Neregistruotas

2015-10-28 12:10

Sveikos, labai gaila kad tik siandien pamaciau sita puslapi...As 4 menesius vartoju natural push up...esu labai patenkinta.Nezinau kaip bus toliau, bet kol kas tikrai esu nustebinta, nesitikejau kad tabletes gali veikti...as pirkau Lietuvoj, uzsisakiau telefonu ir su pristatymo tarnyba atsiunte man per viena diena. www.spaultra.com

Neregistruotas

2015-09-11 08:09

Kaip isgersi si maisto papilda, taip be jokio efekto ir isstumsi pro analine anga...

mergyte

2015-09-10 19:09

Ar yra tokiu kurios bandet si preparata? ar pasieket norimo rezultato? labai idomu butu suzinoti.

Neregistruotas

2015-08-12 15:08

nesnekek nesamoniu ir netikek aklai tuo kas parasyta. Nera tokiu papildu ir pan, tuo labiau Lietuvoje. Lietuvoje viskas matuojama pinigu ir kad nulupti kuo daugiau pinigu, pagalvok pati. Pagalvok pati kaip kazkokie papildai tuo labiau cheminiai tau kazka pagerins, tik apnuodys organizma. Geriau isstudijuok zmogaus anatomija, biologija. Atmink, nieko nera amzino ir viskas keiciasi, organizme vyksta pakitymai, kuriu negali sustabdyti. Geriau gyvenk sveikai, maitinkis naturaliais produktais, truputi sportuok, daugiau juokis ir dainuok, pamatysi kaip geriau atrodysi. Pabandyk! O pinigus geriau isleisk idomiai kelionei, kurios ispudziai liks visam gyvenimui.

Neregistruotas

2015-08-12 07:08

Niekalas,cia tik tiems,kurie nezino kur ismesti pinigus.

inga

2015-07-18 08:07

Šis preparatas buvo sukurtas tam, kad moters krūtys gautų tokių medžiagų, kurios jas padidintų ir suteiktų joms gražią formą.
Preparato poveikis pasireiškia po 3–4 savaičių nuo jo vartojimo pradžios. Moterų krūtys taps didesnės ir stangresnės. Kai pajunta, jog preparatas veikia, Jos pačios nusprendžia, kiek laiko jį vartoti. Galite nutraukti kursą bet kuriuo momentu, kai pasieksite norimo rezultato.
Geriausių rezultatų pasiekia moterys, kurių krūtys neteko stangrumo ir sumažėjo po žindymo ar numetus svorio. Šio preparato vartojimo patirtis parodė, kad 18–45 metų amžiaus grupėje jis veiksmingas daugiau kaip 75 proc. atvejų.

inga

Maisto papildas "The Natural Push-Up" skirtas moters grožiui

2015-07-18 08:07

Maisto papildas "The Natural Push-Up" skirtas moters grožiui

Gira

2015-07-09 07:07

Pritariu Moteriai simtu procentu. Tai tik pinigu ismetimas i bala.

Neregistruotas

2015-07-06 04:07

www.activbuste.lt/
as pati kazkada esu bandziusi, tai tikrai padejo :) ir vel zadu pirkti, nes po gimdymo krutine sumazejo. Aisku kiekvienai gali veikti skirtingai, bet nereikia ir prisiklausyti neigiamu pasakojimu :) kai kurios moterys net nebandziusios is karto priraso kitoms, kad cia nesamone :)

Neregistruotas

2015-06-16 13:06

gal yra kitu budu kad krutine padidetu?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių