Neregistruotas

2015-12-28 19:12

AÅ? turiu Clinique nuo spuogų. KomplektÄ… sudaro trys buteliukai, viename kremas, kitame losionas smirdantis, ir treĨiame putojantis prausiklis. Oda tikrai pagražėjo, atlikus visÄ… valymo-tonizavimo-maitinimo procedÅ«rÄ… oda jauĨiasi gerai, taĨiau spuogai neiÅ?nyko. Clinique neerzina mano odos(neturi erzinanĨių savybių, bent aju taip raÅ?o ant pakuotÄ—s), taĨiau tik nusiprausus oda Å?iek tiek paraudonuoja, nes yra labai jautri visokiems kremams. M, spuogai, jie tapo daug mažesni, o iÅ?dygÄ™ daug greiĨiau užgyja. Bet su paraudimais ir pÅ«liniais vis dar vargstu.
Net nežinau, ar verta tiek pinigų leisti brangioms veido priežiÅ«ros priemonÄ—ms. Pirma reikia iÅ?bandyti paprastas, pigesnes , pagaliau, liaudiÅ?kas(medetkų trinktÅ«ra, kuri skatina gyjimÄ…, arbatmedžio tepalÄ… ir kt.).
Nueikite pasitarti su gydytoju: gal jums net ne spuogai, gal koks baisus dermatitas ar pan.
Be to, daug ÄÆtakos turi ir mityba. Kaip prikrimtau skaniųjų patiekalų ir saldymynų per Å?ventes, taip ir dabar spuogai dar neužgijÄ™ :D

Jeigu jauĨiatÄ—s siaubingai dÄ—l savo veido odos, nueikite ÄÆ yuotube ir susiraskite video aknÄ—s tema: o, patikÄ—kit, kokių siaubingų aknÄ—s atvejų pasitaiko.

O visų geriausia tai susigyventi su spuogais, jeigu jau nepavyksta jų nugalėti:)

Neregistruotas

2015-12-28 15:12

Labai pigi priemone vaistinese BORO PLIUS.

vaikininas

2015-12-18 22:12

be to, atleski, forumieciai, uz klaidas:)

vaikininas

ir nebukiti vaistiniu reklamu aukos, visos vichuy kosmetikos yra su....jiems svarbiausia prakisti kuo prangiaus uz mazesnes sanaudas...tad susimastykit apie tai, ka naudojat ir ar nesat reklamu aukos??

vaikininas

beto zmones nenaudokit visokiu kosmetiku is maximu, drogu ir pan...susigadinsit oda, kaip kad man buvo...siuo atveju geriausia firma yra bioderma! ps. cia ne reklama ar kazkas pan., tiesiog patirtis kalba.

vaikininas

visu pirma tau arba akne arba kazkokie spuogai, siaip is savo patirties galiu pasakyti, jo reikia:
a. ziureti savo organizmo reakcija i tam tikrus maisto produktu, pvz. mane beria nuo tuno, per didelio baltymu vartojimo, saldau ir riebaus maisto..be to nevartok jokiu papildu t.y tuos, kuriuose nebutu mieliu..kadangi isoriskai neisigydysi sios problemos,, tai siulau visu pirma nueit pas dermatolo, as pats buvau, tad tai butu antra zingsnis, na jei gediniesi ar panasiai, tai siulau nusipirkti ir pabandyti suvartoti lecitino pakuote, na man jis riebalu apykaita sutvarke, po to geriau nakvisu alieju, na gali nuskambeti keistai, nes jug sis preparatas skirtas tik moterims, na bet cia tik reklaminis triukas, tad jai nereiktu pasiduoti, sis alieju neturi jokiu hormonu ar estrogenu, kaip kad gali pasirodyti...tiesiog pabandyk nusipirkti ir pavartoti, be to ziurek kaip tavo organizmas reaguoja, t.y ar dar daugiau neberia..trecias zingsnis yra tinkamos kosmetikos vartojimas, geriausia firma yr lietuvoj, tai bioderma..nuo jos reiktu pradeti, na jei tiks, man pvz, dermatologe nustate vidutinio sunkumo akne, bet ja isigydes (ji prirase man naudoto aknefu, differin, leumecitina, ir acne bp5) sie isoriskai vartojami prieparati zymiai padejo, bet nepakankamai...galutini rezultata padfejo pasiekti naskvisu aliejus..taipogi patarciau nusipirkti cinko papildu..

Ugne

2015-12-13 07:12

nepades man

Ugne

2015-12-12 16:12

man dabar 12 metu...
oda mano toke nuberta suogais is inkstirais kad net baisu ziureti....geriu mieliu tabletes, tepu veida,saziningai prausiu man niekas nepadeda,patarkite man..

rasa

2015-12-06 18:12

laba diena visiems,

pirma karta iejau i si foruma.Kazkaip anksciau nepagalvojau, kad galima padeti zmonems turintiems sia problema.Nors ir mano pacios dukra (18 m) turejo dideliu problemu su spuogais.Jaute dideli diskomforta.Dabar jau daug daug geriau.rezultatas pasimate per pakankamai trumpa laika ( po 2 savaiciu ).Kitiems zmonems gal reikes ir ilgiau palaukti.Zemiau parasysiu savo emaila ir galesite rasyti - pasistengsiu padeti, nes tikrai yra priemoniu siai problemai isspresti.Spuogai ir odos problemos yra ne kas kita kaip jusu vidaus problemos.Spendziant odos problemas reikia kartu sprest it vidaus problemas.Jeigu kam pasirodys ,kad kalbu neaiskiai - atleiskite. Is patirties zinau, kad forumuose daznai lankosi ir visiskai nieko nesismanantys vieno ar kito dalyko zmones, o savo rdquo;neismanelio rdquo; nuomone reiskia kaip rdquo;zinovairdquo; ir klaidina kitus zmones. Tad rasykite man i emaila. adresu rrutkauskiene@hotmail.com arba skambinkite tel. 8 620 31321

mergaite

2015-12-05 18:12

siulyciau pabandyti nakvisu aliejaus kapsules, man asmeniskai laaabai padejo!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių