sveikas

2015-11-11 22:11

Zinau kaip ti jautiesi.
pats esu tai perejes.
Visos tavo baimes yra susijusios su nekaltybes praradimu.
Labai svarbu neskubeti. Labai svabu susirasti mergina kuri yra SUPRATINGA (supratinga neveltui parasiau didziosiomis raidemis, tai reiskia moteris kuri tave suprastu ir paguostu jeigu nepavyktu pirmais tavo lytinis aktas su mergina).
Nesvarbu kiek tau metu 20-imt ar 22-eji tu vistiek turi buti atviras su ja ir pasakyti jog tau tai pirmas kartas, jokiu budu nesistenk vaidinti kieto bei pasakoto nesamones apie neva turetes n..... moteru.
pamatysi tau pavyks. Tu tikras vyras.
sekmes

Milda

2015-06-14 06:06

na, nematau cia nieko keisto. man keista ta susiformavusi nuomone, kad vyras negali buti silpnas.

Neregistruotas

2015-06-13 15:06

bet as jau nebezinau kaip to nerimo atsikratyti, ar tau atrodo normalu kai 20 metu bachuras zliumbia kaip mergaite.. galbut net ir ne del to kad bijau tapti homoseksualiu, galbut cia susidejo ir visos kitos psichologines problemos..

Milda

2015-06-12 09:06

tai jei nejauti jokio potraukio vyrams, vadinasi nerimauti neverta,bent as taip manau...
o kas del "pirmo karto pirkimo", tai visiskas absurdas. kam tau to reikia? ateis laikas, sutiksi patinkancia mergina ir jokiu problemu manyciau neturetu buti. spesi:)

Neregistruotas

2015-06-12 09:06

matai as dar nekaltas todel negaliu nieko tvirtai teigti, bet man merginos visada patiko ir dabar labai issigandau kad galiu jos netureti. Galvoju gal nusipirkti pirma karta ir pasitikrinti, nors toks variantas mane nelabai vilioja, nevyriska, bet nebezinau kaip man kitaip ta nerima iveikti. Jauciu kad gali depresija issivystyti..

Milda

2015-06-12 08:06

na...nerimauti del tokio dalyko man atrodo kvaila, jei esi isitikines, kad esi heteroseksualus...nebent tas nerimas yra pagristas abejone:))

Neregistruotas

2015-06-11 19:06

Manau man yra nerimo sutrikimas. Pasiskaiciau internete ir pagal viska mane kankina baime tapti homoseksualiu. Kaip iveikti ta prakeikta nerima, nes jauciu kad gali stogas nuvaziuoti..Ar yra kas susidures su panasiom problemom, kad nuolat jaustu nerima?

Neregistruotas

Nerimo sutrikimas

2015-06-11 19:06

Nerimo sutrikimas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių