giedre

2015-11-09 10:11

man tai stilnox labai efektyviai veikia. Siaip jokiu problemu del miego gyvenime neesu turejusi, bet dabar kelinti metai kartais naktim sunku uzmigt del visai neaiskiu priezasciu-nera nei streso, nei itampos. Tai isgeriu stilnox puse tabletes-jokio galvos sukimosi, bet rdquo;isjungiardquo; organizma gerai-uzmiegi pasakiskai. Jei esi vartojusi kitokiu vaistu-tai gali gert ir visa tablete-puse gali nepadet.

Neregistruotas

2015-11-02 11:11

man tai stilnoks patiko.man ju israse kai gydziaus nuo amf.iskart uzmigadavau labai kietu miegu.dar pries uzmiegant atrodydavo kad sukasi lova.neveltui jie su receptu

Neregistruotas

2015-06-25 14:06

visai ne cia suo pakastas- issivystis priklausomybe ir baiktas kriukis- apie normalu gyvenima pamirskit.bendrai- tai kiekvieno asmeninis pasirinkimas- nevartojant- sveikti, vartojant-degraduoti- patikekit

Neregistruotas

2015-06-14 13:06

man 26m. bet nuo pat mazu dienu neturiu normalaus miego. Dirbu pusiau fizini, pusiau protini darba, neturiu jokio streso, itampos, atrodo tureciau grizt ir miegot kaip uzmustas, bet miegu po kelias valandas, kartais visa nakti akiu nesudedu. Darbe jauciuos kaip isgreztas skuduras, visa diena darbe kartoji sau tik rdquo;PRATRAUKTrdquo; ir namo chiuozt. Pabandziau kelis vaistus ir efektas tikrai buvo. Didziausias efektas nuo imovane ir somnol. Lorafen ir dar kazkoks - efektas nulinis. Viena diena ikaliau imovane ir netycia uzsibuvau prie kompo, tai teko vos ne ant keliu sliauzt prie lovos nes galvoj viskas pazaliavo, tarsi apgirtes buciau. Geriausias patarimas, kuom as ir dabar stengiuos naudotis, tai atrast kazkokia siu vaistu vartojimo sistema, tiesiog stengtis ishiaiskinti kuriom savaites dienom blogiausiai uzmiegi. Asmeniskai man sunkiai sekasi uzmigt sekamdienio naktim, pries darbo diena, tai visada isgeriu to vaisto. Asmeniskai man kita diena jauciasi vaisto poveikis, jauties kiek sustinges, burnoj dziuna, taciau iki pietu viskas susistato i savo vietas, jauties savam kailyje ir tai sakyciau siokia tokia daline isheitis, kuria verta naudotis.

Leta

2015-04-03 10:04

man stilnox tablete neveikia, tai yra vis vien neuzmiegu, ar gali taip buti, ar ji silpnesne nei somnol?

Neregistruotas

2015-04-03 06:04

vaistas sukelia labiausiai fiziologinį miegą, tačiau visvien vystosi psichologinė ir biocheminė priklausomybė, todėl be ypatingo reikalo geriau nevartoti

Leta

2015-04-03 05:04

Daug skaiciau apie vaista stilnox-del nemigos, gal kam teko vartoti- ar buvo efektyvus?

Leta

Stilnox

2015-04-03 05:04

Stilnox

alina

2015-02-14 16:02

man stilnox padeda užmigt.geriu tik puse tabletes ir miegu šešias valandas.ir jokiu nepageidaujamų poveikių.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių