Giedrute

2015-11-15 11:11

mano mazoji sesute negaledavo uzmikti nuo streso jog nera salia mamos jei pradedavo stoti sirdis mano mama buwo isvykusi i usieni kaip mam gryzo jei pomazu viskas praejo...bet bijau kad ir man taip nebutu ka daryti

Neregistruotas

2015-10-26 12:10

Aš jungiuosi prie jūsų, nes ieškau daugiau informacijos apie supimąsį ir vartymasį lovoje. Man jau virš 20 m. tai darau į dieną kokia būnu užimta arba kiek žmonių būna aplink mane tada mažiau, o taip tai supuosi, kada būnu panikoje arba kas nepavyko apie 30 min dar pliu įsijungiu muzikos. Naktį irgi pasivartau kol išsikraunu ir užmiegu. Bandžiau gert arbatas, vaistų stiprių nevartoju nenoriu išaukt depresijos stiprios. Jau neįsivaizduoju, kaip šalia miegočiau... Net nežinau iki šiol, kaip gydoma, kur galiu kreiptis panašaus likimo žmones, nelabai ir patars man...gal niekas nesako nejaugi nežinome kodėl taip įvyksta XXI amžiuje? Tik tiek žinau kaip sumažinti, papraščiausiai daug veikite judėdami, rankdarbius darant, kuo daugiau būt prie žmonių.

Neregistruotas

2015-10-20 14:10

man taj toks dalykas buvo gal iki 14 metų. Dabar atpratau

jolanta

2015-07-28 07:07

aš supuosi nuo vaikystės,labai dėl to nepergyvenu-tiesiog pastebėjau,kad supuosiu tuomet kai dėl kažko pergyvenu ar "netvarka"sieloje

Neregistruotas

2015-07-27 15:07

Sveiki!

as taip pat esu susidurusi su siuo baisiu dalyku. Man jau virs trisdesimt ir as vis dar supuosi naktimis... mano vyras prie to priprato taciau as del to jauciuosi labai blogai. Kaip isspresti sia problema nezinau. Taciau kai pagalvoju, kad visa gyvenima taip ir liuliuosiu darosi baisu. O ka jau kalbeti apie miegojima sveciuose ir kai kiti tai pamato. Niekam negaliu paaiskinti del ko taip yra, nes dazniausiai pati nejauciu miegodama kai supuosi. kaip matau tokiu yra ir daugiau:(

saulė

2015-07-05 20:07

Vaikai, Jūsų supimąsis ne liga, o tik simptomas- pervargimo, emocinio nuobodulio. Gali būti, kad patyrėt gimdymo traumą-pasikalbėkit su mama.

Neregistruotas

2015-06-19 19:06

Dirbau vaikų namuose,tai dauguma vaikučių labai supdavosi.Darykit išvadas patys ,kodėl?

Neregistruotas

2015-06-18 20:06

Jei gydytojui tiesiog pasakysit kad kamuoja nemiga, tao pasiulys vaistu ar bent kokia arbatele nakciai. Bus lengviau uzmigti tai i ta supimasi maziau kreipsit demesi ir del jo nesiparinsit. Pastebejau cia tik pas vyrus tokia problema. Beveik garantuoju kai atsiras zmona jau nesisupsite :) Taip uzsups (ir be to kas nakti)kad miegosit kaip kudikiai :P

Neregistruotas

2015-05-25 11:05

Pavardeni, gydytojoms profesionalumo tikrai nestinga, juolab psichiatrei ir neurologei, nes žinau kur lankausi. Tai yra tarsi susiformavęs refleksas užmigti. Kaip man pasakodavo tėvai, mažylis būdavau vienas savo lopšy, todėl norėdamas pertraukti tą tylą veikiausiausiai kompensuodamas vienatvę supuodavausi. Na, kokia čia diagnozė gali būti? Juk organinių-funkcinių pokyčių, bylojančių apie šį įprotį, kūne nėra. Šiuo metu kaip kada. Jau įpratau ramiai gulėti ir "leisti" sau miegoti. Jeigu būnu neišsikrovęs fiziškai ar kamuojamas įtampos, tada supuojuosi, tačiau tik tam, kad užmigčiau, visą naktį beveik ramiai miegu. Man 18 metų.

Neregistruotas

2015-05-24 19:05

Na, truputi siek tiek keista, kad gydytoja nieko nenurodo.....toks ispudis, kad truksta profisionalumo arba kazka slepia. Kitas dalykas, kad tai nera gerai, tai cia jau daug maz aisku....
Beje, ar siuo metu tau taip yra? Ir jei gali, pasakyk kiek tau metu?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių