eexpert1@mailru
Pranešimai: 2579

2015-05-08 15:05

123 - ne visiems tai gali padeti, kai kuriems ziedelis buna per storas, ir tokie pratimai nepadeda, arba plysta odele, kuri labai sunkiai po to gyja ir problema (plysimo) tada kartojasi daznai.

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-05-01 22:05

Sveiki.

Nemažai vyr. giminės atstovų susiduria su gana rimta problema - negalėjimu atsmaukti apyvarpės. Apie šią problemą lietuviškuose puslapiuose informacijos yra labai nedaug. Mediciniškai ši problema dažnai vadinama fimoze (angl. phimosis) ir beveik visur yra teigiama, jog vienintelis efektyvus šios problemos sprendimas yra operacija - apipjaustymas. TAČIAU TAI YRA NETIESA.

Jau daugiau nei 10 metų užsienyje veikia forumas, kurio dėka žmonės sėkmingai išsprendžia siauros apyvarpės problemą be gydytojų įsikišimo ir be jokių operacijų. Forumas yra anglų kalba, anonimiškas. Jį įkūrė ir moderuoja (prižiūri) asmuo, vardu Jim, padedamas kito žmogaus - Paul B.

www.network54.com/Forum/244184/

Tam, kad išspręstumėte šią problemą Jums kasdien reikės atlikti paprastus apyvarpės tempimo pratimus, kurie yra pavaizduoti minėto forumo temoje pavadinimu ****HOW TO STRETCH****. ĮSPĖJIMAS - TEMOJE IR FORUME YRA N-18 NUOTRAUKŲ!!

Taigi, kaip ir ką daryti?

Kasdien, po 2 kartus (vieną kartą 10-15 min. ir kitą kartą 10-15 min.) atlikite šį pratimą: pages.suddenlink.net/manual_methods/phimosis.html

Svarbiausia - viską daryti proto ribose. ATLIEKANT PRATIMĄ NETURI BŪTI JUNTAMAS SKAUSMAS, O TIK MINIMALUS TEMPIMO JAUSMAS. PRATIMĄ REIKIA ATLIKTI ŠVELNIAI IR ATSARGIAI! (Jeigu bus per didelis tempimas, gali šiek tiek įtrūkti apyvarpės odelė - tuomet turėtumėte kelet1 dienų neatlikinėti pratimų tam, kad odelė sugytų). Jeigu negalite įkišti dviejų pirštų - pradžiai mėginkite įkišti vieną pirštą. Kuo labiau oda prasitampys, tuo daugiau pirštų galėsite įkišti. Beje, laikui bėgant pratimą galima atlikti ir su 4-iais pirštais. Pratimą reikia atlikti tol, kol galėsite be jokių problemų atsmaukti apyvarpę erekcijos metu.

Pratimą reikia atlikti 2-3 kartus per dieną po 10-15 min. Efektyviausia pratimą atlikti intervalais - pavyzdžiui, vieną kartą ryte, o kitą kartą - vakare, kadangi oda turi "pailsėti" nuo tempimo. Taip pat, jeigu yra galimybė, pratimą rekomenduojama atlikti duše ar vonioje, kadangi vanduo išbrinkina odą ir ji lengviau bei greičiau prasitampo. Beje, neplaukite apyvarpės bei penio galvutės su muilu, kadangi jis išsausina odą. Viską apiplauti užtenka tiesiog su šiltu vandeniu.

Pats turėjau šią problemą ir tik galiu patvirtinti, jog šis pratimas tikrai yra veiksmingas. Aš negalėjau atsmaukti apyvarpės erekcijos metu. Užtrukau nei daug, nei mažai - 2,5 mėnesio ir dabar be jokių problemų galiu atsmaukti apyvarpę. Esu dėkingas būtent tam forumui.

Minėtame forume yra begalė temų, kuriose žmonės skelbia savo sėkmės istorijas ir tai, jog įveikė šią problemą be jokių sunkumų.

Svarbiausia - pratimą nuosekliai atlikti kasdien, būti atsargiu, švelniu ir nesistengti pagreitinti rezultatų - jie ateis savaime. Kiekvienas žmogus šią problemą išsprendžia ne vienodai - jeigu pratimas atliekamas taisyklingai vieniems pakanka 2-jų savaičių, o kitiems - kartais prireikia ir 3 mėn. Tačiau bet kokiu atveju, garantuoju, tai yra geriau negu apipjaustymas, o galutiniu rezultatu patenkintas būna kiekvienas. Tad verta pasistengti.

Forumo pagalba žmonės gali išspręsti ir kitą problemą - per trumpą pasaitėlį. Jį, kaip ir apyvarpę, galima "pratampyti" tuo pačiu principu, atliekant tam tikrą pratimą taip pat 2 kartus per dieną, po 10-15 min. Pratimai yra pavaizduoti minėto forumo temoje ****HOW TO STRETCH****. ĮSPĖJIMAS - TEMOJE IR FORUME YRA N-18 VAIZDŲ!

JEIGU KYLA KLAUSIMŲ - BŪKITE DRĄSUS IR NEBIJOKITE RAŠYTI BŪTENT Į MINĖTA FORUMĄ - JŪS TIKRAI SULAUKSITE PATARIMŲ IR PAGALBOS.

Na, o jeigu netikite šių pratimų veiksmingumu, tuomet nueikite į forumą, į paiešką įveskite žodį "success" ir pažiūrėkite, kiek puslapių su rezultatais Jums išmes naršyklė. Beje, primenu, jog forumas sėkmingai gyvuoja jau apie 11 metų.

Visa tai parašiau tam, kad padėčiau Jums suprasti, jog apipjaustymas yra visiškai nereikalingas, norint išspręsti šią problemą. Ilgos paieškos internete ir negalėjimas susitaikyti su mintimi, jog teks daryti apipjaustymą, man padėjo surasti minėtą forumą ir išspręsti šią problemą.

Dar kartą įdedu nuorodą į forumą:

www.network54.com/Forum/244184/

Beje, šis metodas yra aprašytas ir Wikipedijoje, kaip alternatyvus apyvarpės susiaurėjimo gydymo būdas. ĮSPĖJIMAS - PATEIKTOJE NUORODOJE YRA N-18 VAIZDŲ!!

en.wikipedia.org/wiki/Phimosis#Nonsurgical

Geros dienos.

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

Alternatyvus fimozės (apyvarpės susiaurėjimo) gydymo būdas - veiksmingas, be jokių operacijų

2015-05-01 22:05

Alternatyvus fimozės (apyvarpės susiaurėjimo) gydymo būdas - veiksmingas, be jokių operacijų

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių