daiva

2015-11-23 11:11

Sveiki.
Gal galit kas nors daugiau papasakoti apie egzema? Kiek zinau - jinai neisgydoma tik apgydoma. Gali isnykti o paskui vel po kiek laiko atsirasti.Jeigu kas nors su sia liga susiduret, parasykit savo nuomone.

daiva

egzema

2015-11-23 11:11

egzema

Neregistruotas

2015-06-09 13:06

Keliaukite i turgu pas baltarusius...turetumete tikrai gauti.

asas

2015-05-07 08:05

ar rukymas kenke ligai?

Neregistruotas

2015-03-22 13:03

noriu pasidalinti del egzemos, nes ja sirgo mano dukryte. Ant kojos pirstuko buvo ta egzema. Skyre gal triju keturiu rusiu tepalu, ir hormoniniu ir antibijotiniu ir brangiu ir kompensuojamu, ir niekas nepadejo. Pakui dave siuntima pas aukstesnio lygio dermatologa, bet viena gydytoja sako, dar nevaziuokit, o isbandykit timurovo pasta, gyd sako jai padejo. Stebuklas, bet tikrai ta pasta padejo, praejo visai, visiskai lygi oda, ir jau neatsinaujina 2 metai, o su ta egzema prabuvo 1.5 metu. Taigi tu pabandyk vaistineje kur gamina vaistus nusipirkti timurovo pastos, ji tinka ir kai kojos labai prakaituoja, tepk du kartus i diena.

neringa

2015-03-22 13:03

Egzema yra odos liga, kuri persekioja visa gyvenima, kartais atsirandam kartais praeina, bet dzn praeina ilgiuaisi menesiui. Daugumai zmoniu blogiausia ziema, kitems pavasari. Sergant sia liga negalima valgyti daugumos maisto prodktu, ypac jautrus skrandis, taciau si liga kiekviena organizma viekia skirtingai. Pvz man kai paumeja liga nesinori valgyi, silpna, laikosi temperatura. Liga kyla del icairiu aplinkos veiksniu ir ypac daznai isberia del nervinimosi. Berimai buna lb ivairus, o gydytis tenka nuolat beria ar neberia. Oda matinti kreamais, gerti vaistus, vitaminus, tepti hormoninias ir silpnesnio veikimo preparatais. Reikia lankyti soliariume, karta per savaite ir maudytis pieno voniose... bent man toki gydyma skyre gydytojas. jei paciam tvarkytis neiseina kai paumeja, tada tenka gultis i ;igonine kur laukia ypac stiprus gydymas

Neregistruotas

2015-03-17 15:03

Sveiki,
Jeigu yra pageidaujančių išmėginti arba yra jau išmėginusių ir norinčių įsigyti KARTALIN rusiško kremo psoriazei bei kitoms odos ligoms gydyti, lauksiu žinučių el. paštu (erm.erika@gmail.com) su prašymu rezervuoti.
Birželio vidurį važiuosiu į Rusiją, taigi galėsiu atsivežti tiek kremukų, kiek užsakysite. Plačiau apie kremą galite paskaityti kartalin.ru/
Efektyumas stebina. Pati pradėjau teptis juo vos prieš tris dienas, o odos erozija jau nyksta. Džiugina tai, jog sudėtis visiškai natūrali.
-------
Indukas 125g. Galiojimo terminas 3 metai. Kaina 100Lt. Į reikiamą miestą atsiųsiu nemokamai.
Jeigu domina platesnė informacija, rašykit, klauskit, atsakysiu visiems:))

jolanta

2015-03-01 12:03

Sveiki,
Mano sunelis serga egzema nuo pat gimimo jam dabar 7 metukai.Pries kelis metus man pasiule zele Malavit.Po menesio gydimo egzema pranyko metams,bet dabar vel sugrizo.Gal kas zino kur galeciau nusipirkti Malavit kremo Lietuvoje??

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių