Neregistruotas

2016-05-21 10:05

Gal verta būtų pradėti mankštintis, saikingai sportuoti? Sustiprėtų kūnas, raumenys, pagražėtų figūra.
Paskaityk kokį straipsnelį internete apie augimą, gali rasti naudingų patarimų. Pvz.,
www.sveikaszmogus.lt/Vaikams1-268
Gal tėvai mažaūgiai ir tai nulemta genetiškai? Sveri aiškiai per mažai, pagal savo duomenis idealiai turėtum sverti apie 53 kg. Pasitark su šeimos gydytoja, gal padarys tyrimus, ką nors parekomenduos.
Išeitį tikrai gali rasti, tik nenuleisk rankų ir nekompleksuok. Sėkmės Tau! :) Esi dar labai jaunas, gali viską pakeisti.
Ir dar - sutelkęs dėmesį į savo kūną, nepamiršk stiprinti ir savo dvasios, būtent jos jėga daugiausia lemia gyvenime. Tikiu Tavim ir Tu tikėk - viskas galų gale bus gerai! :)

Zydrunas21

2016-05-03 21:05

Sveiki, turiu tokia problema jog jau nuo mažomės atrodžiau ne pagal metus. Galvojau jog einant metams tai išsispres bet dabar jau 18 metų o atrodau gal kokiu 14 metų. Tame esme kad mano ūgis tėra 163 cm o svoris 45 kg, mano smulkus(vaikiškas) sudėjimas o labiausiai krenta į akis labai ilgos bet mažos rankos, sugniaužus ranka į kumšti atrodo lyg kokio 11-mečio. Ir pastebejau jog per metus paaugu vos keleta cm, o svoris niekaip nekila(manau dėl greitos medžiagų apykaitos). Ir visa tai man yra tikrai didelė psichologinė našta.

Zydrunas21

Labai jaunai atrodau nors jau 18

2016-05-03 21:05

Labai jaunai atrodau nors jau 18

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių