KarinaMi

Re: Kaip numesti svori ???

2016-09-20 07:09

Kažkokia nesąmonė jauni žmonės ir nori numesto svorį, kai jis ir taip mažas.Nenormalu. O tiems, kuriuos tikrai kamuoja problemos dėl antsvorio patarčiau naudoti maistui sverti skirtas svarstykles, kurios turi būti tikslios . Jos tiksliai pasvers kokio svorio porciją jums reikia valgyti. Sėkmės ;)

Neregistruotas

2016-04-16 17:04

labai geri papildai Kg off ir sveltform. Jie natūralūs,padeda reguliuoti medžiagų apykaitą, valo žarnyną, reguliuoja cukraus kiekį, mažina apetitą yra puiki profilaktika onkologinėms ligoms. Jokio šalutinio poveikio. Jei domins, skambinkite tel. 860023315, turiu daug rezultatų.

Rutele4

2016-03-29 08:03

aš tai galvoju pradėti sportuoti su dviračiu, nes turiu problemų su sąnariais, o čia rašo, kad dviračiai tiek apkrovos neduoda keliams: nepatyresdviratininkas.blogas.lt/kaip-liekneti-su-dviraciu-71.html

Neregistruotas

2016-03-16 01:03

I got my wife back after separation with the help of Dr Frank Ojo the genuine spell caster online. My wife and I separated 4 months ago and our children, Emily and Robert, live with her in London, but see me every weekend i needed my wife and children back home, I was totally devastated and confused and did not know how to bring them back home because i have tried all my possible best all to no avail, until an old friend of mine told me about a spell caster on the internet called Dr Frank Ojo who help people with their relationship and marriage problem by the powers of love spells, at first I doubted if such thing ever exists but decided to give it a try, when I contacted him i told him everything and he told me that everything will be fine that my family are going to come back to me, all he said i will do is for me to provide the money for him to buy the items and i did and he told me that he is going to cast the spell, he helped me cast a spell and within 48hours my wife came back to me and started apologizing, now she has stopped going out with men and she is with me for good and for real. you can Contact him on { Templeofloveandprosperity@gmail.com } he is genuine. If you have any problem contact Dr Frank Ojo he is real and always ready to solve your problem , E-mail: Templeofloveandprosperity@gmail.com or visit his Web site to know more about him: africatemple.yolasite.com.

Neregistruotas

2016-03-11 19:03

sveiki, turiu problemą su svoriu gal susijus, gal su mityba, bet esu devintokas, sveriu 58 kg, lankau sporto salę, treniruojuos, bet pastaruoju metu labai ėmė matytis skruostikauliai, kai būna atostogos nors ir einu į sporto salę, jei per savaitę pranyksta, o kai pradedu eiti į mokyklą, vėl pradeda matytis ir tai labai nervina, nes atrodau kaip nevalgęs

Neregistruotas

2016-03-07 09:03

keistas šis forumas.kaip numesti svorį aktualiau, nes kalbama iki šiol, nei išsėtinė ar vėžys.kitos temos tiesiog tuščios.o gal čia gerai, gal ligų nebėra iš viso.

lionginas

2016-03-02 15:03

daug sveriu sportuoti negaliu nes turejau sirdies infarkta . kaip numesti svori ?

Gretuska

2015-12-29 17:12

Galit padėti? Man tik 11 metų o mano ūgis 159 cm. o svoris 74 kg... :(((

Neregistruotas

2015-12-26 18:12

Man 13 metu,sveriau gal 69kg. Nuejau i Kudo (Maisytus kovos menus) per pora menesiu numeciau per 10kg ir toliau sekasi ji mesti.

Neregistruotas

2015-12-25 13:12

pakvaisai???kad as tiek sverciau tai net nesitersciau tokiais nesveikais klausimais...sveri lb mazai. dziaukis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių