Celiulito baubas įveikiamas

Beveik devynios iš dešimties moterų susiduria su celiulito problema, priverčiančia jas slėpti pažeistas vietas arba jaustis nejaukiai apsirengus atviresnį rūbą. Jeigu pradėjote jaudintis dėl prasidėjusio ar progresuojančio celiulito, žinokite, kad jau atsirado patikimų, įrodymais pagrįstų jo gydymo būdų, kuriuos galima rinktis taupant laiką, pinigus ir siekiant kuo geresnio rezultato per kuo trumpesnį laiką.
 

Savityra


Apie celiulito priežastis prirašyta nemažai, tad nekvaršinsime jums galvos perrašydami tai, ką jau seniai pasakė specialistai. Tikriausiai jus labiausiai domina tai, kokiu būdu galima įveikti „apelsino žievę“. Tačiau pirmiausiai žvilgterėkite į savo odą. Jei suėmus odą jau galima akivaizdžiai pamatyti „apelsino žievelę“, jums trečios stadijos celiulitas. Tai nereiškia, kad esate beviltiškai serganti – tiesiog reikės šiek tiek daugiau pastangų ir procedūrų.

 

Gydymas turi būti kompleksinis


Gydant celiulitą, svarbu pagerinti audinių mikrocirkuliaciją, mažinti patinimą, aktyvinti medžiagų apykaitą, didinti audinių aprūpinimą deguonimi, pagerinti odos stangrumą.
Viena efektyviausių procedūrų – specialus anticeliulitinis masažas, kuris su¬skaldo poodinį riebalinį audinį, iš organizmo pašalina toksines medžiagas, pagerina odos ir raumenų kraujotaką, dėl to ir pagreitėja medžiagų apykaita.
Pasak estetinės medicinos centre „Jaunatvės namai“ ([url="http://www.jaunatvesnamai.lt"url]www.jaunatvesnamai.lt[/a]) dirbančių specialistų šiandien labai veiksminga priemonė prieš celiulitą yra vakuuminis masažas, atliekamas specialiu aparatu. Gydymas derinamas su kitomis individualiai parenkamomis procedūromis, tinkama mityba, specialiais fiziniais pratimais.
 

Vienu šūviu keli zuikiai


[url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kuno-formu-korekcija/vakuuminis-masazas"url]Vakuuminiam masažui[/a] atlikti „Jaunatvės namuose“ naudojamas modernus prancūziškas aparatas „Starvac SP2“ su skirtingais antgaliais: voleliais ir taurėmis. Masažo metu aparatas sukuria vakuumą, kuris įtraukia odą į specialaus antgalio ertmę. Šios procedūros ypač efektyvios gydant antros ir trečios stadijos celiulitą.
Gydant celiulitą labai svarbu pašalinti skysčių perteklių, todėl pirmiausia yra atliekamas limfodrenažas. Limfodrenažo metu išjudinami gilieji audiniai, gerinama mikrocirkuliacija, tuo pačiu mažinami ir patinimai. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė, jūs lieknėjate, lėtėja odos senėjimo procesas. Bet jūs to ir siekiate!
Vakuuminiu masažu galima gydyti visas celiulito stadijas, skirsis tik gydymo trukmė. Paprastai gydymo kursas – 10 procedūrų, vėliau – 2–3 procedūros per mėnesį palaikomajam gydymui.
Ir dar – vakuuminiu masažu gydant celiulitą, „nušaunamas dar vienas zuikis“. Procedūrų metu stimuliuojant tam tikrus akupunktūrinius taškus, galima sumažinti kai kuriuos negalavimus, pagerinti vidaus organų funkcijas (sumažėja galvos skausmai, pagerėja virškinimas).

Jei vakuuminio masažo atlikti negalima, pavyzdžiui, dėl venų problemų, naudojamas [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kuno-formu-korekcija/presoterapija"url]limfodrenažinis masažas[/a] su aplikatoriais, dar vadinamas – presoterapija, kai galūnės įdedamos į specialius aplikatorius - kojines, pilvo sričiai - kompresinis diržas. Aplikatoriai sukeldami vibruojančias slėgio bangas aktyvina limfos apytaką ir išstumia limfą iš periferijos į stambiąsias limfagysles bei kraujagysles. Procedūra labai tinka gydyti pabrinkusias, patinusias kojas, ji veiksminga atsiradus limfos sąstoviui rankose ar kojose po traumų, operacijų, įvairių ligų.
 

Maksimalus efektyvumas


Celiulito gydymas yra ypač efektyvus kartu su vakuuminiu masažu taikant [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kuno-formu-korekcija/lipokavitacija"url]lipokavitaciją[/a], kuri yra skirta nepageidaujamo riebalinio audinio nuo tam tikrų kūno vietų šalinimui. Procedūros metu gydomąjį poveikį sukelia žemo dažnio ultragarso bangos, riebaliniame audinyje suformuojančios „sprogstančias“ mikropūsleles, suplėšančias riebalinių ląstelių sienelę ir išlaisvinančias joje esančius riebalus. Kavitacinis poveikis pasireiškia tik riebalinėse ląstelėse, tuo tarpu kiti audiniai yra atsparesni, elastingesni ir išlieka visiškai nepažeisti. Suardytos riebalų ląstelės paprastai neatsinaujina (tuo tarpu laikantis tik dietos riebalinės ląstelės sumažėja, tačiau vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai didėja). Procedūra yra saugi, neskausminga ir paprastai trunka apie 20 minučių. Tai yra vienas populiariausių neinvazinių kūno formos korekcijos metodų visame pasaulyje, kurio efektyvumas jau įrodytas daugeliu tyrimų.
Be to, celiulitui gydyti bei kūno formoms dailinti „Jaunatvės namuose“ atliekami [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kuno-formu-korekcija/kuno-formas-koreguojancios-kaukes-ir-ivyniojimai"url]anticeliulitiniai kūno įvyniojimai ir kaukės[/a], specialūs [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kuno-formu-korekcija/liekninamieji-masazai-rankomis"url]masažai[/a], daromos kitos procedūros su kosmetika, turinčia toksinus šalinantį, medžiagų apykaitą ir riebalinių ląstelių skilimą skatinantį poveikį, taip pat atliekama [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kuno-formu-korekcija/mezoterapija"url]mezoterapija[/a]. Mezoterapija – tai medicininė invazinė gydymo technika, kurios metu į probleminės veido ar kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai, esant celiulitui – mišiniai, skaldantys riebalinį audinį.
 

Jos patenkintos savo kūnu ir savijauta


Galina, 44 metų
Norėjau sumažinti kūno svorį, padailinti kūno formas. Lankydamasi pas kosmetologę sužinojau apie limfodrenažo veiksmingumą ir kreipiausi į „Jaunatvės namus“. Pirmąkart apsilankius specialistai atidžiai išklausė apie mano problemas, po to parinko veiksmingas procedūras – [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kuno-formu-korekcija/vakuuminis-masazas"url]vakuuminį masažą[/a], [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kuno-formu-korekcija/presoterapija"url]presoterapiją[/a] bei [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kuno-formu-korekcija/kuno-formas-koreguojancios-kaukes-ir-ivyniojimai"url]termoaktyviuosius įvyniojimus[/a]. Visa tai buvo skirta kūno linijų korekcijai bei odos išvaizdos gerinimui.
Jau įpusėjus intensyviam procedūrų kompleksui pastebėjau ryškius pasikeitimus – tapau lieknesnė, gražesnė, oda tarsi atsigavo. Esu labai patenkinta šiais rezultatais ir ketinu toliau nuolat lankytis „Jaunatvės namuose“, nes čia dirba profesionalai!
Edita, 35 metų
„Jaunatvės namuose“ išbandžiau [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kuno-formu-korekcija/lipokavitacija"url]lipokavitacijos[/a] ir vakuuminio masažo kompleksą ir likau labai patenkinta rezultatais: be didelio vargo pavyko sumažinti kūno apimtis mano pageidaujamose vietose, „išlyginti“ kojų odą (tai buvo didžiausia mano problema!).
Be to, vizitai į grožio procedūras visuomet buvo labai malonūs – supratau, kad „Jaunatvės namuose“ dirba savo darbą gerai išmanantys specialistai.
Inga, 36 metų
Į „Jaunatvės namus“ atėjau gydyti celiulito. Buvo paskirtas vakuuminis masažas, termoaktyvūs įvyniojimai ir kitos procedūros. Jos buvo labai efektyvios – atsikračiau ne tik celiulito, bet ir kelių kilogramų. Nors neturėjau tikslo sumažinti svorio, tačiau kūno apimtys sumažėjo, oda tapo sveikesnė, elastingesnė. Manau, kad patikimų specialistų siūlomos kompleksinės priemonės tikrai vertos procedūrų kainos. „Jaunatvės namuose“ ketinu lankytis ir toliau.
Toma, 50 metų
Prisipažinsiu – turėjau šiek tiek antsvorio, tačiau labai norėjau paploninti kojas. „Jaunatvės namuose“ man buvo atliktos kelios vakuuminio masažo procedūros, presoterapija. Jau po pirmų apsilankymų pastebėjau, kad sustangrėjo oda, o procedūros buvo labai malonios... Iš viso dabar jau atlikta apie 30 procedūrų – esu lieknesnė, grakštesnė ir savijauta daug geresnė. Kiekvienai moteriai patariu apsilankyti „Jaunatvės namuose“ ir pasijusti taip puikiai!

Susiję straipsniai

Mūsų draugai

Mūsų draugai