eternalas

2015-07-12 20:07

Dar pamišau pasakyti, kad ir labai labai retai užeina kosulys toks, arba jeigu pats tyčia bandau kosėti pradeda kutenti nugara.

Neregistruotas

2015-07-12 19:07

Sveiki, taigi man jauo nuo pavasario prasidėjo kažkokios nesamonės su kvėpavimu. Užeina po kokia savaite, kelias dienas ar 1 diena, kad apsunksta kvėpavimas. Net nelabai mokėčiau paaiškinti, atrodo jog kvėpuoji, bet tau dar reikia kvėpti ir kvėpti, nors jau tu būni pakankamai įkvėpes ir iš viskas susimaišo, pradedi neteisiklingai kvepuoti. Pradedu dar poto jaudintis, kad kažkokia liga tada iš viso dar nuo jaudulio tai atrodo, kad tuoi nudusi, pradeda svaigti galva. Beto man problemos su stuburu ir yra neblogai pakrypes, ir prieš kelias dienas pastebėjau jog man krūtinės lasta nėra vienoda, kairi pusė labiau platesnė ir atrodo šiektiek pasikėlus negu dešinė.. Buvau pas daktarus prieš 1 mėnesi, pasak juos visa šita man nuo nervu (darė nuotrauka plaučiam, klausėsi kvepavimo ir pnš). Na tada gal ir buvo dėl ko kažkiek pasinervuoti, bet dabar tai vasara, baigėsi mokslai ir tikrai neturiu dėl ko nervuotis. Tai va iki šios dienos kartais užeina. Nežinot kas galėtu būti?

Neregistruotas

Keistos problemos su kvėpavimo

2015-07-12 19:07

Keistos problemos su kvėpavimo

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių