Neregistruotas

2015-10-30 12:10

lohas goga parasyk man i meila 666goga@mail.ru
pyderas.... dawedei!!!

Neregistruotas

2015-06-06 15:06

na jo...žinai, čia juk nesvarbu, ar miestietė ar ne, mane tiesiog stebina mokytojai....o tokie dalykai patirti vaikystėje išlieka kaip didžiausias dvasinis skausmas. Blogiausia, kai įpainiojami asmeniniai santykiai ir už tai turi kentėti vaikai. MAn toks elgesys amoralus, nes vaikai yra šventas reikalas ir jei jau TU esi MOKYTOJAS, tai būk mielas būk MOKYTOJU, ir būk juo visame kame. Juk vien dalyko išmanymas - nulis, jei nėra autoriteto, sekamo pavyzdžio. Manau čia ir pavydas suvaidino vaidmenį, savo nuoskaudas tiesiog išliejo, kad bent kaip kaip įskaudintų. Tokie žmonės yra labai silpni, jie patys suvokia savo menkumą, tad nori partodyti pranašumą. O kadangi tavo tėvas gerbiamas, pti sakei atrodei kaip miestietė, o dar puikiai mokeisi - idealus atvejis. Motinos nekaltink, dažnai tėvai įsivaizduoja vaikų gyvenimą kitokį ( beje, mokytojai gyrė, tad motinai tikrai galėjo ir nekilt įtarimų ). Skaudi tema,bet dažnai negalvok, juk net tam tikru atveju tai tave ir sustiprino, svarbu išlaikyti moralinį orumą ir nepasiduoti. O tų, kurie tyčiojasi - tai jų sąžinės reikalas. Jie irgi buvo nesuaugę, gal dabar gailisi....

Lija

2015-06-06 14:06

Atsakau filologei.Manau,kad kitiems klases "draugams" taip nebuvo.Patikslinsiu:Mano tetis buvo labai susipykes su direktores vyru ir to pasekoje direktore surado auka mane.Vaikysteje as buvau gan isdidi,labiau priminiau miestiete negu kaimo mergaite.Manau todel ir atsirado priezastis is manes tyciotis.Tarp kitko as tevams nieko nesakydavau,to ir nereikejo nes tevu susirinkimuose mane visada girdavo,nes buvau pazangiausia klaseje.As pati apie tai pasakyti niekam negalejau,po to kai pasakiau,atrodo,rusu kalbos mokytojui,kad is manes pravardziuoja,tuomet visa klase pradejo choru kvatoti,mokytojas irgi. Netgi dabar sunkiai galiu rasyti apie vaikystes patycias.Bijodavau,kad kaimynu vaikai nepasakytu mano tevams,apie tai,kad is manes saipomasi.O kai mamai,vienakart usiminiau ji visai nesureagavo.Kas ten is taves saiposi pasake,neisigalvok.Bet ji tiesiog gyveno savo vizijose isivaizduodama,kad man viskas gerai,kad as esu virsuneje.Nors,jeigu ziuresime i pazanguma taip ir buvo,bet kitu atveju,tai buvo siaubinga.iki

Neregistruotas

2015-06-06 13:06

Lija, juk taiu baisu. Tačiau esu girdėjusi, kad miesteliuose taip būna ( na, ir ne tik, žinoma ). Bet juk tai amoralu. Vargu, ar tokį žmogų galima pedagogu pavadinti...tiesiog trūksta žodžių, kaip ŽIAURU. Bet ir žema. Tokio mokytojų elgesio tikrai negalima pateisinti, čia baust reik. Juk ne tik Jums paliko nuoskaudą, bet ir ką kalbėti, kad to mokė ir nuteikinėjo kitus VAIKUS. Vasikai juk viskam imlūs, o dar mokytojo žodžiui. Ne, nerealu. Siaubas.

xxx

2015-06-05 22:06

sirdis heart rasosi :) o filma reikes paziuret

Neregistruotas

2015-06-05 21:06

Arturas pradek rimciu rimciausiai SPORTUOT. Dazniausiai raunas tie sustri vadinami, nu ju itaka didesne, gal stipriau fiziskai issivyste.Mano mieli keli klasiokai ir ant mano galvos buvo bepradeje sikt bet kai pradejau lankyt kovos menus, karta kai uzsoko vienas - sulupau, man patiko, paskui dar buvo nutikimu vel teko darbuotis :). ir islupau kokius 3 nagliausius pradejo gerbt. sulupau iki krauju. kitaip neimanoma. juoda klase buvo papuolus 6 - 8 kl. ir jokiu pakentek ar jokiu nusileisk ner ko lia lia sitaip tik jaunam zmogui gyvenimo kompleksus galima ivaryt kad as niekam tikes! jei klase nedraugiska tikrai neuzstos ir neuztars o dar ir ratuku sustoje paziures. Tai yra ziauriai negarbinga. Man aplamai juokas ima is tu visokiu analizuotoju, kurie bando lankomuma kazkaip reguliuot...iesko priezasciu kodel vaikas nelanko...ne visi kurie tingi nelanko! Buna rimtu psichologiniu spaudimu, as zinau, mano draugas tai patyre ir nejo i mokykla ilgai ilagi kol viskas nepasieke policijos. AMERICAN HART (sirdis taip angliskai rasos?:)) paziurekit ir kaip to filmo rezisierius i mokyklos problemas ziuri:). Tpfu tpfu dabar esu apsuptas daugybes draugu ir bendraminciu kurie zino kas yra savigarba. ir ne paauglysteje esme, o naglume ir idiotiskam naxaliskumui draskyt akis ne tik mokytojam ir suaugusiem zmoniem bet ir savo bendraamziam. Na jei perskaitei nuomone tikiuos susidarei:) visa tai praesi vienaip ar kitaip , klausimas kokios pasekmes :)? Kitas kelias kalbetis su tevais apie tai. Tai va tik tu ir gali ka pakeisti Arturai :>.

Lija

2015-06-05 19:06

labai sudomino si tema.Dabar as jau esu suaugusi ir is manes niekas nesisaipo.Taciau, kai buvau 11,12,13 metu is manes saipydavosi kiekvienos pertraukos metu.As tuomet verkdavau,tada saipydavosi dar labiau.Tarp kitko as labai gerai mokiausi ir mokslas man tapo paguoda.Praejus daugeliui metu,suzinojau,kad mokytojai liepdavo vaikams is manes saipytis.Kadangi as mokiausi mazame kaimelyja ,mokykla mazyte ,o mokytojai nekente mano tevo,kuris yra labai protingas ir isdidus.Tai stai koks pastebejimas,kad is kurio vaiko saipomasi tam priezasti duoda mokytojai.Beja toje pacioje klaseje, kaip ir as, mokesi mokyklos direktores sunus,kitu mokytoju vaikai. Budama 13 persikeliau i kita mokykla ir viskas buvo gerai.taciau nuosedos sirdyje stovi netgi dabar.tai tiek

Neregistruotas

2015-06-05 11:06

nu, jo čia mokyklose ir švietimo tipo įstaigose būdingas atvejis.
]svarbiausia nepasiduoti. tai nereiškia, kad reik kam į akį duoti. Tiesiog čia gerai buvo pasakyta, kad reik savo užsiėmimo tau, kur galėtum jaustis stiprus. tie pasityčiojimai išmuša iš vėžių, bet kita vertus, tikrai tie "kietakai" yra labai dvasiškai silpni.
aš manau, kad viskas bus gerai.

Neregistruotas

2015-03-21 17:03

jo geriausiai kulturizmas, koks boxiukas ir i kakta iskart isgamoms, neleisk lipt ant galvos ir tyciotis, taip elgiasi tik degradai. Jei hujovai jauties, tai dar nuvaryk pas pschologa, igausi pasitikejimo.
Krc, nesedek, o imkis priemoniu, nes gali isvis but blogai

?

2015-03-20 19:03

o tu Artūrai susirask užsiėmimą, aš patarčiau sportą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių