Neregistruotas

2015-11-30 10:11

Viskas priklauso nuo individualių moters sąvybių.Kaip gali vyras alkoholikas patenkinti moterį?Jo akys kažko nori,tačiau viskas tuo prasideda ir baigiasiŽinoma jei aš gyvenu su juo tai jau yra mano problemA. Aplinkiniams atrodanti normali poraiš tikro nieko gero.Bet be to sekso galima pragyventiDaug sunkiau taikstytis su alkoholizmu..

ji

2015-11-30 06:11

Keista cia skaityti :/
Su vyru vede 15 metu...nera taip buve kad nepajusciau orgazmo. Manau priklauso nuo to kokie jusu santykiai, nesavanaudiski...pav..mano vyras niekada nebaigia jai as to nepatiriu, jai kartais nepavyksta man, tai jis padeda pirstukais...ar ..:)
Taip kad manau jusu vyrai yra savanaudziai lohai:(...ieskokit kitu partneriu

p.s cia yra virš visko,..." numirti to nepatyrus"...SEKMES

Neregistruotas

2015-11-29 19:11

manau, kad moters orgazmas ispustas muilo burbulas.Esu beveik isitikines, kad labai reta moteris is tiesu pajaucia orgazma.patariu stimuliuoti klitori santykiu metu ir tuomet tikrai pajausite.

Neregistruotas

2015-11-29 15:11

As esu tokia pati.Tiesa,per savo 45-erius metus as turejau tik 3 vyrus.Pirma karta as draugavau su vaikinu,jis man patiko,jauciau jam lytini potrauki,bet myledamasi as nepatyrdavau orgazmo.Su antru buvo tas pats.Uz jo istekejau,bet niekada nepatyriau malonumo.Paskui as emiau vengti lytiniu santykiu,nors sapnuose as jausdavau orgazma.Po keleriu metu turejau lytiniu santykiu su vyriskiu,bet ir vel tas pats.O dabar as jau su tuo susigyvenau.Supratau,kad nelemta.Net ir lytinio potraukio jau nejauciu.Taip ir numirsiu nepajutusi to malonumo.Tiek jau to...

Deimis

2015-11-28 18:11

man dar nėra ir trisdešimties,bet manau,kad keturiasdešimtmetė moteris,gali būti ir patraukli ir įdomi,bei seksualiai patenkinta.kitaip nesijaus laiminga.tiesiog reikia surasti partnerį,kuris tave pilnai atitinka.

Neregistruotas

2015-11-19 20:11

Nusipirk knygą, kuri tau padės išspręsti labai daug problemų:
1.Pasamonės galia, autorius Murphy(Merfis)
2. Žmogaus gyvenimo nesėkmių bei ligų priežastys ir galimybės jų išvengti. Autorius Jonas Markūnas.
Tai tikrai padeda!

Aneta

2015-11-19 10:11

Žmogus turi gyventi savo gyvenimą.Kodėl tėvai reguliuoja suaugusios moters pasirinkimus?Žinoma,per griežtas toks,,auklėjimas,,kuris buvo.Nenatūralus.Bet sulaukęs 18-kos metų žmogus jau privalo pats apsispręsti.Kai artėja 40?Tur būt,tikrai nebeverta ką nors keisti.Partnerių kaita nepadės.Seksualinio pasitenkinimo stoką galima kompensuoti pasitenkinimu darbo rezultatais,karjera ,padėtimi visuomenėje.

Neregistruotas

2015-11-17 18:11

na zinaj neprastaj tu ce:o
o toki retaj kur perskajtysi!
ar nemanaj kd reikia daryt tajp kajp norisi kaj visas gyvenimas ne taip jeu sklandziai,gal tu pabandyk daryt ko tik nori o kai viskas atsibos tirsiog apsiraminsi.

xxx

2015-11-10 00:11

Jeigu esi ištekėjusi ir su pakankama padėtimi visuomenėje.Ir jeigu tau jau greitai 40 metų,bet būdama ištikima vyrui-taip ir nepatyrei su juo tikros seksualinės laimės,nors žinai,kad nesi frigidiška,tave daugelis vadina-,,esi sukurta seksui".Visą save atidaveidarbui,karjerai.Tai turi.O štai-intymus gyvenimas...jo lyg ir nebuvo.Kaip pasielgti?Prieš pora metų paklausiau draugių patarimų ir mano ištikimybės ,,rūmas,,griuvo-dėl kitų partnerių.Taip,jų buvo daug,jie likdavo patenkinti ir leipdavo iš laimės,o man jau po vieno karto,praeidavo bet koks susidomėjimas jais.Beje,vyras pakankamai seksualus ir išradingas.Gal aš per daug temperamentinga ar per anksti subrendusi?Mano 11-12 metų klasiokės,dar elgdavosi vaikiškai,o aš-su patyrusios moters mastysena.Norėjosi draugauti,mylėtis su vaikinais jau tokiame amžiuje.Deja,Tėvų auklėjimas buvo nepaprastai griežtas:jokių draugysčių ir net minčių apie jas.Į diskoteką pirmą kartą buvo leista nueiti tik...11-toje klasėje,per N.Metų vakarą mokykloje.Ir ištekėti,,leista"tik sulaukus 25 metų.Iki tol-jokio sekso.Žinau-koks jausmas yra meilė:tai patyriau jau būdama 12-kos,bet taip ir nerealizavau,Tas vaikinas,kuris bandė man,,asistuoti"-net nepajuto,kas darosi mano širdyje.O dabar?Tenkintis tuo kas yra?Ko gero per vėlu ką nors keisti.

xxx

Kaip turėtų elgtis moteris,kurios vyras nesugeba patenkinti?

2015-11-10 00:11

Kaip turėtų elgtis moteris,kurios vyras nesugeba patenkinti?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių