Neregistruotas

2015-10-06 14:10

jo ir man lb idomu butu, nes as miezius paveldejau is mamos - jai irgi tas pat vaikystej buvo, tai va sedziu as dbr namie su dviem mieziais vienoje akyje, baisus vaizdas akis istinus skauda nerealiai, gal kas gali apsviesti ar numest linku is kur tie mieziai atsiranda ir kaip su jais kovot, nes nezinau ka daryt 11klase, ir del tu mieziu tiek pamoku praleidziu...

Neregistruotas

2015-05-16 20:05

Pasidaryk bendrą kraujo tyrimą. Gal pavasarį nusilpęs imunitetas? Kaip su mityba, vitaminais? Iš tikrųjų, iki šiol nėra tiksliai žinomos miežio atsiradimo priežastys. Pabandyk valgyti grynų mielių arba mielių tablečių (geriau paprasčiausių mielių, iš parduotuvės), arba panaudoti vit. B kompleksą. O kai išdygsta miežis, lašink į akį 4 kartus dienoje pakaitomis gentamicino lašus akims ir sulfacylio natrio lašus akims. Šie gražia, bet superdezinfekuoja ir išvalo visokį brudą. Prisikankinau paauglystėje, užjaučiu......

Neregistruotas

2015-05-16 20:05

Nežinau nuo ko jie atsiranda,bet esu iš senų žmonių girdėjusi,kad reikia akies vokus tepti glicerinu,tik paprastu,o ne kokiu kvepiančiu ar panašiai.Tai gal daugiau iš praktinės/nesakau netradicinės/medicinos,bet galvoju,kad dabar yra daugiau visokių priemonių,gal reikia teirautis vaistinėje ar pasikonsultuoti su gydytoju.

tomas

2015-05-16 19:05

man 15 metu jau koki 4-5 karta ishdyksta miezhis ant akies voko jis laikosi apie 3-4 dienas kol ishgyja ar ishbega puliai ir jau tikrai nusibodo tai gal galetumet padeti savo patarimais ir gal zinote nuo ko tie mieziai atsiranda?

tomas

akies miezis

2015-05-16 19:05

akies miezis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių