Neregistruotas

2015-02-20 01:02

net nzn jei is tikruju ten kas nors degintu tai matytu daktarai ka nors, nudegimus arba paraudima, cia greiciausiai su nervais kas nors bus

Neregistruotas

2015-02-11 22:02

sveiki visi! gal kas buvote susidures su tokia problema kurios as jau pats manau negalesiantis iveikti. jau du metus is eiles lankausi pas gydytojus-noredamas issiaiskinti gerksles skausmo priezastis. visi gydytojai sako jog nieko nemato, jog viskas man gerai ir jog as sveikas, bet mane kamuoja gerkles skausmas-degina vidine gerkles puse-gerkles apacioje. pastebejau, jog naktimis, bei kai ilsiuosi skausmas pradingsta, bet jeigu pradedu kalbeti arba intensyviai dirbti skausmas labai suaktyveja, toks jausmas kad karsti garai degintu vidine gerkles dali.Nezianau kas su manimi darosi jau ryte po ilgo miego atsikeles jauciuosi pavarges, praradau gyvenimo kokybe, bei dziaugsma. Kokiu tik as negeriau vaistu, nuo ko menes tik negyde-niekas nepadejo. gal kas galite patarti-gal buvote susidures su panasiomis problemomis. isanksto dekingas. Vytenis

Neregistruotas

nepaaiskinamos kilmes skausmas gerkleje

2015-02-11 22:02

nepaaiskinamos kilmes skausmas gerkleje

fortuna

2015-01-25 12:01

ei,vyteni,man panasiai yra,bijau,kad nebutu gerklu vezys,o tada tai dudeles ir tau ir man,tikiuosiu,kad klystu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių