Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-10-01 15:10

Galiu tik patarti,kad nenuleistumėt rankų ir ieškotumėt darbo.O jūsų idėja,kartu su vyru pritaikyti savo žinias kuriant projektus interjerui,tai gera mintis.Vyksta daug statybų.Gal kas iš skaitančių šias diskusijas susidomės?

leja
Pranešimai: 268

2015-09-27 06:09

Labai aktyviai ieskome darbo.Jau yra keli pasiulymai,taciau-vargu,bent jau as galiu jais pasinaudoti,nes i darba ziuriu atsakingai,o tokio,kuri man siulo-nemoku dirbti.Prastai atlikti darba-tai nesazininga.Gal but,vyrui pasiseks isvykti i Airija,nors ir eiliniu darbininku.O juk galetume ir Lietuvoje-daryti interjero projektus,vyksta daug statybu.Inzinierius ir dailininke-siuo atveju,tai ideali komanda.Daviau tokiu skelbimu internete-tik niekas neatsiliepe.Bet,nors ir jo darbas Airijoje,tai jau kazkokia viltis.

saulė
Pranešimai: 171

2015-09-26 13:09

Tiesiog įdomu kas pasikeitė Lėjos gyvenime.Manau kad viskas pasistumėjo į gerąją pusę.Šito nuoširdžiausiai ir linkėjau Lėjai.52 metai dar nėra tas kritinis amžius.Šitas amžius irgi turi savo privalumų.

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-09-23 18:09

Lėja, jūs pati atsakote į savo klausimus. Užuot besiguosdama rašykit krūvas skelbimų į visus portalus su įvairiais pasiūlymais, kokie tik bešautų į galvą, nevenkite netgi tolimo jūsų specialybei darbo, be to: nebūtina kiekvienam aiškinti, kad esate dailininkė; nesvarbu, kad jūs su aukštuoju (aš irgi su juo, bet niekam tai jau neberūpi), svarbiausia, kaip galite, atleiskite, save parduoti. O savižudybė - idiotiška mintis ir nors dabar mažiausiai galvojate apie Dievą, bet nusižudžiusi padarytumėte sau nekokią paslaugą ;) Tai tiek, sėkmės jums ir jūsų šeimai, nesakau, kad viskas bus puiku, tačiau šito linkiu.

saulė
Pranešimai: 171

2015-09-21 13:09

Svarbu neprarasti blaivaus proto ir nepulti isterijon.Pirmiausia-pasverti savo galimybes ir griebtis kad ir paprasčiausio darbo.Didžiausias asmenybės žlugdymas-laukimas.Linkiu nedelsiant ieškoti darbo.Iškart pasidarys lengviau,kai griebsitės žygių.Sėkmės.

lina
Pranešimai: 1775

2015-09-21 12:09

Lauksiu Jūsų laiškučio el. paštu lorelinalina@one.lt. Aš labai norėčiau ekstrimaliai pasikeisti....

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-09-21 11:09

Žinoma,malomu būtų pasikalbėti asmeniškai.Nors Jūs-galėtumėt,pagal amžių,būti mano dukra.Bet aš žinau,kad žmogaus subrendimą,patirtį-ne amžius lemia.Gal jūsų patirtis-,,nesėkmių fronte" ir didesnė.O gal ir išeitį surastume kartu.Jau kalbėjau apie tai,kad galėčiau dirbti ir kosmetikos salone.Kai matau,per TV,,visus tuos atliekamus ekstremalius pokyčius"-tikrai juokas ima:aš viena sugebėčiau žmogų,,ekstremaliai pakeisti" per...3-5 val.Ir aišku,ne už tokias,,kosmines" sumas,net be daugelio operacijų.Bet,deja,mano sugebėjimų nereikia,nei salonams,nei-norintiems gražiau atrodyti žmonėms.Ką jau kalbėti apie paveikslus.O pilnatis...praeina,tik nesėkmė-pasilieka.Jaučiuosi nereikalinga.Juk,kiti mažiau sugeba,bet-įsikuria pasaulyje.O aš...nerandu jame vietos.

lina
Pranešimai: 1775

2015-09-21 10:09

Pamiršau paminėti, kad tokios mintys per pilnatį aplanko nemažai žmonių. Palaukite kol keisis mėnulis, manau daug kas atrodys kitaip.

lina
Pranešimai: 1775

2015-09-21 10:09

Labai sunku šiais laikais išgyventi. Bet....kitos išeities kaip kovoti - neturite.Nebūna vien juoda ar balta. Dabar Jums sunkus periodas, bet Dievas jį duoda tam, kad baltasis periodas ryškesnis būtų. Kokią palaimą jausite, kai viskas susitvarkys. Gyvenkite dėl to. Sėkmės Jums. Gal norėtumėt pasikalbėti asmeniškai. Man vos per 30. Bet tokio gyvenimo mačiau...Gal drauge lengviau sprendimą rasim?

vija
Pranešimai: 380

2015-09-20 07:09

Leja,suprantu,kad dabar jus esate nusivylusi.Taciau net nedriskite galvoti apie savizudybe.Mano pacios padetis yra blogesne nei jusu,taciau is visu jegu bandau kovoti uz gyvenima.Ir jus turite kovoti del saves,del vyro,del mamos ir kitu artimuju.Zinau,kad taip greit savo problemos neispresite,taciau ar jus nenoretumet(laikinai)isidarbinti floriste? Ziurejau darbo skelbimus ir pastebejau,kad yra nemazai pasiulymu siai specialybei.Manau,kad jus galetumete dirbti toki darba.Vis arciau meno.Geriau,negu prekiauti vaisiais ar darzovemis.Manau,kad ir jusu amzius butu ne kliutis,dirbant si darba.O vyrui gal reiketu statybos firmose pasiziureti.Manau,kad dabar statybos firmose reikalingi inzinieriai,nes daug jaunu specialistu isleke i uzsieni.Sekmes jums.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių