Kris

2015-11-03 11:11

jei LT neleis to daryt vienisoms moterims, tai yra ir kitu saliu kur tai galima padaryt ypac jei finansai yra ok.ir nieks nesustabdys. :P

neringa

2015-11-01 00:11

Mielieji,
As moteris ir man greit 30. Istekejau pries menesi ir planuojame ateityje susilausti vaiku. Jei buciau vienisa, tikrai nesuabejociau susilaukti vaiko viena jei mano financine situacija leistu. Tiems kurie kalba apie tevo svarba: as sutinku kad tevas yra labai svarbu, bet vien del to kad moteris neturinti vyro ar tinkamo partnerio atideliotu galimybe tapti mama yra tikra kvailyste. Mano mama puiki moteris, bet mano tevas toks zmogus kad niekam nelinkeciau tokio tevo (su kuriuom as nebendrauju ir kartais susimastau kad butu geriau jei isvis jo nepazinociau).
"Vaiku fabrikas" tai pats kvailiausias issireiskimas koki man teko girdeti. Jei seimoje nera tevo tai visiskai nereiskia kad tai nera seima.

linas

2015-10-08 22:10

Dirbtinis apvaisinimas turi būti skirtas šeimoms o ne vaiku fabrikas Lietuvos nacijai didinti.
Tiesiog po tokio nacijos didinimo susidarys problema kaip išvengti kraujomaišos.

arunas

Ar taikyti dirbtinį apvaisinimą netekėjusioms moterims?

2015-09-03 17:09

Ar taikyti dirbtinį apvaisinimą netekėjusioms moterims?

algis

2015-08-27 22:08

Būtent, aš apie tai ir kalbejau, kad biologinis tėvas nėra toks svarbus, kaip tas, kuris iš tikrūjų tą vaiką augins ir mylės. Tokioje seimoje vaikas gal net nežinos ir, kas svarbiausia net nejaus, kad genetiškai jis yra kažkieno kito padermė. O norinčios tapti vienišomis motinomis iš anksto atima iš vaiko sampratą, kas tai yra tėvas. Manau, kad toks žmogus bus tikrai nepilnavertis, todėl ir pavadinau ji "kyborgu".

Neregistruotas

2015-08-27 22:08

Gerb Algi, taigi tokia ir yra mūsų visuomenė, kad daug vaikų (ir jų tėčių :) ) net neįtaria apie savo genetinę kilmę. Ir tai ne dirbtinio apvaisinimo (DA), o, kaip pasakytų "megstosios beretės", visuomenės moralinio nuosmukio pasekmė. Visiškai sutinku, kad vaikas, augdamas be tėvo, patiria vienokio ar kitokio pobūdžio traumą, bet tai taipogi nėra DA pasekmės - ir dabar be tėvo auga turbūt kokie 40% vaikų (po Natųralaus Apvaisinimo :) ).

Neregistruotas

2015-08-27 17:08

p.Algi: "pusiau kyborgų"? Norėčiau priminti, kad dirbtinio apvaisinimo rezultatas yra paprastas ŽMOGUS. Skiriasi TIK pradėjimo metodas. Ir tėvas bet kokiu atveju YRA (čia nekalbam apie klonavimą). Koks skirtumas, ar jus pradedamas tevas naudojosi savo "įnagiu", ar pipete? Nuo to jis ne mažiau tėvas, kaip visi kiti.

Neregistruotas

2015-08-27 13:08

Man atrodo, kad dvasininkų požiūris yra per daug sureikšmintas. As pritarčiau p. Ryčiui: jeigu nereiktų ir taip neturtingai visuomenei išlaikyti vienišų motinų su jų vaikais, tada iš dalies gal būtų tik moters reikalas, kiek ir kaip jai vaikų turėti. Sutinku, kad yra atvejų, kai jokio tėvo, geriau nei labai blogas tėvas, tačiau kažin kokia bus visuomenė, kai prigaminsime biologinių pusiau "kyborgų", kuriems niekada gyvenime nebus lemta suvokti, kuo tikras tėvas skiriasi nuo pipetės.

Neregistruotas

2015-08-27 07:08

Visgi tai tik pačių moterų reikalas. Jei moteris neturi vyro, su kuriuo norėtų turėti vaikų,nes šis neatitinka jos suvokiamo vaikų tėvo standarto, jos teisė nuspręsti, kokiu būdu ji turės tų vaikų. Moterų prigimtyje įrašytas motinystės kodas, kurio neatimsi nė iš vienos moters. Jos turi teisę turėti vaikų ir jais rūpintis. Kunigai gali pareikšti savo nuomonę, bet tai dar nereiškia, kad jie padės tašką valstybinio masto sprendimuose. Tai tik jų subjektyvi nuomonė, į kurią galima atsižvelgti prieš nusprendžiant leisti ar neleisti moterims be vyrų tiesioginio įsikišimo turėti vaikų. Tikrai veronikų laikai praėjo. Teks su tuo susitaikyt mieli dvasiškiai.

Neregistruotas

2015-08-26 22:08

Vėl tie kunigai mišių vyno prigėrę naują nesamonę sugalvojo. Kokią reikšmę taikant dirbtinį apvaisinimą gali turėti moters vedybinis statusas? Koks to Bačkio su...tas reikalas? Taigi ne paskenduolės laikai, kad vienišos moterys negalėtų vaikų turėt.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių