vi

2015-12-28 09:12

labas.noriu ir aš įsijungti į diskusiją...Žmogus tikrai nėra mėsėdis pagal savo virškinamojo trakto sandarą. Tai aprašoma daugelyje knygų... Ir žmogus puikiausiai gali gyventi be mėsos. Aš nevalgau jos jau 3 metus. Žiauriausias dalykas yra ŽUDYMAS. Tai tikrai nėra taip nekalta...Žudyti dėl to, kad būtų pamalonintas tavo išsigimęs skonis, tai nėra pateisinama...Manau, kad reikėtų per televizorių, ar internete prasukti filmuką, kur būtų nufilmuotas gyvulių pjovimas...manau, kad po to daugelis nebevalgytų mėsos...juk dauguma nėra net matę kaip tai daroma, mėsą perka parduotuvėje, o užimtos galvelės net nepagalvoja iš kur ji gaunama...

Neregistruotas

2015-12-27 23:12

sveiki!
siaip as visa ta jau znojau,kad zmogaus virskinamasis traktas yra labiau panasus is zoliaedziu yvunu,nei mesiaedziu,be to mes ne kokie vilkai ir astriu ilciu neturime grobiui apdorot,wat sumautomis sakutemis ir peilais tenka naudotis,feeee,kai pagalvoji ,kad kemsi i skarndi lavoniena,tayj uuuu kaip slykstu daros...

Neregistruotas

2015-12-27 20:12

zinot ka - katik perskaiciau straipsni kad zmogaus organizmas nera sukurtas virskinti mesa. mesa visu pirma supuna skrandyje tik paskuj yra suvirskinama. dar parskaiciau kad vegetarai beveik neserga sirdies ligomis , 46 kart maziau serga veziu o tokiomis ligomis kaip astma , tiuberkulioze, kraujagysliu tromboze ir pan. neimanoma sirgti jai nevartoji mesos...mane sukrete sie faktai- gal tikrai vertetu tapti vegetare ...

Neregistruotas

2015-12-27 19:12

zinoma, kad krenta svoris jei nevalgai mesos, taciau tai nera labai jau sveika, nes musu organizmui reikia tam tikru masito medziagu, kuriu yra tik mesoje. jei nepatinka kiauliena, tada pasirink liesesne mesa: kalakutiena (rekomenduojama arvi), triusiena, jautiena

Neregistruotas

2015-12-27 17:12

Baikit čia nusišnekėt, kad mėsos žmogui reikia... dabartiniame pasaulyje pilna produktų, kurie gali kompensuoti mėsą tiek skoniu, tiek maistine verte. Ir vegetaram su protu tikrai viskas ok... bent aš vegetarė esu jau beveik pusę metų: esu ir gyva, ir mažiau sergu, ir nekaltų gyvūnėlių nevalgau savo malonumui.

Neregistruotas

2015-12-17 17:12

o as valgau tik paukstiena, ypac kalakutiena, nes ji sveikiausia is paukstienos mesa. Kai uzsuku i "arvi kalakutai" parduotuve, tai negaliu net susilaikyt kazko naujo nenusipirkus.

Neregistruotas

2015-11-12 21:11

www.vegetarai.info
laukiam bendraminciu. ;)

Ausrele

2015-11-12 17:11

Man 20 metų. Nevalgau mėsos jau beveik 2 metus. Ir nė kiek nesigailiu. Energijos tikrai daugiau, nekamuoja silpnumas, sunkumas, ir ligos beveik nepuola. pasidariau kraujo tyrimą ir išvada - jis puikus. Tai tik patvirtino mano požiūrį į vegetarizmą. rašiau apie tai darbą ir radau begalę informacijos apie vegetarinės mitybos teikiamą naudą. Ateitį norėčiau atsisakyti ir žuvies, gal kiaušinių dėl etinių sumetimų. Juk savo malonumui lieti nekaltų gyvūnų kraują žiauru. Tai agituoju ir kitus pasidomėti ne tik sveika, bet ir vegetarine mityba! ;)

egle

2015-10-18 14:10

nevalgau mesos jau 2tras menuo :) ar gali buuti,kad del to krenta svoris?,nors pradejau daug daugiau valgyti,vistiek svoris nekyla :) zinoma labai dziaugiuosi,bet ar ilgai tai truks?:)

Ina

2015-10-17 23:10

Nesu vegetare..Ir pries mesa nieko pikto neturiu..Bet,na nelenda man ta mesa i burna..Nezinau,ar tai gerai ar tai blogai,bet sveikata nesiskundziu.Manau svarbiausia cia yra saikas...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių