Ineta

2015-11-29 20:11

as tave labai suprantu einu dabar per ta pati lygiai taippat negaliu valgyti maistas per prievarta skonis kaip s...dar ir nemiegu pabandyk vaisiu nors po truputi ir butinai gerk daug vandens, atsilieps visa tai musu groziui ,ar verta del tu diedu taip kankaintis?

Vytas

2015-11-27 16:11

buk gera jei gali papasakok kaip elgtis tevams tuo atveju,nes man tai naujiena,o matau kad dukra turi problemu jai 15m,kad jai padet .aciu

ligita

2015-11-06 10:11

as sirgau nervine anorekcija pries 5 metus,buvo labai baisu -baime,nevalgymas keleta paru,silpnukas,pykinimas,nuo zmoniu atsiribojimas,pastovus nuo kiekvieno menko pasakymo apsiverkimas,atrode pasaulio pabaiga,svorio kritimas,bet is viso to man padejo gyditojai ir tapau nescia ir viskas atsistojo i vezias.bet per tuos 5 metus karts nuo karto vis keleta kartu buvo vel prasideje tas pats bet laiku susigriebdavau kad vel tas pats,pati bandziau atsistot i vezias ir labai padejo vaikelis ir vyras

Neregistruotas

2015-10-18 19:10

pries10metu laikiausi tokios dietos 7dienas nieko nevalgiau i diena isgerdavau tik po 1puodeli vandens,po 3dienu atsitiko taip,kad negalejau nueit iki tualeto,tai skambindavau mamai,kad griztu kuo greiciau is darbo ir mane vestu iki tualeto,labai buvo silpna. per tas 7dienas netekau 5kg,okai isveze su greitaja is namu tai ligonineje per 2savaites priaugau 15kg,o tada tai buvo labai sunku.Tad patariu visiems geriau valgykit dazniau ,bet po truputi. sekmes Jums

Neregistruotas

2015-09-28 17:09

Nesergu sia liga,taciau pries pora metu(del streso)per 1 men. numeciau 10kg.Man taip pat dingo menesines.Kadangi man virs 40-ties,tai del to nelabai ir pergyvenu,bet jums(jaunai)to nelinkeciau.Pagalvokite apie tai.Ar jums to reikia?

Neregistruotas

2015-09-28 16:09

sergu as A ir man sunkiausia yra pamilti save tokia, kokia as esu. va, katik susipykau su mama, nes pasakiau, kad esu negrazi. negaliu, ziuriu i vwidrodi ir matau baidykle. iveikt sunku, bet imanoma derinant vaistus, psichoterapija, mityba ir pazystamu palaikyma bei svarbiausia SAVO PASTANGAS (kuriu man ir truksta).
kad ir kaip bebutu, as turiu forumiuka tam djsn.ten.lt - ateikit jei nesunku, bent ivertinti...

Tom

2015-08-27 13:08

Sveiki.
Per 5 men numeciau 16kg. Viskas buvo gerai, kol neivyko vienas incidentas, nuo tada beveik nustojau valgyti. Pradejau laikytis 400 koloriju per diena dietos. Galva pradejo svaigti. Jutimai isnyko, atsiribojau nuo draugu, kurie sake, kad atrodau gerai. Ar tai bulimija?

Neregistruotas

2015-07-26 12:07

Sveiki.Man 13metų,,ūgis kažkur apie 1.64.svoris tik 40! esu lenta. Panaši į anoreksike jau :( Va,artėja mokykla,labiausei trigdo tai kad mano kaikurie klasiokai,iš manęs šaiposi,netgi mergos,kuriuos yra normalaus sudėjimo ! Va taip va ir gyvenu,su skausmu... kojos pagaliai net aptempu džinsu negaliu dėvėt,ech.. dabar rašau ir vos neverkiu. Norėčiau būti bent kiek stambesnė. Mano mama tai pat buvo jaunystej liekna,bet ji buvo mažo ūgio,ir tais laikais na taip gal nekreipdavo dėmėsio. Chi...dabar tai kur tau,vaikinai tik ir ieško su dideliais papais ir subinėm(atsiprašan),aš noriu turėti bent kokia gera draugę. P.s draugū neturiu daug ir manau vien diel to,kad esu enoreksikė panaši.. kartais kyla visokiu durnu minčių..

Neregistruotas

2015-06-24 19:06

Na man nebuvo diagnozuota anoreksija, bet nuo per didelio dietu laikymosi (nors to isvis nereikejo), dingo menesines. Na jei bucau uztempus, butu blogai buve, bet pabuvau sanoatorijoj, tarp sveiku zmoniu, tai savaime viskas praejo. O tu butinai pasnekek su mama, jei reikia su psichologu. Jokiu budu neuztemk ligos, cia nejuokinga liga.

Neregistruotas

2015-06-16 14:06

na bet as bendrauju bunu komponijoje bet... svoris man yra beda as sau atrodau stora ...;/

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių