jolanta

2015-12-19 14:12

Man gyd nustatė skydliaukės uždegimą ( autoimuminį...). Sakė ankstyva stadija. Hormonai visi normoje. Paskyrė L-Tiroksiną, bet nuo jų jaučiausi tikrai nekaip, todėl po 2 mėn nuėmė. Dabar stebės 4 mėn. Skydliaukėj yra uždegiminių židinukų. Ir gyd sakė, kad galima visiškai pasveikt.

Neregistruotas

2015-11-21 11:11

Sveiki, tikrai visam gyvenimui autoimuninis tiroiditas. Disfunkcija pasireiskia(vaistu deka?) tai hipofunkcija tai hyper. Skydliauke tai per daug gamina hormono tai per mazai (kai gydaisi). Zodziu nieko blatno. Pati turiu si sumauta reikala. Svoris - sokineja, priklausomai nuo disfukcijos. Velnioniskai 3 savaites slenka plaukai (itariu, kad hipo, nors praeitais metais tokiu laiku buvo hiper). Totali disharmonija. Jauciu beviltiskuma. Adaptacija prie vaistu, sokinejantis spaudimas, tremoras(neaiskios kilmes), lyg ir psichiniai-pazintiniai dalykai, tokie kaip demesys, atmintis, pats mastymas. Raumenu skausmeliai, extrasistoles (permusimai sirdies). Hipo-vieni simptomai, Hiper-kiti simptomai. Autoimuninis tireoiditas sapne prisisapnavo, veliau pasitvirtino mediku (vadinas-netikek sapnais). Deja, nieko pakeist neimanoma. Nebent savo mintimis ir energija. Mano nuomone (nes savo kailiu patyrusi). Tai tiek.

donatam

2015-11-18 13:11

Laba diena, esu 4 kurso medicinos studentė. Rašau baigiamąjį darbą apie cukriniu diabetu sergančių žmonių žinias apie diabetinę pėdą. Prašau Jūsų atsakyti į anketos klausimus, kuriuos rasite čia šiuo adresu -- > apklausa.lt/f/pacientu-serganciu-cukriniu-diabetu-zinios-apie-diabetine-peda-acldq82.fullpage

Neregistruotas

2015-11-09 11:11

pas tevus buna ir paveldi vaikai

Neregistruotas

2015-10-17 17:10

tai va,praejo jau 4 metai nuo ligos nustatymo ir nors gydytoja buvo zadejusi,jog iki 18 metu tureciau pasveikti,bet taip neivyko.Rezultatai netgi siek tiek blogesni,nors pastoviai vartojau tiroksina po 0,25mg profilaktikai (isskyrus vasaros menesius).Ko gero si liga visam gyvenimui...

Rūta

2015-09-26 13:09

Labai prašau,atsiliepkite,kam buvo ar yra nustatyta tokia liga.Ar įmanoma pasveikti?

Rūta

autoimuninis tireoiditas

2015-09-26 13:09

autoimuninis tireoiditas

okse29

2015-06-20 17:06

Atsiliepkit kas turite sia ligą,kokie jusu isgyvenimai,kaipn gydotes,

okse29

2015-06-19 18:06

sveiki,man jau keturi metai yra autoimuninis tireiditas,tai kol vartoju tiroksina gerai kaip ir,bet man dar prie to issimete dvi ligos balme:( ir ujjj dilgeline,tai vaistus ryjysaujom,nes nera kito pasirinkimo,paklausiu gydytojos gal yra kokia iseitis,sako skaityk interne daug info:) zodziu kaip i siena..

evelin

2015-06-03 17:06

noriu sužinoti

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių