Neregistruotas

2016-04-18 18:04

Sveikas . Parasyk i email. dusiu vienos moters telefona nr. jai pasiskambinsi per atstuma tau pasakys kas tau yra ,viliausspaustuve@gmail.com

Neregistruotas

2016-04-16 18:04

Laba diena, kreipiuosi čia dėl pagalbos...
Man yra 16metų, esu berniukas. Šią savaitę, pirmadienį pajutau skausmą išangėje. Man tai pirmas kartas. Tačiau nieko aš dėl to skausmo nedariau. Niekam nesakiau, nesiskundžiau. Tačiau tas skausmas vis didėjo. Po kelių dienų atsikėlus ryte tas skausmas buvo nežmoniškas. Man reikėjo eiti į mokyklą, tačiau nėjau, nes labai skaudėjo. Nuvažiavome į priimamajį. Ten apžiūrėjo Išangę, urologas ""kišo"" pirštą į išangę, pažiūrėti ar nėra hemarojaus. Nerado nieko. Tačiau labai skaudėjo kai jis tai darė. Jį vėliau pakeitė vaikų daktarė. Davė siuntimą į polikliniką. Nieko nepasakė ten taipogi. Galvoja kad yra žarnų uždegimas, tačiau man skauda tik išangę. Liepė gerti 400g 3x per dieną ibumetino, kad sumažintų skausmą. Po savaitęs liepė dar kartą apsilankyti...
Skausmas man kartais sumažėja kai atsiguliu ant šono, ramiai nejudėdamas. Vaikščiojant skauda, sėdint taip pat...
Jau dvi dienas man yra skysti "viduriai".
Labai prašau pagalbos patariant... Nekantriai lauksiu atsakymo..

albertasdoba

2016-04-06 09:04

...taip, išbandymai nemenki, bet bandykit EITI

Neregistruotas

2016-01-09 19:01

dieve, kodel Tu kai labai sunku siunti dar didesnius isbandymus...

Neregistruotas

2016-01-06 11:01

laikas musu didziausias teisejas... Jis palieka suvargusi kuna ir dar labiau suvargusia siela...

Neregistruotas

2016-01-03 18:01

ar cia dar yra toki vartotojai kaip doppelgänger Zunda ir pan ??
gaila kad mirsta toki forumai kai kuriems zmonems jie gyvybiskai svarbus yra....

zunda

2015-12-31 21:12

šiaurei

Tie stebuklai, ar tai iš asmeninės patirties ?

vi

2015-12-31 21:12

Su Naujamečiu visus!

Tokia durna švente… Pirmą sykį gyvenime suvokiau jos durnumą ir beprasmiškumą. Kritinėdama miegan vos sulaukiau 2 valandos, ir griuvau į lovą. Kaip ir nesugadinta šito siurrealistinio gyvenimo pažinimo mano katė. Užtat prabudau laiminga – išsimiegojusi ir, atseit, nesuprantanti, jog gyvenimas, skaičių prasme, dar labiau priartėjo prie finišo. Tokia, blyn, fejerverkų verta šventelė... :(

Horoskopas žada, jog šie metai man, oro ženklo atstovui, bus nuostabūs. Patikėjau. :) Tikrai. O jei taip ir bus, tiek jūs čia mane ir matysite. :) Linkiu, kad ir jums taip atsitiktų.

Neregistruotas

2015-12-31 20:12

Vaistų farmacija gerai išbujojus nekompensuojamus vaistus skiriant, daktarai-jų įkaitai. O su kompensuojamais dar taip, viršukalnės nepasiekė. Bet ir ten ne badas jiems.

doppelgänger

2015-12-31 20:12

Tarsi miegot norisi. Labos, iki:)

www.youtube.com/watch?v=z6xCqm_6-m8feature=related

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių