Neregistruotas

2015-12-19 09:12

su sventem artejanciom.mylekit savo mamas.kokios jos bebutu,nesvarbu.kitas klausimas kiek tos meiles?

Neregistruotas

2015-12-11 20:12

Ji irgi geria nepaminejau as baigiu isprotet su ja !
;-(

Neregistruotas

2015-12-11 20:12

Mano mama su mano teciu issiskyrus dbr as su ja ir ji turi drauga tai mes 3 gyvenam o as su mama labai... Tiesiog nekenciu as jos net nezinau ka daryt!.;-( daug žiauriau negu jum atrodo ka as cia rasau neleidzia nei prie pc prieit .jei sakot kad mano atveji galima nesunkiai pakeist jus labai klystat.o beje man beveik 15m.

Irka

2015-12-08 21:12

as tai irgi turiu problemu su mama.mano darbas salia jos namu tai pareinu pavalgyti kikviena diena ,ji pati nori ,jai yra kuo uzsiimti ir sau tuo paciu issiverda ,viskas lyg ir gerai ,bety per ta puse valandos mes spejam lyg ir susipykti aisku be jokiu saukimu,viena diena sumaste as jums buvau senais laikais sako paskolinusi lempa zibaline tai galetumet grazinti ,tai kol atveziau taip kiekviena dina klausinejo ,ieinu i kambari ne labas sako ,o lempa ar atvezei.nu kai atveziau,tai dabar paciu stiklu atskirai buvo idavus .tai ar dar nesuradot kur rusyje,tai po darbo ir laiko rasti reik eit ieskoti.

Roberta

2015-11-23 13:11

na taip, skaitau ir randu savo bėdas.mano mama įvarė mnan daug kompleksų gyvenime, kurie dabar labai labai trukdo.žalojo kaip turi būti ir dabar to niekaip negaliu iškuopti.bet...nors nejaučiu didelės meilės susitikti su mama, bet...aš ant jos nebepykstu ir nekaltinu.taip buvo ir tiek.nes ji, matyt, turėjo savo gilių žaizdų, jai, matyt, irgi daug kas gyvenime mesisekė, buvo skaudulių, kažkur reikėjo jai, matyt, išsilieti.tad, stengiuos ją suprasti ir tiek.ir jau nebejaučiu jai blogų jausmų.o pati aš jau suaugus ir pati turiu susidoroti su man įgrūstais kompleksais. tiesiog nėra švelnumo, mielo nuoširdaus kontakto ir nėra.na, ką padaryti.taip jau yra..reikia atleisti ir tiek, o toliau žeminti irgi neleisti..tiesiog didinti atstumą gal, atsiriboti.bet kas būtina, tai būtina padaryti -jei bėda-pagelbėti.paskambinu, pasiteirauju, pakviečiu atvažiuoti, pati nuvažiuoju.stengiuos jos neužerzinti kokia savo nuomone ir pan.žinau, kad visgi ji mama, kad visgi augino, glostė, glaudė, rūpinosi, o kad turėjo kažkokių psichologinių problemų, kurių nežinojo, kaip išspręsti, na, juk ir aš dabar jų turiu ir irgi ne visada esu išmintinga. tad gal reiktų pakantumo, atlaidumo.pyktis žaloja pykstantįjį.tėvai yra tėvai, kokie jie bebūtų netobuli ar klystantys yra tėvai ir turi taip pat ir daug gėrio savy.gal į tai reiktų atkreipti dėmesį irgi.ne tik į tai, kas blogai..paieškoti tėvuose to, už ką galima būtų mylėti.

vilma

2015-11-22 12:11

Pasakyk kas tavo draugas,-pasakysiu kas esi . Tai sena išmintis. Giminių ir tėvų negalime pasirinkti. Į tai reikia žiūrėti filosofiškai ir tolerantiškiau, nes Jūsų santykius seka vaikai.

Neregistruotas

2015-11-22 11:11

Bet patikekit, mano mama kaip du vandens lasai kaip Jusu. As sakau, kad tai tikras vampyras, bet ji taip uzvampiruoja, kad as negaliu jai nieko pasakyti, tiesiog negaliu. Gal kam ir sunkiai suprantama, bet ji generolas nuo vaikystes laiku. Ir kadangi jos - musu mamos nekente musu tevu, savo vyru nekencia ir musu. Ir dar pasirenka auka, mano dukrą. Jai taip smailina liezuvi, kad ta vargse priversta tiketi ja ir pataikauti. Tai savimylos tos musu mamaos...

Neregistruotas

2015-11-21 10:11

as jokiais budais nesitaikstyciau su tokia motina...tiesiai sviesiai pasakyciau,kad arba buni normalus zmogus arba aciu viso gero.Tu nieko nenuzudei,kad turi kenteti visa gyvenima!!!!

Neregistruotas

2015-11-21 09:11

Gal Jusu mama vampyras. Buna labai daug tokiu atveju.Googlei parasykite rdquo; As egzistuoja energetinai vampyrairdquo; ir paskaitykite.Ko gero bus daug teisybes jusu atzvilgiu...

Neregistruotas

2015-11-20 22:11

Labai įdomių pokalbių radau... Man ši tema taip pat nesvetima. Visų pirma noriu paklausti Linos, ar tavo mama vienturtė? Mano taip. Yra tokių mamų, aš taip pat turiu panašią. Ji tarsi vampyras siurbia iš visų syvus, reikalaudama perdėto dėmesio, užjautos, pagalbos. Vyras, mano tėvas, jai visada buvo blogas. Sudarydavo tokią situaciją, kad jis blogai kažką padarė, pasakė ir pan., kai tuo tarpu ji pati išprovokuodavo situaciją, o po to apkaltindavo jį. Mano mamai vaikus, t.y. mane ir brolį, padėjo užauginti močiutė (mamos mama). Mamai vaikų auginimas buvo labai didelis rdquo;vargasrdquo;. Visus darbus ir pareigas už mamą atlikdavo močiutė, o kai močiutės sveikata pablogėjo (susirgo Alshaimerio liga)ir reikėjo jai skirti daugiau dėmesio, tai pareiškė, aš dirbu. Su močiute net pasivaikščioti į kiemą neišeidavo, vis vaidindavo apsikrovusią darbais, nors ir aš, ir brolis jau buvome suaugę. Neužilgo susirgo ir tėvas (amiotrofinė sklerozė, dėl kurios nebegali vaikščioti), tai man vis kartodavo: ach, kokie du sunkus ligoniai namuose, ir stengdavosi sukelti užuojautą, kad aš palikčiau savo šeimą ir darbus ir pulčiau padėti jai rdquo;vargšeleirdquo;. Tačiau jos manipuliacijas aš perpratau, nors ir ne iš karto, ir dabar stengiuosi kiek galedama nuo jos atsiriboti. Kai matau, kad tikrai reikia pagalbos, tuomet padedu, o kai matau, kad tai tik eiline manipuliacija ir pagraudenimas - išsisuku. Kartais mandagiai, o jei mano mandagumas jos sąžinės nepasiekia - tuomet tiesiai šviesiai.
Lina, minėjai, kad lankaisi pas psichologą, manau, kad jis ar ji padės suprasti visas tavo mamos manipuliacijas ir ne taip jautriai reaguoti į tikrai žeidžiančius mamos žodžius. Nors mama yra svarbus žmogus mūsų gyvenimas, bet kaip žinia ganrenuojantį organą reikia išpjauti tam, kad organizmas išgyventų... Sėkmės

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių