jurgita

2015-12-17 22:12

ar galima nesciai gerti jogurto kapsules?

as

2015-12-17 09:12

Turiu problema zarnyno problema ir as.Tustinuosi tik rdquo;prievartiniu budurdquo;.Paskutiniu metu tiesiog alsuoju karsciu, einanciu is vidaus, silpna, o visa tai uzbaigia atsiradudi ant veido dilgeline.Gastroskopija dariau 2 kartus siais metais-viskas tvarkoj.Dabar ieskau priezasciu pas ginekologa-gal miomos kaltos? Ar tai gali buti priezastis?

deimante

2015-12-16 15:12

sveiki gal galetumete man atsakyti kas man yra kairiame sone virsuje jauciasi pilnumas ir toks jausmas pilna oro visa laika gurguliuoja ir pries valgi ,ir po valgio kas gali buti? dariausi skrandzio tyrimus bet nieko blogo nerado .

simona

2015-12-12 22:12

Labas,Deimante.Perskaiciau tik dabara,paveluotas komentaras:jei moterys ir apendicitas gerai;ieskok priezasciu stubure.

simona

2015-12-12 21:12

pamirsau savo pasta,atleiskit.

daiva

2015-12-12 10:12

ačiū,kad parašei Lina,gal padės tas lepicol iki to tyrimo,su tokiu skausmu,net eiti niekur nesinori,o kur dar darbe prabūti

lina

2015-12-12 09:12

Lepikol kiek žinau nuo žarnyno, vidurių užkietėjimo.
Gal tas skausmas nerviniu pagrindu?

daiva

2015-12-12 07:12

Labai skauda skrandį,nors man jau švietė tris kartus,bet nieko nėra.Dabar liepė pasidaryti kolonoskopija,bet man eilė tik sausio mėnesį,kaip išgyventi iki tyrimo,ką reikia gerti,kad praeitų kiek nors,gal nusipirkti lepikol.Parašykit.

Neregistruotas

2015-11-15 12:11

sveikos mergaites:(gal kam yra buve kaip man?:(koki puse metu...tiesiog buna kai uzeina skaudet pilva po bamba:(kitakart neskauda,bet paspaudus ta vieta tai ojojo:(buvau ir pas ginekologes,ir pas seimos nieko neranda:(naktim 2k keliuos slapintis:(dare echoskopija pasake,kad letinis inksto uzdegimas:(o gydytoja liepe spanguoliu tableciu gerti:(nu vienu zodziu,zinau,kad ne pusles uzdegimas,tode ju negeriu...dar buvo israsius norbaktin,rodos-nieko nepadejo:(nezinau ka daryt visai,koki tyrima darytis?:(nes gydytojams dzin...priezasti man tik reikia rasti:(

Neregistruotas

2015-10-15 18:10

galiu patarti,as pati turejau tokia problema.dabar ji pasitrauke.pirma -per diena isgerti apie pora litru vandens.antra-valgyti reguliariai, atsisakyti kepto maisto.o kopustu,ar raugintu ar svieziu ,ipjauscius svogunu,uzpilti aliejumi ir suvalgyti kiekviena ryta. vakare isgerti buroku sulciu,nugarintu,du simtus gramu su medumi.rytais ,islipus is lovos,desimt minuciu pavaikscioti ant skaldos,ibertos i plastmasini dubeni basomis kojomis.ir tada viduriai bus normalus.as taip darau.isbandykit ir jus.ir tai turi pastoviai.sekmes

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių