Neregistruotas

2015-11-01 13:11

gal kas zinot kox lietuvoje metu vidurkis pirma kart pasimylejus?kiek % lt gyvena vyru kiek moteru?

Neregistruotas

2015-10-08 15:10

nu va net GERA!!o geras nemanau ar jis pasidare kaj pirma karta ji pamatej?
taj va ka ash ir sakau rejkia lajko kd kajp tu sakaj geras pasidarytu,o lajkas tikrai brangus ;)

Neregistruotas

2015-10-08 08:10

Na, as turiu viena, bet gera, ir man to uztenka:)

Neregistruotas

2015-10-07 09:10

taj ash ir sakau!!!!
ka ten pazysti koke ten jinaj!!!
negi tu visiems kotus lajzaj? ;)

Neregistruotas

2015-10-06 19:10

Matai, koks tu pas mus protuolis:) Teisingai, nera cia ko pirmai sutiktai prie putes pulti:))))))) Dar mikrobu kokiu prisilaizysi, spjaudykis po to:)

Neregistruotas

2015-10-06 15:10

nea!!!,ash ne taj norejeu pasakyti.
tiesiog dar neturiu tokios drauges kuria galeceu visishkai pasitiketi,visishkai atsiduoti,ir myleti ja tajp kd nebutu mums jokiu kliuciu!!! o tapti tokia mano drauge vistiek ne tajp paprasta ir ne tajp grejtaj taj darosi todel ir parasheu kd brangus malonumas,nes daug lajko rejktu bendrauti kol visks daejs iki to!!!
gal kiti galvoja kitaip bt mano nuomone tokia ir tajp jeu yra.ash negaleceu pirmaj sutiktaj panaj,atsigulus i lova,ja patenkinti oral....

Neregistruotas

2015-10-05 20:10

Tu visiskai teisi-kuo aukstesnis zmogaus intelektas, tuo geresnis jis lovoje, tai galioja ir vyrams ir moterims. Gal ir yra tarp zemesnio issilavinimo zmoniu tokiu, kurie nenuviltu lovoje, taciau tai isimtys. Beje, ne tik oralinio atzvilgiu.

Neregistruotas

2015-10-05 20:10

Nelabai supratau tavo pasakyma, kad oralinis panelei butu tau pernelyg brangi pramoga? Kaip suprast? Tipo, panele per prastas padaras, kad tu jai tai darytum?

Neregistruotas

2015-10-05 15:10

Man irgi buvo tokia problema, ji tesesi beveik 2 metus, pergyvenau del to, galvojau eit pas koki seksologa, bet taip ir nenuejau, viskas ir taip issisprende. Man skaudejo jau nuo pat pirmo karto, nors kraujo visiskai nebuvo, tada man buvo 22 metai, mano vaikinui (dabar jis jau mano vyras) irgi tai buvo pirmas kartas, zodziu abu mazai ismaneme. Esu isitikinusi, kad sita problema yra 100% psichologines kilmes. Tuo metu, kai pradejome myletis, as turejau del jo abejoniu, tiksliai nezinojau, ar myliu ji, ar ne, ar likt su juo visa gyvenima, ar ieskoti kito, kazkokie tokie jausmai buvo nepastovus. Bet veliau, kai apsisprendziau likt su juo, tai mazdaug tuo metu ir praejo tas skausmas mylintis. Isvada, kad nereikia to daryti su zmogum, kurio nemyli. Is viso tai as uz tai, kad partneriai butu vienas kitam pirmi ir visam gyvenimui, taip yra mano atveju ir as labai patenkinta, tikiuosi, kad neissiskirsim niekada. Tas skausmas tai yra jautriu mergu problema, ir as buvau daugiau tylene, gerai mokiaus, i klubus nevaiksciodavau, kompanijoj bijodavau sneket. Del oralinio sekso, man tada irgi buvo gera iseitis, labai patiko, kompensavo ta skausma. Ir idomiausia, kad kai nustojo skaudet, nuo tada as nebenorejau oralinio sekso, manes tai nebedomina ir net neteikia malonumo beveik, kaip nekeista.

braske

2015-10-04 21:10

visada prasom :)))))))))))00

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių