatikais, kurie ieško net menkiausių priežasčių pacientams išaiškinti, kad jiems būtina apsipjaustyti. Tad radę urologą, kuris nėra apipjaustytas - išgirsite visai kitus argumentus, kad apipjaustymas nereikalingas.
lauris
2013-10-22 20:00
Sveiki, man prieš 4 dienas padarytas apipjaustymas. Jautrumas didelis, siūlai aplink visą galvutę ( tirpstantys) ir patį pasaitėlį pašalino man. Todėl klausimas būtų toks: kaip bus su tais siūlais man, ir ar jokių pasekmių nejausiu jei neturėsiu to pasaitėlio ( čia tubrūt daugiau susiją su lytiniu aktu)?
Tomis
2013-09-29 14:18
Sveiki vyrai, apipjaustimą daro visur ar tik santariškėse? Ar tai mokama procedūra? Kur pradžiai eiti pas šeimos daktarą?
Dėkui!
HOM
2013-08-29 14:36
Tai vat padare ir man apipjaustyma,labai nepatinka naktiniai kelimaisi del jo, skaudet siaip lyg ir neskauda, nebent galvute prisiliecia prie triusiku ar pan. Erzina kad ji visad prilimpa prie triusiku,ir nors ir kaip atsargiai bandyciau ja atitraukt visad suskausta, taip pat matosi kad bega tokie lyg puliai, geltonas skystis, ar taip turi but?
r
2013-08-04 08:13
po apipjaustymo 4 dienos, slapinantis vargina kad, slapimas taskosi i visas puses. is pradziu lyg ir nieko buvo. ir dar smarkiai jautrus galas. gal kam buvo ir ar vel pas darktara ar tai susitvarkys apgijus visai.
?????
2013-07-26 16:07
Ar yra sia operacija galima atlikti esant bet kokio amziaus?
veteranas
2013-06-20 19:59
to apipjaustytas123, pamegink rasti is kur ateina tas guziukas gali buti kad tai sausgysle kokia arba tiesiog kai susiuta sukabintos dvi odos puses, po operacijos praejo 2 menesiai, senei cia ir besilankiau, bet ka norejau pasakyti, dziaugiuosi kad tam ryzausi, nezinau nepastebejau kad man ten kazkas sumazetu vizualiai, viskas isliko normaliai tik aisku be odos, realiai netgi penis visada buna siektiek standesnis nei anksciau manau, o jausmas pirmo sekso po apipjaustymo tiesiog nuostabus, mylejausi tiek kiek norejau, merginai tai labai patiko (hooray) manau ateiciai vaikus apipjaustysiu tik gimusius kad neturetu ateityje jokiu bedu, beto tai tik ir i nauda gaunasi, sumazeja tikimybes uzsikresti ziv, susirgti prostatos ligomis ir t.t Zodziu visiems rekomenduoju :)
Apipjaustytas123
2013-05-03 14:34
Žodžiu, apipjaustė mane prieš 5 savaites, viskas jau beveik sugiję, tačiau vienoje vienoje, netoli pjovimo zonos, yra toks mažytis guziukas, kietas kaip akmuo. Ne patinimas čia man rodos. Yra kam panašiai buvę?
Po apipjaustymo
2013-04-24 08:28
Mane balandžio 17 d. apipjaustė. Visus 16 savo gyvenimo metų nebuvau matęs pimpip galvutės. Pastoviai kildavo uždegimai ir visokios nesamonės. Tėvam visada buvo rekomenduojama kad reikia apipjaustyti, bet jie vis kažkaip motyvavo kad tai lyg kažkaip kitatautiška , ar dar ten kaip.... Tuo mane labai kankino, juk šią paprastutę operaciją galėjo atlikti labai senai.
Kagi galiu pasakyti, man pašalino visą vidinę, pasaitėlį ir labai daug išorinės odos. Tad dabar pimpukas vizualiai kiek mažesnis atrodo. Atrodo lygtai visada pasistojęs. Nors dar nėra pilnai sugijęs, bet vizualiai atrodo labai gražiai. Tad esu labai patenkintas.

P.S. Operacija buvo praktiškai neskausminga:)

Jei kam kiltų klausimų, visuomet stengsiuosi atsakyti.:P
Apipjaustytas
2013-04-20 00:43
Sveiki, noriu jus nuraminti, nes pačiam prieš kelias dienas taip pat buvo neramu ir turėjau daug klausimų. To "nervas" kad patinė aplink penį po 4 dienų tai normalu tinimas išliks ir ilgiau, man realiai jau eina apie 14 diena ir tik nesenei sumažėjo guziukas po pasaitėliu (buvau prisiskaitės apie neva besikaupiančius ten pūlius tai išsigandau, bet taip nėra), o šiai tinimas aplink siūta žaizda išliks apie mėnesį max, nu man kaip ir antra savaite, tai dziaugiuosi kad tinimo niekur daugiau ir nebeturiu iskyrus aplink zaizda kadangi siuta tirpstanciais siulais ir kaip supratau jie yra ir po odele, jie ten tirpsta todel taip ir susidaro tinimas. Beje del kraujavimo tai irgi nusiramink, man 6 diena po operacijos buvo stipri erekcija tai irgi tymtelejau turbut siulus ir pakraujavo kaip turi buti, bet liovesi ir daugiau nekraujavo, jeigu nesustoja kraujuot gali deti ledo 15min ir daryt pertrauka 3min, ir taip pakartoti kokius 4 kartaus, bet cia krastutinumai. Beje klauskit dar jei kas neaisku pasistenksiu atsakyti is savo praktikos, nes kaip suprantu pagal operacini laipsni tai as vyriausias, dvi savaites ir pasakysiu kas jusu laukia netolimoje ateityje (happy) .
pasimetęs
2013-04-15 16:50
na ištikro tai patinę nelabai stipriai, bet kaip sakiau, tos siūlės mane lb neramina, atrodo siaubingai. Kur neišplyšę, ten gerai.. Bet gal chirurgas ka patars, apsilankyt žadu.
nervas
2013-04-15 08:01
(pasimetes) klausimas tau o tau sutine aplink galvute ar ne? as taipat naudoju octenisept purskala man 19 metų.
nervas
2013-04-15 07:55
praejo 4 dienos po apipjaustimo penis sutines aplink galvute ir vienam sona kraujuoja. Gal kas zinote kaiuzgyditi ta zaizda, nes kaip binta nuimu tai nusiplese wiskas. ka man daryti?
pasimetęs
2013-04-14 14:21
sveiki, vyrai :) balandžio 3 Santariškėse man darė varpos tiesinimą, ko pasekoj privalomas ir apipjaustymas. Su tiesinimu viskas ok, bet apipjaustymas.. Apatinėj daly ties pasaitėliu 5 diena truko siulės, šiaip neskauda, bet jei taip sugis, atrodys siaubingai, kaip mezgalis.. Naudoju tik octenisept, ka patartumėt daryt mano situacijot? Man 19, viskuo rupinuos pats
saras
2013-04-05 23:39
Nuva ir as pasidariau operacija, emiau vietine nejautra, tapacia diena gryzau namo, nusiskundimu kaip ir neturiu, tik perrisimo procedura nepatiko bet tik tiek kad nemalonu, tvarsciai neblogi tai visai neprilimpa, priestai pamirkiau kalio permanganate. Norejau paklausti per kiek dienu priprantama prie atidengtos varpos, kad nejausciau diskomforto vaiksciojant?
Artūras
2013-04-05 19:27
Mano istorija kaip apipjaustytu patapau:

Prieš metus apie apipjaustymą praktiškai nieko nežinojau, tol kol ramų praeitos vasaros birželio vakarą atėjo tėvas nešinas žurnalo su moksliniu straipsniu apie apipjaustymo naudą. Sako žiūrėk ką čia rašo! Ir klausia ar nesutikčiau ryžtis tokiai operacijai. Žinoma kad tą vakarą nieko neatsakiau ir palikau gerokai sutrikęs. Tėvas dar pasakė kad pats apsisprendė tai pasidaryti. Palinkėdamas ramiai apmąstyti išėjo pas kitus jaunesniuosius du mano broliukus…. Ryte sutikęs broliukus aptarėme tėvo pasiūlįmą ir nusprendėm kad pradžiai gal ir vertėtų visiems kartu bent jau nueiti pas gydytoją pasitarti, pasikonsultuoti. Visa tai ir pasakėme tėvui. Tėvas žinoma nudžiugo ir pažadėjo greitu laiku užregistruoti pas specialistą.
Taigi, atėjus vizito laikui visi nuėjome. Gydytojas žinoma visai nenustebo mūsų atėjimo priežasties. Nes jam kiekvieną dieną tai tenka spręsti. Kągi, jis pirma apžiūrėjo pimpaliukus, visaip ten atitraukinėjo ir pasakė: būtinybės nėra, bet jeigu apipjaustymus pasidarytume tai tikrai liktumėte patenkinti. Aš pagalvojęs sutikau, (ir visi kiti sutiko) Tada gydytojas paskyrė keletą tyrimų ir užrašė už poros dienų atvykti operacijoms.
Kai atvykome, kiekvieno iš mūsų paklausė kokio apipjaustymo stiliaus pageidaujame. Aš ir mano jaunėlis brolis pasirinkome labai žemą ir patemptą, (kai pjūvis būna arti galvutės) apipjaustymą. Tėvas ir vidurinysis brolis pasirinko netiek žemą ir netiek patemptą, kažkiek laisvesnį metodą. Nu ką, tada po vieną kviesdavo į operacinę ir atlikdavo šią procedūrą. Pati procedūra praktiškai neskausminga. Tik kelias dienas buvo gal kiek nemalonu paryčiais. Bet viskas greit užgijo.

Rezultatas: dabar galvutė visuomet atvira, švari, graži. Visa mūsų šeima patenkinti šiuo apsisprendimu. Su pusbroliu buvome baseine, tai kai jis pamatė maniškį kurį laiką pastebėjau jo didelį susidomėjimą. O po kurio laiko sužinojau kad ir jis apsipjaustė.
Taigi, manau jau vien tuo daug kas pasakyta.:)
Jeigu kas apsispresite, tikrai, dvejoti ilgai neverta.

Arūnas 20 metų. Kaunietis;)(hi)
saras
2013-04-01 23:47
Puiku, nuraminai ir mane pries operacija, kai pranesei kad viskas gerai klostosi, greiciau issioperuoti ir rami galva bus :) tik reikes visus siuos tepaliukus susipirkti dar pries, kada po operacijos nesirupinti
Kokosas
2013-04-01 21:36
Kai pirmą kartą nuėjau nusimyžt, reakcija buvo - WTF!? Kokios 3-4 čiurkšlės į visas puses :D Tada pradėjau sėstis ant klozeto (tik priešinga puse nei įprastai) ir prisilaikydamas šlapindavausi. Šiandien išbandžiau tuos vamzdelius ir visai gerai pavyko - tvarstis tikrai nesušlapo. Tinimas man nesumažėjo, šiandien daug ir greitai vaikščiojau, tad matyt persistengiau ir šiek tiek sukraujavo. Dabar vakare sėdžiu prie kompo, tai visiškai nusiėmiau tvarstį ir kol neisiu miegot, tol nesidėsiu. Nusipirkau išbandyti arbatmedžio aliejaus, tai po jo tokį lengvą kutenimą jaučiu, jis skatina odos atsinaujinimą, tad turėtų greičiau žaizda gyti. Anksčiau dar šiek tiek betadine naudojau, o gydytojas išrašė tik octinisept. dėl patinimo jis nieko nesakė, tad vakare šiek tiek liotonu patinusią vietą patepsiu ir žiūrėsiu, kaip bus rytoj :)
saras
2013-04-01 02:17
butinai pranesiu, sakysiu daktarui kad ir man uzmestu duju manau kad atsijunkciau(super) nors buvau mastes kad gauti ta apatines dalies nejautra i nugara ir tapacia diena islekti nakti namo, nu bet zesiu ka rekomenduos gydytojas, savaitgali ateinanti turi operuoti, tada ir bus ziniu is mano puses, beje nuo tinimo nekalbejai su daktaru? is cia rasiusiu rekomenduodavo tepala lioton 1000 sake sumazina tinima, ir dar skaiciau kad kaip patarimas kad neslapinti tvarscio kaikurie darosi popierines tubeles, per jas ir nubega slapimas o tvarstis lieka sausas, del erekciju ramuneliu arbata padeda pries nakti, nusiraminti ir galbut nebus tos erekcijos, bet as dar ikalciau ir metu arbatos, va tik dar idomus klausimas kaip veliau atgaudyti slapinimasi i toleta, kadangi kai turi odele tai jos pagalba gali ir srove valdyti, o cia jauciu pirmom dienom sienas laistysiu. Ai o skausmas yra kai vaikstai su tvarsciu diena? nes mano penio atsmaukta galvute labai jautri yra ir bijau kad man ypatingai skaudes del to kad bus atvira nuolatos :(
Kokosas
2013-03-31 20:26
Su nugara man nieko nedare. Pagulde ant operacinio stalo, uzdejo kauke, kelis kartus ikvepiau ir atsijungiau. Atsikeliau reanimacijoje. Peni siek tiek skaudejo, nelabai supratau, ar dėl operacijos ar del noro slapintis. Pastate laseline ir netrukus nieko nebejauciau. Operacijos visiskai nebijok, tai yra absoliuciai dzin, nes nieko, nejausi, negirdesi ir nematysi. Bent jau as visiskai atjungtas buvau.
Del plauku. As paprastai visa gyvenima apsikarpau su zirklemis plaukus, bet neskutu, tad man gydytojas nieko nesake. kai apsikarpau, tai plaukai buna maziukai ir nebetrukdo. skutantis gali isberti oda.
Pats sudiniausias dalykas man buvo pirmas ir antras perrisimai, nes skausmas buvo toks lyg kulka is kuno isiminetu :D Siandien trecia karta jau pats persirisau ir jau nebeskaudejo. Tik pimpalas sakyciau siandien jau labiausiai per visas dienas sutines. Uzknisa naktines erekcijos, nes tada skausmas prikelia. O siaip viskas ok, Buk drasus ir pranesk kaip seksis :)
saras
2013-03-31 18:28
Kokosai negazdink uz keliu dienu ir man atliks, bet jau nerimas yra, beje noreciau taves paklausti ar labai skausmingas tas saldymas i nugara? nes girdejau kad duria adata tarp slanksteliu.. jei kas atsakys i kokoso keliama klausimas butu ir man naudinga, beje gali pasakyti, ar pries operacija daktaras sake kazka apie depiliacija tos vietos? ar jie ten kazka uzdeda kad plaukai nemaisytu operacijai ir nereikia skusti?
Kokosas
2013-03-30 11:08
Prieš dvi dienas man atliko cirkumciziją (apipjaustymą). Dabar reikia pasikeisti tvarstį, tačiau niekaip negaliu nuimti, nes jis prilipęs prie žaizdos ir velniškai skauda. Ar yra koks nors purškalas ar tepalas, kuris padėtų atlipinti ir nereikėtų taip paprastai tvarsčio plėšti nuo žaizdos?
saras
2013-03-04 22:30
Sveiki, operacija jau suplanuota ir laukiu su džiaugsmu, bei nerimu :( šiektiek bijau, juk busiu apipjaustytas negryžtamai, neišsivaizduoju kaip tada bus potyriai su merginomis? išlieka tas pats jausmas tik kad ilgiau gali mylėtis? Idomu ir tai kaip pačiam reikės masturbuotis jeigu ten nebus odelės.. aj ir dar, jums sakė ar nesakė prieš operacija apsiskusti gaktą? nes man nieko neminėjo, bet galvoju gal būtų geriau jei gyjimo metu nemaišytų plaukai? laukiu patarimų
Fortunatas
2013-01-28 06:19
Odos perteklius ant penio blogina sekso kokybę, bet del to nereikia daryti jokio apipjaustymo. Apipjaustant nupjauna pavadėlį einanti į galvutę kuriame yra galvutes svarbūs nervai, taip vyras sužalojamas nepataisomai.
Kad pasiekti aukščiausią sekso malonumą, būtina tiek nedaug pasiruošti. Vyras iš kapšelio kiaušinėlius suvaro į urvelius, ir saujoje laiko tuščią kapšelį, moteris virvute tuščią kapšelį užriša. Štai ir viskas. Dabar penis nebeturi odos pertekliaus, o galvutė su skrybėle puikuojasi visam gražume. Pradėkit seksą... užbaigę atriškit virvutę o kiaušinėliai užims savo vietą kapšelyje. Jau pirmu bandymu įsitikinsite ir moterys ir vyrai, kad mano metodas visiems priimtinas ir daug malonumo teikiantys.
Pagalbos
2012-10-21 18:22
Praėjo daugiau negu mėnuo nuo apipjaustymo. Vis dar tebėra likęs toks patinimas tarp pačio "grybuko" ir, kur yra like randžiukai (nemoku net apibūdinti, tokia, kaip lūpa). Bandžiau užsiiminėti lytiniais santykiais, tačiau patinimas staigiai vėl padidėja ir jaučiamas didelis diskomfortas, patarkite ka daryti...
rndex
2012-07-18 17:28
asker- baik tu, tu nezinai su kuo prasidedi. namu salygom, tokia vieta?!?! tu nezinai ar tau to reikia, tu nezinai kiek reikia nupjauti , tu nezinai kokios gali but komplikacijos , gi viskas sterilu turi but. Beje pas urologus nereikia daug vaiksciot, jei nustato ,kad operacija tau yra butina duoda siuntima ir viskas.
asker
2012-07-05 09:52
kaip manot galima atlikt ta apipjaustyma namu salygom ar nelabai? nes kazkaip pagalvojau jei ten senovej nupjaudavo tai nemanau kad ten kazkokiu stebuklingu irankiu ar sugebejimu reikejo? tiesiog manau daug laiko uzimtu man tas vaiksciojimas po urologus..
AS
2012-05-21 23:22
Pats tu debilas su didelem psichologinem problemom! Pirma perskaityk visa foruma, gal tada suprasi kodel zmones daro ta apipjaustyma, o nerasynek cia kazkokiu nesamoniu pats prigalvojes.
asdf
2012-05-15 14:03
Kas pper debilai lietuviai? Žydais vis tiek netapsite, o iš apipjaustymo jokios naudos. Šiuolaikiniame civilizuotame pasaulyje net 10 proc. apipjaustymų baigiasi tragiškai. Kai ką dar galima būna ištaityti, bet kai kurie netenka pimpalo - jį tenka nupjauti, arba netgi dėl kraujo užkrėtimo miršta. Kitiems viskas baigiasi geriau - turi dalį pimpalo be galvutės ar su puse galvutės, turi erekcijos problemų. Ir aišku, visa tai lydi didelės psichologinės problemos.
Popierius
2012-03-30 19:22
Sveiki, kiek mazdaug laiko po apipijaustymo, varpos galvute taip stipriai nebereaguoja i dirgiklius ir pradedamas jausti toks pat komfortas, kaip ir su avyparpe, siandien is po skalpelio as :)
Topas
2012-03-10 19:02
man buvo apipjaustytas tai galiu pasakyti svarumo atzvilgiu tai pliusas didelis.bet sekso atveju tai pojuciai sumazeje.man atliko profesoriusD.Balys gijo tris savaites.komplikaciju nebuvo.
vycka
2012-03-03 18:00
itariu, kad po pilno apypjaustymo suklydo chirurgas palikes pasaiteli, kiek man matosi tai jis plyso ten kur buvo siutas ir gavutes dalies pasaitelis dabar kai kokia ataugele lapatuoja, teks vel siuntima imt ir vykt pas urologa, nusivyliau santariskiu nekompetitingumu jei negali normaliai susiut kad erekcijos metu neplystu tai kokiu velniu palikt ji...
vyras
2012-02-29 08:07
sveiki man 20metu. man padare apipjaustyma pries siek tiek daugiau nei dvi savaites nes reikejo buvo fimoze... ir vakar jau mylejausi su sawo panele.jau viskas sugije bet siek tiek skaudejo.nepasaitant to seksas buwo nuostabus :) manau dar kelios dienos viskas buwo puiku. P.S nesigailiu kad buwau apipjaustytas :)
vycka
2012-02-20 17:33
sweiki, man irgi uzsake operacija, bet gydytojas tedave lapuka kokius tyrimus reikia padaryti, nei info telefonu nieks nepasako kokia tvarka juos atlikti ir kur eiti pirmiausia, operacija bus daroma santariskese, gal kas pagelbetu ir parasytu kur reikia eiti pirmiausia i registratura pasiimt ligonio kortele o veliau i laboratorini diagnostikos centra? p.s. ligoninese lankausi lb retai galima sakyt pirmas kartas, tad labai zalias esu situose reikaluose...
jonukas
2012-02-18 12:52
presau paneliu pagalbos ar tikrai verta
jonukas
2012-02-18 12:46
labas, pas mane taip pat truputi verze apyvarpe, bet labai bijau kazka ten daryti, noreciau kad pakomentuotu mergina pliusus ir minusus tada gal ir greiciau apsispresiu..
cigonas
2012-02-18 10:53
kur zemaitijoj atlekamos apipjaustimo operacijos privacai
dzonis
2012-02-07 15:10
as ir vakar gulejau po skalpeliu tj vat sendiena darbe sedziu viskas normaliai jauciasi kad jautri galvute,bet siaip viskas normalai ryte kaip ir kiekvienam buna nekas :D
tik vat vakar buvau susitikes su panele tj nekas buvo :DD
jonas
2012-01-27 19:37
ar pries operacija reikia plaukus aplink savo lytinius organus nusiskusti?
mergina
2012-01-26 10:14
sveiki, mano vaikinas apipjaustytas. kalbesiu tiesiai sviesiai, nuleidzia jis daznai ir atrodo lyg ir viskas gerai, bet jis per 4metus lytinio gyvenimo niekada nera pajutes orgazmo.tai juk yra nenormalu, ar tai del apipjaustymo?
AS
2012-01-01 00:59
Jo jo taip ir vaiksciok kol visa pimpala reiks paskui amputuot:) Jei taip galima butu, kazint ar daug cia kas eitu operuotis. Nu nebent is mandrumo! Jei neatsimaukia, reiskiasi tau fimoze ir reikalinga operacija(daline ar pilna cirkumcizija,cia pats nuspresi)Sekmes ir su Naujaisiais likimo brolyciai:)))
3
2011-12-31 18:30
O tai gal gali būti atsmaukta apyvarpė ir nereikės daryti apipjaustymo
To mushroom
2011-12-14 15:52
Jokios kainos, nepabijok nueit pas seimos gydytoja paprasyt urologo konsultacijos, jis paziures situacija ir jei reiks atliks operacija, tokio tipo operacija nebus mokama
Totis
2011-12-13 08:24
g.k.!.
Kaip pas tave su randu reikalai?. dinges jau? pas mane kazkaip letai nyksta :)gal kazkuom tepi?
mushroom
2011-12-07 07:12
sveiki, mano galvute visiskai neatsismaukia , man 21 metai , gal kas zinot kokios kainos operacijos vilniuje ???
ARGO
2011-11-29 21:54
sveiki man nesnenei buvo apipjaustymas,gali papasakoti ,kaip man buvo visu pirma reikia saukimo pas urologa kuri gali suteikti seimos gyditoja zinoma jai reikai pasakyti del ko nes jai tai reikia uzrasyti,bet as tiesiok sakiau pasikunsultuoti , pas urologa nuejau negreitai nes jis dirbo tik pirmadieniais ir ketwirtadieniais tai gal 3 savaites wis nespedavau ar budavo kokiu reikalu ,bet galu gale nueajau pasakaiu,kad man netasismaukia jis apziurejo ir pasake ,kad reikes daryti operacija tuomet jis paskambino chirurgui ir uzsake operacija ,operacija buvo kazkur po 12 dienu ,dar pries operacija butinaj reikejo pasidaryti tyrimus kraujas is venos kraujas is pirsto bei slapimas , tyrimu rezultatus pasiemaiu pirmaja diena nes jau kitaj dienai man jau ju reikejo , tuomet nuejau i chirurgyni skyriu ir paedaviau visus siuos popierius su tyrimais ir nuvede mane i laukiamaji kol pakwies , laukiau kazkur walanda tada pakwiete urologas kad apziuretu peni , apziurejo ir pasake ,kad laukti kol ateis chirurgas ,o jis atejo kazkur po 2-3 walandu tikraj pabodo laukti , bet sulaukiau tuomet prasidejo operacija , pasirinkau puse narkozes nes kiek konsulatavausi su daktaru jai gydoma apatine kuno dalis patartina puse narkozes, nes pilna yra dauk pavojingesne , suleido vaistu i nugara visai neskaudejo pasijaute tik bakstelejimas ir po kazkur 5 minuciu ar trumpiau nebejutau apatines kuno dalies ,pajutau ka reiskia buti invalidu , tada pradejo daryti man operacija viskas buvo uzdenkta tad nieko nemaciau kadangi operacija kad ir neskauda tikraj nera smagu , tai paprasiau raminamuju ju sake man daktaras prasyti jai nors kiek bus baisu ar kas , taigi raminamieji siek tiek padejo tada gulejau ramesnis zinoma kazkodel drebejo virsutine kuno dalis rankos , bet taip turi buti ,o man visai patiko :) taigi baigesi operacija kazkur po pusvalandzio tiksliai neatsimenu , ir nuvede i kazkokia palata po puses narkozes jokiu budu negalima pakelti galvos , tada galimejo ja tik sukioti i sonus , koju taip pat negalejau judinti dar bet su lasalines pagalba greitai uzmigau , tuomet atsikelaiu nuveze i savo palata , tada dar negalejau judinti apatines kuno dalies , nes poveikis yra 5 valandos po 5 valandu po operacijos pradejau judinti kojas apetitas taipogi buvo taigi siek tiek uzvalgiau, tada praejus dar valandai atsikelaiu is lovos prasivaikstineti nemalonus jausmas kaip penis ten lieciasi bet pakenciama .dar viena beda yra,kad siek tiek skauda nugara po narkozes negali labai lankstytis ir nugara jauciasi tokia kaip pavargusi dar ir kita diena nugara jauciasi pavargusi ,na ziuresiu kaip bus rytoj bet pamazu gereja . taigi kita diena paleido nebuvo labai dauk jegu. stai jai kam idomu del sios operacijos jai kas dar domintu klauskit :)
..
2011-11-18 18:29
Sveiki, po sios proceduros jau praejo kuris laikas, buvau viskuo patenkintas ir panasiai.. bet vat pries pora dienu su nauja partnere nesugebejau uzvest motoriuko.. alkoholis ir nuovargis galejo buti nepasisekimo priezastimi?
g.k.
2011-11-13 08:32
tikra tiesa :)
Totis
2011-11-12 18:22
baisiai geras reikalas tas apipjaustymas. patenkintas labai labai. taip kad kas darotes neliudekit, pakentekit pora ar trejeta savaiciu, bet gyvenimas visai kitas bus!. lovoj tai busi donzuanas :D
g.k.
2011-11-08 14:31
2 sav
zenka
2011-11-02 19:25
sveiki, po kiek dienu galima sportuoti? Aciu.
Totis
2011-11-01 10:24
nu va, 12 diena. viskas ledas. liko tik siulu istirpimas. po 10 dienu jau buvo labai gerai viskas :) greit gija. nereikejo naudoti jokiu voneliu nieko. tik "betadine", ir aprisinet. iki 5 dienu betadine naudot.po to jau savaip dariau, keleta dienu tepiausi "baneocin" tai labai padejo. ir viskas. ramu :) ir daigciukas apsiprates. netrugdo. kartais uzniesti tik per siules.:) bet manau po savaiteles ir siulai pabirs...
Totis
2011-10-25 21:27
Man siandiena jau penkta diena. apacia, pasaitelis matau kad graziai gija. niekas nekraujuoja ten. grazu ziuret buvo iki vakar :). sian visa diena skauda. ir labai sutino virsus. tinimas pas jus irgi didelis buvo?irgi skausmingas?. man atrodo betinstant jis ten uzsigavo per susiuvima nes kraujuoja.. vargas :).man tai israse tepalo "betadine"tept ir bintuot. jokiu voneliu, nieko daugiau. O po kiek dienu nebebintuot pradejai ?:)gal be binto greiciau gyja :P...
g.k.
2011-10-24 17:36
po tryju savaiciu jau galesi issitraukt visus likusius siulus ir dziaugtis gyvenimu :)
Totis
2011-10-22 00:02
Sveiki. vakar man padare apipjaustyma. cia ziuriu jums jau senokai darytas jis. ka galit patart?. del gijimo gal kazka zinot. pas mane kaip mesgalys jis atrodo kai pasiziuriu :))). kiek laiko gija mazdaug? kada jau normaliai galesiu pamyzes, paimt ir normaliai nukratyt :D?
dp
2011-09-12 19:41
kaip manot po kiek laiko galima lankytis baseine?
gk
2011-09-03 20:03
pas man nepilnas apipjaustymas, tai odos dar rezerve turiu :D :D
g.k.
2011-09-03 19:34
negaliu as jau bintuotis nes isvaziuoju mokytis, nebus man ten laiko ir noro zaist su sitais bintais. Jauciuos normaliai, nezinau kaip ten kas trinasi bet nieks neparaudonavo. Ziuresiu kaip bus po poros savaiciu :D jai ka - vel ligoninen :D
JKS
2011-09-03 18:51
gk, jauciu tu per anksti nustojai bintuotis. bintuokis toliau su vaistais. nuo pasalinio trinimosi tie patinimai tik dideja.
gk
2011-09-03 17:57
kai ziauriai atrodo dabar mano daikciukas :D suprantu jaigu butu graziai tolygiai istines tai dar nieko, o pas mane vienoj pusej labiau istine bet ne tai kad tolygiai o kazkokiais gumbais, bangom, as tikiuos kad viskas issiligins dar
JKS
2011-09-02 23:26
na mano patinimas jau matau kad pasiduoda. jeigu nekreipt demesi i rytinius padidejimus, beveik dingo. manau ir Lioton 1000 cia neblogai padejo.

zodziu, tai problematiskiausia vieta po cirkumcizijos. galiu tik pakartot viena gera rekomendacija, kuri sia problema turetu veiksmingai spresti:

"taciau kai kuriose klinikose gydytojai rekomenduoja idomia procedura irkart po operacijos kad patinimo beveik nebutu tiesiog iskart: keleta dienu laikyt bybi pakelta i virsu, kokiais nors pleistrais priklijuota prie gaktos srities. del kraujo apytakos pakeitimo tada patinimas visai nesiformuoja. si procedura gali padeti geriausiai tik jeigu panaudota irkart po operacijos. bet esme tokia, kad laikyt bybi tokioj pozicijoj po operacijos bus nemalonu. uztat jei nenorit jokiu patinimu, galit isbandyt"
gk
2011-09-02 19:03
tai kas liks mazes letai, arba isvis nemazes kaip man :D nu arba tiesiog man reikejo dar ilgiau laukt, na bet as neislaukiau, pusantro menesio uzteko man...
JKS
2011-09-02 17:54
taip, per 2 sav. zymiai sumazet, o tai kas liks - mazes letai.
gk
2011-09-02 14:45
patinimas zymiai sumazet turi mazdaug per 2 savaites ane?
JKS
2011-09-02 14:17
g.k. tada jo, tik curiosin toj vietoj gali naudot. Lioton 1000 tik tuo atveju tinka, kai ant odos nera zaizdu.
g.k.
2011-09-02 14:09
tai kad manau nelabai galesiu naudot lioton toj vietoj, nes toj vietoj pati pirma siule. Na tikiuosi viskas praeis nes sita puse kurioj yra guzelis yra gan stipriai sutinus dar :)
JKS
2011-09-02 13:59
dp, tada taip:

ant zaizdeles: Octenisept purskalas + Curiosin Gel 2 kartus per diena. Octenisept vieno paspaudimo uzteks kiekvienam kartui. sita kartoti tol, kol nepraeis zaizdele.

ant patinimo odos (bet jokiu budu ne ant zaizdeles): Lioton 1000 Gel 2 kartus per diena, 1 savaites kursas.
dp
2011-09-02 13:52
jks, pas mane tas ratelis patines vis dar, ir vienoje vietoje yra zaizdele maza tokia papuliuojanti labai lengvai
JKS
2011-09-02 13:31
g.k. pasikonsultuok su gydytoju ir turbut galesi naudoti Lioton 1000 toj vietoj.

dp tai jeigu menuo praejo, octenisept tik tuo atveju tiktu naudot, jeigu liko kazkokiu atviru zaizdu ar pan., nes jeigu viskas tvarkoj, jau ir nereikia juo purksti. tiesiog karta per 1-2 deinas su vandeniu plauk galvute del higienos. siame etape, kai menuo praejo, tikslinga apie tokius vaistus pagalvot, kaip Contractubex (randams mazinti) ar Lioton 1000 (jeigu patinimas dar liko). bet cia jeigu kokiu pasunkejimu nera.

g.k.
2011-09-02 13:23
na kaip cia sake zmones tai 2 kartus per diena geriausia. as purskiu du ipurskimus, po viena is kiekvienos puses kur pas mane siules yra. Po menesio dar nepasveikes esi?
dp
2011-09-02 13:14
jau menesis su truputi praejo po pilnos cirkumcizijos ir naudoju octenisept (odos ir gleiviniu dezinfektantas) ir nezinau kiek kartu per diena purksti ir kokiu tankumu (purskimu kiekis) naudoti, gal kas zino?
g.k.
2011-09-02 10:48
4ta diena, nesuprantu kodel tas guzelis nepraeina siuvimo pradzioj.. kai mane nervuoja viskas as bbd
g.k.
2011-09-01 18:05
ir dar jai kam idomu kokios kainos situ visu isgirtu vaistu (as pats tikejaus kad minimum 30lt nuo kiekvieno) - octenisept purskalas 16lt, curiosin gelis 25lt
g.k.
2011-09-01 15:47
beto ir bintuotis jau nustojau, nusibodo. Ziuresiu ar grynas oras i nauda :)
g.k.
2011-09-01 13:05
na va, bandau ir as gydytis su octenisept + curiosin, ziuresim kaip cia gausis :)
JKS
2011-08-31 15:45
zodziu, kaip gerus perrisimus daryt as jau rasiau instrukcijas cia. kad nenusmuktu, reikia Mefix pleistru ne tik Oklo marles perklijuot, bet ir per sveika oda prie bybio pradzios pora apsisukimu padaryt, kad laikytusi uz ta oda.
g.k.
2011-08-31 15:36
nauju pojuciu tai jau nera, juos jauciau kai buvau po pirmos operacijos. o del kraujavimo tai jau dabar nieks nekraujuoja pas mane ir kai erekcija nakti buna, susiuta 14 siulu, gerai susiuvo turbut. nu bandysiu nuo savaitgalio nesibintuot, nes sitas bintas visa malonuma gadina, pvz kai vaikstau lauke ir pradedu jaust kad jis nusmuko...
JKS
2011-08-31 14:45
as irgi nustojau bintuotis po ~13 dienu, tik kai kazkur iseidavau ilgam is namu, pora kartu ir veliau dejau tvarstukus. kad jokiu pasaliniu pojuciu nebutu.

kai kuriu specialistu nuomone tokia, kad jeigu greiciau nutraukti perrisimus, tai viskas greiciau sugis orui veikiant, nes tada greiciau dziusta. vienoj geroj privacioj Maskvos klininikoj operuojantis urologas isvis rekomenduoja po 2-3 dienu tvartus nuimti po cirkumcizijos ir po to tepti Curiosin + dezinfikavimui naudoti Miramistin (pas mus tokio nelabai rasi, rusiskas antiseptikas, bet yra Octenisept kaip geresnis jo pakaitalas).

taigi ziurek, jeigu nereikes daug vaikscioti, gali bandyt ir po savaites nutraukt bintavima po antros operacijos. del saugumo as visgi palaukciau 10 dienu, nes su perrisimu kazkaip patogiau ir erekcija gerai sulaiko. kai nuimsi, visada turek su savim Octenisept. jeigu busi kazkur isejes is namu ir prades kraujot, kad iskart galetum dezinfikuoti.
g.k.
2011-08-31 14:29
O siaip dabartinis vaizdas kai praejo 2 dienos po operacijos yra baisus, viskas nelygu, siuvimo pradzioj kazkoks kaip ir gumbelis yra, na daktaras sake viskas issiligins kai patinimas sumazes, bet kotai pas man jau mintis sukasi nejaugi ir 3cia karta reiks gultis po poros menesiu? :D taip ir priprast galima :D
g.k.
2011-08-31 14:26
as galvoju nuo kitos savaites jau nesibintuot, kaip manai nieko baisaus nebus? kiek skaiciau tai vieni anksciau pradeda nesibintuot, kiti veliau. Pvz as praeita karta po 2 sav nustojau bintuotis.
JKS
2011-08-31 14:03
praejo 4 savaites. siaip viskas puiku, tik is patinimo tikejausi greitesnio dingimo. jis suka kazkoks keistas - keicia geometrija dienos begyje kaip jam patinka :D is ryto didesnis, vakarui artejant mazeja, pries einant miegot beveik isvis dingsta, o ryte vel padideja.

apskritai mazeja, bet letai. oda ant jo puikiai atrodo, normalios spalvos, bet po odos kazkas dar ten lieka kas patinima formuoja. didziausias sumazejimas buvo per pirmaja savaite po operacijos, po to jau letai viskas. bet manau normos ribose, visur rasoma kad patinimas po cirkumcizijos dingsta ilgiausiai. erekcijos metu tas patinimas issilygina.

labai mazai jau liko patinimo ir jis netrukdo, bet su juo sunkiausiai susidorot, nes geriausi vaistai mazai efektyvus. o kai vaistai mazai efektyvus, tai mane blogai veikia psichologiskai :D

Tantum Rosa voneliu efektas man nepatiko, nes po ju galvute tampa kazkokia per daug jautri ir paraudonoja kartais, o patinimui itakos nedaug. Todel nuo praeito penktadieno pradejau tepti patinima Lioton 1000 gel’iu 2 kartus per diena (iskart perspeju, kad jokiu zaizdu siuo geliu tepti negalima, tik patinimo oda).

g.k. tu sakei kad tau nepadejo Lioton 1000, o as pastebejau pagerejima jau po poros dienu. bet vel gi sumazejo patinimas iki kazkokio laipsnio ir velesnis tepimas jau neduoda tokio efekto, kaip pirmom dienom.

kitu vaistu patinimams mazinti lyg ir neradau, taigi daugiau neturiu su kuo eksperementuoti :D tegul dingsta su Lioton, tepsiu toliau.
g.k.
2011-08-31 13:39
gerai, dekui, pabandysiu taip :) beto kaip tavo sveikata? kiek dienu jau praejo?
JKS
2011-08-31 13:01
Octenisept purskala reikia naudot, nes gelis siek tiek kitos paskirties. iskart po operacijos iki 3 kartu per diena gali purksti laisvai, ir siaip jeigu prireiks (del kokios nors infekavimo rizikos) gali purksti dazniau.

Curiosin vienas netinka, nes jo dezinfekavimo paskirtis absiriboja tuo, kad jis padengia zaizda plevele pro kuria nepraeina infekcijos, taciau jeigu kazkas jau ten buvo prisikabinus, abejoju kad Curiosin panaikins. jis butent paspartina ir palengvina gijima, tai pagrindine paskirtis.

o stai Octenisept butent naikina viska ko ten neturi buti, dezinfikuoja.

taigi is pradziu purskiam Octenisept, laukiam 10 min, po to tepam Curiosin. tai bus puikiausias variantas. ir taip 2-3 kartus per diena.
g.k.
2011-08-31 11:37
o koks geriau octinesept? purskiamas ar gelis? ir kiek kartu i diena juo naudojates? 2 kartus ryte ir vakare?
g.k.
2011-08-31 10:55
o jaigu tik vienu curiosin geliu tepciau? kaip skaiciau tai jis irgi dezinfekuoja.
JKS
2011-08-30 18:21
Octenisept + Curiosin visiskai saugu ir patikima, geriausi vaistukai.
g.k.
2011-08-30 18:07
kai isvaziuosiu mokytis tai ten jau permanganato nelabai noresis darytis voneles, geda biski prie draugu, tai manau teks pereit prie Octenisept purskalo apie kuri cia visi kalba.
g.k.
2011-08-30 12:57
bet kai keista man, anksciau taip bijojau kreiptis pas daktarus, vis atideliodavau, o dabar kai kreipiaus tai jau 2 operacijas padare per 2 menesius :D
g.k.
2011-08-30 12:54
Visgi pasaitelis yra paliktas, bet jis paplonintas labai. Susiuta tirpstanciais siulais tik si kart vienos rusies o ne kaip praeita karta - dvieju rusiu. Pleistra nuklijavo ir dabar reikia tiktai su steriliom servetelem vaiksciot, i tualeta einant nuimt jas o paskui vel uzdet. Kaip ir pirma kart prieziura ta pati, 2 kartus per diena permanganato voneles, sake nereikia jokiais papildomais purkst chemikalais. Praustis galima po poros dienu. Aktyvus sportas po poros savaiciu. Del naktiniu erekciju sake nieko nedaryt, pakentet savaite, o paskui kai pagys tai mergos pades susitvarkyt su naktinem erekcijom, taip sake :D na o siaip skausmo jokio, slapintis problemu ner. Na ka, bandysiu per savaite pagyt kad paskui draugai neitartu kad man kaskas yra kai mokytis isvaziuosiu :D
JKS
2011-08-29 17:39
g.k. jo, tiksliai isaiskink ka tokiais atvejais daro. idomu ar ispjauna ta patinima ar viduj kazka patvarko.
g.k.
2011-08-29 16:47
nu va as jau po operacijos, ryte nuvariau ligoninen pats su masina, apie 1h prasidejo operacija kuri truko apie 30min, vel pilna narkoze (manes net neatsiklause kokios as noreciau), atsikeliau, valanda prasiblaiviau ir isvaziavau namo. Jokiu rekomendaciju negavau, nes daikciukas dabar ne tik tvarsciu apsuktas kaip pirma kart, o db jis uzklijuotas pleistru ir tik palikta skylute kad tualetan nueit. Rytoj 12h reikia atlekt pas daktara tada ir suzinosiu kaip ten ka man padare, padarys perrisima ir t.t. Slapinimosi problemu nera. Skausmas minimalus, jokiu nuskausminamu po operacijos neleido ir neplanuoju kasko gert
JKS
2011-08-24 11:17
na tavo pagrindinis tikslas ne numust ji kai atsikels, o padaryti taip kad neatsikeltu :D nes jeigu atsikele, tai viskas, deformavimas ivyko.

siaip is savo parktikos galiu pasakyt, kad geras tvirtas perrisimas su curiosin ir octenisept nakciai tikrai padeda. svarbiausia kad ir bybio pradzia butu perrista, o ne tik galvute.
pewpew
2011-08-24 01:05
JKS, pasidomejau ir geltonas skystis is zaizdu tai tik naturalus gijimo procesas. Jei toks skystis pasirodytu ant galvutes ir slapinimosi metu skaudetu tai reikstu infekcija ir reiktu gerti antibiotikus.

Del erekcijos skaiciau, kad geriausia miegoti rankomis apsikabinus kelenus ir turet koki salta daikta po ranka, butinybes atveju prispaust ji prie pilvo, kad nuo shoko nusileistu pifas. Reikes ismegint :D Dekui uz pastabas :)
JKS
2011-08-23 13:46
pewpew, siaip kaip teko skaityti geltonas skystis yra norma zaizdoms sugijant. bet patikslink pas gydytoja dar. pas mane gal ir buvo to skyscio, bet nedaug, pvz ant tvarstu pasilikdavo kai perrisinejau.
JKS
2011-08-23 13:43
aj, dar gi pries naktine erekcija gali padeti geras perrisimas. toks kad viskas labai stipriai butu perrista per visa bybio ilgi. kaip gerus perrisimus daryti rasiau instrukcijas zemiau.
JKS
2011-08-23 13:38
pewpew, pradek jau Curiosin tepti, zymiai greciau sugis.

del naktiniu erekciju, pasaulyje egzistuoja tik vienas saugus budas pakankamai patikimai jas stabdyti 2-3 dienom nuo operacijos :D kaip forumus skaiciau, zmonems padeda. bet tu pewpew jau pavelavai. viskas kas zemiau aprasyta - tik medicinos tikslais! :D zodziu, tie kas pries cirkumcizija iki 4-7 kartu masturbavosi, po to stabiliai 2-3 dienas jokios erekcijos neturejo. tik aisku lubrikanta naudokit tuo metu. o vaistiniai budai erekcijai pasalinti laikomi pavojingais, nors tam tikri vaistukai egzistuoja.
pewpew
2011-08-23 10:34
Man 4 diena po operacijos. Kiekviena nakti kas pora valandu tenka atsikelt del nemaloniu pojuciu, nes pifas stojasi i virsu. Nuraminu, uzmiegu ir vel po poros valandu tas pats. Tie tampymaisi nera gerai ir jauciu, kad letina gijima. Isbandziau kmynu arbatas, kad nebutu erekcijos, bet pastangos buvo bevaises. Dienos metu viskas tvarkoj. Is po nakties atsikelus tvarstyje visada randu kazkiek kraujo nuo tu nelaimingu erekciju ir paskutinemis dienomis pamatau vis kazkoki geltona skysti tvarstyje. Pulinio niekur lyg ir nesimato, bet skystis ateina is zaizdu. Tvarsti keiciu 2 kartus per diena, viska dezinfekuodamas Octenisept, darau kalio permanganato voneles. Nezymiai viskas patine. Del siokio tokio pakraujavimo is siuliu del tu neramiu naktu dar suprantu, bet tas geltonas skystis tai labai mane neramina. Gal kam nors taip yra buve?
g.k.
2011-08-22 08:39
man ne tik kad nepasiseke su pirmu apipjaustymu, bet dar ir likusias bedas nesiseka susitvarkyt... sian gi turejau gultis pasaiteli salint. Vakar puse dienos zvejojau, sian atsikeliu ryte puse kaklo raudona ir spuogais isbere kazkokiais. Susikroviau kuprinele, pasiruosiau parai gulejimo ligoninej, nuvarau pas daktara taip ir taip parodau kakla, sako keliam kitam pirmadieniui...gal namu salygom apipjaustyma pasidaryt? :D nu cia tik juokai
JKS
2011-08-21 18:26
"g.k., 2011-08-02 13:05:07
ir del tirpstanciu siulu.. katik, praejus lygiai 5 savaitem, issiemiau paskutinius 2 siulus, tyksliau ne issiemiau, o nukirpau juos ir istraukiau, nes jau uzpiso man i juos ziuret... tad irgi jum rinktis, kur paprasti siulai kuriuos po savaites ar kiek ten laiko isema, o kur tirpstantys kurie kaip pas man po 5 savaiciu dar ne visi iskrite buvo.."


-- vakar savarankiskai isemiau visus tirpstancius siulus, kurie dar likdavo :D manau tirpstantys geresni uz paprastus, nes nuimt ju irgi niekas nedraudzia, uztat tu visada turi pasirinkima ar nuimt po kazkiek laiko ar palikt kol patys issitirps (priklausomai nuo sugijimo laipsnio), kai su paprastais siulais jokio pasirinkimo nera.

vienareiksmiskai galima sakyti viena: laikyti tirpstancius siulus odoje ilgiau negu 2-3 savaites yra blogai, nes mazgu vietose formuojasi idubos ir randas po to tampa negrazus. ir siaip nemalonu juos laikyt. kita vertus, laikyt siules maziau negu 11 dienu irgi pavojinga. taigi per 3 savaites nuo operacijos, bet ne anksciau kaip po 11 dienu (jeigu viskas tvarkoj atrodo) - arba isimkit juos savarankiskai, arba eikit pas gydytoja ir prasykit nuimt.

as nuemiau vakar, po 2.5 sav. nuo cirkumcizijos. gydytojas sake kad issitirps po 2-3 savaiciu, taigi pats laikas buvo jiem padet.

nekartokit to kas zemiau aprasyta jeigu del kazko abejojat ar rankos jum dreba! :D kreipkites geriau pas gydytoja. nors savarankiskai daugiau demesio gali siam procesui skirti ir galbut atidziau, graziau nuimt. pvz as nueminejau 45 min, buvo kazkur 11-14 siulu.

ka naudojau:

manikiurines zirkles (kuo mazesnes tuo geriau, as Rimi parduotuvej nusipirkau kokiu buvo)
mazas pincetas (kuo mazesnis tuo geriau, irgi emiau Rimi)
Octenisept purskalas
Curiosin gelis

is pradziu nuejau i dusha, tada oda tampa elsatingesne ir dregnesne, patogiau nuimt siulus.

po to dosniai purskiam viska su Octenisept - zirkles, pinceta, bybi. tokiu budu padaroma pilna dezinfekcija.

po to ziurim i bybi. kiekvienas matomas mazgas yra vieno siulo surisymo vieta. tarpusavyje kiekvienas mazgas nesaveikauja (bent jau pas mane taip buvo). taigi nuiminet reikia paeiliui. siulas ieina vienoj vietoj ir iseina kitoj, atstumas tarp ju labai trumpas.

is pradziu biski patraukiam mazga pincetu, gal pats iskris. stipriai netraukti, jeigu matot kad nejuda!

jei nejuda, nukirpam mazga zirklemis, bet ne visai prie odos, o taip kad biski siulo matytusi virs odos, uz kuri reikes traukti pincetu. apskritai, musu tikslas pasalinti tik mazga kad niekas nelaikytu siulu.

patraukiam likusi po nukirpimo siula pincetu dar karta. stengiames pagaut viena siulelio galiuka, kad uz ji patraukus kitas galas issiimtu kartu. vel gi, stipriai netraukti.

jeigu vis dar neiseina, nukirpam zirklemis daugiau to paties mazgo dar arciau prie odos ir bandom traukti vel. po sito antrojo nukirpimo jau tikrai turetu iseiti. jeigu ir bus jauciamas skausmas, tai nedidelis ir greitas.

pereinam prie kito mazgo ir veikiam tokiu pat budu, kol visi siulai nebus istraukti.

proceduros vidury patartina padaryti pertraukele ir dar karta viska apdorot su Octenisept, o ant jau istrauktu siulu patept Curiosin.

galu gale patikrinkit, kad Octenisept ir Curiosin liktu ant visu istrauktu vietu.

dabar viskas tvarkoj, siulu neber ir normaliai atrodo. tik neskubekit bybi kazkur kisti iskart i nepadorias vietas :D tegul gija toliau, iki 4 savaiciu nuo operacijos. nes skaiciau apie atveji, kai bachurui praejus 3 savaitem nuo cirkumcizijos santykiaujant su mergina siules suplyso iki kraujo, kad dar karta teko susiut ligoninej. bet ten be preziko kiso ir sausa buvo pas merga. taigi dar vienas patarimas - kai bandysit pirma kart po cirkumcizijos, butinai naudokit gera lubrikanta :D na ir aisku, pirma karta patartina testuoti ne su merga, o savarankiskai :D

nuo siandienos prie Octenisept ir Curiosin pridejau Contractubex Gel ir reguliariai juo tepsiu (2 kartus per diena). kaip jau rasiau, jis veikia butent randus, juos islygina, kosmetiskam efektui pagerinti. na ir Curiosin su Octeniseptu po biski dar naudosiu toliau.

beje, nedidelis patinimas bybio apacioj dar laikosi. netgi vienai dienai begant, kartais sumazeja iki nematomumo, kartais vel grizta :D bet ilguoju laikotarpiu pastebimai mazeja ir netrukus dings. bendra praktika tokia (is geru privaciu kliniku urologu-chirurgu konsultaciju internete): patinimas suaugusiam zmogui po bet kokiu cirkumciziju laikosi ilgai ir praeina tik po kokio menesio, kartais ilgiau, ir tai yra normalu.

taciau kai kuriose klinikose gydytojai rekomenduoja idomia procedura irkart po operacijos kad patinimo beveik nebutu tiesiog iskart: keleta dienu laikyt bybi pakelta i virsu, kokiais nors pleistrais priklijuota prie gaktos srities. del kraujo apytakos pakeitimo tada patinimas visai nesiformuoja. si procedura gali padeti geriausiai tik jeigu panaudota irkart po operacijos. bet esme tokia, kad laikyt bybi tokioj pozicijoj po operacijos bus nemalonu. uztat jei nenorit jokiu patinimu, galit isbandyt.
g.k.
2011-08-21 17:29
jau rytoj ryte varau gultis antrai procedurai. parasysiu kokie ispudziai, gal nauja narkoze patirsiu :D
pewpew
2011-08-19 23:33
Dekui JKS uz patarimus. Del to popieriaus lankstymo tai turi neblogai origami ismanyt ;D bet Octenisept jau nusipirktas ir manau ne karta gyvybe isgelbes ;D
JKS
2011-08-19 21:29
"Dar bunant ligoninej pora kartu ejau i tualeta ir keletas lasu kaip tycia privarvejo i tvarsti"

-- apie tai skaityk mano instrukcija zemiau, reikia panaudoti popierinius vamzdelius ir viskas bus tvarkoj :D
JKS
2011-08-19 21:25
"kazkiek jo buvo priauge prie galvutes ir zaizdu tai maniau mirsiu kol ji nuimsiu, bet isleto viskas pavyko, siek tiek pakraujavo ir pasikeiciau tvarsti"

-- nusipirk Octenisept purskala ir nuimant tvarstus pursk i tas vietas kur priaugo, tada laba puikiai nusiims ir iskart pilna dezinfekcija padaroma toj vietoj. ir isvis Octenisept jusu pagrindinis draugas po cirkumcizijos, nes purksti gali iskart ant zaizdu, ant visko (skirtingai nuo gel’iu, kuriuos tik po 2-3 dienas galima pradet naudot).
pewpew
2011-08-19 20:49
Isoperuotas pries 8 valandas, sedziu dabar namie. Pasalino apyvarpe pilnai, net ir saltoj temperaturoj galvutes apyvarpe nedengia. Dar bunant ligoninej pora kartu ejau i tualeta ir keletas lasu kaip tycia privarvejo i tvarsti. Grizes namo ji pasikeiciau, kazkiek jo buvo priauge prie galvutes ir zaizdu tai maniau mirsiu kol ji nuimsiu, bet isleto viskas pavyko, siek tiek pakraujavo ir pasikeiciau tvarsti. Su tepalais kuris laikas tikrai nieko nedarysiu, nes nors ir lengviau tvarstis pasikeicia, letina gijima. Patinimo labai minimaliai matos, gal del to, kad visa pasalino apyvarpe, o gal pasireiks veliau. Daktaras parekomendavo kalio permanganato voneles, pradesiu jas naudot. Bijau rytiniu "palapiniu", kad siuliu neistempciau ir kasnors nesuplystu. Jei ka nors kamuoja klausimai del pasiruosimo operacijai ir jos atlikimo, drasiai atsakysiu i klausimus :)
g.k.
2011-08-18 20:49
o man kazkodel sugalvojo ji palikt.. ir jo patinimas taip ir nepraejo. na bet as nieko nekaltinu, atsigulsiu pasalins ji ir ramu bus :)
JKS
2011-08-18 18:50
mano pasaitelis, kaip matau, buvo pasalintas iskart.
g.k.
2011-08-18 18:46
pasaitelis sugadino man visa malonuma :)
JKS
2011-08-18 15:45
g.k., sekmes tau :) retas atvejis, kai po cirkumcizijos tenka peroperuot...
g.k.
2011-08-18 15:21
na va, as pirmadieni guluos antra karta. nesmagu, bet ka padarysi..
dpdgms
2011-08-15 18:01
nekraujuoja man, bet papuliuoja vienoje vietoje
g.k
2011-08-15 16:45
po 10 dienu jau ir ezere maudytis gali, zaizdos sugyje turi but
JKS
2011-08-15 11:50
dpdgms - man gydytojas leido po 10 dienu. bendros rekomendacijos - kai nebus jokiu kraujavimo pozymiu siuluose. bet sedet vonioje nepatarciau, tiesiog po dusu pasimaudyk. muila nusipirk "neutralu", be jokiu priemaisu (as toki rimi pirkau, bet ir vaistinese turbut atsiras). o siaip bybiui kokias voneles galima naudot (pvz as Tantum Rosa naudoju), o jau kuna ir visa kita po dudu plaut.
dpdgms
2011-08-15 11:17
kiek laiko po cirkumcizijos galima maudytis vonioje? (pasedeti 15-25min)
JKS
2011-08-13 09:23
"suprantu kad tie vaistai tik paspartina gyjima ir padeda" --- "as tik nerekomenduociau net ir geru,taciau sintetiniu, vaistu naudoti"

kodel? tu juk ne i vidu juos naudoji, o bybiui vis tiek geriau. ir is anksto, iskart po operacijos, tu negali zinot ar viskas gerai tau gis, ar nebus kokios infekcijos ar pan. todel reikia padet bybiui :D tas kalio permanganato tirpalas tai atsilikes sudas, kai yra zymiai veiksmingesniu, malonesniu ir patogesniu pakaitalu. dar ir chemini nudegima galima gaut jeigu per dideles koncentracijos tirpala netycia padaryt.

kai pvz tas pats Octenisept purskalas jokiu neigiamu poveikiu neturi, nedegina odos ir veikia iki 24 val po panaudojimo. o naikina daugiau bakteriju ir virusu uz antibiotikus, iskaitant netgi ZIV.
to JKS
2011-08-13 00:03
suprantu kad tie vaistai tik paspartina gyjima ir padeda.tiesiog pvz kaip man jokiu komplikaciju nebuvo tai as tik kalio permanganato tirpale mirkiau ir jau viskas sugije pilnai.21 diena po operacijos praejo.as tik nerekomenduociau net ir geru,taciau sintetiniu, vaistu naudoti jei viskas gyja normaliai.
JKS
2011-08-12 23:43
as naudoju moderniausius ir saugiausius vaistus, kuriuos kai kurie gydytojai israsydavo kitiems komentatoriams (ir siaip internete po cirkumcizijos sitie daznai pasitaiko):

http://www.octenisept.lt

http://www.curiosin.lt/apie_curiosin.php

http://www.pasveik.lt/vaistai/tantum-rosa/7847 del sito tik neissigaskit, kad i manksti parasyta - is tikruju ir i miki galima naudot, buvo cia atveju kai gydytojas skyre po cirkumcizijos patinimui mazinti :D
to JKS
2011-08-12 22:23
ziuriu vaistus visokius sintetinius naudoji...jei rupinies sveikata tai ieskok naturalesniu budu, kiek skaiciau tai ir savo mazajam nusipirkai tepalus visokius.asmeniskai nepatarciau naudot visokiu vaistu nebent jau be ju neimanoma.

O del narkozes tai patarciau g.k. imti vietine.man kaip operavo suleido i miki vaistus ir neskaudejo.pernakt palaike ir paleido daugiau nereikejo pas daktariukscius
JKS
2011-08-12 17:44
del tos burnos po narkozes, papasakosiu as apie nemalonia pasekeme kuri man atsitiko. zodziu, kad per miega liezuvis neatsisuktu ir neuzblokuotu gerkle ir kvepavima, i burna idedamas toks vamzdelis, kuris ta liezuvi fiksuoja ir siaip prideda papildoma oro kanala.

nezinau kaip man ta vamzdeli dejo, bet po operacijos pastebejau burnoj biski pazeista oda is desines puses salia lupu vidineje burnos puseje. gal del to, kad operacijos metu toj vietoj per sausa buvo ir tas vamzdelis prisiklijavo prie gleivines. gal dar del kazkokiu priezasciu.

is pradziu sviezios nelabai skaudejo. bet po poros dienu tos zaizdeles burnoj taip skaudejo, kaip operuota vieta niekad neskaudedavo :) nes dar vienas dantis prie jos nuolat prisitraukdavo ir jaudindavo. sunku buvo sneket, valgyt teko per skausma. ir labai sunkiai savaime uzgija tokios zaizdeles.

po 4 dienu Kamistad N geliu nusipirkau specialiai i burna, jis su lidokainu ir nuima pazeistu nervu skausma, tai padejo biski. o pilnai tos zaizdeles tik siandien praejo.

taigi baisiausia kas buvo po cirkumcizijos tai ta pazeista burna :D ar kazkam dar teko toki malonuma pajaust, ar tik man cia pasiseke?
g.k.
2011-08-12 15:10
Po pilnos narkozes kai atsikeliau jauciau kaska burnoj, nelabai supratau kas tai buvo, apsvaiges jauciaus, bet per kokiu 10min praejo viskas ir buvau irgi kaip pries operacija. Bet mane laike per nakti, sake del to kad pilna narkoze dare. Manau reiks vel rinktis pilna, nebent neleis man tokia daryt. Nes apipjaustyma man dare apie 30min, tai dabar 10min reikalas, tik pasaiteli pasalint ir viskas. Manau net greiciau susitvarkys.
JKS
2011-08-12 14:26
g.k. po spinalines narkozes namo tu neleksi, nes kad nebutu neigiamu pasekmiu reikes bent 5 val gulet be judesio, o geriau ir visa diena. jeigu netycia atsistosi greit po spinalines narkozes, tai iskart galva skaudes ir tas skausmas po to gali niekada nepraeit.
beje, jeigu pilna nejautra su miegu daroma siuolaikinemis priemonemis, tai nera tikslo per nakti likti. man dare su pilna nejautra, operacija prasidejo 17 val, labai greit uzmigau, o po valandos kai atsikeliau - jau po kokiu 15 min buvau pilnoj samonej ir smegenys veike kaip iki narkozes. tai tas man patiko, kad jokiu svaigimu nebuvo. reiskia gera narkoze padare, tik deja nepaklausiau kokiom priemonem. po to biski pagulejau palatoj del ramybes, o 21:30 jau isvaziuojau namo su taksi.

dar jeigu tavo naujos operacijos sudetingumas bus mazesnis negu cirkumcizijos, gali paklaust del vietines narkozes. svarbiausia kad gydytojas turetu geros praktikos ta vietine atlikt su injekcijom. jeigu jis patyres sioje srityje, tai rinkis vietine, nes maziausia zala organizmui. tik jeigu tavo organizmas tures padidejusi atsparuma injekcijos metu naudojamoms medziagos (lidokainas/novokainas), efektas gali greitai pareit ir labai skaudes. tada tau gali dar viena doze idet. bet tuo ir apsiribos, nes jeigu ir po jos efektas greit praeis jau nauju injekciju greiciausiai nedarys kad nebutu odos sluoksniu intoksikacijos ir kentesi visa skausma.

zodziu, is siu 3 nejautros budu man labiausiai patinka pilna (kitu nesu bandes, tik skaites apie jas). bet tavo atveju, kai du kart is eiles reikia darytis per 2 men, patarciau pagalvot ir apie vietine.
g.k.
2011-08-12 12:43
kaip manot kokia narkoze dabar rinktis? kai pirma kart apipjauste tai rinkaus pilna, viskas buvo labai faina, pamiegojau, viskas norma. Bet del to mane laike per nakti ligoninej ir tik kita ryta paleido. Galvoju gal dabar spinaline rinktis ir po poros valandu po operacijos lekt namo? Bet bijau i nugara :(
JKS
2011-08-09 23:00
del siulu, sake per 2-3 savaites iskris.
JKS
2011-08-09 22:48
po operacijos praejo lygiai savaite, siandien buvau kontrolinej apziuroj. gydytojas sako, viskas puikiai gija ir po 2 dienu jau bus galima nuimt perrisima ir maudytis. patinimas jau labai mazas.
e.i.
2011-08-09 22:29
jau beveik tris savaites praejo, balti siulai visi iskrito liko 4 zali kurie irgi ant kritimo ribos. nezinau kokiu instrumentu atlikinejo man operacija bet mirkiau po 3x i diena permanganato tirpale ir viskas sugijo super. Dabar beliko vadovautis japonu filosofija "geras samurajus leidzia savo kardui rudyti makstyje"
JKS
2011-08-08 11:25
g.k. tu rasei kad norint pasislapint tau reikejo binta nuiminet, nes viskas buvo perrista tame tarpe ir skylute :D o mes cia aptarinejam pazangesni buda kaip slapintis be bintu nuemimo. aisku, ir atsisest reikia tuo metu.

beje, 5 nakti po operacijos pagaliau sugrizo mano naktine erekcija, 2 kart nutraukus miega :) bet nieko jau neskaudejo, ir gerai buvo perrista, taigi erekcija sulaikyta vidutinej busenoj. cia turbut rekordas po cirkumcizijos - tik 5 diena pajaust ta malonuma, kai jau nieko neskauda :D siandien nakti jau turejau 4 erekcijas, irgi nieko ypatingo.

siaip viskas gerai uzgija, tik vienas siulas dar biski pakraujoja kai perrisineju. prie Octenisept ir Curiosin Gel nuo sekmadieno pridejau Tantum Rosa voneles patinimui mazinti, karta per diena darysiu.

dar viena gera vaista radau: Contractubex Gel. cia jau biski veliau pradesiu tepti, jis veikia butent randus, juos islygina. zodziu, kosmetiskam efektui pagerinti.
g.k.
2011-08-08 11:00
ne nu vyrai prikolinat :D kam visokiausi vamzdeliai? nejaugi jau tokios dideles slapinimosi problemos? atsitupi prie tualeto ir nusislapini jaigu labai jau srove issikraipius. as tai ta pacia diena po operacijos kai viskas ziauriai istine buvo galejau graziai slapintis ir srove tiesi buvo, po poros dienu biski issikraipe ji, po dar poros dienu vel normali tapo.
JKS
2011-08-07 12:41
tobulinam vamzdelio panaudojimo mena :D geriausias efektas pasiekiamas tuo atveju, jeigu apytiksliai prispaudus vamzdeli prie skylutes pakelt bybi aukstyn ir paziuret pro vamzdeli kaip pro taikykli, tokiu budu galima tiksliai sureguliuot vamzdelio prisilietimo taska.
JKS
2011-08-05 14:28
aj jo, ta susukta vamzdeli dar pjaunu zirklemis perpus, kad nebutu per ilgas :D
JKS
2011-08-05 14:24
del slapinimosi: kad perrisimas nesudregnetu, darykit siaurus vamzdelius is A4 formato poipieriniu lapu ir slapinimosi metu tvirtai prispauskit prie skylutes, kad visas skystis teketu pro vamzdeli :D aisku, kieviena karta reikia nauja ir svaru vamzdeli susukt. as imu A4 lapa, perlenkiu perpus kad vienas krastas butu bukas (ji ir det prie varpos), po to susuku vamzdeli ir aplink uzdedu gumine juostele, kad konstrukcija butu tvirta. po to tualete viskas isteka pro vamzdeli, o perrisimas lieka visiskai sausas. cia tinka tiems atvejams, kai perrisama paliekant varpos skylute nepaslepta (kaip tai daryt rasiau zemiau).
JKS
2011-08-04 22:33
dar naudingas patarimas: jeigu planuojat cirkumcizija, per pirmasias konsultacijas BUTINAI klauskit chirurgo, kokiu pagrindiniu isntrumentu jis darys operacija - zirklemis ar skalpeliu (dar aisku egzistuoja lazeris ir radiobanginis skalpelis, bet LT taikomi labai retai).

jeigu atsakys, kad zirklemis - bekit kuo toliau. zirkles smarkiai pazeidzia odos struktura, padidina pasunkejimu rizika ir isvis tik gyvunus galima jais pjauti :)

cirkumcizija turi buti daroma tik skalpeliu.
g.k.
2011-08-04 21:30
o as jau ruosiuos moraliskai gultis antra kart :) nes gyjymas jau sustojo pas mane... nieks nesikeicia, patinimas irgi...
JKS
2011-08-04 19:56
cirkumcizija padare rugpjucio 2 vakare.
dpdgms
2011-08-04 19:53
kiek laiko po operacijos jau praejo?
JKS
2011-08-04 19:20
jo, vaistineje galima nupirkti tokiu steriliniu marliu pakuotes ir ilgus pleistrus (kur pats nupjauni nuo ju kiek tau reikia). kol kas darau taip 1-2 kartu per diena: nuimu sena perrisima, purskiu zaizdas ir siaip visa varpa su Octenisept, po to apsuku i marles, o aplink marliu tuo pleistru uzklijuoju. beje, marles ir pleista dedu tokiu budu, kad skylute lieka nepaslepta ir laisvai galima slapintis. siandien vakare prie Octenisept jau pridesiu Curiosin Gel. pirmas dezinfikuoja, antras gydo zaizdas (ir dezinfikuoja irgi biski). tai mazdaug purskiam su Octenisept, laukiam 10 min, po to tepam Curiosin. nes butent gelius patartina vartot ant pooperaciniu zaizdu, o ne kokius tepalus. ir ne iskart, o tik po poros dienu nuo operacijos.
dpdgms
2011-08-04 18:45
ta perrisima vadinat kai pats binta uzsidedi po tvarscio nuemimo (kuris buvo uzdetas po operacijos, nuimtas keliu dienu begyje) ?
JKS
2011-08-04 14:20
o as kazkaip sugebu suvaldyti ta erekcija ir jau kaip 2 naktys po operacijos jos neturejau :D kai ten viskas perrista, tai ir netraukia atsistot.
dpdgms
2011-08-04 14:00
jau savaite po cirkumcizijos (pilnos), pirma nakti nuo erekcijos atsikeliau (vis dar tesiasi, uztenka nusnausti ~10min ir ateina skausmas su erekcija), nerimauju ar po tokiu erekciju gali ivykti komplikacijos, pavojus gijimui, vis del to stimuliuoja siules (tirpstancios)
JKS
2011-08-03 22:14
tas kalio permanganato tirpalas biski atsilikes budas (juolab nepatogus ir nemalonus), bet kai kurie gydytojai ji vis dar siulo pagal inercija. prisiskaiciau interneta ir prisipirkau moderniausiu vaistu Octenisept, Curiosin Gel, Tantum Rosa. kol kas Octenisept su perrisimu naudosiu, po poros dienu Curiosin Gel galima bus pradet, po to pridesiu Tantum Rosa voneles (patinimui mazinti). ziuresim kas gausis. israsyta Baneocin tepala irgi po poros dienu galima bus naudot, bet Octenisept daugiau virusu veikia ir siaip turetu buti saugesnis, patikimesnis. nors ir Baneocin neblogas vaistas, tik iskart po operacijos pora dienu tepti negalima zaizdu.
g.k.
2011-08-03 21:56
as jokiu vaistu nenaudojau tik 2-3 kartus per diena mirkiau kalio permanganato silpnam tirpale. Del perrisimu tai tiesiog su bintu apsibintuodavau ir viskas. Kiekviena kart i tualeta einant nusiimdavau binta paskui vel uzdedavau. Binta keiciau kiekviena diena.
JKS
2011-08-03 20:07
O ka jus darydavot pirmosiomis dienomis po operacijos, mazdaug iki tol kol leido nuimt tvarsta ir daugiau nepersirisineti? kokius vaistus naudojot? kas perrisinejo ir kaip daznai? ar savarankiskai ar vaziavot pas daktara?

man vakar pilna cirkumcizija padare, israse antibiotikus gert (2 kartus per diena), ir 1 karta per diena savarankiskai perrisinet (kalio permanganato vonele, po to Baneocin tepalas, na ir marles su ilgais pleistrais).

del tepalo tai prisiskaiciau, kad tol kol siules pakankaimai neuzsidarys, tepti negalima. o man jau pirma diena israse teptis. tai kol kas Octenisept purskala naudoju vietoj Baneocin.

perrisinejant biski pakraujavo iki tol, kol uzdedau neujas marles. nieko yaptingai baisaus nepastebejau, patinimas yra toks vidutinis. operavo su skalpeliu.
g.k.
2011-08-02 13:05
ir del tirpstanciu siulu.. katik, praejus lygiai 5 savaitem, issiemiau paskutinius 2 siulus, tyksliau ne issiemiau, o nukirpau juos ir istraukiau, nes jau uzpiso man i juos ziuret... tad irgi jum rinktis, kur paprasti siulai kuriuos po savaites ar kiek ten laiko isema, o kur tirpstantys kurie kaip pas man po 5 savaiciu dar ne visi iskrite buvo..
g.k.
2011-08-02 10:40
patarimas tiem kas tures varianta ar daryt kaska su pasaiteliu ar ji isvis pasalint, tai geriau rinkites kad isvis ji pasalintu.. man su juo dare kaska, tai patinimes praejus 5 savaitem beveik nei kiek nesumazejo, ir man teks vel gultis kad pasalintu pasaiteli...
g.k.
2011-07-29 15:30
as tai bijojau i nugara :D tai sakiau kad pilna darytu - ir padare
Puffinganja
2011-07-29 12:46
Man irgi pries 7ias dienas padare pilna apipjaustyma.Pati operacija nera skausminga,su nuskausminimu i nugara,tai po 5min po suleidimo nejauciau nieko zemiau pilvo:DD Kai sukisa adata tarp nugaros slanksteliu tai nelabai malonu,bet kenteti galima:) Pirma diena po operacijos mikis buvo patines,siektiek kraujavo ir skaudejo.4-5 diena patinimas atslugo. Dabar tik uzknisa rytine erekcija,kasdiena tenka keltis 5-6h,nors siaip megstu pamiegot iki pietu:D Tai va, jeigu kas irgi galvojat apie sia operacija-nesijaudinkit. Tikrai nera taip baisu kaip atrodo :))
g.k.
2011-07-29 11:55
as tai katik buvau eilini karta pas daktara, nes pasaitelio patinimas nemazeja. Tai sake kad ateiciau kita savaite ir pasalins ta pasaiteli su patinimu, bet man daug dielu ivairiu kita savaite, tai susitarem po 2 savaiciu, rugpjucio 17d, jaigu nesumazes patinimas tai vel gulsiuos. Nepasiseke man su situo pasaiteliu, na bet ka padarysi :)
e.i.
2011-07-29 09:44
Savaite jau po apipjaustymo praejo.Viskas gyja gerai, tik toj vietoj kur pasaitelis turetu but,po rytiniu palapiniu ant binto lieka kraujo pedsaku, bet seip ne biskio nekraujuoja.Rytais tai jau kancia daros, beveik be miego buni...
g.k.
2011-07-28 23:23
visos tos problemos kurios atsirado po operacijos, jos vistiek nublanksta pries problemas kurios buvo pries operacija.. pas man jau menesis praejo, pasaitelis patines gan stipriai ir mazet neplanuoja. Dar pora savaiciu palaukiu ir eisiu vel gultis ir tegu man pasalina ta pasaiteli, paskui pasveiksiu ir daugiau problemu nebus, ir dabar visai nesijaudinu, nors ir ten patine pas mane, bet jauciuosi zymiai geriau negu prie sita operacija.. Tad siaip nesuprantu koks skirtumas kaip ten jie daro, juk ne su pjuklu pjauna, tikrai ne mes pirmi esam ant ko isbandyti tie instrumentai
hmm
2011-07-28 20:01
g.k. ir kiti, parasykit cia, kokiu pagrindiniu instrumentu jum cirkumcizija dare - su zirklemis ar su skalpeliu? kyla itarimas, kad tos operacijos buvo su zirklemis, kur veliau problemos atsirado. jeigu patys tiksliai nezinot, paskambinkit gydytojui ir paklauskit.
g.k.
2011-07-26 10:23
pas man lygiai 4 savaites - dar nepasveikau, pasaitelis patines, ir dar 3 siules laikosi.
g.k.
2011-07-22 12:06
nu va, gerai kai niekas nepatine pas tave, tai gal greit ir pagysi per pora savaiciu :) o va pas mane jau 3 savaites o pasaitelis vis dar stipriai patines, siandien vel buvau pas daktara, sake kad jaigu dar per pora savaiciu zymiai nesumazes tai reiks pasalint pasaiteli
e.i.
2011-07-22 08:27
treciadieni apturejau apipjaustyma,nekraujuoja tik ryte miegas tampa kancia...penis ir atrodo normaliai nei istines nei pameles.Tikiuos greito gijimo :)
g.k.
2011-07-21 11:54
23-cia diena. Iskrito dar vienas siulas, liko dar 6. Bet kaip pastebiu pirmi iskrenta melyni stambesni, o sviesus smulkus laikosi stipriai. Patinimas gal kiek ir mazeja, bet dabar kai tokie karsciai kaitina, tai manau kad reikes man dar laiko kol praeis patinimai...
Asas
2011-07-21 11:52
As gerai. Dar ne ;DD
g.k.
2011-07-20 12:53
viskas tvarkoj, nenumirsiu :D kaip tu? jau gal isbandes savo drakona? :)
Asas
2011-07-19 22:59
Nekaska tada..
g.k.
2011-07-18 17:57
20-ta diena. buvau pas daktara. Del siulu sake nepergyvent kad nekrenta - nukris. O del patinimo tai tepti lioton ir turi mazet po truputi. O jaigu nemazes per artimiausias savaites tai gali tekt pasalint pasaiteli su visu patinimu. Sake cia delto kad tokiam amziui dariausi operacija sia, nes vaikam tokiu patinimu niekad nebuna.
g.k.
2011-07-18 17:57
20-ta diena. buvau pas daktara. Del siulu sake nepergyvent kad nekrenta - nukris. O del patinimo tai tepti lioton ir turi mazet po truputi. O jaigu nemazes per artimiausias savaites tai gali tekt pasalint pasaiteli su visu patinimu. Sake cia delto kad tokiam amziui dariausi operacija sia, nes vaikam tokiu patinimu niekad nebuna.
g.k.
2011-07-17 12:35
19-ta diena, siulai dar laikosi, bet patinimas jau pradejo po truputi su kiekviena diena mazet, pagaliau :)
g.k.
2011-07-14 14:34
16-ta diena. Istraukiau dar pora siulu ir dabar viena puse jau visai be siulu, o kitoj pusej kazkaip sunkiau gyja, ten kolkas dar visi siulai tvirtai laikosi. Pasaitelio patinimas gal kazkiek ir mazeja, reikia dar palaukt pora dienu. bet siaip dar didelis patinimas, kaba maisas :D
g.k.
2011-07-12 16:05
netekau 3 siuliu, dvi pacios jau prasesi, kad jas nuimt, nes jos jau nieko nelaike, o kita istraukiau, nes labai tabalavo. Bet kaip suprantu cia ne tai, kad siules kazkaip istirpsta odoj, bet cia tokios, kurias organizmas pats pasalina is odos ir jos nukrenta tiesiog. Butu jos tirpstancios tai kaiptik turetu nesimatyt, tirpt po truputi, o dabar pas man visos siules ryskios ryskios, ant pavirsiaus sedi, gal jau jos visos nieko nelaiko, bet bijau lyst kolkas. Bet tai kodel vadinasi tirpstantys siulai, jaigu jie niekur netirpsta..
g.k.
2011-07-12 11:18
katik is daktaro, praejo lygiai 2 savaites. Tik pasake kad pasaitelio patinima tepciau lioton’u ir turi jis mazet, nes siaip kolkas tai jis beveik toks pats kaip pirma diena po operacijos. Ir vel pasirodyt po savaites..
g.k.
2011-07-11 23:14
tai kasiukas nesiskaito, as si sestadieni dalyvavau 3x3 varzybose ir dar padoriai suzaidem, 4 vieta. O man cia buvo 11-ta diena po operacijos. Uzsibintavau stipriai kad nenusmuktu ir zaidziau, aisku labai nepasokinejau, sakiau kad kojas skauda :D turiu omeny pasveikes kad geletum pagal paskirti naudot :)
Asas
2011-07-11 23:02
Na 99% manau. Nes jau kasiuka palosiu. :))
g.k.
2011-07-11 19:36
asas kaip tu? jau gal pilnai sveikas? :)
Asas
2011-07-11 12:32
Tas tai geras :DD
g.k.
2011-07-09 12:11
beto suradau buda kaip atsikratyt naktines erekcijos ir labai gerai issimiegot - is vakaro reikia normaliai alaus sugert :D
g.k.
2011-07-09 11:26
11-ta diena, siulai kaip stovi taip stovi, zaizdos atrodo taip pat, pasaitelio patinimas nemazeja... po truputi jau pradeda nusibost gyjimo procesas
g.k.
2011-07-07 15:38
9-ta diena, zaizdos jau kaip ir neslapiuoja, greiciau pagytu zaizdos ir patinimas pasaitelio dingtu ir leksiu isbandyt :)
g.k.
2011-07-07 12:20
ramuneliu arbata buvau isgeres pries miega, ta nakti tik viena kart atsikeliau, tai gal ir padeda kaskiek.
Asas
2011-07-07 11:28
1. Yra kaškokių arbatų kovot su erekcijom.
2. Dėkit šalta daikta prie savo drakono :D
D.E.
2011-07-06 23:14
Pas mane smulkus sviesus tirpstantys ir 3 siules ryskiai zaliu netirpstanciu.
g.k.
2011-07-06 22:37
na pamatysim :) o pas tave vienos rusies siulais susiuta? pas mane tai dviem, melyni stambesni ir sviesus smulkesni. Bet visi tirpstantys. Nezinau del ko taip.
D.E.
2011-07-06 21:28
As siaip tiksliai nezinau kaip ten su tais siulais viskas vyksta, bet isivaizduoju, kad jie viduj tirpsta, o galiukai like isorej tiesiog nukrenta. Cia sprendziu is to, kad tuos siulus vadina tirpstanciais ;D
g.k.
2011-07-06 21:15
o kaip suprast kad siulai krenta? pas man tai jie kazkaip labai isryskejo, anksciau as ju labai nepastebedavau, o db jau matosi aiskiai, lenda siulu galiukai kurie anksciau nelindo. Cia turbut sitas ir yra, organizmas bando salint juos po biski
g.k.
2011-07-06 14:39
su siulais ir pas mane kaskas darosi, tik dar nesuprantu kas :D
D.E.
2011-07-06 13:30
Jo su rytinem erekcijom tai tikrai ne kas, po 3-4 kartus tenka keltis, todel dabar stengiuosi anksciau atsikelt, kokia 6 ar 7val atsikeles jau nebebandau vel uzmigt, o pasileidziu koki filma ar seriala ir ziuriu. Man irgi jau astunta diena, siulai pamazu krenta, jautrumas zenkliai sumazejes, patinimas irgi pamazu slugsta :)
g.k.
2011-07-06 11:03
astunta diena. Apivarpes patinimas zymiai sumazejas, is virsaus ziurint jau visai graziai atrodo. Bet is apacios pasaitelis dar nesiruosia mazet, kaip kaba maisas taip kaba :)
g.k.
2011-07-06 09:48
duokit patarimu kaip kovot su naktine erekcija. Siandien pirma naktis be binto, tai ka zinau, mazdaug 5 kartus keliausi, begau atsigert salto vandens kad nuramint..
g.k.
2011-07-05 14:24
tai as ir mirkysiu visa, o paskui dar perbrauksiu krapstuku :)
Asas
2011-07-05 12:47
Dėl voneles tai ką aš žinau, bet aš mirgau visą. Bent jau man tai 100 kart geriau nei su tuo krapstuku.
g.k.
2011-07-05 10:35
ir ant pabaigos dar pridure kad nesijaudinciau, penis tikrai nenukris :D nuramino
g.k.
2011-07-05 10:33
katik buvau pas daktara, viskas sako tvarkoj, pagys per savaite kita. Del slapiuojanciu zaizdu tai sako kad taip turi but, ir patare pamirkyt ausu krapstuka permanganato tirpale ir taip patept pacias zaizdas, o ne mirkyt visa peni i sita tirpala kaip dariau sia savaite. Del pasaitelio patinimo tai sako kad praeis viskas, taip turi but, ir pasake kad galiu patinima pasitept lioton 1000 tepalu, pades greiciau pagyt. Kazkur skaiciau kad zmones zaizdas zelionka (nzn kaip lietuviskai) tepasi, tai paklausiau daktaro gal ir man pasitept, sako kad tikrai nereikia, nes siuolaikine zelionka gaminama is tokiu medziagu kurios gali tik pakenkt zaizdai. Ejau pas daktara jau be binto, ir sake kad nereikia jau binto. Ir galiu daryt viska, praustis, maudytis, sportuot. Jautrumas kuris db siektiek yra sake greit praeis, taip turi but. Na tai ka, bandysiu sportuot po truputi. Ir dar sake kad vel po savaites pasirodyt
g.k.
2011-07-04 14:28
internete radau informacijos kad pasaitelio patinimas islieka ilgiausiai, nieko gero...
g.k.
2011-07-04 10:31
sestas rytas isauso gan ramiai, nakti TIK VIENA karta buvau atsikeles, nusiraminau per pora min ir vel uzmigau. Zaizda jau nekraujuoja bet dar slapia. Patinimas mazet nesiruosia.
D.E.
2011-07-03 19:54
3-4 savaites
g.k.
2011-07-03 19:47
kai nieko nedarau su juo tai nieks ir nekraujuoja, bet kai atsmaukiu odele kad matytusi siulai (man tokioj padeti reikia skalauti ji kalio permanganato tirpale) tai lasiukas kraujo isteka is vienos zaizdeles, ir ta vieta siektiek paskausta, bet skausmas vaikiskas kaip uodo ikandimas, ir praeina per pora sekundziu. Tad manau nieko cia rimto. O kiek tau laiko sake reikia iki pilno pasveikimo? man sake apie 3 savaites, bet gali truputi uzsitesti. iki menesio max.
D.E.
2011-07-03 19:37
Su bintu tik nakti geriau, nes maziau lieciasi, geriau miegi, o siaip kai jau nebekraujuoja, tai ir nebereikalingas jis.
g.k.
2011-07-03 19:02
tikiuosi kad ir man pasakys kad daugiau nesibintuociau, nes visos zaizdos gyja greiciau kai gauna sviezaus oro. ir siaip tas bintas problemu sukelia, pvz bunant su draugais gamtoj kaip nueit i tualeta? juk persibintuot dar reiks.. prades klausinet kas as ten taip ilgai darau :D
g.k.
2011-07-03 18:33
as antradieni varau pas daktara, ziuresiu ka jis pasakys :) siaip pats irgi nesijaudinu, nes kaip kas bebutu, vistiek bus geriau negu kaip buvo pries tai.. :)
D.E.
2011-07-03 18:29
Nu siaip man daktaras vakar sake, kad gerai gyja, tai as per daug ir nesijaudinu, cia tik laiko reikia ir tiek :)
g.k.
2011-07-03 18:22
pas man irgi jautrumas gan didelis, daug jautrumo sudaro tas pasaitelio istinimas pas mane. Siaip jaigu nori galiu nusifotkint atsiust fotke, suliginsi kaip gyjimas atrodo. Galesi ramesnis but, nes pas mane isivaizduoju, kad tikrai prasciau atrodo :D
D.E.
2011-07-03 18:18
Vis dar labai jautru. Kai namie bunu tai apatiniu net nesidedu, kad pastoviai nesiliestu ir siulu galiukai nesikabintu prie medziagos. Placius šortus uzsidejes, kad patogiau butu ;D
g.k.
2011-07-03 18:09
visagino ligoninej :) o kaip jautrumas neuzsibintavus vaiksciot? normaliai viskas? :)
D.E.
2011-07-03 18:07
Vilniuj, Antakalnio ligoninej. Tu? :)
g.k.
2011-07-03 18:03
aisku :) panasi situacija. O privacioj klinikoj dareis ar ligoninej? :) ir gal galima suzinot kokiam mieste?
D.E.
2011-07-03 18:01
Labai panasiai ir pas mane buvo. Erekcijos metu nei kiek neatsitraukdavo, o ramioj busenoj ne visai iki galo. Bet pas mane tai apyvarpe grynai per siaura buvo.
g.k.
2011-07-03 17:58
irgi fimoze bet ne pilna. as galejau atsmaukti ramioj busenoj, bet pasaitelis stipriai isitempdavo ir lengdavo galvute zemyn, o esant erekcijai nei kiek negaledavau atsmaukt. Kokia situacija buvo pas tave? :)
D.E.
2011-07-03 17:46
Del fimozes. O tu? :)
g.k.
2011-07-03 17:44
tai reiskia pas tau jis tvarkingas ir nieko su juo nereikejo daryt :) o del ko dareisi apipjaustyma? :)
D.E.
2011-07-03 17:35
Visgi paliktas :) , bet kaip jau sakiau tai jis tikrai nera issiputes.
g.k.
2011-07-03 17:28
tai jai nupjautas tai apacia galvutes lygi turi but, o jai jis yra tai apacioj galvutes juk jis, odele ta, kuri isitempia kai atsmauki, na juk zinai kas yra pasaitelis :)
D.E.
2011-07-03 17:24
Nu kad atrodytu kaip antra galvute, tai tikrai taip neatrodo ;D . Pas mane ten sakau toj vietoj daug siulu, bet ar pasaitelis nupjautas ar paliktas tai nezinau.
g.k.
2011-07-03 17:14
tai irgi atrodo kaip koks maisas kabantis prie galvutes is apacios? :D is sono ziurint, pas man, panasu jog dvi galvutes butu, tik viena mazesne (ta kur pasaitelis) :D
D.E.
2011-07-03 17:04
Nu susiuta ten, bet siaip konkreciai apie ji nieko neminejo.
g.k.
2011-07-03 16:53
na jo :) o tau pasaiteli tvarke? ar nieko nedare jam?
D.E.
2011-07-03 16:49
Aišku. Nu, bet visvien panašu:)
g.k.
2011-07-03 16:43
nu pas mane galvute nera visiskai atidenga, pora cintimetru odos yra like kuri siektiek ja dengia. Ir siuo metu ziurint i savo daikciuka tai as nematau apivarpes siulu, nes reikia truputi atsmaukti odele kad pamatyciau visus siulus. Matau tiktai pasaitelio siulus.
D.E.
2011-07-03 16:39
Pas mane pilnas. O kuom cia skiriasi? Ten daliniam kazka palieka ar kaip?
g.k.
2011-07-03 16:33
o pas tave pilnas apipjaustymas, ar dalinis? jai pilnas tai pas mus kitokia situacija, nes pas mane dalinis. :)
D.E.
2011-07-03 16:22
Man tai tik vakar pora kraujo lasu nubego, nes tvarstis buvo prikibes, tai reikejo stipriau truktelt. Siaip vakar daktaras sake, kad graziai gyja, nors man aisku taip neatrodo ;D . Bijau, kad gali skaudet kai trauks siula, nes pas mane yra gal 3 siules su netirpstanciu siulu, nes po operacijos vakare labai kraujavo , tai teko dar poroj vietoj pasiut.
g.k.
2011-07-03 16:13
o, ir man antradieni padare :) tai ir pas man po nakties bintas buna ne raudonas nuo kraujo, o toks geltonas nuo skysciu, cia manau tiesiog zaizdos dar nepilnai uzgyjo ir dregsta. Beto katik ziuredamas kaip ten siules laikosi pastebejau kad dar is vienos vietos truputi kraujas teka. Del istinimo tai ir pas mane istines dar. o ypac negraziai atrodo pasaitelis, lyg kabantis maisas :)
D.E.
2011-07-03 16:00
Sveiki. Man antradieni padare apipjaustyma. Nuo vakar jau nebeuzbintuotas, daktaras sake nebereik, 2 kart per dieną purškiu su Octinesept. Visdar labai ištines. Slapinantis srove labai issikraipo. Prie pat galiuko (siek tiek zemiau) kartais atsiranda geltono skyscio, gal kartais zinot kas cia gali but?
g.k.
2011-07-03 12:49
as cia kiekviena diena rasysiu kaip savijauta, nes atostogauju, daznai prie pc prisedu. Beto gal kam pades mano zinutes kadanors apsisprest ir pasiryzt siai procedurai :)
g.k.
2011-07-03 12:29
cia tai tiesa :) visu organizmai skirtingi
Asas
2011-07-03 12:05
Kiekvienam žmogui gyna vis kitaip, va tai pastebėjau iš visų žinučų.
g.k.
2011-07-03 10:54
gal tik tiek kad kraujas jau neteka. bet dar siektiek slapiuoja zaizdos.
g.k.
2011-07-03 09:50
isvaizda niekuom nepasikeite, arba nebent labai nezymiai. Seseles sake kad penkta diena jau matysiu pagerejimus, na tiesa pasakius nelabai matau.
g.k.
2011-07-03 09:35
penktas rytas toks pats kaip visi pries tai - su nedideliais skausmais. Bet si karta jau bintas truputi prilipo, anksciau nebuvo to.
g.k.
2011-07-02 22:11
stangine tai ten judet labai nereik, manes krepsinis po savaites laukia...
Asas
2011-07-02 22:03
Man ir panieštėdavo.
Na biški aplink galvute jautru ir pati galvutė, bet jau į štangine buvau nuėjes.
g.k.
2011-07-02 20:20
beto i vakara kai pradejo niestet, gal zenklas kad gyja, arba kad puna :D
g.k.
2011-07-02 18:20
o kas tau trugdo dabar sportuot? jautrumas ar tiesiog baime kad gali kaskas blogai atsitikt?
Asas
2011-07-02 17:40
Na praėjus tik čsav. po operacijos be apsibintavimo tai tikrai nebuciau pasportaves ://
g.k.
2011-07-02 15:02
asas, o tu jau galetum uzsiimt sportu praejus 2 savaitem? be uzsibintavimo, nes vistiek aktyviai zaidziant pvz krepsini bintas nukristu
g.k.
2011-07-02 15:00
tai as apsivalau, ne tik kad pamirkau ir viskas. Na ziuresiu, praeis gi gal. Galvute ne raudona viskas normaliai atrodo, tik kazkoks sasiukas vaizda gadina
Asas
2011-07-02 14:37
Tai tu kai apsiplauni su peroksidu dar + apsivalyk kur reikai, as galvute ir skylute apsivalydavau.
g.k.
2011-07-02 12:39
pas man ant galvutes, prie pat skylutes atsirado toks gelsvos spalvos kaip sasiukas, ir jis truputi iskraipo srove, nes pirmom dienom jo nebuvo, o dabar atsirado. Idomus kas cia per dalykas. Gerai kad antradieni pas daktara eit reiks, tai viska isklausinesiu.
Asas
2011-07-02 10:53
Na man su kiekviena diena vis gražiau atrodo. Ir esu patenkintas. :))
g.k.
2011-07-02 08:59
ketvirta diena prasidejo kaip visad su pora atsikelimu nakti ir siektiek sudrekusiu bintu, bet ne nuo kraujo o nuo zaizdu, geltonas skystis. Tas guzas kur pasaitelis tai pasidare toks minkstas, tai manau kad jau mazes po truputi, pagaliau :)
g.k.
2011-07-01 15:38
o kada tau buvo padarytas apipjaustymas? :) ir per kiek laiko pasveikai? :)
Ramunas
2011-07-01 15:29
Mano el. pastas: diinkognito16@gmail.com
Ramūnas
2011-07-01 15:27
Žinoma, galima padiskutuot, ir pasidalinti foto kaip kieno atrodo. Kaip ir ersu minėjęs man padarė pilną apipjaustymą, pilną skūrelės pašalinimą tad apie jokius atsmaukinėjimus gijimo metu nebuvo nė kalbos. Jeigu domina kaip atrodo klauskite. Beto man taip pat ydomu kaip ir Jums padarė. Žodžiu, galime pasidalinti foto ir padiskutuoti kuris operacijos variantas patrauklesnis.

Lauksiu laiškų,

Ramūnas
Asas
2011-07-01 11:12
Man tik pariciais aktyvus budavo, nekaskas budavo bet kad skaudetu tai nebuvo.
g.k.
2011-07-01 09:10
trecia diena isauso su skausmais, nakti labai aktyvus buvo
g.k.
2011-06-30 19:29
nuobuodu kad niekas daugiau cia nesilanko ir neraso :)
Asas
2011-06-30 18:27
Sendien dar tvarsciaus ir vakare tvarstisiu, ryt sakiau nebetvarstisiu. Na jausmas neblogas, bet dar nesijauciu visiskai pasveikes.
g.k.
2011-06-30 16:07
o tu jau nesitvarstai? ir kaip jausmas? jautiesi pasveikes jau? :)
Asas
2011-06-30 14:59
Man jau siulu nebera, pries kelias diena isijemiau. Viskas susitvarkis nesijaudink.
g.k.
2011-06-30 14:30
o tu matai siulus kai ziuri i ji is virsaus? pas mane nesimato nes odele uzdengia ta vieta kur siulai, siaip galvute beveik visa atidengta, tik ten kur siulai yra pora centimetru odos, ir siuo metu labai nemalonu kai atsmaukiu pilnai nes ir kraujo truputi palasa ir perstet pradeda. na bet tikiuosi kad viskas susitvarkys, visgi tik pora dienu po operacijos :)
Asas
2011-06-30 14:17
na nzn man tai viskas lengvai buvo,ir nieko ten daug nereikejo atsmaukt, tik ciut ciut, nes man pilnas apipjaustymas buvo.
g.k.
2011-06-29 23:23
gali paaiskint kaip tu mirkei ji i voneles, man sake kad reikia atsmaukti ji truputi kad matytusi siulai ir taip mirkyt apie 10min. tai viena ranka laikau indeli su tirpalu o kita ranka kaskaip reikia ji imerkti? katik pirma kart dariau tai nepasakyciau kad man lengvai pavyko. ir siaip tas atsmaukimas, kad matytusi siulai, nera siuo metu pats maloniausias dalykas :S
Asas
2011-06-29 21:47
biski kaska dare, bet nesijaudink viskas gerai ten bus, viskas grazei atrodo, dar biski pagis ir viskas :))
g.k.
2011-06-29 18:41
o tau pasaiteli irgi tvarke ar tik apipjauste? buvo pas tave patinimas ten kur pasaitelis? apacioj galvutes
Asas
2011-06-29 18:23
Nepamenu net, bet greid pradėjo jis mažėt.
g.k.
2011-06-29 17:38
bet tai kai ziauriai tas patinimas atrodo pasaitelio vietoj, guzas toks, lyg antra galvute tik mazesnis, bjauriai atrodo :) sake per 7 dienas patinimas turi zymiai sumazet ir pradet irt siulai, tikiuosi taip ir bus, laukiu nesulaukiu:) kelinta tau diena pradejo matytis kad patinimas mazeja?
Asas
2011-06-29 15:50
Na šendien dar uzsidėjau tvarsti ir pireš nakti užsidėsiu, ryt žadu nebesidėt.
g.k.
2011-06-29 15:01
asas, o tu dar bintuojies?
Asas
2011-06-29 13:55
Man tik po menesio sake ;D
G.K.
2011-06-29 10:14
jau namie. Nurodymai tiktai mirkyt silpnam kalio permanganato ir vandens tirpale ryte ir vakare. ir pasirodyt po savaites.
g.k.
2011-06-29 06:43
pirma naktis tai juokinga. Keliausi gal 10 kart, vos ne kas valanda. Ne del skausmo o del kazkokio maudimo, turbut jau kylt ruosiesi. Pora minuciu pasiilsi ir vel uzmiegi
Asas
2011-06-28 21:09
Saunu :)
g.k.
2011-06-28 19:31
praejus sesetui valandu po operacijos jausmas toks pats, skausmo jokio, tik dilgcioja, persti truputi. Istinimas matosi apyvarpes ir ten apacioj kur pasaitelis, slapintis problemu ner, kaiptik kazkoks malonus jausmas uzplusta. Kai daugiau pavaikstau per kolidoriu tai iskrenta pora lasiuku kraujo is ten kur pasaitelio siulai. Na bet problemu kolkas jokiu nematau. Galvutes jautrumas toks pats- kaip nebuvo jo taip ir ner
Asas.
2011-06-28 15:57
Na but su draugais tai jau senai galiu :D
g.k.
2011-06-28 15:03
namo siandien nepaleis, del to, kad dare pilna narkoze. Rytoj ryte padarys perrisima ir paleis namo. Del sito tai nusivyliau
g.k.
2011-06-28 14:30
na va katik po operacijos, guliu palatoj. Dare pilna narkoze. Operacija truko 20min. Paskui valanda atsigavinejau po narkozes. Nuskausminamu neleido nes neskauda, tik persti, lyg buciau nusidilgines, juokingas jausmas. Tad nuo dabar prisijungiu prie visu apipjaustytu, ir galiu duot patarimu.
G.K.
2011-06-27 18:45
o kiek laiko turi praeit, kad galetum pvz.: vakarais iseit su draugais pasedet, alaus atsigert? tu jau gali taip?
Asas
2011-06-26 23:34
Kiek jų ten yra tai neskaičiavau. Na o kai iškris dar turi apgyt.
G.K.
2011-06-26 19:46
o kiek is viso ju yra? :) beto kai visi siulai iskrenta tai jau reiskia kad pasveikai ar kaip? :) p.s. as poryt, antradieni, is ryto guluos ligoninen :)
Asas
2011-06-26 16:37
Na nebloga, gera gan. Jau 6 siulai iskrito. :)
G.K.
2011-06-26 14:32
asas kaip savijauta?
Asas (Ramūnui)
2011-06-21 22:37
Man padarė piną apipjautyma. Tai dabar net nežinau koki pirktis ar arbatmedžio aliejų ar Octenisept. Daktaras israse tokio purskalo bet jis kiek suprantu tik antibakterinis. Tai sakau reikai išmėgint jūsų vaistus, kad greičiau sugytu.
Ramūnas
2011-06-21 19:56
Naudojau tik minėtą aliejų. Jis yra ir antibakterinis preparatas ir nuskausminančiai veikia. Beto labai pagreitina gijimą. O šiaip aš jau net užmiršau visus gydymo niuansus. Dabar mėgaujuosi gyvenimu. Labai merginom atkreipia dėmesį kai per glaudes matosi galvutės vainikas.
klausimelis Ramūnui
2011-06-21 18:59
dar karta norejau paklaust ka per tepala tau israse? kas per antibijotikai? kas antra diena ir keiteis viska? kaip su dusu, pridengei kuom prausdamasis ar ne?
pasiryzes
2011-06-21 18:55
tiesa, norejau paklaust, kai jus tvarkotes su erekcija? geriat kazka kad malsintu ar ne?
pasiryzes
2011-06-21 18:41
na ka, jau ir mane apipjauste... operacija isties neskausminga ir truko apie pusvalandi, skaudziausia buvo adatos duris nuskausminant :)... na kol kas nejauciu skausmo, ziuresim kaip veliau viskas bus :)... man nerase jokio tepalo tik nuskausminamuju tableciu, tiesiog uzdejo tvarsti keliom dienom. jam nukritus tiesiog dezinfekuot kokiu skysciu ir nauja uzsirist. po keletos dienu uzsukt paziuret kaip gyja. Tai tiek, jei kils klausimu, taip pat atsakysiu ;)...
Ramūnas
2011-06-21 17:58
Naudojau arbatmedžio aliejų. Jis man puikiai padėjo.O Jūs "Asas" pasidarėte pilną apipjaustymą ar tik kraštelius pakirpo?
Aurimas
2011-06-21 17:55
Gerb. Aurimai,
Jeigu turite ilga ir negraziai atrodancia apyvarpe, tai Jusu brolis yra teisus ikalbinedamas Jus atlikti apyvarpes apipjaustyma.Be to, vyrai, kuriu apyvarpe yra pasalinta, gyvenime isvengia kai kuriu nemaloniu ligu.Pastaruoju metu vyrai pasidaro cirkumcizija, tiesiog noredami pasigrazinti savo vyriska pasididziavima.
Pagarbiai
B.Dainys
Asas
2011-06-21 17:55
Ramūnai agal tu naudojei purškalą: Octenisept ?
Asas
2011-06-21 17:54
Na patinimas yra, matosi kad po truputi gyja. Na savajei tokio tikrai nežadu rodit pfff... Dabar žadu pirkt Octenisept purškalą, kiek žinau jis nuo bakterijų ir t.t. ir dar + padeda greičiau gyti.
Ramūnas
2011-06-21 17:25
Man padarė pilną apipjaustymą. Dabar galvutė visada atvira ir labai gražiai atrodo. Esu patenkintas taip kaip padaryta:)
G.K.
2011-06-21 14:05
asas, kokie ispudziai praejus beveik savaitej? :) istines labai, dar panom rodyt negalima? :D
Asas
2011-06-20 22:23
Sveiki.
Norėjau paklausti:
Kas darėsi pilna apipjaustymas?
t.y. kam dabar po operacijos matosi pilnai visa galvutė?
pasiryzes
2011-06-20 13:06
na ka, isties daug naudingos info gavau is sio forumo ir pats pasiryzau tam, tai vat, ryt jau guluos ant operacinio stalo, tai jei kils klausimu, taip pat galesiu atsakyt i juos...
Asas
2011-06-19 19:20
Aisku.
G.K.
2011-06-19 18:16
tai as ispirmo norejau iskart kuo greiciau kai tik nuejau pirma kart pas urologa tvarkytis, bet pasiule kad po svenciu ateiciau ir susitvarkyciau, tai taip ir darysiu, nes ne siaip sventes, bet dar ir gimtadienis :)
Asas
2011-06-19 17:38
Tau žiuriu viskas lb ilgai viksta.
G.K.
2011-06-19 14:00
aisku, reiskia nieko as neskusiu, tegu seseles darbuojas :D nu dar po tyrimu eisiu pasikonsultuot tai reiks paklaust del sito :)
Asas
2011-06-19 13:56
As plikai nesikutau, susitrumpinau gan daug, su masinele ant 1-2 nr ir viskas. Ligoninei nuskus jei ką, man seseles sako nuskusim sakau nereikai aš susitvarkes, parodžiau sako reikės skust sakau ne nereikai, nuveže į operacine daktaras pažėjo sako viskas gerai.
G.K.
2011-06-19 12:34
dekui uz informacija :) padedi man moraliskai nusiteikt ateinanciai operacijai :) dar cia toks idomus klausimas, o pries operacija nusiskust plikai reikia ta vieta, ar nebutina? :)
Asas
2011-06-19 12:08
Na nzn, kai siulai iškris tada jaučiu paliksiu laisvai gyt.
G.K.
2011-06-19 11:03
o kada jau galima ji palikt laisvai gyt? be jokiu tvarsciu? :)
Asas
2011-06-18 22:18
Ne bintuoju, tvarsčių prisipirkau ir viskas. Užteti tvarsti ir pleistru pritvirtinu, galvute tik reikai palikt laisvai. O prieš tai kalio permaganato vonele ir papurškiu tokiu purškalu.
G.K.
2011-06-18 17:18
o kiek laiko reikia bintuoti ji? :)
Asas
2011-06-18 16:51
Sveikas.

Na 3d. savijau gera. Na gyjimas dar nesimato, tik jautrumo nebėra tokio koks buvo.
G.K.
2011-06-18 15:02
asas, kaip savijauta trecia diena? jauciasi kad gyja?
Asas
2011-06-17 17:04
Nedaug.
gk
2011-06-17 16:16
o tu pries operacija galejai atsmaukt ramybes busenoj?
Asas
2011-06-17 15:56
Man tai į stubura suleido ir i vena jei neklystu, nes užmigau, na su perštėjimu kaip yra nzn nes man tai pvz peršti db jei palieti.
G.K.
2011-06-17 15:23
o del perstejimo tai as dabar galiu ramybes busenoje atsmaukt pilnai galvute, priliest ja prie sortu ar dar ko nors ir man nieks nepersti, ar cia pradeda perstet po operacijos?
G.K.
2011-06-17 15:08
tau sake kad po 3 savaiciu prades krist siulai, o man sake kad siulai istirpsta mazdaug per 10 dienu :)
G.K.
2011-06-17 15:05
del uzsibintavimo tai man sake, kad uzsibintuoji, palakstai, o kai nori slapintis tai nusiemi binta, nusislapini, ir vel uzsibintuoji. :) del operacijos tai jau turiu visas lapus darytis tyrimam, tyrimus darysiuos ateinancia savaite, o operacija iskart po joniniu, t.y. dar kita savaite :) na sakau, pas man gal daktaras kazkoks labai optimistiskas, bus matyt kaip ten istikruju bus :) kokia anestezija tau dare? man sake kad geriausia darytis su pilna i vena, paciam ramiau bus.
Asas
2011-06-17 14:28
Savijauta gera buvau jo iškar po operacijos, neskaudėjo, tik kai galvutė prisiliečia prie šortu arba apatiniou tai pradeda perštė.

Ats į tavo klausimą:
Man daktaras sake, uzsibintuoji ir gali eit lakstyt ir daryt viska ka dariai pries tai, isskyrus intymu gyvenima. ?
(JEI UŽSIBINTUOSI VISA TAI KAIP TU ŠLAPINSIES, IR DAR DIRGINS GALVUTE TAI NEBESINORĖS NET BĖGIOT TAU, IR TAI MANO DAKTARAS SAKE STENKTIS KUO MAŽIAU VAIKSIOT, KAD JIS NESUSIŽALOTU IR PAN.

Matai, tu sakai kad per menesi, o man daktaras sake, kad 2 savaites ir tai gali but, kad greiciau pasveiksiu.
(NETIKIU JO ŽODŽIAIS, NES MANO DAKTARAS SAKĖ KAD TIK PO 3SAVAIČIŲ KAŠKUR PRADĖS KRIST SIULAI, IR SAKĖ, KAD PO MĖNESIO BUS VISKAS GERAI, GALĖSIU LITIŠKAI SANTIKIAUT :)).)

Tai jei tu žadi darytis ta operacija nieko nelaukes ir nesvarstes. Ir nesulaukes vasaros galo jau busi sveikas.
G.K.
2011-06-17 11:27
matai, tu sakai kad per menesi, o man daktaras sake, kad 2 savaites ir tai gali but, kad greiciau pasveiksiu :)
G.K.
2011-06-17 11:20
asas, na ir kaip savijauta po poros dienu? ar tikrai viskas taip paprasta kaip man daktaras sake, uzsibintuoji ir gali eit lakstyt ir daryt viska ka dariai pries tai, isskyrus intymu gyvenima. ?
Asas
2011-06-17 10:22
Sveiki.

Man taipat padarė šia operacija 15d. taigi dabar sėdžiu jau namie. :)
Jei kas domina klauskitm, atsakysiu nes forume lankaus kas kelias dešimt minučių.
Asas
2011-06-17 10:18
N.M.:

Po gero mėnesio galėsi sportuot pilai, nes po mėnesio sakė pasveikstama pilnai kaškur.
Asas
2011-06-17 10:18
N.M.:

Po gero mėnesio galėsi sportuot pilai, nes po mėnesio sakė pasveikstama pilnai kaškur.
Asas
2011-06-17 10:18
N.M.:

Po gero mėnesio galėsi sportuot pilai, nes po mėnesio sakė pasveikstama pilnai kaškur.
G.K.
2011-06-16 12:59
extremalas, na ir kaip pirmos dienos? istikruju taip sunku kaip cia visi raso? as tai nusikeliau sita operacija po svenciu:)
Extremalas
2011-06-15 17:16
Mielieji komentatoriai, jusu deka as pagaliau tai pasidariau, ir tikrai nesigailiu, operacija greita ir neskausminga, dariausi pilna narkoze i vena, nors siule ir i nugara.. Bet ne, nenorejau.. Istikruju galvojau kad bus baisiai, bet visai ne.. :)Uzmigde, atsikeli, ir naujas gyvenimas pries akis.. Man 19. Tad siulyciau visiems kam yra tokia problema, nebijoti kreiptis pas gydytoja. Tikrai verta!
G.K
2011-06-14 17:50
dar del siulu nepaminejau. Siulai tirpstantys, nes sake, kad siais laikais jau nieks su paprastais nedaro.
G.K.
2011-06-14 17:47
sveiki, man 21 metai, tai turiu turiu tokia beda: apivarpe nusismauke tik tada kai buna ramioj busenoj ir tai tenka su jega patraukt, erekcijos busenoj isvis nusmaukt negaliu nes labai tempia. ir dar kai nusmaukiu ramybes busenoj tai pasaitelis labai tempia ir lenkia galvute. Tai pas mane dvi begos - per trumpas pasaitelis ir fimoze ten kazkelinto laipsnio. Siandien buvau pas urologa, sake reikia prailgint pasaiteli ir padaryt apipjaustima koki as noriu, pilna arba dalini. Dave pasidaryt 5 tyrimus ( slapimas, kardiograma, 3 kraujo ) ir ateit pas ji, jis duos siuntima ir tada kai noresiu ( ne veliau kaip po 10 dienu nuo analizu, nes jie tik tiek galioja) ateit ir padarys iskart man sita operacija. Nuskausminimas geriausia daryt pilna narkoze i vena. Sake kam cia badyt ta nugara, tik bedu prisidaryt galima. Bet siaip sake kad cia as pats turiu sprest kokia narkoze rinktis (kaip ir patare as rinksiuos pilna i vena). Operacija trunka apie 20-30 min, nes sako kad cia nera ka daryt, papjauni susiuni ir baigta. po to kai narkoze pasibaigs iskart namo, nebent pats noreciau gulet ligoninej. Tai va tiek. Cia buvau ligoninej, o ne privaciai. Operacija nieko nekainuoja. Rytoj darysiuos analizus, ir iskart kai bus galima, poryt arba uzporyt, sita operacija: dalini apipjaustyma ir pasaitelio plastika. Parasysiu viska cia kaip sekesi. Beto del sporto sake, kad juk ne su tuo daiktu sportuoji, uzbintuoji ir eini sportuot :) taip pat del masinos vairavimo, kad galiu atvaziuot su masina, atsigausiu po narkozes ir isvaziuosiu namu. Sake nieko cia baisus ner, nieks neskaudes prie visko priprasi. Po 2 savaiciu sake jau turiu sveikas but, 2 savaites cia jau gal ir perdaug laiko sake. Tai va tokios naujienos. Kaip matau cia visiem daktarai kitaip sako. Tik mano daktaras turbut toks optimistikas ir viskas jam lengva greita ir smagu. :D
Sarunas
2011-06-14 13:54
Man 20 metu ir as noriu pasidaryti apipjaustyma ir galvoju kas per operacija. ar pakeicia lytini gywenima ir kaip butu labai saunu jai atrasytumet :)
N.M.
2011-06-14 11:18
na ramunai, kaip savijauta praejus porai savaiciu? man vat idomu kaip po sitos operacijos su sportu reikalai, esu gan rimtai sportuojantis, ir reikia zinok po kiek laiko po operaacijos galesiu vel sportuot visu pajegumu.
Asas
2011-06-12 13:25
Aš tai nebijau, nes ryt skambinsiu gyditojui ir trečiadieni turėtu padaryt. :)
Ramūnas
2011-06-12 12:27
Siaip sugyja per savaitę. Bet pilnas atsistatymas iki gero jautimosi bent jau man prireikė virš dviejų savaičių. Čia viskas normalu ir, tikrai nereikia tokios operacijos bijoti:)
Asas
2011-06-10 20:40
Per kiek viskas sugijo pilnai?
Asas
2011-06-10 20:40
Per kiek viskas sugijo pilnai?
Ramūnas
2011-05-31 10:44
Minėta klinika išties randasi Kaune. Svetainės tinklapis: w w w . daktaras . l t
Kaip viskas vyko: Pirma užsiregistravau ir paskirtą dieną nuėjau. Ten mane apžiūrėjo tikras profesionalas Dr. Kęstutis jocius. Paskyrė šiokius tokius tyrimus ir sutarėme po poros dienų atlikti šią procedūrą.

Galiu patikinti kad nesigailiu tai padaręs. Dabar laukiu penktadienio siūlų ištraukimui. :)
klausimelis Ramūnui
2011-05-31 09:04
Ačiū Ramūnai už atsakymus. Bet norėčiau paklausti gal kartais turi kontaktus tos klinikos kur pats registravais? Čia šita klinika Kaune randasi? Koks gydytojas atliko operaciją? Ar buvo kokia pirminė konsultacija ir po jos paskyrė datą operacijai ar tiesiog užsiregistravai telefonu, atvažiavai ir iškart ant operacinio stalo?... Ačiū už atsakymus...
Ramūnas
2011-05-30 10:35
Beje, nepaminėjau. Man tai kainavo kažkur 800 lt. Čia jau su viskuo.
Ramūnas
2011-05-30 10:07
Daktarai reaguoja teigiamai. Daug yra atlikta visokiausių studijų kurios patvirtiną apipjaustymo naudą. Čia daugiau mistifikuoja kažkokie visuomenės predrosūtkai šiuo klausimu ir kartais atrodo keistai. Gydytojams tai nėra nieko keisto šiuo klausimu. Dabar galiu pasidžiaugti, viskas gyja labai sklandžiai, o penktadienį pašalins siūlus:)
AS
2011-05-29 23:32
Jo su tuo gyjimu kaip suprantu tai pas kiekviena skirtingai yra,bet nereikia perdaug pergyvent,sugis anksciau ar veliau.Man penkios savaites praejo kol visi siulai iki galo nukrito.Iki tol dariau perisimus,voneles du kartus per diena.Dabar jau sesios savaites,viskas sugijo,bet ir tai su seksu nekaip.Skauda persti o pabaigoj taip verzia visur,kad atrodo tuoj viskas plys!Kaip jums po pirmo karto ar man cia vienam taip?
klausimelis Ramūnui
2011-05-29 20:55
Sveikas Ramūnai, norėjau paklaust kaip patys daktarai reaguojaį tai, kad nori pasidaryt apipjaustymą? Ir kiek pačiam teko paklot pinigėlių už tai?...
Susirupines
2011-05-27 22:36
Na dekui uz paraminima
leader
2011-05-27 18:19
Su tom vonelem ir nereikia persistengti.
Nes jos neduoda dziuti,jei nepuliuoja tai mazink!
leader
2011-05-27 18:16
patikek dvi savaites dar nepanikuok,man jau du men ir tai pilnai nesugija.Jau ir stoga pradeda raut bet nueinu pas daktarus nuramina ir vel taip toliau.Vis laukiu,laukiu.
Susirupines
2011-05-27 16:09
Sveiki,
Gal galit kas padeti kam jau gyjimo stazas praejes?
Po man atliktos operacijos praejo 2 savaites.
Vonelias dar darau (kad rami galva butu).
Aplinkui lyg visur jau daugmaz apgije, bet ties pasaiteliu viena vietele vis pakraujuoja. Negausiai, bet niekaip nesugija.
Ar yra kam ilgiau nei 2 savaiciu slapiave?
Gal jau laikas man kelt panika...?
Is anksto dekoju...
Ramūnas
2011-05-26 20:05
Šiandien esu po apipjaustymo:)
Kaip ir buvau užregistruotas 12 valandai nuvykau į bendrosios praktikos kliniką. Ten apie pusvalandį pasirašinėjau visokius lapus ir opertacijinėn. Tenai galutiniškai aptarėme kur ir kiek pašalinti. Kartu su gydytoju nusprendėme padaryti nemažą patempimą kad ir šaltame vandenyje liktų atviras. Beto pasiūlė viršuje dar labiau patempti kad ramybės būsenoje pimpukas būtų kiek pakeltas, lyg mažumėlę stačias. Sakė kad taip pasiekiamas pats gražiausias variantas. O beje, aš tik dėl gražumo ir dariausi. Juk norisi vasarai kažko neyprasto.... Nu ir pradėjo: Iš pradžiū atsmaukę tenai kažkuo papurškė kad dezinfekuojant negraužtų ir išdezinfekavo po to visiškai neskausmingai suleido nuskausminimo adatėlę. Ir net nepajutau kaip per kokį pusvalandę viską užbaigė. Išleidžiant sakė perrišant atmirkinti vandenilio peroksidu ir taip kas antrą dieną persirišinėti ir po 8 dienų vėl pasirodyti. Beje, išrašė tokio tepalo ir antibiotikų gėrimui (dėl visa ko). Dar nusipirkau ir to arbatmedžio aliejaus. Rytoj bandysiu tepliot.
Ką gi, manau jau nuskausminimas baigė veikti bet pats skausmo beveik nejaučiu tik šiek tiek perštinėja ir tiek:) Tai va, bandysiu gydytis ir žiūrėti kaip čia tas pasigražinimas atrodys. Jei kam kiltų kokių klausimų, mielai į juos atsakysiu:)
AS
2011-05-17 09:47
Po pietu pagulde,o kita dienos ryta paleido mane!
Neturiu
2011-05-15 13:16
Kiek laiko jus laikė ligoninėje prieš ir po operacijos?
Apsisprendes
2011-05-14 15:54
del pamelynavimo nesiparink, tikrai normalu kad jis svyti visom vaivorykstes spalvom :) bet po keliu dienu prais :)
del slapinimosi sroves tai nieko keisto pats nepastebejau :) o tai kad patine ties siulem tai manau normalu, nes budavo kad ir po keliu savaiciu patine tam griovelyje aplink galvute, tai atrode baisiai, galvojau viskas cia nelygiai labai bus, bet tie patinimai atslugsta :)
AS
2011-05-12 19:04
Jo jo pirmos dienos pacios baisiausios:-)Bet tai normalu.Pamatysi uz keliu dienu,nu veliausiai uz savaites viskas pasikeis.Daryk perrisimus,voneles, naudok BETADINE ir viskas bus normaliai!!!
circumcised
2011-05-11 19:53
Sveiki norejau pasiteirauti ar normalu kad praejus dienai po apipjaustymo "draugelis" visas pameles ir istines belekaip,tiesiog keista ir neramina kad taip baisiai atrodo...gal kam taip yra buve? nes kazkaip nelabai tiketina kad po keliu dienu vaizdas pageres...
AS
2011-05-09 17:33
Aisku!Nu as tai ryte vakare persirisineju dar kolkas,nes pas mane vienoj vietoj slapiuoja.Tai daktaras israse druskos tirpalo,kad greiciau gytu.Tai ryte kalio permanganato voneles ir tas tirpalas,o vakare vel voneles ir BETADINE.O tie siulai kai kur kabaliuoja kazkaip kai kur vis dar sukabinti neina man ju isimt.Pati galvute persti, patine palei skylute.Slapinantis neskauda bet ta srove irgi kazkokia nebetokia kaip buvo.Ar visiems taip yra?Ai nezinau uzkniso jau juodai!!!
Apsisprendes
2011-05-09 00:27
del siuliu tai galiu pasakyt kad ir man jie neiskrito po dvieju savaiciu kaip minejo chirurgas, tai pats issiemiau dar kelias dienas palaukes :D siaip tai ner ko parintis kad tie siulai neiskrenta kaip buna pasakoma, pamegink patampyt uz mazgeliu ir kurie jau atsipalaidave tai tie issiims :) o tai kad siulai neiskrite tai nereiskia kad reikia atlikt perrisimus, jei nebekraujuoja ir nera jokio dregnumo ties pjuvio vieta tai nebebutini ir perrisimai. Tvarsti patarciau detis jei kazkur varai aktyviai judet ir ipac jei su dzinsais eini :D na ir nakti patogiau :)
AS
2011-05-08 13:24
Kada jums nukrito tirpstantys siulai?Man jau trys savaites bet niekas dar nesikeicia.Jau pradeda atsibosti visi tie perrisimai ir tas laukimas kada viskas baigsis.
nr1
2011-05-08 00:34
rytiniams skausmams nuimt naudokit ka nors salto. pvz metaline plokstele laikykit prie lovos ir vos tik pro miegus jausit kad jau verzia, priliest reikia salta metala ir per kelias akimirkas viskas susitvarko.sekmes
nr1
2011-05-08 00:31
rytiniams skausmams nuimt naudokit ka nors salto. pvz metaline plokstele laikykit prie lovos ir vos tik pro miegus jausit kad jau verzia, priliest reikia salta metala ir per kelias akimirkas viskas susitvarko.sekmes
Apsisprendes
2011-05-05 11:08
To: dzobis - Man arti trisdesimties, ir tai jau galvoju kad perdaug uzdelsiau, na bet tikrai nesigailiu kad pasidaraiu ta procedura, pas mane susiaurejimo nebuvo, buvo perdidelis odos kiekis, bet vistiek tai man kele nepatoguma, tai zinok patariu kuo greiciau pasikonsultuot su gydytoju del tavo atvejo ir paskirt tam reikalui menesiuka (nes negalesi tiek laiko juom naudotis), po visu gyjimo kanciu ir nepatogumu ateis atpildo ir palaimos akimirka :) sekmes ir kantrybes pooperaciniame laikotarpyje :)
dzobis
2011-05-05 08:12
man virs 40,kaip supratau esu tamsuolis.man neatsismaukia todel santykiaujan trukineja odele poto ilgai gyja ir dar labiau siaureja.ant galvutes po aktu atsiranda kraujosruvu, joms isnykus palieka pabale. vargas. esu lytiskai aktyvus neturiu del to ramybes ,todel manau ir savo amziui atlik ta operacija.
AS
2011-04-22 07:31
Jau sesta diena!Bijau perdaug dziaugtis bet jauciuosi tikrai geriau.Zinoma tie rytiniai pabudimai labiausiai nervina.Gal man del to sunkiau kadangi man netik apipjaustymas atliktas bet ir pasaitelio korekcija.Tai draugelis ne tik aplink susiutas bet dar ir puse galvutes istryzai.Vakar dar ta purskala OCTENISEPT pradejau naudoti tai lyg ir patinimas siek tiek atslugo.Nu ziuresim kaip cia toliau bus.Nerimo yra,vargo irgi siektiek,bet po blogo oro visada ateina geras,tad daugiau POZITYVO visiems!!!Viskas susitvarkys tik reikia laiko!!!
Apsisprendes
2011-04-20 23:14
dar pamirsau pamineti kad tas purskalas Octenisept ne tik dezinfekuoja ir nesukelia jokiu griauzimo ar kitu nemaloniu pojuciu bet dar ir pagreitina gyjima :) tai dar ir del tos priezasties purksdavau kad ir po penkis kartus :D nors pilnai pakanka ir dvieju :)
Apsisprendes
2011-04-20 23:10
To: DeathMark - as tai neislaukiau kol prais 4 savaites, nu liko tik dvi dienos iki keturiu savaiciu ir ismeginau, aisku reikia labai atsargiai pradzioj, nes tikrai nemalonu, nu bet jei gerai tepa tai eina normaliai :) siaip patarciau sulaukt 5 savaiciu, vat tada jau drasiai :D na siaip aisku niesti, kutena ir kartais dilgcioja ten kazkur po oda, bet tik del to kad isoriskai tai sugijo o ten viduj dar vyksta gyjimas :)
Apsisprendes
2011-04-20 23:05
To: leader - zinok nesiparink kad tau atrodo kad neguja, zinok viskas normaliai, man padare apipjaustyma pries 5 savaites, tai pradzioj ir atrode kad negyja ir panasiai... naudok purskiama dezimfekavimo priemone Octenisept, ja man paskyre chirurgas kuris atliko procedura, reikia viena kart per diena papurkst ant zaizdos (as purksdavau ir po 5 :D kad tik greiciau sugytu :DDD )

Na o del rytinio zadintuvo :D tai bliamba man net paplysdavo ties siulem, aina sau galvojau kaip reikes iskest, nu bet nieko... patarimas butu tvarstyti su steriliu bintu kuri paskui apsuki lipnia tvarsciu juosta, nakciai suspasusdavau labiau, kad neleistu issiplesti kai zadintuvas kyla :D tai tikrai padejo isvengti tu paplysimu ties siulemis :) na o chirurgas sake jei bus labai blogai tai ateit ir israsys nora slopinanciu vaistu, na bet jie labai sukelia mieguistuma, tai sake tarsi apspanges busi diena :D

kazkas rase del patinimu, tai man paciam salia susiuvimu sutindavo tokiom juostos tai vienoj tai kitoj pusej, taip nutikdavo net tada kai jau siulai isimti buvo ir kai jau tvarsciu nebereikejo, tai istinimas gali buti kad ir visa pirma savaite, paskui dalim istine buna, o kai jau nebereikia tvarscio tai nuo trinimosi i glaudes vel sutindavo, tai jei kur eidavau pajudet tai naudodavau tvarsti, nes ipac kai varai su dzinsais tai labai nemalonu...
Tai va, vaiksciokit su treningais :D naudokit dezinfekuojanti purskala, nesiparinkit del patinimu ir kantriai laukit rezultato :) nei kai sugis ir isbandysit, tai patikekit :) tikrai gerai :) ir pamirsit visas kancias :)
AS
2011-04-20 11:57
Nu nezinau kaip kitiems,bet man tai naktys ziauriai nervina.Dabar jau 4 diena po operacijos viskas istine,biski dilgcioja,paryciais miegu ziauriai blogai del tos erekcijos,bliamba!!!Nu gal cia tik pirmom dienom taip yra.Tikiuosi viskas bus gerai.Kmynu arbata geriu bet kazkaip nelabai ji man padeda.Siandien pas daktara perisimui eisiu,gal kokiu patarimu bus.
Kitas
2011-04-20 06:45
Viagra :D

O šiaip tai kmynų arbatą gerk, tikrai padeda, ir tai ten jos reikės tik kelias pirmas dienas. Nėra ten jau toks žvėriškas skaumas.
AS
2011-04-18 20:00
Kaip del erekcijos rytais?Ka darot gal kokius vaistus gariat?Andrius
2011-04-09 13:57
Sveiki,

Vakar man padarė pilną apipjaustymą su pilna narkoze. šiandien aš jau namie, neskaudėjo nei po operacijos, nei dabar. Penis patinęs, bet nebaisiai. Žodžiu, nors tai dariausi viešojoje įstaigoje, t.y. Šiaulių ligoninėje, tačiau likau patenkintas, jokių kalbų apie pakišą nebuvo, gydytojas Kavaliauskas po operacijos iškart atėjo į palatą aplankyti. Dabar tik lauksiu kada sugis, nes jau dabar norėčiau sekso :D :D :D Bet celibatas mėnesiui :)

Andrius
Zmogus
2011-04-09 13:05
leader,

Na man dare pasaitelio plastika, tai sake "Gali nusipirkti vandenilio peroksido ir joduoto povidono (Betadine)"

Paskaiciau informacinius lapelius tai tiek vienas tiek kitas zaizdoms pravalyti ir gyjima, taciau pries pirkdamas dar i google ivesk pavadinimus ir paskaityk informacinius lapelius, gal tu alergiskas busi siems preparatams ar ka...

Skaiciau vienam dar pasaitelio plastika tai kraujavo pusantros savaites, bet paskui susitvarke...
leader
2011-04-09 12:47
sveiki.jau savaite kaip po bet gyjimas manes nestebina kol guliu normaliai tik pajudu pasileidzia kraujas.mano manynu zaizda labai dreksta ir neduoda normaliai gyt.gal kas naudojo koki tepaliuka kad geriau gytu?ar sausintu?

is anksto dekui!
Zmogus
2011-04-09 12:36
Sveiki,
norejau paklausti gal kam dare pasaitelio plastika. Man dare 4dieni, bet dabar apyvarpe gan stipriai istinus, atrodo nebekraujuoja, tai norejau paklaust kam dare sia operacija, ar apyvarpe irgi buvo stiprokai patinus?

Aisku suprantu, juk vis delto ten kazka ir pjove ir siuvo ir tt, bet gal maziau turetu buti :)

Aciu.
DeathMark
2011-04-09 10:38
To Apsisprendes: Na pas mane jau 5 savaitė bet erekcijos metu dar patinęs todėl mylėtis nemeginau.:/
Apsisprendes
2011-04-08 18:47
Parejo trys savaites, jauciuos nerealiai gerai :) tai manau dar kelios dienos ir jau galesiu ismegint :)
AS
2011-04-08 07:43
Sveiki!Gal kas daretes apipjaustyma Klaipedoje?Domina privacios klinikos.ACIU!
Andrius
2011-04-03 23:53
Sveiki,

To DeathMark, gydytojas Kavaliauskas, pas kurį buvo vienas iš rašiusių šiauliečių, dirba UAB Alsavita, Vytauto g. 145. Penktadienį jis man darys operaciją, po to pasidalinsiu įspūdžiais :)

Andrius
DeathMark
2011-03-29 15:03
greitukas, 2011-02-02 01:06:18
sveiki.diela tokia.lovoje pradejus uzsiimineti meile baigiu per minute ir greiciau.seniau biski ilgiau uztrukdavo.kotik nebandziau,kad prailgint, purkstukus visokius ir t.t.niekas nepadejo.radau parasyta,kad padeda apipjaustymas.tai ar visiem jis taip jau ir padeda tas apipjaustymas pagerint reikalus lovoj?ten kazkas minejo siauliuos dare,gal yra likes numeriukas ar adresas?


Tai va nueik į valerijono vaistinę šiauliuose,užsiregistruok pas gydytoją Bekerį,apžiūrės pasakys(konsultacija 100lt) dėl apipjaustymo susitarsit,nes kažkur apie mėnesį reikia laukt nes vietų guldyt nėra. Sutartą dieną ateini į Ligoninę tave nuvedą į tą skyrių, paguldo apie 2h liepia gert bjauraus skystalo kurį reikia nusipirkti miltukais, kad išsituštintum pilnai ;)). Sekančia dieną operuoja. Jei reikia daugiau info į e-mailą.DeathMarkas@gmail.com
DeathMark
2011-03-29 14:43
Na pusantros savaitės?? :D Pilnai viskas sugyja per 3-4 savaites, man praėjo jau mėnuo, bet irgi norėtųsi sužinoti kiek laiko maždaug turi praeit, kad būtų galima mylėtis, nes man sakė normaliai šlapint(lyst po dušų ar į vonia) tik po mėnesio tai va ir idomu pasidarė,jei jau šlapint galiu po mėn tai gal ir mylėtis po tiek norėčiau nuomonių
Apsisprendes
2011-03-26 20:37
Sveiki, turiu klausima tiems kas pasidare apipjaustyma. Kiek laiko praejo po apipjaustymo kai jau galejot myletis? nes man po atliktos proceduros praejo gal pusantros savaites, bet toks jausmas kad dar vbent kelias savaites negalesiu uzsiiminet seksu, nes neatrodo kad gytu labai sparciai...
2 qwerty
2011-03-23 00:22
Galima pasirinkti apipjaustyymo stiliu
Apsisprendes
2011-03-18 12:30
Sveiki visi, pagaliau pasiryzau apipjaustymui :) tai tik pirmosios dienos gyjimo, tai nera labai malonus jausmai :D bet tai cia kaip ir danti issitraukus nera malonu keleta dienu :) tikiuosi gyjimas geras ir labai laukiu rezultato :) nes idomu kaip tas imtymus gyvenimas pasikeis :) o priezastis buvo tai kad apyvarpes odos buvo perdaug, tai imtymiam gyvenimui man labai trugde ir nesuteikdavo norimo malonumo :/
Laukiu kad sugytu ir bandom kas gaunas :)))
qwerty
2011-03-08 18:05
O galima pasirinkti kiek nupjaus odeles?
Vaikis
2011-02-26 19:02
Dar noriu pridut kad man 17m ir man neatsismaukia skurele ar cia rimta? ar reikes apipjaustimo?
vaikis
2011-02-26 18:57
Ar butinas tas apipjaustimas?
greitukas
2011-02-02 01:06
sveiki.diela tokia.lovoje pradejus uzsiimineti meile baigiu per minute ir greiciau.seniau biski ilgiau uztrukdavo.kotik nebandziau,kad prailgint, purkstukus visokius ir t.t.niekas nepadejo.radau parasyta,kad padeda apipjaustymas.tai ar visiem jis taip jau ir padeda tas apipjaustymas pagerint reikalus lovoj?ten kazkas minejo siauliuos dare,gal yra likes numeriukas ar adresas?
belekas
2011-01-10 13:22
Man 29m. Del fimozes teko atlikti apipjaustyma. Operacija greita ir neskausminga. Susiuta siulais kurie patys istirpsta.
Jau 6 para po operacijos. Diskomfortas gan didelis, nes dar paskauda ypach prayciais :)) Nuo siulu (daktaras minejo kad tiap gali buti) zaizda slapiuoja.. pora kartu per diena prasidezinfekuoju, nusausinu ir pasitepu zilionke.
kazkaip tikejausi kad per savaite sugis ir jau pradejo nervinti visa tai., Pasiskaites komentarus surpatau, kad procesas gali uztrukti nuo poros iki triju savaiciu.
Tai gi laukiu pabaigos
Robertas
2010-12-23 01:49
Visą gyvenimą svajojau pasidaryti apipjaustymą. Tad vieną dieną apsisprendžiau ir nuėjau į privačią bendrosios praktikos kliniką Kaune. Iškart apžiūrėjo, paskyrė keletą tyrimų ir už poros dienų paskyrė apipjaustymo datą. Tai buvo pries porą metų. Tą dieną atsimenu kaip vakar. Pamenu kaip gydytojas Kęstutis Jocius atidžiai dar kartą apžiūrėjo, pažymėjo kur daryti pjūvį, po to suleido nuskausminimą ir be jokio skausmo padarė apyvarpės pašalinimą. Dabar esu tikrai patenkintas, išvaizda puiki, draugė džiaugiasi sakydama kad dabar kur kas giliasni pojūčiai. žodžiu, tikrai apsimokėjo.
aliG
2010-10-16 13:11
Ir man padare pries 5 dienas. Visos pasekmes (gyjimas) tos pacios. Skauda, bet akivaizdziai gyja. dziaugiuosi apsisprendes. Man dare del to, kad atsirado problema: jei 2 dienas neišsiplaudavau te visko su muilais, tai atsirasdavo paraudimai ir uždegimas. Ir šiaip buvo siaura "ant ribos". Ir žydai juk nedurni ką? Daktaras patarė tvarkyti tokiu būdu.
nelabs
2010-09-27 15:02
Pradejau vakscioti su atsmaukta galvute pries 5m. Jautrumas sumazejo ir nereikia jokios operacijos.
Vaikinukas5555
2010-08-06 09:17
Esu pasidares apypjaustyma, jau 4 metai kaip gyvenu su tuo... Galiu pasakyti tiek, jokiu psihologiniu traumu, tiesiog gyvenimas patampa geresnis... Minusu nejauciau (po kolkas), tiesiog jei reikia,nedvejokit ir darykit, tai yra didelis pliusas.
fanelis
2010-08-05 19:34
Kodėl man jau 18m bet man nuo varpa neatsismaukia
puskinas
2010-07-23 09:12
sveiki, na va pagaliau isdrysau ir as pasidaryti operacija.. siaip apyvarpes ziedas siek tiek per siauras buvo turbut jau nuo gimimo..bet niekaip nedrisau nei tevams uzsiminti nei pats kazka ryzausi, taciau atejo ta diena kai siek tiek trukde lytiniam gyvenimui r t.t. viena diena pasiskaiciau internete apie visa si reikala,na ir pasiryzau tam reikalui.Dare man dalini apyvarpes apipjaustyma ir pasaitelio operacija. Dabar 2 diena kaip po operacijos, nu vaizdas nelabai koks,visas istines melynas,siek tiek maudzia,anksti ryte pajutau ta jausma kaip ir daugelis jau buvo pamineje, ivyko rytine erekcija tai biski kankina skausmas, ir neiejo toliu miegot,nes tai pasistoja tai vel nurimsta, ziauru is dalies...:)tai va, laukiu tos dienos kai viskas uzgis ir vel galima bus gyventi kaip zmogui :))patarimai ir kitiem,jei yra kokios bedos, neuzsisklesti savyje, jau geriau viena kart atkentet susitvarkyt ir toliau gyvent pilnaverti gyvenima :)sekmes
MAMIKE
2010-07-04 14:52
Noreciau pasiteiraut mano suneliuj 1metukai jam neatsismaukia odele priaugo prie galvutes buvom pas daktare sake reike palaukt pora menesiu ir tada migdis ir daris maza proceduraa bet kokia nepaaiskina?kas tai galetu buti?ir jei butu apipjaustimas ar tai nekenke seksualiniam gyvenimuj? labai jaudinos bijau paselgt neteisingai ;(
MAMIKE
2010-07-04 14:52
Noreciau pasiteiraut mano suneliuj 1metukai jam neatsismaukia odele priaugo prie galvutes buvom pas daktare sake reike palaukt pora menesiu ir tada migdis ir daris maza proceduraa bet kokia nepaaiskina?kas tai galetu buti?ir jei butu apipjaustimas ar tai nekenke seksualiniam gyvenimuj? labai jaudinos bijau paselgt neteisingai ;(
ne i tema
2010-06-17 12:27
man 17 m manau sergu fimoze ka dabar daryt? nueit pas seimos daktare nusimaut kelnes paziurejus pornucho ir sakyt zie- neatsismaukia? P.S. sperma pusiau kazkokia normali, pusia kaip kokia zele, drebuciai. WTF? atsakyma i el. pasta. dekui
hasis
2010-06-16 15:57
to 18 - etis
O dėl ko tu dareisi apipjaustymą? Dėl ligos ar higienos sumetimais?
Obis
2010-05-06 21:56
Vat vakar padare operacija ideti tirpstantys siulai istines galas kaip slyva seip kam nessenei padare ir praejo kokios 1-2 savaites prasau parasykit kaip gijo ka naudojot kad greiciau gytu ;] dekui is anksto ;]
Svieziai apipjaustytas
2010-04-26 22:32
Na man jau ir lygiai kaip savaite po operacijos siaip ir galvute jau daug maziau jautri as be tvarsciu jau keletas dienu vaikstau, man tvarstis lipdavo ne prie zaizdos o prie pacios galvutes, dabar kazkaip matyt kai nusausejo tai ir nebelimpa ir maziau jautri.Na siulai dabar jau biski erzina biski niesti kai jau pradeda sasai nueidinet ir tie siulai jau jauciu po truputy tirpsta. Na situacija gereja ziuresim kas bus toliau.
Vytas
2010-04-22 00:21
As tvarstydavau ant bintouztepes levomekolio tepalo, kuri israse urologas. galvute bus jautri dar ilgai..bet vaizdas pamazu geres ;) prilipusi binta mirkyk kalio permanganato labai silpnam tirpale..man liepe mirkyt daikta tokiam tirpale ryte vakare...savaite jau kaip po..vaikstau jau be tvarsciu..atrodo super..lyg ir sugijo..laukiu kol iskris siulai, nes jau rauna stoga kaip sekso truksta..
Sviežiai apipjaustytas
2010-04-21 22:44
Sveiki, mane apipjauste pries tris dienas is kart po operacijos gal uz kokios 2 val paleido namo, zodziu ryte atvaziavau atsiguliau y santariskes ir po piet paleido namo. Noriu pasiteiraut pas kitus apipjaustytus kaip dabar su ta galvute, man ji velniskai jautri pasidarius ir labai sausa net atrodo tuoi suskirs. Ir kazkaip prie binto limpa ne siuta zaizda o pacios galvutes oda ir po to nuplest labai skausminga. Tikiuosiu taip neilgai bus :) zodziu nera labai jau malonu dabar vaiksciot. laukiu kol cia viskas uzgis nes labai jau erzina :)
Vytas
2010-04-15 23:02
Na pasidalinsiu ir as savo patirtim :) Kadangi vakar turejau operacija ispudziai sviezi:) Operavausi Bendrosios Praktikos Klinikoj kaune...pas daktara Kinciu.jis dirba ir klinikose..labai rekomenduoju..operavo su vietiniu nuskausminimu tai faktiskai nieko nejauciau..taciau vistiek sugebejau issijungt vidury operacijos.. :D po operacijos beveik neskauda..kartais siek tiek maudzia..uzknisa tvarstymas ir rytine erekcija..pazadina jau 5 ryto..tada skauda..:D:D soki is lovos palauki kol praeina ir toliau snaudi.. :D mykolas atrodo idomiai nurisus tvarscius, baisiai storas, nes sutines.. :D kas dvejojat-darykites..atkentesit tas pora savaiciu..o tada jau galesit tratintisiki nukritimo :D
a
2010-04-04 03:08
nu as irgi pasidalinsiu- nuejau pas urologa,kuris irgi parino kad viskas cia gerai, taip turi but ir t.t (man tik erekcijos busenoj neatsismaukdavo) nu bet gavau siuntima operacijai, patare darytis antakalnio ligoninej, nes jie labai patyre tame. taigi, operacijos diena padare tyrimus, po valandos operavo. padare vietini nuskausminima, keista buvo, nes esi samoningas kai operuoja. net linksma buvo, guliu sau, kalbuosi su seselem, jie operuoja, jauciu tik kad maigo ten kazka, bet skausmo nejauciau :) tai va, turejau likt parai ligoninej, bet ishsiprasiau namo, kita diena ryte atvaziavau, pertvarste ir fsio. dabar pats tvarstausi namie :) taigi jei turi soc draudima (dirbantis asmuo) , operacija nieko nekainuoja..
slava
2010-04-04 02:51
kaip malonu paskaityt ka patiria zmones po operacijos, nes man pries 3 dienas irgi padare, baisiu nepatogumu ner, isskyrus tai kad kai stojasi, skauda, nes gyja. tai baisu net prie merginos savo prisiliest, bo iskart pareina (juk 3 paras be darbo ).. :D ir TAIP, RYTINIS stajakas uzknisa, neduoda gyvent, pabundi kaip durnius 6 ryto nuo skausmo ir lauki kol grys i ramybes busena .. ir taip pora kart :D
18 - etis
2010-03-23 08:52
Ketvirta diena, mykoliukas net nebekraujuoja, atrodo geriau.. Uz tryju dienu jau ims laukan siulius
18 - etis
2010-03-22 11:24
Trecia diena jau po operacijos, mykoliukas jau geriau atrodo. Po savaites laiko siulus jau trauks
18 - etis
2010-03-21 13:19
Kas norit pasidalinti ispudziais, parasykit savo mobiluji/skype.. Padesim vieni kiti patarimais..
18 - etis
2010-03-21 13:13
Nusprendziau pasidaryti apipjaustyma. Ketvirtadieni pagulde, penktadieni jau operavo, truko 30min, pilna narkoze buvau pasiemes, jau sekmadies ir po biski gyna. Po operacijos atrode tragiskai, bet daktaras sake viskas susitvarkys. Tikrai nepasigailesi. Siauliuos geras daktaras Kavaliauskas Eugenijus. Jei kas domina rasykit, atsakysiu
apipjaustytas2
2010-03-21 12:31
Sveiki, apipjaustyti ir besiruosiantys :)
mane apipjauste pries 2 dienas, mikas sutines kaip runkelis. Pasidalinkite kada nuslugo sutinimas ir kokiu priemoniu emetes.
Jei kas turi klausimu man, del operacijos ir t.t., klauskite, papasakosiu.
to Apipjaustytasis
2010-03-04 17:55
O kas per tepaliukas, koks pavadinimas?
Apipjaustytasis
2010-03-03 16:57
Vaistų jokių nerašė, tik tepaliukas ir mirkyti retkarčiais kalio permanganate. Man tai jau praėjo 2.5 savaitės, tai nieko nebedarau, tik prausiu ryte ir vakare :) Naudojau tepaliuka apie 2 sav..
gydimas
2010-03-01 02:03
O kaip jus gydotes po operacijos, ar naudojate kokios vaistus, tepaliukas ar pan. Man pasiule tik voneles jam daryti, vaistu jokiu neisrase =
Apipjaustytasis
2010-02-13 19:14
Prieš porą mėn. susirūpinau šia problema, man buvo fimozė. Ramybės būsenoje, atsismaukdavo normaliai, o kai erekcija - nė iš vietos oda nejuda, įsitempus. Gavau siuntimą iš šeimos gydytojo pas urologą. Jis apžiūrėjo, pasiūlė arba pasaitėlio prailginimą (nors paminėjo, kad tai gali ir nepadėti) arba apipjaustymą. Pasirinkau apipjaustymą. Pasidariau tyrimus ir guliau į ligoninę.
Pirmą dieną ligoninėj gulėjau, darė tyrimus. Antrą dieną, per pietus padarė operaciją. Trečiąją - išleido į namus. Operacija nei kiek neskaudėjo, nes gavau pilną narkozę. Prieš naktį įleido kažkokius vaistus, tikriausiai nuskausminamuosius, kad neskaudėtų. Taigi, praėjo para po operacijos - jokių didesnių skausmų, kartais sudilgčioja, bet tai visai normalu. Laukiu pirmųjų naktų namie, daktaras perspėjo, kad pirmoji savaitė gali būti smagi (suprask - skaudės) :D Dabar mikoliukas suvystytas bintuose :D
Tomas
2010-02-11 23:00
Raymond pasidalink ispudziais kaip viskas vyko,skaudejo,kaip dabar jautiesi ir panasiai ;) aciu.
Raymond
2010-01-10 12:56
Jei erekcijos metu neatsismaukia normaliai tj geriau nezaiskit, nes gali gangrenuot. Man buvo panasi problema, kai atsmaukiau pusiau erekcijos metu tj galvute net pamelynavo. Paskambinau iskart urolugui, sako skubiai varyk i artimiausia gydymo istaiga (as variau iskart i priimamaji). Bekit pas urologa ir darykites operacija. Nerizikuokit.
Rytoj darysiuos apipjaustyma, tj galesim pasidalint patirtimi ;)
ponas x
2009-12-21 11:48
man buvo priaugus ir neatsismaukdavo. Apipjauste pries 1 mėn. ir 3 sav. Dabar esu pilnai sugijęs.
Pliusai: galiu mylėtis 1-2h ir nebaigt. Lengviau šlapintis, galbūt kažkiek gražiau atrodo.
Minusai: anksčiau per naktį baigdavau 4-5 kartus. Dabar vos du išeina pabaigt. apmaudas didžiulis. jautrumas žymiai sumažėjo, ypač jaučiasi kai daro oralinį ;(
to studentas
2009-12-14 10:16
joa klinika ta pati kur radai.ir si operacija pilnai finansuojama valstybes,bet man ji kainavo 600lt plius konsultacijos dvi turbut buvo, nes as mokinuosi neakivaizdziai ir neturiu sveikatos draudimo.o tu jei dieniniam tj viskas zjb nieko nekainuos.man dare pilna apipjaustyma.o atgal tj lengvai man atsismaukdavo bet tik kai nestovedavo,kai stovedavo visai neatsmaukdavau.bet kandono neidavo myletis,pats supranti skaudedavo.tj va dbr viskas gerai.tikrai sulyciau visiem pasidaryt sia operacija jei kas turit panasiu problemu.
Studentas
2009-12-12 12:11
Ai va. Jau radau. "Bendrosios medicinos praktikos klinika" Kaune. Dar kol kas laukiu jusu komentaru... Dabar durna situacija. Gaila, kad neturiu paneles. Todėl dabar suzinok kaip yra be prezervatyvo. ar imanoma myletis.:) Juokingai skamba...Beje kiek domejausi tai si operacija lyg valstybes finansuojama...
Studentas
2009-12-12 11:29
Beje tau kokia operacija dare? Tik pasaiteli ilgino ar kaip?> Ar dare pilna apipjaustyma?Beje kainavo ar ne tau si operacija?>
Studentas
2009-12-12 11:25
Tai va aš privačioje taip ir nebuvau. Dabar pasimetęs. Galvoju gal rimtai prasitampys... Pasimetęs totaliai. Žodžiu su tėvais prastai sutariu, tuo labiau abu jie konservatyvių pažiūrų todėl tokiais dalykais tėvas niekad nekalbėjo. O pats kaip supratai, kad be kandono neina?... Esmė be kandono nebandęs...O kandoną kaip jau minėjau uždėti pavykdavo... Bet va sakau atsismaukti erekcijos būsenoje gi lengvai turi. Beje kaip tau atgal atsismaukdavo? Lengvai?Laukiu atsakymo likimo zmones...Beje nezinomasis kokioje privacioje klinikoje buvai?. Savanoriuose? Cia gal Kildos? Ar kokioje kitoje?As va galvoju, kad klaida padariau, kad mazai pasakojau tam urologui kur buvau 2ligonineneje. Tas galvojo kad dar nekaltas as turbut, todel ir pasake, kad prasitampys...
to studentas
2009-12-05 18:34
zek man panasi situacija buvo.tj nevariau pas joki seimos daktara o tiesiai i privacia klinika.uzsiregistravau pas urologa nuejau ir pasakiau tiesiai sviesiai man reikia padaryti apipjaustyma.jis biski paziurejo pabande atsmaukt atsmauke.krc pas mane ir kai ramybe tj zjb atsismaukdavo o kai stovi pyzdiec per jega ir su skausmais.per daug jis ten nieko neziurejo.paklause kiek kartu melejausi.ir bevau keleta,bet visus kartus su kandonu.sakau be kandono neina.ok sako reik tj reik.susirariau del datos nuvariau padare dbr zjb viskas.cia savanoriause bendrosios medicinos praktika,taip turbut vadinasi tiksliai.
Studentas
2009-12-03 17:47
Na kol kas matau kalbu cia vienas. Gal atsiras bendraminciu?>Nu va. Kaip ir sakiau, buvau siandien pas urologa. Tai jam pasakiau, kad su smaukymusi sunkiai. Labai nemalonus urologas. Paziurejo 10 sekundziu varpa. Sako viskas pas tave atsismaukia, o pasaitelis tipo ateity prasitampys. Bet as jam sakau erekcijos busena skausminga kada bandai atsmaukti verzia. Tai tipo sako cia normalu. Nu kazkokia nesamone. Nu tikrai nesamone. Kas normalaus, jeigu pasaitelis verzia apyvarpe? Gal jis pagalvojo, kad dar neturejau lytiniu santykiu, nes neklause, todel ir nesakiau. Gal kam panasi situacija buvo kaip man?> Visgi mylejausi seseta kartu...ž du erotiniai masazai po kuriu ir susimasciau, kad ne viskas gerai. Pasakykit normaliai nezinanciam. Siaip erekcijos busenoje pati apyvarpe atsismaukti turi ar kaip?<> Na jei ne pati tai lengvai, bet tikrai ne per jega?>As jam sakau atgal sunku atsmaukti. Tai jis tik patare siltoj voneleje pasmaukyti, sake pageres. nu nafik. Cia Silainiu ligonineje man tokia diagnoze nustate...Tipo ziedas normalus. NU bet nesamone. ..Karocia. Lauksiu pirmadienio, nes pasimetes totaliai.
Studentas
2009-12-02 12:00
Sveiki. Man 23m. Va jau buvau pas seimos gydytoja ir va rytoj su siuntimu begsiu pas urologa. Jauciu, kad ir man gali reiketi sios operacijos. Man ramybes busenoje atsismaukia 80-90 procentu, na mazdaug nematavau apyvarpes. Bet va kita ta dalis kur nestsmaukia priaugus prie zalupos odele ir labai tempia. O va erekcijos busenoje tai sakes...Finalas buvo kada nuejau i erotini masaza. Tai taip uzsmauke, kad turbut ten uzspaude kazka kad vienu mometu melynas pimpalas pasidare. Kol atgal atsmaukiau tai tik po dvieju valandu.... Ir erekcijos busenoje zodziu diskomfortas totalus...Psichologiskai sunku myletis , todel ir mylejausi tik keleta kartu, bet kas svarbiausia kad kandona prezervaytva visus kartus uzsidedavau ir baigdavau... Bet ciuju reikes operacijos ar cia tik pasaitelis? gla kas turit ar tur4jot tokia problema kaip mano?...Tikiuosi jusu atsakymo...
Mykoliukas
2009-11-29 15:14
Medicinineė priežasties daryti apipjaustymo nebuvo, tačiau patiko atsmaukta varpa, nei šlapinantis diskomforto, higieniškiau ir seksualiau jautiesi, tik bėda, kada sportuoji ar judi, apyvarpė užsismaukia. Apipjaustė "tight and high" stiliumi, bet paliko pasaitėlį, taigi galvutė tapo pilnai atidengta ir dabar atrodo, kad ji didesnė nėi buvo iki to. Daugiau informacijos apie stilius :http://halfclip.dyndns.info/style/index.html
Milda
2009-10-12 17:58
gal galite patarti koki lobrikanta gerausei naudoti po gimdos pasalinimo,juog sexs nesijaustu sausumas.ir ka vartoti astatant maksties flora.
to bele kas
2009-08-28 17:33
Ai ai ai kaip negražiai kalbi apie motinas... Argi JOS daro apipjaustymus??? Čia religiniai įsitikinimai (musulmonams ir žydams), o europiečiai apsipjausto tik reikalui esant. Ir BE mamyčių pagalbos. Suprantama, gal tau vaikystės trauma (neturėjai mamos, ji tave paliko ar buvo alkoholikė), tačiau turėtum gerbti kitas. Man tavęs gaila...
powe
2009-08-10 18:21
man 14m ir man yra fimoze (bet taip as taip manau)ir man dar priaugus odele and varpos galvutes. krc nepilnai atsismaukia. ir pac pagaliau isgdysau nueit pas seimos gyditoja. nu dave siuntima pas urologa tj dabar laukiu. pasiskaiciau jusu patarimu tj jei bus salygos 100% darysiu ta apipjaustyma. Gyvenu panevezy, o ar visada rejkia moketi uz apipjaustima? ar yra kliniku kur nemokamai?
...
2009-07-13 22:42
Ar apipjaustymas daromas šešiolikos metų vaikinui?
zillka
2009-06-09 20:16
joa tas bachuriukas tikrai intelektualus.o dirginimas praeina po men kazkur,man bent jau praejo.
as to belekas
2009-06-02 14:14
turbut nelabai gali pasigirt intelektu :D
Gedas
2009-06-02 12:20
Idiotai. Plaukit varpa kasdien ir nebus tos smegmos ir ligu. Cia is sudo pliusu ieskot. Man 20m. Pjaustymai nedaryti, kompleksu del to nejauciu. Ramioj busenoj varpa uzdengta, nedirgina ir labai patogu. Ereckcijos metu atsismaukia, taciau truputi skauda labai palenkus i apacia. Bet del to tikrai nesiruosiu atlikinet operacijos. Po kiek laiko odele issiplecia ir nebeskauda. Ka jau gamta dave, ta dave. Jei pas ka visai neatsismaukia, tai siulyciau pjaustytis. O pas ka panasi situacija kaip pas mane, pabandykit atsmaukt ir pavaiksciot kelias dienas su atvira galvute. Abejoju ar labai gerai jausites.
bele kas
2009-05-31 17:08
as apakes nuo jusu-issigimeliai...kam pjaut skura,rezkit visa bybi daunai. as uz jus ispisiu jusu sukas. o tokias motinas,kurios pjausto vaikui,tai ispjauciau visa klyna iki gimdos. uztai ir pilni kalejimai iskrypeliu,viskas prasideda nuo kurvos motinos,kales.
M
2009-05-24 18:53
Mano nuomone,cia yra asmenines higienos klausimas.Lendu i dusa ir ryte ir vakare,niekas su peiliais manes nezalojo,partnere patenkinta,aktas per laika ir patirti isugdytas iki tiek,kiek reikia abiem.Manau,kad gamta nebereikalo taip sutvere.Ausu gi niekas nepjausto,nors ten kaupias siera.Uztat yra krapstuku.Lygiai taip pat ir cia-priziuret save reik.Aisku,sveikatos sumetimas viskas kardinaliai keicias..
Mama
2009-05-08 15:03
Apgailestaudama, noriu su Jumis pasidalinti nuoskaudomis dėl Lietuvos savotiško tamsumo medicinos srityje.
Pvz. Amerikoje, ką tik gimusio berniuko tėvai supažindinami su (jau mokslo įrodyta) apipjaustymo nauda ir rekomendaciniu pobūdžiu pasiūlo šią procedūrą atlikti. Tokiu būdu, tėveliai turi puikią progą susipažinti su civilizacijos ir mokslo žiniomis ir LAISVA valia apsispręsti.
Priešingai, Lietuvoje apie tai tėvai net nenutuokia. O juk tai tik politinės valios stoka. Tetrūksta šia tematika sveikatos ministro įsako dėl informatyvumo gimdymo ir gydymo įstaigose ir taip pat rekomenduojant minėtą procedūrą. Manau šis supažindinimas tikrai sudomintų nemažą tėvelių procentą apsispręsti.
edgaras
2009-03-21 23:31
kur kaune daro parasykit ar kokius kontaktus? aciu
reni
2009-01-25 15:56
nezinau kada man yvyko apipjaustimas to as neatsimenu zinau tik tiek kad mazas gulejau ligonineja dar pries kriksta nes buvo mirties ir gyvybes klausimas ,gal sakyciau iki metu laiko tokio amziaus galejau buti.augimo ir brendimo metu kaskaip ir negalvojau kad galetu buti padarytas kaskada apipjaustimas nes man visai netrukde ir puse galvutes gal daugiau buvo visdelto paslepta po apyvarpe tik man vedus zmona man pasake kad tikrai pas tave padarytas apipjaustymas aisku jokiu pasekmiu ir drugdymu mes seimynineme gyvenime nejaucem ar ilgiau trunka lytinis aktas ar ne as irgi to nezinau bet as dziauguosi ka as turiu tuo paciu esa laiminga ir mano zmona nes tai tikrai netrukdo ,sanitariniu klausimu irgi didelis pliusas .nes nesukele jokiu papildomu uzdegimu zmonai ,nes lengva apsiplauti ir pries akta ir po akto.
medicinos studentas ,,ekspertu
2009-01-06 17:17
Nesusilaikau nepakomentaves, nes prajuokino beveik iki asaru :)) pakomentuosiu jusu komentara.: ,,’gyvenimo tepalas’ tai sekrecija kuri issiskiria is 2ju pjuviu vyro varpos po apyvarpe. apipjaustyto vyro si sekrecija ir toliau gaminama bet neissisaugo. si sekrecija maitina moters maksti.akto metu ji issisiurbia maksties sienelemis stiprina moters gipofize ir epifize.kartais po lytiniu santykiu moteris puola i depresija.si busena paaiskinama tuom kad varpa neaprupino ja ’gyvybes tepalu’ versta is rusu kalbos.
Fraze 2ju pjuviu po apyvarpe- kazkokia misraine, gal turejot omeny koki varpos kempinkuni ar akytkuni. O po apyvarpe yra liaukutes, kurios gamina ne kazkoki gyvenimo eleksyra, o smirdanti varskes konsistencijos smegma, kuri visdelto atlieka viena teigiama f-ja- sudrekina varpos galvute. Taigi apipjaustymo metu nupjaunama apyvarpe, taigi ir joje esancios liaukutes, todel apipjaustytoj varpoj nesigamina smegma. Smegmoj tikrai nera nieko tokio vertingo kas maitintu moters kuno ir ko ji negautu kitais budais, ir ji tikrai nera absorbuojama makstyje, o jei absorbuojama tai kosmiskai mazais dydziais. tokiu organu kaip ,,gipofize&rdquo; nera. Yra epifize ir hipofize, bet jos yra musu smegenyse kaip CNS sudetis. Tiesa yra tai kad hipofize turi rysi su lytinem funkcijom. O manyti kad smegma turi itakos centrinei nervu sistemai, tas pats kaip manyt jog sisalaiukas gelbsti nuo vezio. Taip kad amen.
ekspertas
2008-11-25 20:58
&rsquo;gyvenimo tepalas&rsquo; tai sekrecija kuri issiskiria is 2ju pjuviu vyro varpos po apyvarpe. apipjaustyto vyro si sekrecija ir toliau gaminama bet neissisaugo. si sekrecija maitina moters maksti.akto metu ji issisiurbia maksties sienelemis stiprina moters gipofize ir epifize.kartais po lytiniu santykiu moteris puola i depresija.si busena paaiskinama tuom kad varpa neaprupino ja &rsquo;gyvybes tepalu&rsquo; versta is rusu kalbos.
mantioras
2008-11-13 16:25
as pasidariau apipjaustyma pries pusmeti, jau net nepamenu tiksliai. o jauciuosi puikiai! ar gailiuosi? jokiu budu! ir jokiu minusu nejauciu, vien tik pliusai. pas mane buvo fimoze. zodziu dabar viskas super!
mantioras
2008-11-13 16:23
as pasidariau apipjaustyma pries pusmeti, jau net nepamenu tiksliai. o jauciuosi puikiai! ar gailiuosi? jokiu budu! ir jokiu minusu nejauciu, vien tik pliusai. pas mane buvo fimoze. zodziu dabar viskas super!
zillka
2008-11-07 11:18
gyja apie men laiko.poto jau gali varyt pilna jega:)
Tadas
2008-11-04 13:54
Kiek laiko trunka gyjimas?
apipjaustytas dziovina
2008-10-18 11:56
idomu ar domejausi pati isbande ir toki ir toki, kad tokias nesmoningas isvadas daro ?
zillka
2008-10-14 16:01
babajai taigi visi apipjaustyti,o pisasi kaip triusiai.ir visiem gerai.dar ne taip seniai indija persirito per milijarda gyventoju.nesuprantu ka ta Domejausi cia kalba.patarciau paciai isbandyt ir puikiai suprasi kas yra geriau.
p.s 7men po operacijos
to jokubas
2008-10-12 14:30
Turint omeny tavo amžių privalu pasakyt tėvam, arba bent vienam iš jų. Nebijok, tėvai supras, jie tam ir yra.
jokubas`
2008-10-11 23:24
as pergyvenu del to kad man ten negerai ir noriu operacijos bet bijau tevams pasakyti... man 15
Apipjaustytas
2008-10-10 21:13
Čia kažkas minėjo apie pliusus ir minusus... Turėtumėt atsimint , kad kiekvieno organizmas yra unikalus ir reaguoja vis kitaip. Mano atveju galiu išskirt:
Pliusai- labai žymiai pailgėjęs lytinis aktas, palengvėjęs šlapinimasis, pliusas higienai, moterys serga gimdos kaklelio vėžiu rečiau dėl mūsų didesnės higienos, estetinis vaizdas(kaip kam)
Minusai- tikrai nepajutau, apart operacijos ir pooperacinio periodo(apie mėnesį).
To domėjausi- tu ne straipsnius ir mokslininkų tyrimus skaityk, o žmonių nuomones. O teisybė yra tokia, kuriem nereikia apipjaustymo, kurie neturi fimozės ir panašiai apipjaustymo vien estetiniais sumetimais darytis tikrai nepatariu. Bet esant medicininėm priežastim- tai tikrai nuostabi išeitis. Pasidaręs operaciją atgavau pasitikėjimą savo jėgom(seksualinėm), na pvz iki ejakuliacijos tereikdavo vos keleto frikcijų. Gerai, kad esu jaunas tai galėdavau iškart po to mylėtis, todėl aktas būdavo normalus. Dabar šitos problemos išspręstos. Dėl prarasto jautrumo- tai painiojat su galvutės jautrumu, jos jautrumas neatspindi tavo seksualinio susijaudinimo, tiesiog ilgiau trunka aktas kai ji ne tokia jautri. O jei moteris sexuali- patikėk, nėr skirtumo tu apipjaustytas ar ne- tikrai susijaudinsi taip pat. Dėl to slydimo, tai čia beletristika ir didžiausia nesąmonė kokią esu girdėjęs. Tikrai taip nėra. O jei ir būtų- yra lubrikantai, makštis pati sudrėksta ir panašiai. Čia tau ne sausas pagalys, kad sukeltų tokį efektą, o ir apyvarpės liaukos, gaminančios smegmą, nesukelia tokio stebuklingo efekto neapipjaustytiem kaip tu minėjai. Summa summarum: estetiniais sumetimais to daryt nepatarčiau, medicininiais paraginčiau ir kuo skubiau, nepasigailėsit.
ff
2008-10-10 16:16
kokioj privacioj klinikoj daro apipjaustyma? aciu..ir kiek mazdaug kainuotu?
Romka
2008-10-07 19:41
ziurekit noriu paklausti ar sergant kondolimomis daromas apypjaustymas..(na yra karpuciu mazyciu ant apyvarpes)..
to Mindaugui
2008-10-06 13:19
Mano pateiktoje nuorodoje, atsidarius rasi labai daug informacijos šiuo klausimu, rasi ne tik moterų turinčiu vyrus apipjaustytus pareikštas mintis, bet taip pat ir rasi specialistu paaiškinimus kas kaip vyksta. Taigi neapipjaustytas taip neišdžiovina makšties kaip tai daro apipjaustytas. Te pateiktos priežastys dėl kurių JAV buvęs labai madingas apsipjaustymas jau tapo nemadingu ir net atvirkščiai, daugelis ieško būdų kaip atgal viską atstatyti. Ieik i ta puslapi ir pasiskaityk.
Mindaugas to Domejausi
2008-10-06 09:01
keli praktiniai pastebejimai:
- del mažesnio jautrumo is dalies sutinku, taciau dėl pojūčių galima būtų pasiginčyti, kai kas prarandama, tačiau atsiranda ir kiti nauji pojūčiai;
- del sausumo netiesa, nes ir neapipjaustytas ivestas į makštį visada būna pilnai atsmauktas ir dirba lygiai taip pat kaip ir apipjaustytas, tai tepimo medžiagos anot jūsų tuomet turėtų būti pašalinamos taip pat, bet taip nėra.
Domejausi
2008-10-01 16:36
Lazda turi du galus:
teigiamas galas - apipjaustytas atrodo seksualiau, jis higeniskesnis, maziau jautrus todel sekso zaidimai ilgaeni
neigaimas galas - jis maziau jautrus, todel vyrai nepajaucia daug maloniu jausmu, daugelis sunkiai pasiekia orgazma, moterys myledamisis su tokais daznai jaucia dizkonforta ar net skausma. Visa tai yra del to kad apipjaustytas yra visada sausas, jis judedamas pas moteri isejimi lauk kryptim kaip rankines pompos stumoklis isvalo i lauka visas susijaudinimo metu issikyrusias tepimo medziagas, moters makstis po ilgesnio mylejimosi tampa sausa, jautri ar net jai ima skaudeti nuo varpos jdejimo.
Ne taip senai JAV buves madingas apipjaustimas dabar jau nebedaroams, nes daugelis moteru pries apipjaustyma. Daugiau mediciniu tyrimu informacijos bei moteru turinciu vysrus su apipjaustytomis varpomis nuomones galite rasti
http://www.sexasnatureintendedit.com/10F/1hook_scrapes.html
Pasiskaitykite
Paprastas
2008-09-22 23:57
as nesuoprantu jus ce snekat apie kainas? vieans apie 800 lt mokejo kitas 120 lt... o kodel as uzsiregistravau kitam menesiui siai operacijai ir man sake nemokamai??!?! (20 metu)
Mergina
2008-08-17 19:44
Ko jus pergyvenat? :) gi viskas yra gerai, kas nori, kam reikia-tas pasiryzta ir pasidaro operacija, kam tai nereikalinga gal net nepriimtina-nesidaro. Ar toks ar toks vaikinas, gi vistiek vaikinas :) nieko tas nekeicia
apipjaustytas
2008-08-14 19:01
Papasakosiu savo istorija kaip lankiausi privaciai. Atejau pas urologa, tas apklause viska, na pas mane akivaiozdziai matesi gan fimoze, o jis ten ziurejo ziurejo, padare tyrima prostatos(o pati procedura labai nemaloni). Prigasdino kad sergu dar plius bent 5 ligom, as aisku issigandau- nusipirkau vaistu jo israsytu uz 100lt kazkur, nors buvau su siuntimu turejau paklot uz tyrima ir konsultacija 120lt, nors turejo but nemokamai o tyrimo as net neprasiau. prirase milziniska doze antibijotiko. Tada pagalvojau kad kazkas cia ne taip- nuejau i klinikas, cia greit paziurejo, sako reik cirkumzicijos TLK kompensuoja. Klausiu daktaro ar gert tuos antibijotikus, sako as nerekomenduociau(turint omeny kaip antibiotikai veikia skrandi), nedare ten jokiu uzdegimo tyrimu, nes sako gi akivaizdziai matos, tj va po operacijos praejo visi uzdegimai ir be vaistu. o buciau prishikes ziauriai i skrandi su jais. Be galo dziaugiuos kad atlikau sia operacija.; moralas- finale privaciai jums atliks operacija ta pacia, tik klausimas ar geriau kuo labai abejoju, o ir pinigu atzvilgiu.... tjp kad pagalvokit
p.s.
lankiaus geriausioj privacioj miesto klinikoj
Apipjaustytas
2008-08-14 18:51
Na as jau antra diena po operacijos. Apie pliusus ar minusus dar ankstoka kabeti, bet labai dziaugiuos kad pasidariau sia aoperacija. Atliko KMUK kaune. Man buvo fimoze, del kurios issivyste uzdegimas, todel ryzausi sitai operacijai. Pati operacija neitin skausminga, labiau nerviskai buvau isitempes, suleidzia i uzpakali 2jus vaistus, tada i draugeli novokaino ir tada piriot. Nejauciau nieko beveik, gal kelis pazvangejkimus instrumentu ir padilgciojo. Po operacijos drauguyzis tikrai graziau atrodo, slapintis nera jokiu problemu, tvarstis nussima pamirkius gan nesunkiai, pradeda jau gyti kaipmat :) patarciau pasiimt platesnes kelnes, nes vien galvutes prisilietimas oj sukelia emociju :D beprotiskai jautru. Nakti siektiek nemiegojau- gi nekontroliuosi apie ka galvoji miegodamas, bet pavaikstau nuraminu drauguzi ir vel miegu :D siulyciau nieko nedelsiant jei turit fimoze pasidaryt ta operacija. Ir nemanai kad reik ten privaciai uz kosmine suma, nes klinikose specialistai juau gerokai daugiau atmuse ranka ant tokiu operaciju. O privaciau dazniausiai tik nudegsit.
jksdhflkhdg
2008-07-28 20:57
mano draugas yra apipjaustytas. jokiu minusu - tik pliusai. aktas trunka tikrai ilgai su juo(kaip buvo pries tai nezinau, nes pries operacija jo nepazinojau)ir tai, manau, daug higieniskiau - nesusikaupia tos smegmos ir varpa atrodo estetiskiau, graziau.
Egle
2008-07-01 12:10
Autore tik surase rasta iformcija ir pateike ja su visais pliusais ir minusais. Tad cia kiekvieno pasirinkimas ka pasirnkti- apipjausitiyti ar ne. Jei vienam tai tik vienas juokas, tai kitam vyrui gali buti tikras isbandymas. Visi skirtingi. Tad nekeiksnokite autores, o patys isirinkite kas jums geriausia!
zilvinas
2008-05-04 13:53
pas mane ir neatsismaugdavo kai stovedavo myletis galejau tik su preziku.nuejau pas urologa,apziurejo sako padarysim apijaustyma(&rdquo;cirkumcizija&rdquo; med.term.),nieko cia sudetingo.susitariau del operacijos datos,dar reikejo tyrimus pasidaryt kraujo slapimo ir kardiograma sirdies.operacija truko apie 30min.vaistus suleido tiesiai i peni.patikekit beveik neskaudejo.labiau skaudejo kai kazkokiu skysciu istryne,del dezinfekcijos manau.tai va pagulejau puse valandos su sesele paprikolinau ir viskas,ai tiesa dar vienu momentu silpna pasidare,nes mano sirdis ne is stipriuju bet greit atsigavau.ai dar del siulu.pasirinkau paprastus,kur netirpsta.daktaras patare,sako tie tirpstantys ilgiau turi isbut kune.o su netirpstanciais atvaziuosi po savaites ir isimsiu, taip ir padariau.tiesa isimant irgi truputi paskaudejo.tai va, jau pora sav po operacijos dar pora sav palauksiu,nes sake negalima myletis apie men, o poto reiks isbandyt,nes lb knieti.ir net uzmirstu kad pas mane biski kitaip.prisimenu tik kai i tulika nueinu:)operacija kaune dariausi.apie 750lt viskas kainavo.patikekik manim, buvo verta.o dickis ir grazesnis ir didesnis pasidare:)taip kad kas turit pan problemu tikrai nelaukit.beja man 22m:)klauskis kas domina atsakysiu.
D.
2008-04-26 18:14
Nesenai padare operacija. Dabar gyja jau :) Labai noriu isbandyti savo naujaji drauguzi :) Labiausia nervina tos naktines ir rytines erekcijos, ziauriai skauda, nes siulai nukrenta tik po 10 dienu.
Guy
2008-04-19 20:33
Man tai padare pries kelias dienas. Pati operacija juokas. Nepatogumo jauciama tik po to, bet pavadinti tai trauma visiska netiesa. Nelaukite jei kam reikia ir pasidarykite tai nedelsdami, tai suteikia pasitikejimo ir po operacijos kiekviena diena jautiesi tik geriau.

Nemaloniausias dalykas yra varpos jautrumas po proceduros kai ji lieka atidengta, taciau, tai laikina.

Labai to bijojau, bet dabar jauciuosi kaip ikopes i kalna.
ll
2008-03-15 20:05
iš kur jūsų manymu atsirado vėžys, --iš apipjaustytų
Ignas
2008-03-07 21:24
Man 20m prieš 2 dienas buvo atliktas apipjaustymas.. Reikėjo ankščiau bet vis delsiau.. Operacija tikrai neskausminga, ir tik patinimas yra, o šiaip perdidelių rūpeščių nesukelia.. aišku geriau būtų nešioti platesnius drabužius kad nedirgintų. Taigi, nesutinku su autore kur čia rašo jog tai trauma. Atvirkščiai manau taip įgaunamas pasitikėjimas...
Čeponaitis
2008-02-18 12:33
Julija ČEPONAITĖ matyt nieko nesupranta rasydama toki straipsni:)
Mergaite, jei trūksta kompetencijos, pasiskaityk daugiau literatūros..., o tada gadink popieriu.
Mindaugas to Ugne
2008-01-23 10:38
Sveiki, Ugne,
Pabandykit pasidomėt Union Clinic, apie juos girdėjau neblogus atsiliepimus.
http://www.unionclinic.lt
Ugne
2008-01-22 15:01
beje apipjaustyma daro vilniuje BALTIJOS AMERIKOS klinikoje,ten savo sunui ir darysim..o kaina 800lt
Ugne
2008-01-22 14:54
sveiki!labai patiko komentarai tik vienos debiles niekaip nesuprantu kuri yra pries apipjaustyma!turim sunu,dabar jam 1,5m .jio apyvarpe yra per seura ir jam skauda kai sisioja..ir ka daryt??? cia mazas vaikas jis nepasakys mama taip ar anaip,sprendima turim priimt mes..ir nemanau kad jis kada uz tai pyks!reik apipjaustyt..mes su vyru esam uz apipjaustymus tai tikrai higieniska,jis ir pats ta noretu pasidaryt..nematau cia nieko blogo..o BOBOMS irgi manau patinka!:D taigi vyrukai savo daikciukus neskit greiciau kad pagrazytu:DD
Mindaugas
2008-01-22 09:31
Apipjaustymą pasidariau 33 m. Pasitaręs su chirurgu sprendimą priėmiau ne dėl patologijos, o dėl to, kad apyvarpė pastoviai užsismaukdavo ir tai sudarydavo diskomfortą, jausdavausi nepatogiai, be to apipjaustytas atrodė žymiai estetiškiau. Žmona turėjo galimybę įvertinti iki apipjaustymo ir po. Jos nuomonė nuomonė buvo vienareiškmiška - apipjaustytas ir geriau atrodo ir geriau dirba. Kalbėjom kažkada atvirai, tai sakė, kad net neprisimena manęs neapijaustyto. Taigi, čia kievieno asmeninis reikalas, bet nesigailiu, ką padariau.
marko
2008-01-13 22:56
Butu idomu isgirsti nuomones tai jau atlikusiu vyru, kazkaip nesimato kad butu nusiskundimu. skeptiskai vertina tik nesusidure su tuo. Dar idomu butu ka merginos mano tik aisku isbandziusios.
Luxas
2007-11-24 17:22
Būdamas 32 m. kreipiausi į specialistus Vilniaus santariškių ligoninę ir man padarė varpos, kuri erekcijos busenoje buvo kreiva ir riesta žemyn, plastinę operaciją, o tuo pačiu ir varpos apipjaustymą. Patikėkit manim, esu labai patenkintas tuo ką profesionalūs chirurgai padarė man, nes nebejaučiu nepatogumų lytinio akto metu. Tiesa, po operacijos, gal kokias tris savaites, varpos galvutė buvo labai jautri prisilietusi net prie kelnaičių. Žodžiu, dažnai tekdavo vaikščioti su erekcija, bet po to viskas normalizavosi, o lytinis aktas gerokai pailgėjo lyginant su prieš tai buvusiais lyt.aktais iki apsipjaustant. Taip, kad abejojančius vyrus dėl apsipjaustymo galėčiau tik padrasinti ryžtingesniam žingsniui šios operacijos link. Sėkmės.
arms
2007-11-08 20:56
ka daryt man per odele nesimato varpos galvutes ir tai nuo gimimo?
padekit
2007-11-07 17:51
Sveiki. Man 16 metu ir turiu tokia beda.
Anksciau viskas gerai buvo , bet pries pora metu pasidare toke beda. Nebenusitraukia varpos odele...
Ir vos galiu slapima isleist, o varpos galvutes visai nesimato, nes ant vien odele patraukta...
Ar cia irgi fimoze ar kas baisiau?
15metis
2007-09-16 23:19
Man 15 neuzilgo 16 ir man atorodo kad reikia sitos operacijos taigi pasakiau tevam ir neuzilgo keliausiu i ligoni galiu pasakyt, mamytes kuriu jusu vaikams siulo operacija geriau darykit kol jie mazi nes as pvz mazas bandziau gydytis lygg viskas buvo gerai bet taip dabar nera ir as kompleksuoju del to tad geriau neleiskit jusu vaikam taip jaustis ir padarykit taip kol jie mazi nes po to jiem tai gali trugdyt ir jie neisdrys jum ilgai pasakyt
dari
2007-09-07 22:37
man buvo nuo gimimo apyvarpes susiuaurejimas apipjauste 34m. gailiuosi kad anksciau to nepadariau, santykiauju zymiai ilgiau negu seniau. esu patenkintas
dari
2007-09-07 22:35
man buvo nuo gimimo apyvarpes susiuaurejimas apipjauste 34m. gailiuosi kad anksciau to nepadariau, santykiauju zymiai ilgiau negu seniau. esu patenkintas
Tomas
2007-09-02 22:29
man 29. As noriu apsipjaustyti
petras
2007-08-27 13:25
manau kad apipjaustymas siaip sau gal ir nereikalingas bet yra toks susirgimas kuris vadinasi fimoze kuomet susiaureja apyvarpe tuomet apipjaustymas bene vienintele iseitis
Lukaz
2007-07-25 18:42
Manau gad apipjaustyma turi daryti visiems, nes as neapipjautytas
Lina
2007-07-21 23:00
mano draugas yra apipjaustytas, bet jokiu trukumu nematau.. apipjaustyta varpa daug grazesne. o seksas nuostabus, ir net nelygintinas su neapipjaustytu vyru seksu...as uz apipjaustyma!!!
Juozas
2007-06-24 10:16
Jeigu apyvarpe persiaura - apipjaustymas tikrai reikalnigas, nes buna ir tokiu atveju kad esant erekcijos busenoje varpa skauda, tempe - tai suteikia diskomforta. O apipjaustyme tikrai nera nieko baisaus, apipjaustytas vyras yra daug higieniskesnis...
nezinomasis
2007-06-22 17:37
Niekada nepatyriau lytinio gyvenimo su apyvarpe, nes ja pasalino kai buvau gal kokiu 3 ar 4 metuku. na bet zmogiukai, pasakysiu atvirai. nematau kuom galeciau pasiskusti :)
renata
2007-06-05 00:35
Kai suauges vyras taip nusprendzia - jo teise issidirbineti, kaip ir pasiilginti, pasitrumpinti ar visai nusikirpti. Bet taip daryti vaikui tevai neturi jokios teises. Gamta yra pati gudriausia ir nereikia isradineti dviracio. Uzaugs - tegu pas su savimi ka nori daro. Mes dabar gyvename JAV, cia visus is eiles gimusius berniukus apipjausto, jeigu nespesi papriestarauti ar nesuprasi ko klausia - nupjaus pagal nutylejima. Kiek as cia tu nuoguciu draugiu tik gimusiu berniuku maciau - verkti man norisi. Savo sunui niekada to nedarysiu. Nebent uzauges jis pats..
cilija
2007-05-20 22:43
apypjaustymas yra labai sveika vyrams nes nepatenka jokia infekcija ir ne viena moteris nesiskunde kad tai trukdo lytiname gyvenime .mano sunus tai pasidare pris puse metu budamas 25.nors norejom tai padaryti jam gymus

jisirjo drauge patenkinti
kipas
2007-05-18 21:45
man jau 43 ir visai nebestovi gal kas patars
Gigantas
2007-04-18 00:30
Nusuprantu tu zmoniu, kuriem apipjaustymas sukelia sleikstuli ar seip blogas mintis apie apipjaustytaji. Nepamirskime, kad ne visi gali rinktis, juk fimoze gana daznas sutrikimas. Ir is viso nieko blogo nematau, jei vaikas apipjaustomas mazas, dar maziau baimes, streso. Be to kaip pastebejau apipjaustytiems vieni pliusai, nes man minusai pasirode labai apgailetini :) Kas liecia kompleksus apipjaustytam vaikinui irgi atrodo keista, bent jau man net nesuprantama. Turbut del nepilnavertiskumo kalti tevai ar seip kokiu senu keistu paziuru idiotai. Juk panelem apipjaustymas neturetu kelti nuostabos ar dar ko. Einam visi ir apsipjaustom =]
xxx
2007-02-24 13:30
gal zinot kokiose klinikose atliekama si procedura?
Migle
2007-02-11 20:40
Aisku daromas ir suaugusiems. Apipjaustymas manau yra gerai. Juk tai ne tik religine tradicija - visos tradicijos turi kazkokia prasme, matyt tikrai partneres reciau serga gimdos kaklelio veziu..o vyrai prostatos ar varpos veziu. Be to ir daugelyj berniuku si operacija daroma Lietuvoje, jei tik yra kokiu problemu..nemanau kad butu blogai jei butu daroma ir visiems, taj tikrai nera kazkox vyro zalojimas.. kas kita moters apipjaustymas Afrikoj, del to jie ir yra uzdrausti.. jei butu kokiu problemu, manau tikrai vyru apipjaustymas neturetu tokiu senu tradiciju..o
MAMA
2007-02-03 18:44
mano sunui tuoj 25 ir pasidare apipjaustyma jis padare ravinas-chirurgas is Amerikos sausio pradzioje jauciasi gerai tik dar nevisai uzgijo nes uzgija per menesi jo drauge ji palaike ir supratokai buvo mazas mums buvo gaila odabar jis pats nusprende
xxx
2007-02-01 09:59
&rdquo;ugo&rdquo;o kokioje privacioje klinikoje tai darei ir kur ir ar skauda
ugo
2007-01-17 11:46
As pats norejau sios proceduros, ir ja atliko privacioj klinikoj, kaina apie 600 lt. Pliusu nemazai, o prie minusu priskirciau tik nemaza kaina, kad per ilgai tam ruosiausi, ir kad reikejo nukirpti gerokai daugiau.
monika
2007-01-02 23:35
nu vistiek nesuprtau kam tas apipajaustymas...
rEVIL
2006-12-29 00:21
Vaje, tie apipjaustymai tikras pasityciojimas is vyro...ka jus sau galvojat...Juk zmogus tox issivyste nebereikalo, kam kovoti su gamta?!
Jei ta apyvarpe taip jau butu nereikalinga zmogui(vyrui) tai jau ir butume tokie issivyste... O jei sios ziaurios apeigos daromos del religijos, tai vapsie budulizmas cia, Kox pointas cia zalot tuos vaikus?
Susimastykit, zmogenai!!!
maryte
2006-12-01 00:06
manuo sunui irgi atliko sia operacija nezinau ar tuo retkiejuo kol muokiesi augo niekad nesiskunde atruodo neturiejuo juokiu uzdegimu gal butu pasisakes o kai suejuo gyven su mergyna tai nezinau kas atsitiko.
Faustas
2006-11-12 13:44
Patarimas.
Pirmoje eilėje būtina išsiaiškinti, ar paaugliui reikalingas apipjaustymas. Jeigu reikia-nedelsdami tėvai privalo kreiptis į specialistą. Baigiu gyvenimą ir apgailėstauju, kad nei mano tėvai ir vėliau nei aš pats, to nepadarėme, nes nepatyriau, ką patiria sveikas vyriškis. Reikia nugalėti drovumą.
arturas
2006-11-04 02:57
Viskas parasyta apie apipjaustyma.Na man jau 20 metu bet mano varma yra visada atsismaukusi ar cia liga ar man nera del ko nerimauti.Ar tai normalu ar as sergu kuo nors.Apipjaustymo nesidariau.
Žaneta
2006-10-28 17:44
Dabar sūnui trys metai gydytoja liepe atsmaukti ir apiplauti galvute poto apziurejus pasiule apipjaustima. Norejome isgirsti ir kitokiu nuomoniu kreipemes i kita gydytoja ji sako &rdquo;jokiu budu visa tai isauks ir tokiuose metuose atsmaukinejimas nereikalingas&rdquo;. Noretume suzinoti dar ir daugiau nuomoniu. Prašau patarkite.
violeta
2006-10-24 11:42
Kai buvo mažas sūnus,gydytoja liepe sunui daryti apipjaustyma.Tačiau vis delsiau .Jis užaugo.Dabar jam jau 20 metu ir jaučiu,kad jis del to kompleksuoja.Ar suaugusiems vyrams daromas apipjaustymas ar nebutina.Prašau atsakykit.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai