Neregistruotas

2015-12-29 20:12

Sveiki,man jau nepirmas karta,iaugineja nagas:)
Pirma karta labai puliavo tj teko operuot
antra karta vel iaugo bet isoperavo ir susiuvo siulus iseme anksciau nes puliavo.paskui jis negijo buvo daug puliu bet delsiau ejau i mokyklai kaip paprastai bet paskui buvo dar ziauriau:/ granulecijos prasidejo tj teko paguldyt i ligonine viena diena.uzmigde mane isoperavo ir dabar jau kaip 1men praejo ir kol kas dar gerai sugijo viskas tvarkoi manau kad nebeiaugs :)

ingrida

2015-12-22 09:12

Va o man ta bėda prasidėjo kai prisitrenkus kojos didijį pirštą nukrito nagas( puse nukrito,o kita puse reikėjo nulupt), tai naujas kai užaugo pradėjo iauginėti( ta pusė kuria lupo) tai va nepetariu aš lupt nagų, nes gali būti dar blogiau. O dabar turiu varga ir karoau pati.

Neregistruotas

2015-12-12 09:12

Laba,o gal galetum konkreciai parasyti kaip darei ta komresa? kas kiek laiko ji keitei? pas mane ta pati problema ir noreciau pabandyti toki metoda.

eexpert1@mailru

2015-11-22 16:11

Geriausia ismokinti, kaip isvengti nago iaugimo: kerpant nagus visada naguciai turi buti atmirke, minksti. Jeigu neatmirek ar po apsikirpimo tinsta: i vonele ipilat tris saukstus druskos ir kalio permanganato (vos vos), kad butu rudas vanduo. Pamirkote apie 20-30 min.ir kerpate, jei iauges ar tynsta voneles reik daryti du arba tris kartus per diena apie 3-4 dienas ir praeis.

Neregistruotas

2015-11-22 14:11

Sveiki, ir aš su ta pačia problema. tik skirtingai nuo kai kurių, mano nago struktūra lemia įauginėjimą, ne blogas kirpimas. pirma kartą nagas nuimtas buvo prieš 15 metų, antrąkart pernai, šiemet balandį nusimušiau ir nukrito, ataugo tik dabar bet nespėjo ataugt ir įaugo, tapo skausmingas, ant nago pradėjo augti audiniai. paskutinį kartą operavęs gydytojas pasakė, kad nuiminėt nagą beprasmiška, nes jis vis įauginės ir įauginės. vienintelė išeitis siaurini nagą. taigi pagaliau prisiruošiau operacijai. vakar ją atliko. sakė nagas probleminėje pusėje buvo deformuotas. šiandien laukia persirišimas, seselė patarė prieš rišant pamirkyti koją su visu bintu druskos tirpale. tada lengviau nusiims bintas ir atmirks prilipimai. suvokiu, kad vanduo turi būti virintas, bet kokiu santykiu reikia druskos dėti?
mano patarimas būtų toks, jei galite susitvarkyti su nagais patys tvarkykitės, bet jei tas nagas pradėjo trukdyti gyventi, eikit pas chirurgą ir prašykit pagalbos. vardan savo gyvenimo kokybės

Neregistruotas

2015-11-19 09:11

Kiek cia daug nelaimeliu, galiu ir as savo patirtim pasidalinti: vargau su vienu kojos pirstu kelis metus, pameciau operaciju skaiciu jau, kai sis pagaliau susitvarke prasidejo problemos su kitu pirstu, siam prireike dar daugiau operaciju (turbut visu 5 ar 6), kol paskutini karta (dar sausio men)operavo jaunute chirurge Klaipedos buvusioj raudonojo kryziaus ligoninej, nejutau nei kaip vaistus suleido (kai paskiau kad kiti tiesiai po nagu leisdavo nuskausminamuosius sake uzmustu toki chirurga), pamoke kaip ka daryti, ikvepe kad tai tikrai paskutine operacija ir viskas bus gerai (o mano seimos gydytoja kai rase siuntima pavare kad as dar ismta kartu grisiu, kad mano nagas bus ziaurus po tiek operaciju, kad plesciau ji zemyn ir t.t.)ir spekit- turiu grazu naga, kuris va visai neseniai jau pilnai ataugo niekur neiauges (anksciau ataugdavo puse nago ir jau krypdavo i sona ir iaugdavo), yra viena bangele, bet su tuo gyventi galiu, svarbiausia kad niekas nebeskauda, po tiek metu dar turiu instinkta saugoti, kad niekas neuzliptu, bet jausmas kad galiu normaliai vaiksciot tai super!! Operuokites, nevarkit su tais tepaliukais visais, issioperavus devekit tinkama avalyne, pirstai bate turi buti laisvi, nesuspausti ir leiskit kampuciams praaugti sonus, taip, reikia laikyti truputi ilgesnius nagus, bet tada jie neiauga. Nuosirdziai dekoju vienam chirurgui is Skuodo, kuris puikiai sutvarke pirmaji naga (kuris jau kelis metus neigauga) ir chirurgei is Klaipedos,sutvarkiusiai ir antraji, auksarankiai ! Gaila, bet po tiek operaciju nebepamenu jusu pavardziu...

Neregistruotas

2015-11-16 14:11

man taip pat buwo iauges nagas, i kairiosios kojos nyksti. Kentejau ilgai, gal kokius 2 metus, visada bandydavau pati isiskirpineti, dedawau alijosiu, tepalus visokius kad pulius istrauktu, pulius man istraukdavo bet pacio nago nepavyko atstatyti. Tai pagaliau susiprotejau nueiti pas daktara, susitarem del operacijos. Man isoperawo, tokia ten ir operacija, naga uzsaldo, ispjauna kazkokius audinius, ir nukerpa puse nago. Man taip dare, ir zinot ka? Man visiskai neskaudejo, tik tada kaj vaistus leido truputi, bet taip tai nk. Man ta pirsta uzbintawo storai, po keliu dienu as persibintawau, o jeigu nori kad neskaudetu kaj nujami ta binta, ir buna pridziuve, reikia suslapinti. Kelias dienas nejau i mokykla nes i jokius batus netilpo. Bet po keliu dienu buvo viskas normaliaj. ir noreciau visiems patarti kurie tempia guma, ir bijo operuotis, nebijokit, nes neskauda, ir kai issioperuosit jums tikrai palengves. Beje man 12 m .

Neregistruotas

2015-11-12 11:11

Sveiki, turiu tokia pat problema, jau metus laiko kenciu tokius skausmus. Viska esu isbandes. Netgi 3 kartus jau operavo. Skausmingiausia kai suleidzia vaistus, ziauriai skaudejo. Buvo pirstas uzpuliaves ir leido vaistus i ta pulini, tai raiciausi is skausmo, o daugiau nieko skausmingo ir baisaus nera jei kraujo nebijai... Dziaugiuosi uz tuos kam pavyko issigydi ir kas susirado ivairiu savo metodu, kaip tai susitvarkyti, o as dar niekaip nesusitvarkau. Nors naudoju betadina, man nei tu puliu neistraukia vis istynes pirstas ir vel teks operuoti - ziauru!

saulyte

2015-10-30 20:10

zinokit man po operacijos binta uzdejo!!!!ant mesos,tai poto buvo neimanoma atplesti.. pragarishkas skausmas,neiprastas,o kai atplesiau dar ilgai kraujavo.man viso nago nelupo tik puse nupjove.

Mindaugas

2015-10-29 16:10

Man buvo iauges i kojos nyksti taip pat, tai pasalino labai gerai, ispjove ta puse nago, kur iauge ir uztampe mesas taip, kad jos butu zemiau augamo nago, kad neiaugtu i ta kamputi, tai nagas jau du metus yra virs tos vietos kur seniau iaugdavo. Tik neseniai kitos kojos nagas pradejo taip pat iauginet kaip kitos seniau, manau vel reiks daryti sita oj kaip nekenciu gulinetis ligoninese :( . Beje veiksmas vyko Gargzduose (Klaipedos raj. )

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių