reda
Pranešimai: 53

2015-03-27 14:03

Na jai problemos su vyru, tikrai keisk gyvenima, skirkis(nieko gero nesimato is tavo pasisakymo). Tik nusigersi ir tiek. Eik i sporto kluba, saunas.Skirk laiko sau. O del vyro, jai tu jam dar rupi, jis bandys tave issaugoti, Bet tikrai nelauk is jo puses pasikeitimu, nesedek namie isseik del saves pagyvenk.

Renata
Pranešimai: 102

2015-03-27 05:03

Susitaikyk su vyru (koks Jis bebutu), atiduok savo nasta Dievui ir jis islaisvins tave.

ieva
Pranešimai: 86

2015-03-26 20:03

Sveiki,noreciau gauti patarima.Pragyvenom su vyru keleta metu kartu, veliau prasidejo problemos,buvo daug pazeminimu ir is vienos ir is kitos puses.Turim du vaikucius.Daug kartu skyremes veliau vel susitaikem, nes po menesio kito kai nieko geresnio nerandam vel susitaikom.Nors as ipatingos meiles lyg ir nebejauciu.Pagrindine mano problema yra kad as nebesusigaudau savyje,pradejau isgerineti(kad geriau pasijusciau), nuotaika keiciasi valandom, priimu kruva sprendimu del kuriu veliau gailiuosi, nejauciu jokios ramybes, net negaliu susikaupti ir paziureti televizoriu.Kartais bunant blaiviai negaliu prisimint dienos,pamirstu ka darau, ka sakau ar pazadu.Mano draugai sako kad man "visai pavaziavo" Patarkit kaip nusiramint ir vel dziaugtis gyvenimu.
Dekui

ieva
Pranešimai: 86

Prasau duokit patarima

2015-03-26 20:03

Prasau duokit patarima

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių