Oksana

Re: Vėžys… Kaip gydytis?

2016-11-08 13:11

Sveiki. Gal kas girdėjo ar teko gydytis pas pone Rasa Lissowska. Ačiū

Neregistruotas

2015-12-31 18:12

Straipsnis vadinasi Šansas gyventi vėl./Gyvenimo spalvų puslapis 9/.

Neregistruotas

2015-12-31 18:12

Ne visada apie kitus,juk yra zmoniu,kurie tiesiog tuos kitus pazista,o stai Radviliskietis Feliksas-konkretus asmuo,ukininkas,atsisakes mediku pagalbos,prieme ja is tokiu kurie zino,ir vel- lietuvisko berzelio gryba.Nezinau,tikriausiai vertetu jo paklausti ar jis nenoretu padeti kitiems onkologiniams ligoniams.Siulau paskaityti 2005 12 23 d.Siauliu krasta <Sansas gyventi vel>.

Neregistruotas

2015-12-31 17:12

kiek jums buvo metu kai buvo atlikta tokia operacija?

vi

2015-12-31 16:12

„Net paprastu vandeniu galima daug ligu isgydyti, jeigu ji su intencija gerti.“ (Rūta)

Labai norėtųsi tikėti šiuo teiginiu. Juolab, kad vanduo, skirtingai nei Kordicepsas, praktiškai nieko nekainuoja. :-( Deja, kad ir kokios šaunios intencijos bebūtų, vėžio jomis nepagydysi. Geriausiu atveju, nuimsi nekurią nemalonią simptomatiką, kurią patys sau, dėl suprantamų priežasčių depresuodami, įsikalam. Ciniški mokslininkai ir šitai yra ištyrę: optimistiškai ar depresyviai nusiteikę onko-ligoniai gyvena tiek pat...

„Tai nera jokia reklama-jus kordicepso reklamos nerasite jokioje vaistineje,jokiame zurnale ar uzsakytoje TV laidoje...nes jam reklamos nereikia,geriausia reklama gyvas pavyzdys.“ (Rūta)

Kosmetikos Avon irgi niekur nereklamuoja, ir parduotuvėj jos nenusipirksi, tačiau apie ją bent girdėję yra daugelis. Tiesiog, toks jau marketingo būdas pasirinktas – per agentus.

„Onkologai rekomenduoja vartoti po intensyvaus gydymo chemija.“ (Rūta)

Vargu bau... Tačiau gan greit turėsiu progą tai patikrinti.

Neregistruotas

2015-12-29 15:12

Norėčiau konkrečių pavardžių, kurie onkologai rekomenduoja. Manieji kiek kalbėjau tikrai ne.

dani

2015-12-29 12:12

kas zinot ar po chemoterapijos budingas seiletekis? jei po chemijos praejo beveik menuo, bet vistiek pykina, ar cia taip turi buti?

Neregistruotas

2015-12-28 20:12

siulau pasiskaityti german new medicine interenetiniu saitu(yra keli) apie vezi ir kitas ligas.oficialios medicinos nepripazinta vezio ir kitu ligu susidarymo ir gijimo paradigma, bet mano akimis vertas, netgi labai, ziniu ir vilties saltinis zmonems, turintiems vezi ir ju artimiesiems

Neregistruotas

2015-12-28 12:12

Sveii, mielieji
Prisijungiu prie jūsų,nes esu viena iš jūsų tarpo.Po 8 mėn. atsinaujino storosios žarnos vėžys.Po naujųjų laukia gydymas Santariškėse ,dar nežinau koks.Būkime,kovokime,padėkime vieni kitiems,nes niekas kitas mūsų kančių nesupras tik mes patys (tie kurie jau einame per tą kančia ar perėjome ją).Gal kas atsilieps sergantis leiomiosarkoma.Būčiau labai dėkinga...jei parašys man kas.Man 50 m. Nebegaliu žiūrėti į 3 savo angeliukus,kurie labai išgyvena dėl mano ligos.

Neregistruotas

2015-12-27 19:12

Esu labai susidomėjusi Noni sultimis, jas vartoju beveik pusmetį, vartoja artimas žmogus, kuriam tikrai malšina sąnarių skausmą. Poveikis tikrai yra. Brangu, bet esu pasišovusi tapti platintoja,kad man ir artimiesiems būtų pigiau. Pirmieji žingsniai nedrąsūs, bet tikiu, kad Noni kaip funcinis maistas ląstelei tinka man, gali tikti ir kitiems, kurie saujom geria vaistus nuo depresijos, kraujotakos sutrikimų .

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių