Neregistruotas

2015-04-23 07:04

Stenokardija(krūtinės angina)-ischeminės širdies ligos forma, kuriai būdingi širdies skausmo priepuoliai. Dažniau serga vyrai, t. p. žmonės, kurie yra nutukę, nuolat patiria nervinę įtampą, rūko, kurių yra padidėjęs arterinis kraujospūdis. Priepuolis prasideda tada, kai trumpam sutrikus vainikinei kraujotakai, širdies raumuo ima stokoti deguonies ir dėl to jame pradeda kauptis tarpiniai medž. apykaitos produktai. Jie sutrikdo normalią širdies veiklą ir, dirgindami nervų galūnes, sukelia širdies skausmą. Ligoniui ima spaudžiančiai skaudėti už krūtinkaulio, skausmas plinta į ranką, petį, kaklą, apatinį žandikaulį, būna silpna, ligonis dūsta, apima baimė.
Šiaip plačiau galima pasiskaityti kad ir med. enciklopedijoje, 1-ame tome.

Neregistruotas

2015-04-23 06:04

Stenokardija.

Neregistruotas

2015-04-23 06:04

Apie beveik visas ligas,tuo pačiu ir šitą,galima pasiskaityti puslapyje ...sveikas.lt/ligos.

Neregistruotas

2015-04-22 20:04

Sveiki, yra vaistai ELANTAN ir juose indikacijos: "Ilgalaikiam krūtinės anginos (ir poinfarktinės) gydymui ir priepuolių profilaktikai". Motinai dusulys, todėl ir išrašė, bet diagnozė ir ši liga kažkokios negirdėtos, gal galite ką nors detaliau pasakyti? Labai
dėkingas.

Neregistruotas

Kas yra krūtinės angina?

2015-04-22 20:04

Kas yra krūtinės angina?

aistė

2015-02-24 16:02

Laba diena...Man daznai skauda krutine,dusina,kankina sirdies permusimai,labai nervinuosi del visko...Ar gali buti man krutines angina?Kiek skaiciau pozymiai visis atitinka,bet tie pozymiai panasus ir i nerviniu funkciju sutikimus,tai net nzn ar man cia viskas nuo nervu ar ne?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių