Neregistruotas

2015-06-10 17:06

Braškyt, nu paimk tu kokią knygą ar internete kur ir pati detaliai paskaityk, tai manau, kad bus daugiau tau naudos, negu, kad čia nuotrupom. Ji gali išsivystyti dėl nukraujavimo, kai sutrinka kraujo gamyba, kai trūksta geležies, B12, folio rūgšties.
aš turiu kažkokią knygą ten apie vaikus, tai jų daug rūšių tos mažakraujystės - geležies deficito mažakraujystė ( kai netinkamai maitinami, ar sega infekcinėm ligom), megaloblastinė ( kai blogai bręsta eritrocitai ar blogai sintezuojasi hemaglobinas), hipoplastinė( neaišku ten, kaulų čiulpai išsenka), aplastinė , sferocitinė hemolizinė, hemolizinė. Nu iš pradžių nepastebima, po to išblyškę,viduriuoja, blogai valgo. Gal pass gydytoją reik tirtis?

Greta

2015-06-08 16:06

kai manb buwo 3metai pasake kad pas mane mazakraujyste. buwau wisa isbalusi pagulde i waiku ligonine kurie sirgo kraujo weziu. isgywenti turejai mazai galimybes, mama nebeleido mane slaikyt ligoninia.lazkaip isgywenau:)

braskyte

2015-05-22 09:05

Noreciau paklaust tu kurie serga sia liga. Kokie buvo simptomai pradzioje ir del kokiu priezasciu ji jums issivyste.? Ir ar si liga turi itakos pastojimui?

braskyte

Mazakraujyste

2015-05-22 09:05

Mazakraujyste

toms

2015-02-06 11:02

Laba diena, norėjau paklausti, jai hemoglobinas yra 104:) tai čia jau vadinama mažakraujyste?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių