algimante

2015-12-29 20:12

Man pripažino vienos akies kataraktą. Iki šiol nešojau akinius - 4 dioptr. Gydytojas siulo operaciją - lesiuko keitimą . Operuojamą akį gali atstatyti iki vieneto. Ar kas nors darė lęšiuko keitimą? Ar ne per didelis bus dioptrijų skirtumas, jei viena akis matys gerai, o kita bus - 4 dioptrijos?

Neregistruotas

2015-11-29 21:11

Žinau atsakyma i visus jusu klausimUs!regeima gali pagydyti Dievas Jis visagalis tik tikekite juo .reikalinga tikejimas,meile,viltis...taip Dievas pasake"prasykite ir gausite,ieskokite ir rasite belskite ir bus jums atidaryta.."

Neregistruotas

2015-11-20 14:11

As karta isibreziau aky ir ligonineje sake kad apdraskiau ragena . Ten dave tepalu tepti akis , bet nepadejo . pas okulista sake , kad mano akys mato nevienodai viena 5 kita 10 . Jau metai kai prastai matau su ta akimi ka daryti?

Neregistruotas

2015-09-14 14:09

tai vat butent, kad darai tuos pratimus ir nezinai ar jie padeda. Darau jau tris menesius, pastebejau idomiu dalyku, bet vis sudvejoju.... Ir siaip, tv neziuriu absoliuciai, kompas minimaliai, knygos kaip kartais, o morkos, vasara melynes tai savaime suprantama :-) Operuotis nenoriu, gal veliau.

aura

2015-09-14 14:09

Laura,jei turi laiko,tiki,kad pratimai padeda,tai bent pabandyk,gal is tu -9,turesi -8?As nezinau,darau tuos pratimus kasdien,valgau morkas,melynes,bet nieko nejauciu...Darau tik kazkur menesi ar du,zinoma dar tas kompas,tv,knygos,tai nezinau...Nejauciu,kad tie pratimai man padetu,gal tik nezymiai,nes nuo to blogiau tikrai nera...

Neregistruotas

2015-09-14 07:09

na man nera komplikaciju ar kokios akiu ligos, o didele trumparegyste. Teoriskai tai tikiu, kad pratimai padeda, bet praktiskai tai va ir nezinau kam padejo, tai del to ir dvejoju... ManO aplinkos zmonems to nereikejo. O laiko sau padeti tai turiu...

Neregistruotas

2015-09-13 19:09

aisku, as ne gydytojas ir negaliu tvirtai pasakyt taip arba ne...cia juk daug kas priklauso ir nuo ligos priezasties ir nuo sunkumo, ir nuo pacio zmogaus pasiryzimo pagerint regejima...todel ir gydytotojas, manau,turbut niekad nepasakytu pacientui taip uztikrintai: "tu tikrai atstatysi savo regejima"
nieks neissigydo? na, manau, tikrai negirdejai, jei taip sakai...nes as tai pazistu keleta zmoniu, kurie bent jau pasikoreagavo regejima siu pratimu akims deka..o tai rodo, kad galima ir visiskai issigydyti..galu gale, kam tada gydytojai skirtu siuos ptratimus, jei niekas neissigydytu trumparegystes ar bent jau nepagerintu regejimo..?

Neregistruotas

2015-09-13 14:09

manai kad pratimais galima isgydyti trumparegyste (ar bent gerokai pakoreguoti)? Tarkim galiu per diena akims skirti 1-1,5 valandas (pratimukai akiu raumeneliams, darbas su akiu lentele, ziurejimai i toli..). Tai kodel nieks neissigydo (bent jau negirdejau)? Cia viskas priklauso nuo valios (kasdieninio darbo) ar tai tikrai yra neisgydoma?? Na, aisku tu ne gydytojas kad atsakytum man i toki klausima...

Neregistruotas

2015-09-12 18:09

astigmatizmas - tai irgi viena is akies refrakcijos ydu, tik ji pvz nuo trumparegystes (arba toliaregystes) skiriasi tuo, kad sviesos spindulys praejes pro akies optine sisitema nebesusikerta viename taske (esant trumparegystei, spindulys susikerta pries tinklaine, toliaregystes atveju - uz tinklaines), todel matomas neryskus vaizdas tiek ziurint i toli, tiek is arti...
o del akiniu kainos tai nezinau ar jie brangesni...bet ir be akiniu tikrai galima koreguot regejima...zinoma, butina pamineti ir tai, kad kartais akiu ligos buna igimtos arba issivysto po traumu (gal labiau budinga astigmatizmui) esant tokiam atvejui negaliu drasiai tvirtinti, kad regejima galima butu pagerint be akiniu...reiktu labiau pasidomet..

aura

2015-09-12 13:09

Na,man gydytoja sake,kad kairej aki vystosi astigmatizmas.Nesuprantu kuom tais skiriasi nuo trumparegystes.Beje esant astigmatizmui lesiai,akiniai daug brangesni?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių