Neregistruotas

2016-01-14 08:01

Neurons-it help maintain the full potential of your business with attractive and trendy web design. We will promote the success of your BusinessOnline using all the means possible online. An attractive web design leads to promised and long lasting traffic.Please Call 0120-4270133,
www.neurons-it.in/

Neregistruotas

2015-12-28 20:12

Man su angina yra labai ziauru kaip sakant, nespeju iseiti i lauka ir is karto.. vos ne kas savaite sergu angina, dabar vel sergu,ir gyvenime ziauresnes gerkles nesu turejusi..

Neregistruotas

2015-12-27 18:12

Sveiki :) Tai aš irgi neseniai sirgau pūline angina. Sirgau ir praeitais metais net kelis kartus. Padeda "Tantum Verde" tikrai padeda. Svarbiausia skalauti gerklę su druska (į mažą puodelį įdėkite 2 šaukštus druskos ir užpilkite šiltu, bet ne per karštu vandeniu ir išmaišykite). O jei pūlinė angina tikrai "Bloga" tai be antibijotikų nė iš vietos! Tik man buvo taip, kai aš nuvykau anais metais į santariškes, man išrašė tokius antibijotikus, kuriems aš buvau alergiška. Tai važiuokit ne į kokią didelę ir įmantrią ligoninę, bet nuvykite pas šeimos daktarą. Jis jums ištirs kraują ir išrašys tokius vaistus, kurie jums tikrai padės. Na, šiais metais man ir vėl buvo angina, tai man šeimos gyditojas išrašė antibijotikus tikrai stiprius, ir man jie tikrai ir labai labai gerai padėjo! Tiek apie mano patarimus. -R

Neregistruotas

2015-12-19 20:12

Sveiki. Man prieš kokius 2 metus vasarą buvo puliuojanti angina. Žiaurus skausmas,bemiegės naktys... Negalėjau nei gerti,nei valgyti,todėl labai nusilpo kraujas,nukrito svoris. Kreipiausi į gydytojus,tai švirkštu ištraukė pūlius ir savaitę gulėjau ligononėje... O va dabar vėl užėjo.. Bandė švirkštu traukt pūlius,bet nebuvo,tai išleido namo,po kelių dienų vėl nuvykau į ligoninę,tai skalpeliu keliose vietose įpjovė kairiąją tonzilę. Geriu antibijotikus,bet pagerėjim jokio nejaučiu,tai rytoj vėl laukia kelionė pas gydytojus,tai ko gero gulsiu į ligoninę...Taip kad šventės laukia nekokios......

jadvyga

2015-12-07 14:12

patarkite, kokius vaistus ar kitus preparatus naudoti po insulto

violeta

2015-12-04 20:12

Man angina gal tik 3kart gyvenime supuliuoja.Pirma karta buvo sunki,teko vartot antibiotikus,o kita karta uzteko pulius su pagaliuku isspaust ir viskas praejo.O va dabar pilna puliu yra,bet isspaust niekaip neina,ir su jodu tepiau,ir druska skalauju,tai pradejau gert ospamoksa,kad vaiku neuzkresciau.

vilma

2015-12-04 19:12

Nu kaip nezinosi,kad angina puline,jei gerklej matosi puliai.

Agnė

2015-12-04 15:12

kaip atrodo puliuojanti angina?

Neregistruotas

2015-11-24 23:11

Could you please repeat that? www.examplequestionnaire.com/partners/ 5 mg klonopin "It#39;s a landmark decision that affirms the privacy of electronic communications for wireless networks," said Marc Rotenberg, executive director of the Electronic Privacy Information Center in Washington, DC.

Neregistruotas

2015-11-23 06:11

I read a lot dokumentarci.com/topvideos.html 24 hr prevacid "None of the things he has been fined for have hurt a player or caused a player to miss any games," Barnes said. "But ex-players who are trying to make a name for themselves on TV as sensational analysts keep calling him a dirty player."

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių