zydrune

2015-12-14 22:12

Pries metus,siaip ne taip pavyko man gauti ta kortele.Neisivaizduoju,kodel didzioji dalis mediku nieko apie tai nezino.Ziurejo i mane taip,lyg tai jau dabar prasau,kad is manes organus paimtu! Tamsuomene! Bet ne visi tokie,nes ta anketa as uzpildziau,o kortele atejo pastu i namus.Kas sugalvos ja issiimti,geriau vaziuokit i ligonine,nes poliklinikoj negausit jokios informacijos. Sekmes!

ieva

2015-12-08 22:12

Pilnai pritariu Arunui. As ir galvojau apie kortee, bet neturiu laiko nueiti i poliklinika, ir labai nepatinka eiles,korteliu pasiemimas ir dar darbas registraturoje. Jos tokios piktos ir t.t

arunas

Kaip tapti donoru?

2015-09-03 17:09

Kaip tapti donoru?

arunas

2015-09-02 22:09

Jo, būtų gerai atpimo donoru procedūrą supaprastinus. Pavyzdžiui, galėtų būti galimybė viską atlikti elektroniniu būdu, tik tam, aišku dar reikia sukurti veikiantį elektroninio parašo mechanizmą etc. Todėl greitai to veikiausiai nebus :(

Neregistruotas

2015-09-01 22:09

esu organu donorystes šalininke skaitau kad donoro korteles gavimas turetu buti paprastesnis. butina tiksli informacija kiekvienoje medicinos įstaigoje. kokiu tik lipdukų nėra prie registraturų ,o reikalingos informacijos nera.aš jaunekalbų apie psihologinį poveikį arba agitacija.

arunas

2015-08-24 22:08

Ir arkliui aišku, kad donorystė gerai. Bet aš apie tą kortelę. Gal geriau reikėtų daryti atvirkščiai - analogiškas korteles išdavinėti atsisakantiems donorystės, o visus kitus laikyti sutinkančiais, kad jų organai būtų paimti transplantacijai? Tai nereikėtų čia žirglioti į tą polikliniką. Iš tiesų - niekuo nesergu, tai sunku prisiruošti ten eiti - juk reikės stumdytis eilėse su visokiom pensininkėm ir sugaišti minimum valandą savo laiko.

Neregistruotas

2015-08-23 22:08

Pirmiausia, reikia didelio noro po mirties savo organus paaukoti gyviesiems isgelbeti. Juk ir taip aisku, kad nenusinesim savo organu i dangu ar i pragara (kaip kam pasiseks), tai geriau atiduoti juos gyviesiems, o ne kirminams suryti.
Domejusi tuo klausimu. Kiekvienas seimos gydytojas yra susipazines su donoro korteles isdavimo tvarka. Galu gale, jei ne seimos gydytojas, tai poliklinikos vyr.gydytojas turi pasakyti, kus kreiptis, norint pareiksti savo gera valia del donorystes.

Neregistruotas

2015-08-23 22:08

Pati idėja graži ir kilni, tačiau kas gali garantuoti, kad koks nors "daktaroidas" nesugalvos pasipelnyti iš mano organų. Tuomet tikrai pasistengčiau jam prisisapnuoti.

Neregistruotas

2015-08-22 22:08

Apie doro kortele smulkesne informacija galite gauti puslapyje www.donoras.lt Ten bus viskas, ko ieškote.

arunas

2015-08-19 22:08

Gal kas zinot, kaip ten gauti ta donoro kortele? Girdejau, kad poliklinikose niekas nesiorientuoja, kas ten per daiktas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių