Neregistruotas

2015-10-01 17:10

Deta - maziau valgyk, daugiau judek...

Neregistruotas

2015-10-01 17:10

Dieta - maziau valgyk, daugiau judek...

Neregistruotas

2015-10-01 15:10

Taip,yra galimybė sureguliuoti svorį ir pataisyti odos išvaizdą.Tačiau tuo daugiausia užsiima privačia praktika besiverčiantys gydytojai,o ir kaina nėra maža,todėl pasinaudoti jų paslaugomis ne visi gali.Mano artimi žmonės gydėsi ir rezultatas buvo puikus.Be to- nustatyta ir negalavimo priežastis,apie kurią niekas net nenumanė.Kai priežastį pašalino-neliko ir problemos.

Neregistruotas

2015-09-30 07:09

Tai yra problema,nes užsienyje klesti ,,grožio industrija".Argi pas mus neatsiranda mokančių dešimtis tūkstančių litų,kad nusiurbtų riebalus?Kad lazeriu gydytų odą?Tačiau aš manau,kad reikėtų ne tik tokio gydymo,nes čia jau pavėluotas dalykas.Turėtų būti būdai,kurie padėtų vartojant vaistus,gal ir sportą,sutvarkyti svorį,padaryti odą gražią.Juk tai priklauso nuo viso organizmo funkcijų veiklos.Manau,kad kas nors atsilieps,kas žino pas ką galima kreiptis.

Neregistruotas

2015-09-29 20:09

yra svarbesniu dalyku uz svorio ir grozio problemas,bet norisi gerai atrodyti visiems.O padeti mazai kas gali-man tai poliklinika nieko gero nedave,dietos irgi.Gal yra privati klinika?Bet as tokios nezinau.Kur kreiptis?

Neregistruotas

2015-09-07 17:09

Niekai tos problemos,svarbu vidinis grožis,o ne kokie ten kilogramai,tik pinigų mėtymas.

Neregistruotas

2015-09-07 16:09

Mes su Jumis,Marta,beveik bendraamžės.Aš irgi esu nusivylusi medikų pagalba,nes tie niekaip nesugebėjo padėti atsikratyti viršsvorio.O padėjo paprasta kaimietė senutė,žinoma kaip žolininkė.Jos patarta visą vasarą gėriau pačios pasigaminamas sultis iš agurkų,pomidorų,pridėdama truputį česnako arba porų,vartojau tik sėmenų aliejų,valgiau varškę,žuvį.Nustojau gerti kavą ir pakeičiau ją mėtų arbata.Mėtų ir dilgėlių nuoviru prausdavau veidą.Kiekvieną rytą,bet kokiu oru lėkdavau į netoliese esantį tvenkinį maudytis.Nors nebadavau,bet svorio numečiau,net 15 kilogramų,paskui dar 7 kilogramus.Dabar jaučiuosi puikiai ir visi sako,kad gerai atrodau.

marta

man dar ne tiek daug metų,vos perkopiau 37.Bet nuo pačios paauglystės,gal kokių 15-16 metų kompleksuoju dėl savo išvaizdos:esu vos 1m. ir 65 cm ūgio,o svoris net 92-95 kg.Esu išbandžiusi visokias dietas,bandžiau sportuoti,konsultavausi pas gydytojus dietologus.Efekto,kokio norėjau nesulaukiau.Veido oda nuolatos blizganti,lyg riebaluota,kažkokia,tarytum nešvari.O juk naudoju tikrai geras kosmetikos priemones.Tai mane kasdien vis labiau slegia,juk bendrauju su jaunimu.Tikrai jaučiuosi nejaukiai.Gal kas žinote būdą,kaip galėčiau nors kiek pagerinti savo fizinę ir dvasinę būseną?Medikais jau nusivyliau.

marta

Svorio problemos ir bėdos dėl negražios odos

Svorio problemos ir bėdos dėl negražios odos

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių