Neregistruotas

2015-09-15 19:09

Kastyti, vyrai is Marso, moterys is Veneros:) Idealu butu, kad vieni kitus visada suprastu, deja, idealu nera:)

Neregistruotas

2015-09-15 19:09

Bravo, Ruslana, dabar tu teisi:)

Neregistruotas

2015-09-14 11:09

TIESUS TU VIASPUSISKAI BET VISTIEK JU NEPERKALBESI IR NEPERAUKLISI

ruslana

2015-09-13 17:09

Deja, mus risa ne tik seksas. Ir per daug visko mes esam kartu isgyvene kad mus ristu tik seksas. Ir netikiu kad vyras visa gyvenima bus istikimas tik tau vienai, nes jie jau tokie yra, kad visvien jiems reikia kartais pabuti neistikimais. Ir geriau to nezinoti. Taciau svarbiausia, kad jis visvien noretu sugrizti tik pas tave ir suvoktu kad esi vienintele... O jau kai iseina ir supranta kad kita galbut geresne, ir demesio skiria tau daugiau nei tavoji, ir meiles negaili daug labiau nei tu, ir sugeba atrodyti vis kitaip, ir siluma sklinda nuo jos didesne nei nuo taves, tai va tada jau vargu ar sugris......

laima

2015-09-13 13:09

Pritariu Noritai.Jeigu jus risa tik seksas,tai koks jis bebutu,vis tie jusu vyras nores ko nors naujesnio,sviezesnio ir idomesnio.Galu gale,gal ateis toks laikas,kai jis pamils kita ir jam bus nesvarbu,kad lovoje ji bus blogesne uz jus.Zinoma,as jums to nelinkiu,taciau vien seksu vyro ilgai neislaikysit.Gal jam ir yra didziausias malonumas-apgaudineti zmona? Ir nesvarbu su kuo.Net ir su kokia davatka.

Neregistruotas

Gal zinote toki posaki-isejo viena karta, iseis ir kita? Nusispjaukit per kairi peti. Gyvenimo patikrinta teorija. Jus gal net nezinosite, kad esate jam ne vienintele, jie irgi mokosi ( apgauti ). Linkiu visa ko geriausio.

Neregistruotas

Cinzano, net juokas sueme, perskaicius:) Labai nesunku daryti tokius dalykus, jei vyras PROTINGAS ir pas ji veikia ne tik apatine, bet ir virsutine galva. Yra vyru, kurie uzves ir salciausia moteri, padarys is jos ir drauge ir meiluze ir prostitute, ir abu isgyvens nuostabiausio sekso jausmus. Bet ka daryti su tais gyvuliukais, kurie guli kaip kiaules issidrebe ir laukia, kad moteris pries juos visokius akrobatinius triukus darytu ir juos visokiais budais tenkintu, o patys tik dusauja, arba uzlipa, pabruzina, nuleidzia ir uzknarkia? Kai vyrui pradedi mylejimosi preliudija, o jis pasikisa tave po savim ir atlieka reikala? O kur dar tokie, kurie kaifuoja nuo moters mylejimosi aukstumu, o po to drebia jai: turbut visa armija per tave praejo, kad tokia profesionale esi lovoje? O ka pasakytum apie tuos vyrus, kurie sako: na gera mano zmona, nuostabi visame kame, bet norisi man svetimos, nors uzmusk. Nereiketu pamirsti vienos tiesos-vyrai yra poligamiski ir nieko cia nepakeisi, be to, daug kas priklauso nuo vyro morales, auklejimo, santykiu tevu seimoje ir dar nuo daug ko.

Neregistruotas

2015-09-12 15:09

..to Ruslana,,esi saunuole ,tikra tiesa ka parsei ,o tuos kurios cia apie patyrti gyvenimo raso,pacios yra nevikusios zmonos ,,atrodo kad ju vyrai tik ir vaiksto i kaire ,,o ta meile tik zaidimas ,pamirskit,,,vyrui reikia to ka je nori apie ka svajoja ,,o ne kazkokios vienos ,,pozos ,,ir dusavimu tipo ,,oi kaip buvo gera,,..:)arba dar tokie suksniai ,,kokia as pavargusi ,,tai tam ir yra sexo malonumai kad nuimti depresija ,stresa..

Neregistruotas

2015-09-12 13:09

deja, zinau kad baigiasi ta meile, tiksliau atsiranda pripratimas, keiciasi meiles forma, nes jei tikrai buvo myleta, tai su viena diena taip neima ir neiseina. O jei iseina, tai reikia abieju kaltes ieskoti, o ne kaltinti tik kazkuri viena. Ir tikrai zinau ka reiskia isgirsti bloga zinia ir kai jis pasirenka kita. Kai tai isgirdau, buvau pribloksta, isgyvenau pragara, taciau sugebejau suprasti savo klaidas, viska isanalizuoti, atleisti sau ir jam, ir tas vyras vis delto suprato kad jokia kita jam neatstos to, ko jis vos neprarado. Ir jis sugrizo. Zinoma, jei meiles nesugebat saugoti, tai ji baigsis greiciau nei isivaizduojat. Be pastangu nieko niekada nebus. Jei galvojat kad nei pirsto nejudinant santykiai klestes ir zydes, tai tada siulyciau pradeti studijuoti zmoniu tarpusavio santykiu psichologija. Tada bus galima padiskutuoti kas cia yra be patirties. Dekui uz isklausyma:)

stasė

2015-09-12 07:09

Noriu atsakyti prieš mane rašiusiai.Nereikia tikėti kad aš esu ta geidžiamiausia ir trokštamiausia.Didelė meilė irgi baigiasi.Netikėta bloga žinia irgi pritrenks. Reikia būti viaskam pasiruošusiai.Matyt kad internautė dar neturi gyvenimiškos patirties.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių