ji

2015-12-22 08:12

zianau tai nera gerai, bet man reikia suzinoti kur kaune daro nestumo nutraukima ar tiesiog galiu nueiti pas savo ginekologe ir ji tai gales padaryt?

Neregistruotas

2015-11-29 21:11

jai nesunku,gal galetumet parasyt kur tai atlieka klp?

Rūta

2015-11-29 14:11

suprantu visas....

as

2015-11-24 19:11

BEK SKUBIAI PAS GINEKOLOGA KAD ISRASYTU EXSRA KONTRACEPSIJOS KOL NEPASTOJAI NETYCIA.SEKMES

Neregistruotas

2015-11-21 21:11

galite patarti ka daryti pirmiausia ..?
as esu pauugle ir vakarvaikinas manije nuleido?
ka man pirmiausia daryti.? padekite man,as labai bijau...

Ema

2015-11-04 19:11

Atlieka visur, kur pinigus moki, praktiskai visi ginekologai. Bet gal geriau pas juos apsilankyti tikslu istoti i iskaita? Nesciuju:) Ir dziaugtis, o ne kaltinti save visa likusi gyvenima.

:(

2015-11-03 11:11

klinikose atlieka.bet reikia uzsiregistruot.ginekol.poliklinika.
siaip man irgi karta teko taip padaryt, na bet aisq buvo sunku, bet iseities nebuvo. o mano vienu pazistamu mergaite niekam nesake kad pastojo o kai ivyko persileidimas su komplikacijomis papasakojo, kad pati dare viska kas imanoma kad tik prarastu ji-buvo siaubinga klausyti,taciau is baimes ir nevilties paaugliai pasiryzta viskam.geriau kad taip nebutu...

loreta

2015-10-30 10:10

Nica,as kaip moteris ir kaip medike tau patariu ieskoti kitos iseities,negu zudyti nekalta negalinti apsiginti zmogeliuka.Pagal naujausius tyrimus,jau tik uzsimezges vaisius jaucia skausma ir tavo mintis.Ir tik baisi apgaule yra,kai sakoma-atsiurbimas,menesiniu reguliavimas ir pan.Tai zmogzudyste!Tik dauguma ginekologu is to gyvena ir nedaugelis tau paaiskins,kaip yra is tiesu.Abortas-pagrindines ju pajamos.O kad didele rizika buti nebevaisingai likusi gyvenima,to nepasakys.Pagalvok...Kreipkis i seimos centra savo mieste,jei esi Kaune-tai ten tau tikrai labai pades.Ir busi nuostabi mamyte...dabar pasiaukosi,kazko atsisakysi,bet veliau viskas gris su kaupu ir sazine bus rami.Neteks visa gyvenima sapnuoti savo kudikio istiestu i tave rankyciu...

as

2015-10-28 16:10

tikrai, neskubek!!!!! kad netektu veliau gailetis!!! visos, kurios pradzioj abejoja, o veliau vis delto pasigimdo tik dziaugiasi kad nepadare to, o tu jei padarysi tai, neturesi ramybes visa gyvenima, be to gal kada noresi pastoti o jau negalesi:(((( nebent viduje sazines ir jausmu nera, tada suprantama kad nenori gimdyti..... pagalvok pries priimant toki sprendima nuzudyti zmogu....

as

2015-10-25 10:10

tikrai, neskubek!!!!! kad netektu veliau gailetis!!! visos, kurios pradzioj abejoja, o veliau vis delto pasigimdo tik dziaugiasi kad nepadare to, o tu jei padarysi tai, neturesi ramybes visa gyvenima, be to gal kada noresi pastoti o jau negalesi:(((( nebent viduje sazines ir jausmu nera, tada suprantama kad nenori gimdyti..... pagalvok pries priimant toki sprendima nuzudyti zmogu....

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių