edvinas4

2015-12-21 11:12

Ekologiškos prekes kunui burnos higienai www.buitiesprekes.weebly.com/

Neregistruotas

2015-12-20 09:12

Negali buti - protezuoti dantys metalo keramika negal skleisti jokio kvapo. Nes pačiai prtezavo ir nieko neliko nors preš tai budavo ir pas mane kvapelio.

oksi

2015-12-16 15:12

na kad yra kokia bacila tai tikrai. Bet kad radus vaistuku kurie numustu ta bakterija, tai va kad niekas nepadeda....

Neregistruotas

2015-12-14 14:12

as jum galiu pasakyti, kaip yra.yra tokia bacila skrandyje, kuria turi pasaulyje is tryju 2 zmones.dazniausiai jinai paveldima, bet buna vaikai uzsikrecia nuo vandens ir kt.tai ta bacila ir smirda.yra kazkokie vaistai, chemija.jei pries miega ju isgeri, tai atsikelus atrodo, kad kazkas dantis visa nakti butu vales.

oksi

2015-11-23 11:11

jei kas ka atrado kokius vaistus ar budus panaikinti bloga kvapa, butu malonu kad pasidalintumet su visais, laukiam visi rekomendaciju

oksi

2015-11-23 11:11

Na taip ziurau kad kamuoja ne tik mane sita problema su blogu burnos kvapu. Buvau pas gastroenterologa, geriau daug ir ivairiu vaistu ir nieko. Rugstys nekyla is skrandzio, tik va tas blogas kvapas ar pavalgius ar nepavalgius vistiek jis yra. O i kur reiptis nebezinau kur ir ziurau nezino nei vienas. Atrodo medicina pazengusi, o atrasti problema nuo sito jau nebegali

Neregistruotas

2015-11-16 06:11

pirmiausia pasakysiu,kad neesu jokia reklamuotoja...ilgus metus kamavo ta problema,perskaiciau susnis straipsniu,isvarsciau begales gydytoju kabinetu...niekas nepadejo.netycia perskaiciau apie tetrabreath produktus,pabandziau.liuks!dabar buciuoju savo mylimaji ir nemastau,kad man smirdi is burnos.

Neregistruotas

2015-11-14 15:11

Blogas burnos kvapas kai nepadeda jokie virskinimo sistemos gydymai buna streptokokas gerkleje ar landose ar stafilokokas. Pasalinus sia priezasti dingo blogas kvapas, patikekit.

Neregistruotas

2015-11-13 10:11

Blogas burnos kvapas - virškinimo sutrikimo problema. Man padeda šviežios morkų sultys, jos reguliuoja virškinimo sistemą. Pabandykite gerti jas kasdien nevalgius.

i

2015-11-06 20:11

Peskaičiau viską kas čia parašyta,turiu tą problemą kaip ir daugelis čia pasisakiusių,ypač tas kvapas jaučiasi tik atsibudus,manau,kad nuo paradantozės,kuria sergu jau seniai,jokios pastos ir skalavimai visai nepadeda.Taip turiu chronišką sinusitą,kartais streikuoja skrandis-tai sunku suprasti,kokia pagrindinė priežastis, bet manau,kad paradantozė,kai tą kvapą kartais pajaučiu iš kitų žmonių,net bloga pasidaro, dėl to labai nerimauju dėl savęs, o nuo tų kramtomų gumų,tik skrandį pradeda skaudėt.Būtų gerai rast kokią išeitį,nes žmogus pats savęs pradedi bijot

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių