zana

2015-12-09 15:12

del vitaminu teisi o del jjdejimo nesamone ir niekam nerekomenduokit judet reikia bet ko maziau

Neregistruotas

2015-10-07 07:10

Svajuotojas! Kaip Jusu sveikata?

Neregistruotas

2015-06-07 03:06

Pasivarcius enciklopedija tai gydymas kaip ir prie Isetines sklerozes .E ir B grupes vitaminai .O akupunktura tai mano manymu tau irgi nemaiso .Masazas susas ir povandeninis .Stenkis judet nes prie tos ligos raso eina stipriai paralyziai ir raumenu atrofijos.Vienu zodziu nenuleisk ranku . As matai sergu Isetine skleroze .Bet ir ta liga siek tiek man zinoma.Stiprybes tau.

Neregistruotas

2015-06-06 23:06

gal yra kokiu zmoniu kurie galetu pasakyt kaip reiktu sai liga pristabdyti? gal kokie specealus pratimai ar net adatos kurias bado ant viso kuno gali padet ?

Neregistruotas

Sonine amiotrofine skleroze

2015-06-06 23:06

Sonine amiotrofine skleroze

vida

2015-04-24 12:04

Liga stabdo rp vaistas Rilutek (Riluzolis), kuris nera registruotas Lietuvoje. Su spec. receptu atvezamas (1800LT pakuote)arba perpus pigiau nusiperkamas uzsieny (kad ir Lenkijoje),lengvi kuno bei mimikos, kvepavimo, balso kelimo pratimai, vit.E,B. magnis, kofermentas Q, kreatino papildai(sportininku maistas), baltymu turintis maistas ( geriau mesa nei grudai), nuotaikos palaikymas.

Neregistruotas

2015-02-12 14:02

sveikos merginos,norejau visom palinketi stiprybes kovojant su sia liga.tiesiog noriu su kuom nors pasidalinti savo istorija,jau puse metu su manim vyksta nepaaiskinami dalykai,tyriuos ytriuos,o atsakymo loginio ner.kreipiaus i neurologus,jie man,net nepadare tyrimu aiskina,kad man uzslepta depresijos forma,todel mane vargina somatiniai skausmai,aisku man paciai taip neatrodo.ieskojau pagalbos visur kur imanoma,kol papuoliau pas viena zmogu,kuris man pasake ,kad man isetine skleroze ir,kad daryciaus tyrimus,medikai tvirtina man uzslepta depresijos forma.gal galit kuri trumpai parasyti kokius jums dare tyrimus patvirtinant sia liga,kokie jums buvo simptomai kaip kreipiates i gyditojus.ar degnozavo jums sia liga dar jei neisibegejus.laikykites,visoms jums istvermes

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių