jonas

2015-03-29 14:03

kokia liga podruga

Neregistruotas

Sveiki, kas domitės interferonu, galime padiskutuoti, aš ji jau naudoju pusė metų, šią ligą nustatė prieš 5 m metus. Geros pavasarinės nuotaikos visiems.

Neregistruotas

aš cia pirmą kartą

aš cia pirmą kartą

Zalia

2015-01-21 09:01

Žinot moterys ką aš šitam reikale supratau? Tai, kad aš pati galiu sau rdquo;duotirdquo; tai, ko man reikia. Taip jau nutiko, kad mano vyrai gana panašūs. Abu nepiktybiški. Gaila, kad su pirmuoju nesupratau, kad galiu pati vadovauti paradui. Na o dabar jau žinau, kad nereikia laukti malonių iš gamtos. (jei dar kas prisimenat Mičiuriną :)))).
Man šita tema tinka, bet ką dar pasakyti tiesiog nesugalvoju. O kitas vyras atsirado matyt neatsitiktinai ir šitie dalykai yra susiję, tik ta istorija daug sudėtingesnė.

Neregistruotas

2015-01-20 20:01

Žinau ir aš šitą bėdą. Kas keisčiausia, jog dabar yra pilna visur literatūros imtimiais klausimais, reikia tik pasidomėti ko moteriai reiktų, kad ji būtų geidžianti partnerė ir kad abiems būtų gera, bet didesnioji dalis vyrų neturi jokio supratimo ir noro domėtis. Didžiulis egoizmas ir nesibaigiantys priekaištai žmonai... o juk tai yra labai svarbi tema sutuoktinių gyvenime. Žinau, mane pačią, temperamentingą moterį, atšaldė vos ne iki frigidiškumo, o pareigą atlikti reikia... tai ir jautiesi kiekvienąkart prievartaujama, o nuo to ir nervų sistema dirgli, ir kančia neišpasakyta. Sudėtinga situacija: išsidarskyt gyvenimą vien dėl to... bet ir kankintis šitaip, gali ir krūvą kitų ligų prisivaryti.

Neregistruotas

2015-01-20 15:01

Ačiū už palaikymą. O kitas vyras atsirado ne del tos pacios problemos? Būk atvira. Aš neisivaizduoju, kaip būtų su kitu.Ar manyje kaltė, ar jis nesugeba su manimi elgtis.

Zalia

2015-01-20 08:01

Greta, suprantu tave. Aš šitos problemos neišsprendžiau. Vyras mane mylėjo ir savaip stengėsi būti man geras, bet man jo buvo perdaug. Dabar aš gyvenu su kitu, tačiau mano problema išliko. Tik dabar aš geriau suprantu, kad vyrui sunku, kai moteris neatitinka jo temperamento. Todėl stengiuosi . Nes manau, kad tiek mano poreikiai tiek ir vyro yra vienodai svarbūs. Juk nesamdysi prostitutės...

Neregistruotas

2015-01-19 07:01

Jūsų pastebejimas puikus. Tai tesiasi 25 metus. Kančia ne gyvenimas. Kai taip elgiasi, kokia dar gali buti meile. Jis savo nemokejimo neprisiima.
Mazas mietelis, visi pažista ir tuo labiau replikuoja - rdquo;kaip Jus graziai gyvenaterdquo;, o kad cia vaidyba, nes geda, vaikai suauge. o ir padetis nera bloga (pareigos)darbe.

Neregistruotas

2015-01-18 16:01

O gal jus nemylite savo vyro?

Neregistruotas

2015-01-18 16:01

Pajėgų vyrą turėt - kiekvienos moters svajonė, o tu skundies... :) bet jei vyras neturi jokio supratimo kaip paruošti moterį, kad ir ji norėtų mylėtis, o tiktai nori pats tenkintis, tada tikrai vargo vakarienė. Čia labai keblus klausimas ir geriausiai būtų su gero seksologo pagalba rasti išeitį: arba jis tavo vyrą pamokintų kaip tave uždegti, arba tau rekomenduotų kokio nors dopingo...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių