Neregistruotas

2015-11-15 15:11

Pabandyk pasitikrinti, ar neturi niežų. Man taip pat buvo - niežtėjimas nežmoniškas, ypač naktimis, kai šilta. Buvau pas 4 dermatologus, bet nei vienas nenustatė niežų. Net kai aš prašiau dėl jų patikrinti (maža kur gali pasigaut), jie nesugebėjo pamatyti. Galiausiai paklausiau tėvų ir nusipirkau tepalo nuo niežų - padėjo per porą dienų. Iki tol apie 3 mėnesius kankinaus. Irgi maniau, kad čia kokios alergijos, nervai ir pan. Oda nusidrąskiau, iki šiol matosi...
Pabandyk pasitikrinti ir tu. Jei atsakymas bus TIKRAI :-) neigiamas, tuomet svarstyk apie alergijas. Bet apsilankyk bent pas 10 gydytojų.

Neregistruotas

2015-11-12 11:11

Sveiki,
pries kokias tris savaites mane isbere ir atsirado niezulys, kuris iki nepakenciamo lygio isisiuteja nakti, neimanoma uzmigti. Buvau pas dermatologa poliklinikoj, taciau po greitos apziuros verdiktas buvo, jog tai nuo maisto, na ir as kaip ir pritariau tai isvadai. Israse man tableciu, raminanciu niezuli, ir krema odai. Taciau vat antra savaite po apsilankymo, taciau priblema nepraeina. Aisku pas gydytoja pasigedau tyrimo del alergijos priezasties, ar bent kokiu produktu nevalgyt niekas nepasake. Gal kas esat su panasia beda susidure, arba zinot gera ir patikima privat dermatologa (alergologa) ?

Neregistruotas

Alergija maistui ?

2015-11-12 11:11

Alergija maistui ?

lili

2015-02-19 13:02

man jau visa menesi niezti oda,neimanoma ypac naktimis,nusikasau taipat iki zaizdu,taciau berimu nera na tik ant rankos tarp nykscio ir rodomojo pirsto,pazastyse,ir tarp slaunu,ar tai niezaj??:(((

Neregistruotas

2015-01-29 08:01

je tai ne niezai,tai pabandykit atlikti pas hemeopatus testa del maisto suderinimo.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių