Neregistruotas

2015-12-31 07:12

na as irgi skutu....

ieva

2015-12-19 16:12

o kodel moterims butina, o vyrams ne?

Kietas

2015-12-18 20:12

Visai idomu cia buvo paskaityt jusu komentarus tikrai nepalaikau tu bachuru kurie skutasi kojas, krutine ir rankas. Pats skutuosi pazastis o gagta ir kiausus karta per menesi apkarpau.man 14m.

ona

2015-12-08 20:12

tai gal tegu vyrai ir moterys visus kuno plaukus skutasi.o be to zinau gera buda kad plaukai neataugtu -chemioterapija. del grozio ir higienos galima pasiaukoti. o jei rimtai tai man regis kad cia viskas vyksta is neturejimo ka veikt.zinoma pazastys kojos veidas nosis turi buti nuskusta bet apie anas vietas tai kazkaip ne sis ne tas. ypac itartini besidepiliuojantys vyrai.man jie panasus ituos kitos lytines pakraipos.peskit savo gaktas kiek tik norit bet svarbiausias dalykas prauskites ir dar su muilu o ar ten plika ar miskas sekso kokybe nepageres

Neregistruotas

2015-12-05 20:12

zinoma maloniau kai pas vyra ten sutvarkyta... graziau juk atrodo.. nebutinai skusti, bet galima su zirklutem pasidarbuoti. tikrai nera grazu garbanoti ilgaplaukiai. sia tik estetika, o ne jokia higiena. praustis - higiena.

Neregistruotas

2015-12-03 12:12

Nejuokaukit!!! Vyras su ant gaktos gaurais???? Žiauru!!! Niekada su tokiu nesantykiaučiau. Gaurus tik seni pensininkai nesioja arba bomzai

Neregistruotas

2015-11-22 14:11

Pritariu ne vienai išsakytai nuomonei, kad plaukų depiliacija yra kiekvieno vyro asmeninis reikalas. Tik nesuprantu vyrų, kurie tam tikrų vietų nesiskuta ir jų nesiplauna, o smirda kaip kokie šeškai. Aš pavyzdžiui, nuolat skutuosi pažastis, todėl jei nėra galimybės išsiplauti pažastų nebijau, kad nuo manęs sklis nemalonus kvapas nuo suprakaituotų plaukų. Vyrus, skeptiškai žiūrinčius į pažastų depiliaciją, paraginčiau nors kartą nusiskusti pažastis. Pamatysit, kad jums tai patiks ir nereikės baimintis dėl nuo jūsų sklindančio nemalonaus kvapo, kurio galbūt jūs net neužuočiate, o kiti nenorėdami jus įžeisti nieko nesako, tačiau vengia su jumis bendrauti. Aš pats pabandžiau nusidepiliuoti pažastis ir man patiko. Lux!

Neregistruotas

2015-11-19 12:11

o kaip nuskusti kad greitai neataugtų. skutimosi medodiką, prašau

katyte

2015-11-19 09:11

jei vyrai is moteru reikalauje, kad jos laikytusi higienos, tai kodel ir patys negaletu pasilaikyti.Nebutinai , kad butu nuskusta iki galo, bet apsikarpyti tai kiekvienas turetu.

Neregistruotas

2015-11-14 19:11

Manau čia yra kiekvieno higienos reikalas.. Čia ne kokia tradicija ar paprotys. bent jau mane vilioja vyrai, kurie yra dailūs ir rūpinasi savo higiena

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių