Neregistruotas

2015-08-26 17:08

la. :P tau strazdaneles gal nenyko nes ta krema naudojai vasara... as ji taip pat naudoju jau menesi bet rezultato nesimato.... taigi bandysiu rudeni... :D bandyk ir tu gal jos ims nykt... :)

Neregistruotas

2015-08-20 10:08

Swejkos! prasau padeti , kaip atsinaikinti strasdanu? pas mane ju wisur vienu zodziu yra. ant veido tik,, ant kaktos , nosies ir prie nosies... bandziau citinos sultis.. agurka bandziau , svoguna bandziau .. na laukiu poveikiu.. ar tikrai pades ACHROMIN kremas? ar ju yra waistinese pirkti? :]

Neregistruotas

2015-08-03 16:08

kaži jei vasara naudoji ta krema poveikis yra?

Oksana

2015-07-31 21:07

sveiki visi, man beveik 18 metu. pas mane ant veido tiek daug strazdanu kad nezinau... ;( mane jos nervina, mazina mano pasitikejima savimi... dabar naudoju Achromin krema beveik 2 savaites, bet nk nepastebiu, jokiu pakitimu... gal jis nera veiksmingas? ka daryti?

ji

2015-07-09 20:07

nieko tas kremas achromin nepadeda visa tubele ishnadojau, vejdas ishbluko o strazdanos pasiliko...

panele

2015-07-02 07:07

na o kur jus pirkote ta krema achromin.kur butu galima jo isigyti kaune,, ar dar jo yra siuo metu ,ar cia tik seniau buwo gali ji nusipirkti .? dekui ..

Neregistruotas

2015-06-28 11:06

sveikuces (arba sveikucei) :D , na as ir esu strazdanota, netaip kad jau visas veidas mirga marga, bet tj vis tie3k ju yra, ziema buna ant norites, skruostu, ir smakro biski, o vasara dar ir ant kaktos atsiranda, nes jos isriskeja. na seip, strazdanos man neipatingai trugdo, as apie jas pamirstu, bet vis tiek kai prisimenu, nemalonu, na, taigi s jau kuris laikas jas nusprendziu naikinti. gal ir jums pades .1 dalykas kuri rejkia daryti, atejus kovo menesiui nusipirkti krema koki nors nuo uv saules spinduliu, ir ji teptis visa pavasari ir vasara veida, tada neatsiras strazdanu, bet to achromin, lbj lbj lbj geras kremas, as ir ji turiu., bet balinancius kremus gereu naudoti rudeni ir ziema, nes vasara saule i tokius kremus nlb gerai reguoja, stradanas pariskina, tj vat, o ziema rudeni jas issinaikinti galima, o vasara naudoti nuo uv saules spinduliu krema, ir tada neatsiras straazdanu, ir bus jusu veidas svarut svarutelis.

Neregistruotas

2015-06-20 16:06

Achromin kremuka galima isigyti www.svarosprekes.lt internetu arba ju parduotuvese. dabar kaip tik akcija sena kaina:4.95Lt akcijine kaina:3.99Lt

Neregistruotas

2015-05-26 11:05

man tai irgi gražu, pvz.;)
siaip, tradicinę kažkokią esu girdėjus, kad reik tokią kaukę daryt - mieles su pienu sumaišyt ir uždėt ant veido, kol išdžiūs palaikyt ir nuplaut. na, ir kartot tada. Bet nžn, ar jei tų strazdanų daugiau, ar padėtų...bet šiaip veidui geriau nei kremai visokie. Na, bet geriausias variantas, tai mylėti sdave tokią, kokia esi;))) O stazdanėlės - GRAŽU;)

xxx

2015-05-26 10:05

jo ir man idomu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių