lina

2015-11-06 15:11

va adresiukas :)

www.artritu.net.ru/forum/topic11.html

o dėl neįgalumo, tai mano vyrui (kuris serga B) iš karto tą grupę (2) pasiūlė. Tik jis jos iki šiol neturi - matyt, ne taip paprasta sau pripažinti, kad esi 2gr invalidas :( nepaisant to, susidariau nuomonę, kad svarbiausi dalykai kiekvieno bechterevininko gyvenime - judėjimas, mityba, geros emocijos ir kiek galima mažiau vaistų (deja, dažnam, tikriausiai, jų reikia kiekvieną dieną)
be to, yra manoma, kad uždegiminis procesas anksčiau ar vėliau nurimsta savaime - nelygu tik kiek žalos padaro.
apie protezavimą ten (rusiškam puslapy) taip pat labai daug medžiagos yra, bet neskaičiau, nes mums tai dar neaktualu (tfu tfu tfu!)
gaila, bendrauti ten sunkoka (kirilica):)
man, pvz. labai įdomu ar kas nors yra vartojęs metotreksatą ?? (tai bazinis imunosupresinis vaistas ) jei galit, pasidalinkit patirtim :)

lina

2015-11-06 15:11

sveiki!
radau puikų rusišką Bechterevininkų tinklapį. Jei skaitote rusiškai, ten galima gauti labai daug naudingos, išsamios ir kompetetingos info.
Bent jau man labai įdomu pasidairyt pas juos :)

ama

2015-11-01 06:11

man 57 metai bechterevu sergu 5 metai labiausiai nukentejo kelio sanarys blogai vaikštau įdomu ar galiu gauti 2 grupę kaip jums su grupe jei galit atsakykit

aistė

2015-10-31 08:10

Man 19 metų ir jau kenčiu didelius klubo sąnario skausmus.Medikų išvados-klubo sąnario uždegimas su ataugom.Gal kasnors turėjote tokią pačia bėda?

saulius

2015-10-27 07:10

Sveiki. Žmonės turintys problemų su sąnariais ir draugaujantys su internetu galėtų apsilankyti naujame puslapyje www.biomet.lt . Čia rasite visą reikalingą informaciją (pacientams) apie sąnario ligas, endoprotezavimą. Taip pat šiuo metu naujus dalykus - biomedžiagas. Sąnarių skausmams lengvinti yra skirtas sąnario tepiklis Fermathron. Apie jį informacijos taip pat rasite šiame tinklapyje. Sveikatos visiems ir jėgų!

Neregistruotas

2015-10-22 15:10

sveiki visi.radau si foruma ir noreciau su kuom nors pabendrauti.sergu reumatoidiniu artritu,savijauta baisi.gal kas galit pasidalint savo isgyvenimais

Neregistruotas

2015-10-20 17:10

bruzawikas as esu

Neregistruotas

2015-10-20 14:10

kai įsidedi cementinį protezą tai pasui jei reikia antrą kartą operuoti tai operacija sudetingesnė būna. tai yra cementas ištirpdo dalį aulo ir jie neturi prie ko tvirtinti tada ima donoro kaulo.Bet vis tiek padaro( šaunuoliai). O kai pirmas yra becementinis tai jis apauga tavo kaulu ir jei kada jis išklibs tai tada dės jau cementinį.Aišku yra ir naujos kartos protezų, bet tvirtinimas išlieka taip pat dviejų rūšių.

Neregistruotas

2015-10-20 13:10

Gydytojai jau rekomendavo ir dėl kito klubo stotis į eilę dar prieš du metus , bet dar nesistojau. o dabar girdėjau ir tvarka keisis Nes anksčiau galėjai nukelti operacijos data ir ateiti operuotis kada susitarsi su gydytoju. o ateityje kažkas keisis lyg tai skaičiau.

Neregistruotas

2015-10-20 13:10

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių