jolanta
Pranešimai: 73

2015-11-20 17:11

Sveiki,
na kaip jums paaiškinti, jie tiesiog su draugais kuruie gryžo iš amerikos maudėsi ir jiems patiko. Turbūt būtų toks paaiškinimas, galbūt nori atrodyti kaip jie.
O mano sūnūs tai vienam 11 o kitam 13 metų.

romas
Pranešimai: 46

2015-08-31 19:08

As buciau tikrai patenkintas jei tevai vaikysteje butu man tai padare,na man kazkaip estetiskai taip labiau patinka

www.circlist.com/styles/scarstyles.html

www.circlist.com/styles/nicecuts2.html

na ar as neteisus? Kaip jums?

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-08-31 15:08

Na paskaičiau ir pats užsimaniau, o ištikro kiek tas galėtų kainuoti?

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-08-20 20:08

O Vat Tokias Operacijas Daro Tik Privachiuose Klinikuose?

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-08-19 12:08

Apipjaustymas: nuo religinio ritualo iki medicinosDėl kokių medicininių priežasčių reikia atlikti apyvarpės apipjaustymą, vadinamą cirkumcizija? Priežastys yra kelios. Dažniausia - išorinio apyvarpės žiedo (arba angos) susiaurėjimas, mediciniškai vadinamas fimoze. Šio susiaurėjimo požymis: apyvarpės negalima atsmaukti arba ji atsismaukia sunkiai ir skausmingai. Tai gana pavojinga būklė, nes per lytinius santykius arba masturbuojantis susiaurėjusi apyvarpė gali atsismaukti, užstrigti už varpos galvutės ir ją suspausti. Tada, laiku nesuteikus pagalbos, galvutė gali net gangrenuoti. Kartais apyvarpė susiaurėja tiek, kad pro ją negali pratekėti šlapimas, jis gali susilaikyti. Tai būdingiau vyresnio amžiaus vyrams, ypač sergantiems cukriniu diabetu. Be to, esant fimozei, neįmanoma normali asmens higiena. Po apyvarpe kaupiasi įvairių nešvarumų, jose dauginasi bakterijos, o jos sukelia apyvarpės bei varpos galvutės gleivinės uždegimus, ligonio šlapimo pūslėje ir lytiniuose organuose prasideda uždegiminiai procesai. Suserga ir seksualinė partnerė.

Dažniau cirkumciziją reikia atlikti ir nesant fimozės - dėl auglių ar dažnai besikartojančių apyvarpės odos uždegimų, jų priežastimi gali būti įvairios bakterijos ar grybeliai. Kartais tenka apipjaustyti ir tuos, kurie įsisiuva po apyvarpę svetimkūnių (pvz., šratų) ar susileidžia kokių nors medžiagų. Ar cirkumcizija gali turėti kokių nors neigiamų pasekmių ateityje? Neigiamų pasekmių nepastebėta. Apipjaustyti vyrai niekada neserga apyvarpės vėžiu, jų partnerės kur kas rečiau serga uždegiminėmis lytinių organų ligomis, o tai labai svarbu gyvenančiosioms aktyvų seksualinį gyvenimą. Be to, apipjaustytiesiems ejakuliacija įvyksta vėliau, palyginti su neapipjaustytaisiais, todėl pagerėja santykių kokybė.
Taigi, jeigu tik Jūsų sūnūs to pageidauja tai tik pritarkite tam, nes tai tikrai naudinga procedūra. Beto dar čia nebuvo aptarta teigemas estetinis efektas.

Ar tai skausminga operacija? Lietuvoje cirkumcizijos atliekamos tik medicinos įstaigose, esant visiškai ar vietinei nejautrai, todėl pati operacija yra neskausminga. Po operacijos kelias dienas gali jaustis maudimas ar peršėjimas, jis pamažu nurimsta. Paprastai naudojami specialūs siūlai, jie patys ištirpsta, todėl gijimo procesas dar palengvėja.

Net ir menki apyvarpės defektai (siaura apyvarpė, per trumpas pasaitėlis ir kt.) dažnai vyrams sukelia daug nemalonių fizinių ir moralinių kančių, tačiau nereikėtų bandyti susitaikyti su šia problema, o tuo labiau – užsisklęsti savyje, vengti intymaus bendravimo. Specialisto konsultacija ir palyginti nesudėtinga chirurginė procedūra gali iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą.

Vyturys Švedas,
urologasNeregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-08-07 22:08

kiek vaikams metu ir kodel jie to nori ir dar kodel jums neramu

jolanta
Pranešimai: 73

2015-08-07 20:08


Laba diena,
Jusiškės temos tikrai įdomios ir informatyvios dėkojeme jums.
Norėčiau Jūsų pasiteiraut apie laidos temos galimybę, tai apie berniukų-vyrų apipjaustymą.
Kadangi šiuo metu pasaulyje ši procedūra gan plačiai taikoma kaip naujagimems taip ir suaugę tam ryžtasi, reikštų kad gal tai ir naudinga?! Tačiau mes lietuviai visiškai nesupažindinti su medicinine pozicija šiuo klausimu. Aš pati turiu du sūnus ir mes su vyru kartais apie tai pamastom, ir jis pats nieko prieš, tad manau dideliai Lietuvos daliai būtų gan įdomi ir aktuali tema.
Dėkoju jums už tokias įdomias laidas.
Kaip manote kaip mums pasielgti nes berniukai to nori o man neramu.


jolanta
Pranešimai: 73

Dėl Berniuku APIPJAUSTYMO pliusų ir minusų

2015-08-07 20:08

Dėl Berniuku APIPJAUSTYMO pliusų ir minusų

Unknown
Pranešimai: 141

2015-05-05 16:05

Taip pat jai vaikai yra sveiki,tai jau principo reikalas ka su ta apivarpe daryt.. nors aisku maziau bedu ir rupesciu be jos ..bet visgi..ne visiem tas patinka

mama
Pranešimai: 64

2015-05-04 21:05

Mano pirmagimį sūnų nuolatos kankino varputės uždegimas. Dievas davė sutikti padorų gydytoją rekomendavusį atlikti apipjaustymo procedūrą, kuri visas problemas panaikino. Tad kai gimė dar kiti trys sūnūs , visiems jiems pašalinome apyvarpes. dabar jie jau suaugę ir taip pat savo vaikams tai atlikę.
Gyvename Lietuvoje, esame tikri Lietuviai, Katalikai.
Visa tai ką parašiau tai iš grynai pačios gyvenio pamokų.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių